Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Μπεμπης ακούω????χαχα!!! Συγχαρητήρια και με το καλο να τον πάρετε αγκαλιτσα! Κάνατε αυχενικη?

Άντρας βέβαια με τα όλα του!! Ναι είχαμε κάνει πριν δυο εβδομαδες όλα τέλεια την αγωνία με το λαϊκό και τη μεσογειακη να μην είχαμε!! Ουφ!!! Μοριτσακι μου εσυ κοντευεις!!! Πως νιώθεις που επιτέλους πλησιαζει η ώρα που θα τα κρατήσεις;;; Και κανόνισε να εξαφανίστείς κι εσυ εεε;; Γιατι όλες οι διδυμομανούλες εξαφανίστηκαν!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Άντρας βέβαια με τα όλα του!! Ναι είχαμε κάνει πριν δυο εβδομαδες όλα τέλεια την αγωνία με το λαϊκό και τη μεσογειακη να μην είχαμε!! Ουφ!!! Μοριτσακι μου εσυ κοντευεις!!! Πως νιώθεις που επιτέλους πλησιαζει η ώρα που θα τα κρατήσεις;;; Και κανόνισε να εξαφανίστείς κι εσυ εεε;; Γιατι όλες οι διδυμομανούλες εξαφανίστηκαν!!

Εδω θα είμαι ;) όλα καλα θα είναι και με τις εξετάσεις απλα δεν ησυχασες ποτε!

Χτες είχα γιατρο και μου είπε σε 2-3 βδομάδες περίπου!!! Ξαφνιαστηκα και αγχωθηκα. Τώρα εχω να κάνω εξετάσεις και να ετοιμαστω για παν ενδεχόμενο. Απίστευτο πως πλησιάζει η ωρα που θα τα πάρω αγκαλια!!!οσο και να κλωτσανε και να μου δείχνουν την παρουσία τους μου φαίνεται όνειρο!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο πως πέρασε ο καιρός!!! Με το καλό!!! Ανυπομονώ κι εγω να φάω τη πρώτη μου κλωτσιά!! Ο γιατρός είπε σε κανά μήνα!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο πως πέρασε ο καιρός!!! Με το καλό!!! Ανυπομονώ κι εγω να φάω τη πρώτη μου κλωτσιά!! Ο γιατρός είπε σε κανά μήνα!!!

Μακαρι να το νιωσεις οσο πιο γρηγορα γινεται!! εγω στο 5 τα ενιωσα και ας ειναι 2!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσάκια μου τι κάνετε;; Γυρίσαμε απο το γιατρο, ο μπέμπης μας μεγάλωσε και μας τα έδειξε όλα !!!! Χιχι!! Γρήγορα όλες και στα δικα σας!!! Δεν πρέπει να το βάζετε κάτω!!! Πίστη και αισιοδοξία χρειάζεται!!!!

Πω πωωωωωω... πότε ήταν που λέγαμε για τις βιταμίνες και πότε ήρθε ο καιρός που βλέπεις τον αγόραρό σου και προετοιμάζεστε! Η ζωή είναι υπέροχη τελικά, με τα καλά της και τα κακά της. Με το καλό κοριτσάκι μου. Όλα θα πάνε πρίμα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εδω θα είμαι ;) όλα καλα θα είναι και με τις εξετάσεις απλα δεν ησυχασες ποτε!

Χτες είχα γιατρο και μου είπε σε 2-3 βδομάδες περίπου!!! Ξαφνιαστηκα και αγχωθηκα. Τώρα εχω να κάνω εξετάσεις και να ετοιμαστω για παν ενδεχόμενο. Απίστευτο πως πλησιάζει η ωρα που θα τα πάρω αγκαλια!!!οσο και να κλωτσανε και να μου δείχνουν την παρουσία τους μου φαίνεται όνειρο!

Ούτε να φανταστώ δεν μπορώ τη χαρά σου Moritsa μου. Νομίζω δεν πρέπει να υπάρχει πιο γλυκιά προσμονή. Να φαντάζεσαι αυτή τη στιγμή που θα δεις τα μουτράκια τους. Αχ, Παναγίτσα μου, με το καλό! Να σε πω; Θα γεννήσεις κανονικά ή με καισαρική;

Link to comment
Share on other sites

Σοφακι μου έχεις δηκιο πάνω απο όλα έχει σημασία να είστε Εσείς καλα .ξεκουραστού κοριτσάκι κ απο τον Σεπτέμβριο θα πάμε μαζι!

Ολινάκι μου όπως τα λες θα γίνουν. Άντε και στα δικά μας!

Link to comment
Share on other sites

Πω πωωωωωω... πότε ήταν που λέγαμε για τις βιταμίνες και πότε ήρθε ο καιρός που βλέπεις τον αγόραρό σου και προετοιμάζεστε! Η ζωή είναι υπέροχη τελικά, με τα καλά της και τα κακά της. Με το καλό κοριτσάκι μου. Όλα θα πάνε πρίμα!

Αμήν Σοφάκι μου για όλες μας!! Γιατι κοπέλες και ζευγάρια που έχουν ταλαιπωρηθεί τόσο πιστεύω θα νιώσουν στο έπακρο το μεγαλείο της μητρότητας!! Και θα έρθει σύντομα και για σένα αυτη η στιγμη, και για την Ολινά τη μακαροναδα και για όλες!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Maryy με το καλο ο παιδαρος!!!!

