Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Μελτεμάκι που είσαι;;;

κοριτσακι μου καλημερα...σ'ευχαριστω για το ενδιαφερον σου..!!εμεις αποτυχαμε αλλα περνουμε δυναμη απο ΕΣΑΣ...περιμενω να ερθει ο ιανουαριος να παμε για καινουργια προσπαθεια...!!θα ξανακανουμε εξετασεις καρυοτυπο,κυστικη και θρομβοφιλια!!επισης θα μου στειλει απο ισπανια ο αδερφος μου καποια θεραπεια profertil η οποια ειναι 3μηνη..!!οπως σας ειχα πει εμφανιζονται σπερματοζωαρια ποτε 2 ποτε 60..κ λεμε να πεσουμε στις βιταμινες γιατι περα απο καρνιτινη δεν εχει παρει τιποτα αλλο..!!αυτα κοριτσια μου..επισης εχω ραντεβου και με το παπαγεωργειου τον δεκεμβριο το οποιο λεμε να μην το αφησουμε και αυτο..!!σε ολες τις εγκυουλες φιλακια στις κοιλιτσες κ γρηγορα να παρετε τα θαυματακια σας αγκαλιτσα....σε οοοοοοοοοοοοοολα τα αλλα κοριτσακια φιλακια κ το 2013 θα μας κανει μανουλες ολες!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσακια μου καλημερα!!!!!θα σας πω κατι αλλα μη με κραξετε!!!το σαββατο που με πηραν τηλ απο κεντρο κ μουπαν οτι η χοριακη ειναι πανω απο 800 απο τη χαρα μου κ επειδη ημουν κ μεσαστο αμαξι στην εθνικη δεν καταλαβα οτι μου ειπαν για την αλλη πεμπτη υπερηχο!!!!!!!κ εγω πηγα τζαμπα θεσσαλονικη στο κεντρο χθες!!!!ποντια παιδι μου!!!!!!κ ειχα τοσο αγχος!!!!ποιος περιμενει μεχρι την αλλη πεμπτη τωρα!!!!!θα σκασω

χαχαχαχαχα...ρινουλα μου..κοριτσακι μου τεμετερον εισαι;χαχαχα..δεν πειραζει εκανες την βολτιτσα σου!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου καλημερα...σ'ευχαριστω για το ενδιαφερον σου..!!εμεις αποτυχαμε αλλα περνουμε δυναμη απο ΕΣΑΣ...περιμενω να ερθει ο ιανουαριος να παμε για καινουργια προσπαθεια...!!θα ξανακανουμε εξετασεις καρυοτυπο,κυστικη και θρομβοφιλια!!επισης θα μου στειλει απο ισπανια ο αδερφος μου καποια θεραπεια profertil η οποια ειναι 3μηνη..!!οπως σας ειχα πει εμφανιζονται σπερματοζωαρια ποτε 2 ποτε 60..κ λεμε να πεσουμε στις βιταμινες γιατι περα απο καρνιτινη δεν εχει παρει τιποτα αλλο..!!αυτα κοριτσια μου..επισης εχω ραντεβου και με το παπαγεωργειου τον δεκεμβριο το οποιο λεμε να μην το αφησουμε και αυτο..!!σε ολες τις εγκυουλες φιλακια στις κοιλιτσες κ γρηγορα να παρετε τα θαυματακια σας αγκαλιτσα....σε οοοοοοοοοοοοοολα τα αλλα κοριτσακια φιλακια κ το 2013 θα μας κανει μανουλες ολες!!

Μελτεμάκι μου στενοχωρηθηκα πολυ ομως απο την αλλη χαίρομαι που σ ακούω αισιόδοξη και που δεν θα τα παρατησετε επουδενι!! Ο επιμένων νικά δεν λένε;;; Είναι πολυ σημαντικό οτι βγαίνουν σπερματοζωαρια κι έπειτα σε τρεις μήνες δεν ξέρεις πως θα εξελιχθεί η κατάσταση!! Μπορει να βγάλει χιλιάδες η εκατομμύρια και να μη το πιστεύεις!! Το σπερμα μεταβάλλεται!!! Μη ξεχνάς οτι εμείς για τέσσερις μήνες ήμασταν στην άπολυτη κουλουρα μηδέν και ένα χρόνο μετα βγήκαν εκατομμύρια!!! Δεν μπορω να ξέρω ομως ποτε άλλαξε αυτη η κατάσταση! Μπορει μετα τη βιοψια μπορει ένα μηνα πριν τα καταφέρουμε! Ποιος ξέρει! Σημασία έχει οτι αλλάζει!! Οσο για τις βιταμίνες σίγουρα κακό δεν κάνουν!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλημερα!!!!!θα σας πω κατι αλλα μη με κραξετε!!!το σαββατο που με πηραν τηλ απο κεντρο κ μουπαν οτι η χοριακη ειναι πανω απο 800 απο τη χαρα μου κ επειδη ημουν κ μεσαστο αμαξι στην εθνικη δεν καταλαβα οτι μου ειπαν για την αλλη πεμπτη υπερηχο!!!!!!!κ εγω πηγα τζαμπα θεσσαλονικη στο κεντρο χθες!!!!ποντια παιδι μου!!!!!!κ ειχα τοσο αγχος!!!!ποιος περιμενει μεχρι την αλλη πεμπτη τωρα!!!!!θα σκασω

