Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Roxanne μου με το καλο να χαρισετε κι εσείς αδελφάκι στο γιόκα σας!!

Μαρινάκι που είσαι; Έκανες επαναληπτική;;


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαρινα και Ρηνουλα που είστε???? περιμένουμε νέα σας.

Roxanne είναι σκέτη τρέλα!!! δεν τα χορταινω να τα ζουλαω,να τα φιλαω, να τα αγκαλιαζω!!!!

Σύντομα και σεις με το δεύτερο ;)


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε βρε κορίτσια πολυ ησυχία εδω!!!

Ρηνούλα ακούσατε καρδουλες;

καλημερα κοριτσακι μου!!!!!αυριο το πρωι εχουμε ραντεβου!!!!αντε ναρθει η αυριανη μερα γιατι πολυ αγχος το εχουμε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν προλαβαινω γιατι δεν προλαβαινω!!!!!!!;);)

αλλα σας παρακολουθω κ χαιρομαι με τα νεα σας!!!!

ρηνιω δε στο χα πει?!!?!?!?!?με το καλο να ακουσετε καρδουλες!!

7 γονιμοποιημενα κ δυο στην κοιλιτσα ειναι συνταγη επιτυχιας διδυμων!!!!:P:p

μαρινακι συγχαρητηρια!!!με το καλο το μπεμπε σας!!!!!

μοριτσακι!?!?!?!?!?πως παει η κουραση!?!?!?σου κοιμουνται νυχτα!!??!με το φαγητακι τους?!?!?!?

μαιρουλιτα?!!!?!?φιλια στην κοιλιτσα σου!!!!

ροξανακι τι κανει ο μπεμπουλη σας!?!?!?

η μελανια που ειναι?!?!!?!?εχει καμια νεα της!??!!?

εμεις εχουμε αρχισει μπουσουλιματα,σκαρφαλωματα,παλαμακια,χορους κ τραγουδια!!!!!δεν ξερω πια απ τις δυο να πρωτοκοιταξω!!!

δουλεια το πρωι,με τα μπεμπε μετα το μεσημερι κ το βραδυ πεφτουμε ξεροι οικογενειακως!!!

φιλια σε ολες!!!!!!!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Euxoula φανταζομαι οτι ζειτε μεσα στην τρελα!

Εδω εγω με το ενα και ωρες ωρες θελω να χτυπησω το κεφαλι μου στον τοιχο!!:shock::shock::shock:

Εμεις μπουσουλαμε και σηκωνομαστε ορθιοι, χορευουμε, ξυπναμε 2-3 φορες το βραδυ, τρωμε ευτυχως το φαγητο μας και γελαμε δυνατα!

Καθε μερα κανει και κατι καινουριο και μου θυμιζει οτι μεγαλωνει παααρα πολυ γρηγορα!

Σιγουρα δε μας φτανει μονο ενα και δεν ειμαι βεβαιη αν και με ενα δευτερο θα ειμαστε πληρεις!:tongue::tongue:

Εχουμε παθει εθισμο με τον αντρα μου!

Διδυμομανες να ξαναπω οτι σας βγαζω το καπελο!

Marry πως νιωθεις που φτανει σιγα σιγα ο καιρος; Φανταζομαι ξετρελαινεσαι οταν κουνιεται στην κοιλιτσα σου!

Rinoula μου με το καλο να ακουσετε τις καρδουλες!

Μην εχεις αγχος ολα θα πανε πολυ καλα!

Link to comment
Share on other sites

Αντε βρε κορίτσια που είστε;;

Ρηνούλα με το καλο να ακούσετε καρδουλες αυριο!!!

Ευχουλα κι εγω σου βγάζω το καπέλο δεν το συζητω αλλα οπως λέει και μια φίλη μου, διπλή κούραση διπλή ευτυχία!!

Ροξαν μου ανυπομονώ να περάσουν αυτοι οι στο τελευταίοι μήνες να πανε ολα καλα Παναγία μου να κρατησω το θαυματάκι μου στην αγκαλια μου!! Ναι κουνάει και λιώνω!! Το έχουμε πει είμαι απο την αρχη πολυ χαζόμαμά κι ερωτευμένη!!!

Ααααα η Μελάνια απο όσο είχα μιλήσει παρα πολυ παλιά ζει μόνιμα στο εξωτερικό. Αλλα νέα δυστυχώς δεν ξέρω...


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Ρηνουλα με το καλο να ακούσετε καρδουλες!!

Μαίρη και ακόμα δεν έχεις δει τπτ!!!!!κατσε να τον αντικρυσεις......έρωτας μεγάλος!!!!

Πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός ε??? ποτε τα ειχαμε στις κοιλιτσες και τωρα ξεπεταχτηκαν! Είναι απίστευτο πόσο αλλάζουν καθημερινά! Ευχουλα που να προλαβεις και με τη δουλεια??? Ροξανη λες το δεύτερο να είναι τζακ ποτ???:D:D

Τα δικά μου κοιμούνται ένα 5-6ωρο τη νύχτα, δεν εχω παράπονο. Τώρα είναι στη φάση που ότι πλησιάζει το στόμα το γλειφουν. Ο μπεμπης παρατρωει θα έλεγα, έχει φτάσει τα 6500 κιλά! ήταν να μην το μάθουμε τώρα του δίνουμε και καταλαβαίνει!! Η μπεμπα κρατάει σιλουέτα 5900 :tongue:


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου ακουσαμε κ τις δυο καρδουλες!!!!!ονειρο ζω!!!!!!ειμαστε 1,50 εκ.!!!!!!

Μπράβο βρε Ρηνούλα!!! Με ένα σμπάρο δυο τρυγόνια!!! Ολα θα πανε καλα κούκλα μου να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!!! Φιλάκια στη κοιλίτσα σου!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσακια μου ακουσαμε κ τις δυο καρδουλες!!!!!ονειρο ζω!!!!!!ειμαστε 1,50 εκ.!!!!!!

:P:p

;);)

:tongue::tongue:

:cool::cool:

ολα θα τα βλεπεις διπλα απο δω και περαααααα!!!!!!!!!!!:P:p

ποοοοσσσσοοο χαιρομαι για σενα!!!!

ευχομαι να πανε ολα πολυ πολυ καλα μεχρι τελους κ για τους τρεις σας!!!

η συμβουλη μου ειναι πολλη πολλη ξεκουραση,πολυ υπνο,καλο κ ισορροπημενο φαγητο, γιατι τα ζουζουνια σου θα αρχισουν να κλωτσανε πολυ πιο γρηγορα απ οσο νομιζεις!!!!

οτι χρειαστεις εδω!!! :P:p


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

μοριτσακι!!!!!!!

μια χαραααα τα μπεμπουλινια!!!!!κ απο βαρος κ απο υπνο!!!

κ μεις με 5αωρα ξεκινησαμε κ τωρα σχεδον 9 μηνων κοιμουνται 9 με 8!!!!!

μοιασαν στη μαμα τους!!!!!χιχιχιχιχιι!!!!

βασικα δε θα λεγα πως ζουμε μες στην τρελα πια!η αρχη ηταν δυσκολη αλλα τωρα ειναι πολυ διαφορετικα!!!!ειναι πολυ συνεργασιμες οι μικρουλες μας κ το διασκεδαζουμε!!

ροξανακι?!?!!?!?ποοοσο δικιο εχεις!!!!?!!?!?ο καιρος περναει τοσο γρηγορα!!!

βρε κοριτσια?!!?!??!!?

αυτο το τικερακι μου γιατι δεν ενημερωνεται καθημερινα?!!?!?!?οεεεοοοοο!??!!?

ξερει καποια να μου πει!?!!?!?!?

τι δεν κανω καλα!?!!??!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκια χαίρομαι που κοιμαστε κι εσείς και τα ζουζουνια σας! Κι ακούω και συμβουλές για ύπνο!!! Εγω τι να πω που έχω να κοιμηθώ χωρις υπερβολές απο τη πρώτη στιγμη που έμαθα οτι είμαι έγκυος! Μίλαμε για φουλ αυπνιες! Το μάτι γαρίδα όλη νυχτα και συνήθως κοιμάμαι το πρωι 9-11!! Και αυτο ειναι ο μόνος ύπνος μου! Ούτε μεσημερια ούτε τίποτα!!! Με το καλο οταν έρθει ο μπεμπούλης ίσως τοτε απο τη κούραση να θέλω να κοιμάμαι αλλα δεν θα μπορω! Τωρα που μπορω βρυκολακιάζω! Ευτυχώς που έχω σταματήσει τη δουλειά γιατι δεν θα παλευοταν! Χαλάλι του αντρούλη μου ομως! Χίλιες φορές!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα!!!!

ειδαμε σακο και την αλλη εβδομαδα θα παμε να ακουσουμε καρδουλα!

πραγματικα ηρωιδες διδυμομανουλες!!!!!!! απ το πολυ παιχνιδι κοντευω να ξεχασω οτι ειμαι ενηλικη..αλλααααααααα το απολαμβανω!!!!

τι να πω βρε κοριτσια..πολλες φορες σκεφτομαι...ποσο σκληρη ηταν αρχικα η ζωη μαζι μας και τωρα βλεπω την κορη μου να τρεχει στο σπιτι και να γελαει ...και περιμενω και αλλο μπουμπουκακι....ονειρω ζω πραγματικα!!!!

αααα κ μην ξεχασω..εχουμε κ 3 στην καταψυξη...λετε σε κανα 2 χρονακια να παμε κ για 3ο????? χαχαχαχαχαχαχα!!!! (πλακα πλακα δεν αποκλειεται!!!!;););))

αχ ας πανε κ τωρα ολα καλα μεχρι τελους....!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Μαρινάκι!!! Με το καλο να ακούσετε καρδούλα!!!! Έτσι για πάντα παιδιά με τα ζουζουνια μας και φυσικά γιατι οχι και τρίτο!!! Χιχιχιιχιχι!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...