Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Yessssss!!! Στο είπα οτι θα ναι δίδυμα!!! Πως αισθάνεσαι;; Δεν ειναι καταπληκτικό το συναίσθημα και δεν ξεχνάς οτι περάσες;; Απίστευτο τι μπορει να δώσει κατεψυγμένο σπερμα απο βιοψια εεεε!!! Μπράβο κοριτσάκι μου ολα καλα θα πανε! Ξεκούραση κι Αγιος ο Θεός τωρα!!!

ακομα δεν το πιστευω......να ακουσω κ καρδουλες κ τοτε θα μαι λιγο πιο ηρεμη!!!!!!!αυτα που νιωθω ειναι αναμικτα!!!!απο τη μια θελω να τσιριξω απο ευτυχια κ απο την αλλη φοβαμαι πολυ!!!!!μονο ο θεος κ η παναγια ξερουν τι θα ακολουθησει!!!!!!!!!προχθες μετα τον γιατρο πηγα κ στον αγιο δημητριο κ προσκυνησα την εικονα της παναγιας του αξιον εστι πουρθε απο το αγιο ορος!!!!!!!!!μακαρι να μας βοηθησει ολες να παρουμε τα μωρακια μας αγκαλια υγιη!!!γιαυτο κοριτσια μου μην απελπιζεστε!!!!!!την προσευχη σας!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ακομα δεν το πιστευω......να ακουσω κ καρδουλες κ τοτε θα μαι λιγο πιο ηρεμη!!!!!!!αυτα που νιωθω ειναι αναμικτα!!!!απο τη μια θελω να τσιριξω απο ευτυχια κ απο την αλλη φοβαμαι πολυ!!!!!μονο ο θεος κ η παναγια ξερουν τι θα ακολουθησει!!!!!!!!!προχθες μετα τον γιατρο πηγα κ στον αγιο δημητριο κ προσκυνησα την εικονα της παναγιας του αξιον εστι πουρθε απο το αγιο ορος!!!!!!!!!μακαρι να μας βοηθησει ολες να παρουμε τα μωρακια μας αγκαλια υγιη!!!γιαυτο κοριτσια μου μην απελπιζεστε!!!!!!την προσευχη σας!!!!!!!!!!!!!

Ολα καλά θα πανε!!!!!! Η Παναγιά ειναι κοντα μας!!!! Με το καλο να βάλεις και τικεράκι!!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

rinoula χαλαλι ολη η ταλαιπωρια σου....διπλο το θαυμα....παναγιτσα μου ολα καλα να σου πανε μεχρι τελους....

δευτερα παω για χοριακη...μεχρι κ εχθες ημουν απολυτα ηρεμη, απο σημερα αρχισα να εχω αγωνια...για να δουμε τι θα δουμε...

το φοβερο ειναι οτι μεχρι κ εχθες ειχα απο την δευτερα φοβερους πονους περιοδου...τοσο που νομιζα συνεχεια οτι αδιαθετω. δεν με πτοησε ιδιαιτερα, θυμαμαι κ απο τις προηγουμενες προσπαθειες οτι πονουσα και στην αποτυχημενη κ στην πετυχημενη προσπαθεια. απλα μου κανει εντυπωση που σημερα ξυπνησα αλλος ανθρωπος, αν εξαιρεσεις λιγη αδιαθεσια κατα τα αλλα ειμαι περιφημα!!! ξερω καλα δεν υπαρχουν σημαδια για να καταλαβεις το αποτελεσμα αλλα παντα το μυαλο ψαχνει...αδιορθωτη εεε????!!!

Link to comment
Share on other sites

rinoula χαλαλι ολη η ταλαιπωρια σου....διπλο το θαυμα....παναγιτσα μου ολα καλα να σου πανε μεχρι τελους....

δευτερα παω για χοριακη...μεχρι κ εχθες ημουν απολυτα ηρεμη, απο σημερα αρχισα να εχω αγωνια...για να δουμε τι θα δουμε...