Καλε τόσο αργά;;; Και με το δίκιο σου να μπερδευτεις!!! Ισως σου είπαν τότε για να ακούσετε κατευθείαν καρδούλα!!! Εγω στη θέση σου πάντως, θα έβρισκα ένα γιατρο κοντα στο σπίτι μου και θα πήγαινα να έβλεπα το σακουλάκι μου να ησυχαζα!!!! Εγω σου λέω τον είδα στις 900 μονάδες χοριΑκη!! Εσυ τωρα θα είσαι ουουουου!! Ασε που δεν έχεις αγωνία αν είναι ένα η δυο;;; ΚΑλε πως αντεχεις!! Χιχιχι!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρηνούλα με το καλο να δεις το μωράκι η τα μωράκια σου αυριο!!! Θα περιμένουμε νέα!

Ολινάκι καλα είσαι;;

Μαρίνα λίγες ακόμη μέρες μεχρι τη χοριΑκη! Πως αισθάνεσαι;


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλά είμαι. Έχουμε μπλέξει λίγο τα μπούτια μας! εκεί που λέγαμε να πάμε για την 3η προσπάθεια, ο βιολόγος λέει να κάνουμε ακόμα μια καλλιέργεια μήπως και βρούμε και τίποτα άλλο για βελτίωση.............

τι να πω , αν είναι να καλυτερεύσει το σπέρμα αξίζει να περιμένω 2 μήνες ακόμα.

Εσύ πως τα πάς? Διαβάζω υπέροχα νέα για σένα και χαίρομαι πολύ όπως και για τις άλλες μέλλουσες μανούλες . Εύχομαι καλά νέα και από τη Μαρίνα !

Το Μελτεμάκι και εγώ φαίνετε πρέπει να περιμένουμε λίγο ακόμα. Σήμερα αδιαθέτησα κι όλας και όπως πάντα απογοητεύτικα . Βλέπεις πάντα ελπίζω στο θαύμα σου!

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω βρε Ολινά μου, καθε εμπόδιο για καλο. Σε εμάς πάντως καθε καθυστέρηση για καλο. Κανε λιγο υπομονή και θα βγει άκρη που θα παει!! Σε καμία περίπτωση μην χάνεις την ελπίδα σου κοριτσάκι μου ολα θα γίνουν!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλημερα!!!!είδαμε 2 σάκους κ τα εμβρυακια μου ειναι 2 χιλιοστών.καρδούλες δεν ακουσαμε σε 2 βδομάδες πρωτα ο θεος!μακάρι να πανε όλα καλα!εσεις τι μου κανετε;

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλημερα!!!!είδαμε 2 σάκους κ τα εμβρυακια μου ειναι 2 χιλιοστών.καρδούλες δεν ακουσαμε σε 2 βδομάδες πρωτα ο θεος!μακάρι να πανε όλα καλα!εσεις τι μου κανετε;

Εύχομαι όλα να κυλήσουν ομαλά μέχρι το τέλος και να χαρεις την εγκυμοσύνη σου!!!! Αρχισε να σκέφτεσαι και να τα βλέπεις διπλα!!! :-)))))


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:P:tongue:

Εύχομαι όλα να κυλήσουν ομαλά μέχρι το τέλος και να χαρεις την εγκυμοσύνη σου!!!! Αρχισε να σκέφτεσαι και να τα βλέπεις διπλα!!! :-)))))

αχ μακαρι μοριτσα μου,σε ευχαριστω πολυ!!!!ο θεος ξερει τι θα ακολουθησει!!!!!δεν μπορω να το πιστεψω ακομα.......ονειρο ζω!!!:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλημερα!!!!είδαμε 2 σάκους κ τα εμβρυακια μου ειναι 2 χιλιοστών.καρδούλες δεν ακουσαμε σε 2 βδομάδες πρωτα ο θεος!μακάρι να πανε όλα καλα!εσεις τι μου κανετε;

Εμ τα βλεπαμε τα διδυμακια να ερχονται με τετοιες χοριακες!!!:tongue:

Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη κοριτσακι μου, φροντισε να την απολαυσεις και να κανεις ομορφες σκεψεις για τα μωρακια σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλημερα!!!!είδαμε 2 σάκους κ τα εμβρυακια μου ειναι 2 χιλιοστών.καρδούλες δεν ακουσαμε σε 2 βδομάδες πρωτα ο θεος!μακάρι να πανε όλα καλα!εσεις τι μου κανετε;

Yessssss!!! Στο είπα οτι θα ναι δίδυμα!!! Πως αισθάνεσαι;; Δεν ειναι καταπληκτικό το συναίσθημα και δεν ξεχνάς οτι περάσες;; Απίστευτο τι μπορει να δώσει κατεψυγμένο σπερμα απο βιοψια εεεε!!! Μπράβο κοριτσάκι μου ολα καλα θα πανε! Ξεκούραση κι Αγιος ο Θεός τωρα!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Μελτεμάκι Ολινά!!! Τη Ρηνούλα μας να βλέπετε και να παίρνετε κουράγιο!! Σας θέλω δυνατές κι ολα θα γίνουν!!!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...