Στο λεω απο τωρα οτι θα παθεις τρελο ερωτα μαζι του να το ξερεις!!!;)

Εμενα μου κανει χαρες και κακαριστα γελακια και λιωνω!

Moritsa αντε εφτασε ο καιρος και για εσας!

Εγω παντως οταν γυρισαμε σπιτι με το μωρο αρχισα να συνειδητοποιω οτι εγινα μαμα.

Οταν στα δωσουν και κοιταχτειτε πρωτη φορα θα νιωσεις απεριγραπτα. Δε θα το ξεχασεις ποτε!

Link to comment
Share on other sites

Maryy με το καλο ο παιδαρος!!!!

Στο λεω απο τωρα οτι θα παθεις τρελο ερωτα μαζι του να το ξερεις!!!;)

Εμενα μου κανει χαρες και κακαριστα γελακια και λιωνω!

Moritsa αντε εφτασε ο καιρος και για εσας!

Εγω παντως οταν γυρισαμε σπιτι με το μωρο αρχισα να συνειδητοποιω οτι εγινα μαμα.

Οταν στα δωσουν και κοιταχτειτε πρωτη φορα θα νιωσεις απεριγραπτα. Δε θα το ξεχασεις ποτε!

Δε μπορω να φανταστω πως θα ειναι οταν τα δω πρωτη φορα!!!Σιγουρα θα με παρουν τα κλαματα....στη σκεψη και μονο βουρκωνω.

Ο γιος σου ειναι ο μεγαλος σου ερωτας παει και τελειωσε :D θα πατε διακοπες?

Σοφακι ευχομαι συντομα και στα δικα σου! Ο Σεπτεμβρης ειναι κοντα! Οπως εχω πει θεμα χρονου ειναι να ερθει που θα παει????

Με καισαρικη θα γεννησω. Ολες σου τις προσπαθειες τις εκανες στο ιδιο κεντρο?


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Maryy με το καλο ο παιδαρος!!!!

Στο λεω απο τωρα οτι θα παθεις τρελο ερωτα μαζι του να το ξερεις!!!;)

Εμενα μου κανει χαρες και κακαριστα γελακια και λιωνω!

Moritsa αντε εφτασε ο καιρος και για εσας!

Εγω παντως οταν γυρισαμε σπιτι με το μωρο αρχισα να συνειδητοποιω οτι εγινα μαμα.

Οταν στα δωσουν και κοιταχτειτε πρωτη φορα θα νιωσεις απεριγραπτα. Δε θα το ξεχασεις ποτε!

Καλέ ήδη είμαι τρελά ερωτευμένη!!! Εδω ήμουν με το βαφτισιμιό μου δεν θα είμαι με το γιό μου!!! Ασε χαζομαμά απο τη κοιλιά!! Απο τη πρώτη στιγμη!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορω να φανταστω πως θα ειναι οταν τα δω πρωτη φορα!!!Σιγουρα θα με παρουν τα κλαματα....στη σκεψη και μονο βουρκωνω.

Ο γιος σου ειναι ο μεγαλος σου ερωτας παει και τελειωσε :D θα πατε διακοπες?

Σοφακι ευχομαι συντομα και στα δικα σου! Ο Σεπτεμβρης ειναι κοντα! Οπως εχω πει θεμα χρονου ειναι να ερθει που θα παει????

Με καισαρικη θα γεννησω. Ολες σου τις προσπαθειες τις εκανες στο ιδιο κεντρο?

Θα αναμένουμε να μας περιγράψεις αυτές τις πρώτες πανέμορφες συγκηνητικες στιγμές!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ξέρετε κάποιον κοντινό προορισμό με πολυ καθαρη θάλασσα γιατι ο γιατρός μου απαγόρευσε πολύωρο ταξιδι;; Θα με υποχρεωσετε αν έχετε να προτείνετε κάτι!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορω να φανταστω πως θα ειναι οταν τα δω πρωτη φορα!!!Σιγουρα θα με παρουν τα κλαματα....στη σκεψη και μονο βουρκωνω.

Ο γιος σου ειναι ο μεγαλος σου ερωτας παει και τελειωσε :D θα πατε διακοπες?

Σοφακι ευχομαι συντομα και στα δικα σου! Ο Σεπτεμβρης ειναι κοντα! Οπως εχω πει θεμα χρονου ειναι να ερθει που θα παει????

Με καισαρικη θα γεννησω. Ολες σου τις προσπαθειες τις εκανες στο ιδιο κεντρο?

Όχι κοριτσάκι μου, την πρώτη την έκανα στο Λητώ με έναν απαράδεκτο γιατρό. Τώρα είμαι στο medimall και παρά την αποτυχία είμαι πολύ ευχαριστημένη από την αντιμετώπιση και από τον γιατρό μου.

Καλύτερα νομίζω καισαρική. Λιγότερη ταλαιπωρία για τα μικράκια σου. Ευχαριστώ για τις ευχές!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα , εχετε ακοθσει για μια εξεταση για το χρωμοσωμα Υ που να επιβεβαιώνει για την στειροτητα στον αντρα ? Μου εχει διαγνωστει αζωοσπερμια και μετα απο μια μεγαααααλη ιστορια και επειδη αναμενεται να γινει ακομα μεγαλυτερη εχω ακουσει για αυτη την εξεταση που σου δινει 100% αποτελεσμα εαν εχεις η οχι σπερματοζωοαρια

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...