το φοβερο ειναι οτι μεχρι κ εχθες ειχα απο την δευτερα φοβερους πονους περιοδου...τοσο που νομιζα συνεχεια οτι αδιαθετω. δεν με πτοησε ιδιαιτερα, θυμαμαι κ απο τις προηγουμενες προσπαθειες οτι πονουσα και στην αποτυχημενη κ στην πετυχημενη προσπαθεια. απλα μου κανει εντυπωση που σημερα ξυπνησα αλλος ανθρωπος, αν εξαιρεσεις λιγη αδιαθεσια κατα τα αλλα ειμαι περιφημα!!! ξερω καλα δεν υπαρχουν σημαδια για να καταλαβεις το αποτελεσμα αλλα παντα το μυαλο ψαχνει...αδιορθωτη εεε????!!!

Καλη επιτυχια Μαρινακι μου!

Ευχομαι να τα εχεις καταφερει! Να ξαναεχεις μια μεγαλη χοριακη!

Οντως το μυαλο ψαχνει οσο και αν προσπαθουμε να το σταματησουμε. Ειναι η λαχταρα για μωρο που δεν το αφηνει σε ησυχια.

Και εγω σκεφτομαι πολυ συντομα να παω για το δευτερο αν ολα πανε καλα!

Ελπιζω να ειμαστε το ιδιο τυχεροι οσο την πρωτη φορα. Δυστυχως δεν εχουμε τιποτα καταψυξη και θατα κανουμε ολα απο την αρχη αλλα χαλαλι!

Περιμενουμε νεα σου!!:P

Link to comment
Share on other sites

Μαρίνα μου πολυ πολυ καλη επιτυχία και μπόλικη θετική ενέργεια!!!! Ολα θα πανε σούπερ!!! Θα περιμένουμε τα ευχάριστα!!!!!!

Οσο για τα συμπτώματα μάλλον ολα ειναι στο μυαλό.. Εγω αυτη τη φορα μεχρι τη 10η εβδομαδα δεν είχα τίποτα!!! Αφου αναρωτιομουν! Χιχι'

Λίγη υπομονη ακόμα!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

rinoula χαλαλι ολη η ταλαιπωρια σου....διπλο το θαυμα....παναγιτσα μου ολα καλα να σου πανε μεχρι τελους....

δευτερα παω για χοριακη...μεχρι κ εχθες ημουν απολυτα ηρεμη, απο σημερα αρχισα να εχω αγωνια...για να δουμε τι θα δουμε...

το φοβερο ειναι οτι μεχρι κ εχθες ειχα απο την δευτερα φοβερους πονους περιοδου...τοσο που νομιζα συνεχεια οτι αδιαθετω. δεν με πτοησε ιδιαιτερα, θυμαμαι κ απο τις προηγουμενες προσπαθειες οτι πονουσα και στην αποτυχημενη κ στην πετυχημενη προσπαθεια. απλα μου κανει εντυπωση που σημερα ξυπνησα αλλος ανθρωπος, αν εξαιρεσεις λιγη αδιαθεσια κατα τα αλλα ειμαι περιφημα!!! ξερω καλα δεν υπαρχουν σημαδια για να καταλαβεις το αποτελεσμα αλλα παντα το μυαλο ψαχνει...αδιορθωτη εεε????!!!

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!μαρινα μου περιμενουμε την θετικη χοριακη σου!!!!σου στελνω μπολικη μωρουδοσκονη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε?

Μαρινακι εύχομαι να έχεις θετική χοριακη και να μεγαλωσετε την οικογένεια σας!!!

Ρηνουλα την ηρεμία θα την ξεχάσεις απο δω και πέρα....;)

Μαίρη πως παει η κοιλιτσα, μεγαλώνει? αρχισες τις αγορές?

Εμείς μεγαλώσαμε και κάναμε το πρώτο μας εμβόλιο! Εχουν αρχίσει να γελανε και βγάζουν κραυγουλες σαν να μιλούν!!! Είναι τρέλα!:D


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!!

εχθες το βραδυ ειπα στον αντρα μου...δεν υπαρχει περιπτωση να μην ειμαι εγγυος...ειχα προαισθημα, το ιδιο ακριβως που ειχα κ στην κορη μου..και...ναι....130 χαριακη!!!! ειμαι πανευτυχης...!!!!!! ευχομαι ολα να κυλησουν κ παλι ομαλα...

98% ανωμαλες μορφες στο ελαχιστο σπερμα κ παμε για 2ο παιδακι....ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!!!

υπομονη κ δυναμη σε οσα κοριτσια ειναι στην προσπαθεια...

σας ευχαριστω για τις ευχες κ για ολη την θετικη ενεργεια...!!!!!!!

σας παρακαλουθω παντα...

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!!

εχθες το βραδυ ειπα στον αντρα μου...δεν υπαρχει περιπτωση να μην ειμαι εγγυος...ειχα προαισθημα, το ιδιο ακριβως που ειχα κ στην κορη μου..και...ναι....130 χαριακη!!!! ειμαι πανευτυχης...!!!!!! ευχομαι ολα να κυλησουν κ παλι ομαλα...

98% ανωμαλες μορφες στο ελαχιστο σπερμα κ παμε για 2ο παιδακι....ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!!!

υπομονη κ δυναμη σε οσα κοριτσια ειναι στην προσπαθεια...

σας ευχαριστω για τις ευχες κ για ολη την θετικη ενεργεια...!!!!!!!

σας παρακαλουθω παντα...

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!! Είδες το προαισθημα της μάνας!!!! Μπράβο κοριτσάκι μου!!!! Ολα να πανε κατευχην και να γεννηθεί ένα ζουμπουρλουδικο αδερφακι για τη κορούλα σου!!! Ποσο χαίρομαι που δίνουμε όλες ελπίδα σε αυτο το δύσκολο φόρουμ!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!!

εχθες το βραδυ ειπα στον αντρα μου...δεν υπαρχει περιπτωση να μην ειμαι εγγυος...ειχα προαισθημα, το ιδιο ακριβως που ειχα κ στην κορη μου..και...ναι....130 χαριακη!!!! ειμαι πανευτυχης...!!!!!! ευχομαι ολα να κυλησουν κ παλι ομαλα...

98% ανωμαλες μορφες στο ελαχιστο σπερμα κ παμε για 2ο παιδακι....ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!!!

υπομονη κ δυναμη σε οσα κοριτσια ειναι στην προσπαθεια...

σας ευχαριστω για τις ευχες κ για ολη την θετικη ενεργεια...!!!!!!!

σας παρακαλουθω παντα...

Συγχαρητήρια!!! Πόσο χαίρομαι δε λέγεται! Σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και όλα καλά!:D:D έρχονται τα νέα μωρακια του φόρουμ :D:D


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας!!!

εχθες το βραδυ ειπα στον αντρα μου...δεν υπαρχει περιπτωση να μην ειμαι εγγυος...ειχα προαισθημα, το ιδιο ακριβως που ειχα κ στην κορη μου..και...ναι....130 χαριακη!!!! ειμαι πανευτυχης...!!!!!! ευχομαι ολα να κυλησουν κ παλι ομαλα...

98% ανωμαλες μορφες στο ελαχιστο σπερμα κ παμε για 2ο παιδακι....ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!!!

υπομονη κ δυναμη σε οσα κοριτσια ειναι στην προσπαθεια...

σας ευχαριστω για τις ευχες κ για ολη την θετικη ενεργεια...!!!!!!!

σας παρακαλουθω παντα...

Συγχαρητηριαααα!!!!

Να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη και να κανεις ενα τελειομηνο και υγιες μωρακι!

Σου εκλεισε το ματι η τυχη για δευτερη φορα!;)

Ευχομαι ολα να σας πανε πολυ καλα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Roxanne με το καλο να ξεκινήσετε κι εσείς προσπάθειες για αδερφακι και να σταθείτε το ίδιο τυχεροί!! Σκέφτεστε σύντομα;;

Μοριτσάκι ξεπετάχτηκαν και τα δικα σου μωρε!!! Δως τους πολλα πολλα φιλάκια!

Εμείς μεγαλώσαμε μονο ο γιατρός μας έβαλε σε δίαιτα και τα έκοψε ολα γιατι η καμπυλη σακχάρου βγήκε λιγο ανεβασμένη... Η αληθεια ειναι οτι δεν προσεχα ως τωρα κι είχα τσακίσει πίτσες σουβλάκια και γλυκα τωρα ομως τα κεφαλιά μεσα! Οσο για τα ψώνια είμαστε σχεδόν έτοιμοι λίγα μας εχουν μείνει!! Ολα καλα να πάνε και για τις υπόλοιπες κοπέλες!

Μαρινάκι καλη επαναληπτική τωρα!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!!

εχθες το βραδυ ειπα στον αντρα μου...δεν υπαρχει περιπτωση να μην ειμαι εγγυος...ειχα προαισθημα, το ιδιο ακριβως που ειχα κ στην κορη μου..και...ναι....130 χαριακη!!!! ειμαι πανευτυχης...!!!!!! ευχομαι ολα να κυλησουν κ παλι ομαλα...

98% ανωμαλες μορφες στο ελαχιστο σπερμα κ παμε για 2ο παιδακι....ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!!!

υπομονη κ δυναμη σε οσα κοριτσια ειναι στην προσπαθεια...

σας ευχαριστω για τις ευχες κ για ολη την θετικη ενεργεια...!!!!!!!

σας παρακαλουθω παντα...

μαρινακι μου συγχαρητηρια.............σου ευχομαι να ειναι τελεια η εγκυμοσυνη σου κ να την απολαυσεις!!!!!!!μπραβο αντε οι εγκυουλες πληθαινουμε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε?

Μαρινακι εύχομαι να έχεις θετική χοριακη και να μεγαλωσετε την οικογένεια σας!!!

Ρηνουλα την ηρεμία θα την ξεχάσεις απο δω και πέρα....;)

Μαίρη πως παει η κοιλιτσα, μεγαλώνει? αρχισες τις αγορές?

Εμείς μεγαλώσαμε και κάναμε το πρώτο μας εμβόλιο! Εχουν αρχίσει να γελανε και βγάζουν κραυγουλες σαν να μιλούν!!! Είναι τρέλα!:D

μοριτσα μου πω πω μεγαλωσαν...........τι τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαιρομαστε πολυ με την χαρα σου!!!!!!!!!!εγω αμα δεν ακουσω καρδουλες.........δεν θα ησυχασω........:evil:

Link to comment
Share on other sites

Ναι maryy σκεφτομαστε συντομα να παμε για το επομενο και προσπαθουμε να προετοιμαστουμε οικονομικα:shock:

Προσεξε λιγακι με τα κιλα αν και η αληθεια ειναι οτι εγω ετρωγα οτι εβρισκα. Δεν ειμαι καλο παραδειγμα.να ξερεις ομως οτι μετα με το θηλασμο και λιγη εγκρατεια και αρκετη κουραση :rolleyes: φευγουν ολα τα κιλα!

Moritsa δεν ειναι απιστευτο τωρα που αρχιζουν και καταλαβαινουν και αντιδρουν σε οτι κανετε; Γελανε οταν τα ζουζουνιζεις και ειναι τελειο να κανετε αγαπες στο κρεβατι!!:tongue:

Rinoula θα ακουσεις καρδουλες και τοτε θα συγκινηθεις πολυ πολυ!!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...