Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Κουκλάκι! Χαχαχα... Βασικά όλες τις μέρες έχω πόνο στο στήθος, αλλά σ' αυτό πιστεύω παίζουν το ρόλο τους και οι ορμονίτσες. Γενικώς δεν πολυβασίζομαι στα συμπτώματα. Την προηγούμενη φορά τα είχα όλα και ... τζίφος.

Πως πας εσύ καλή μου; Τι αισθάνεσαι;

χμμμ ενδιαφερον λοιπον απλα νομιζω το στηθος ειναι στανταράκι σύμπτωμα ως επι το πλείστον!! να σου πω να γελάσεις πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος φυσικα γιατι ποιος το περιμενε, με ρωταει μια φιλη μου αν αδιαθετησα.. της λεω λοιπον οχι αλλα οπου να ναι παντως το στηθος μου με πονάει όπως τότε που εμεινα εγκυος!! αρα τα συμπτωματα περιόδου ειναι τα ιδια!! χαχαχ!! που να ξερα!! ολα καλα θα πανε λιγο έμεινε!!!! think positive!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μας πήραν τηλ απο το λαϊκό νοσοκομείο. Δυστυχώς οι εξετάσεις για μεσογειακη αναιμία βγήκαν πάλι αδιευκρίνιστες και πρέπει να προχωρήσουμε σε μοριακό έλεγχο των DNA. Ας πάνε όλα καλά Θεέ μου δεν θα αντεξω να έχει κάτι το μωράκι.


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Μας πήραν τηλ απο το λαϊκό νοσοκομείο. Δυστυχώς οι εξετάσεις για μεσογειακη αναιμία βγήκαν πάλι αδιευκρίνιστες και πρέπει να προχωρήσουμε σε μοριακό έλεγχο των DNA. Ας πάνε όλα καλά Θεέ μου δεν θα αντεξω να έχει κάτι το μωράκι.

Όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μου, μην ανησυχείς. Πως γίνεται ο μοριακός έλεγχος; Εξέταση αίματος είναι; Πότε θα γίνει;

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μου, μην ανησυχείς. Πως γίνεται ο μοριακός έλεγχος; Εξέταση αίματος είναι; Πότε θα γίνει;

Αίματος ναι. Θα πάμε αύριο πρωι πρωι να παρακαλέσουμε γιατι τα ραντεβου είναι τον Αύγουστο! Αμήν να πάνε όλα καλά!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Μας πήραν τηλ απο το λαϊκό νοσοκομείο. Δυστυχώς οι εξετάσεις για μεσογειακη αναιμία βγήκαν πάλι αδιευκρίνιστες και πρέπει να προχωρήσουμε σε μοριακό έλεγχο των DNA. Ας πάνε όλα καλά Θεέ μου δεν θα αντεξω να έχει κάτι το μωράκι.

Ολα καλα θα πανε! Ξερω πως το ασχημο σκεφτεσαι πρωτα αλλα δεν σημαινει οτι ισχυει. Μην προδικαζεις ;)


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γειά σας και από μένα!

Μαιρούλα μου δεν ξέρω τίποτα για την μεσογειακή αναιμία. είναι κακό? τι σημαίνει αδιευκρίνιστο-μηπως απλά δεν μπορούν να καταλάβουν? είναι καλύτερα στο λαικό από ότι σε ιδιωτικό εργαστηριο ? Μην ανησυχείς μωρό μου προκαταβολικά....

Σοφάκι θα λείπω Σαββατοκύριακο αλλά θα μπαίνω από το κινητό να δω τα ευχάριστα. Πότε θα ξέρουμε? Αυτή είναι η τυχερή σου. Τρίτη και καλύτερη!

Προσπάθειες 2 είχαμε κάνει με μηδενική χοριακή. Εκτός από το σπέρμα εγώ έίχα ενδομητρίωση και ο θηρεοειδής μου δεν τα πήγαινε πολύ καλά -είχε επηρεάσει το ζάχαρο (πολύ χαμηλό). Αυτά τα ρυθμίσαμε όμως μετά τις 2 αποτυχίες και μετά από πολύ ψαξιμο. Τώρα όλα είναι ρολοι. Εκτός από την ενδομητρίωση που προφανώς θα αλλάξει το πρωτόκολλο. Έχω αλλάξει και γιατρό και ο τελευταίος (αυτός που ανησυχεί) μας έχει ξεψαχνίσει. Για να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

γειά σας και από μένα!

Μαιρούλα μου δεν ξέρω τίποτα για την μεσογειακή αναιμία. είναι κακό? τι σημαίνει αδιευκρίνιστο-μηπως απλά δεν μπορούν να καταλάβουν? είναι καλύτερα στο λαικό από ότι σε ιδιωτικό εργαστηριο ? Μην ανησυχείς μωρό μου προκαταβολικά....

Σοφάκι θα λείπω Σαββατοκύριακο αλλά θα μπαίνω από το κινητό να δω τα ευχάριστα. Πότε θα ξέρουμε? Αυτή είναι η τυχερή σου. Τρίτη και καλύτερη!

Προσπάθειες 2 είχαμε κάνει με μηδενική χοριακή. Εκτός από το σπέρμα εγώ έίχα ενδομητρίωση και ο θηρεοειδής μου δεν τα πήγαινε πολύ καλά -είχε επηρεάσει το ζάχαρο (πολύ χαμηλό). Αυτά τα ρυθμίσαμε όμως μετά τις 2 αποτυχίες και μετά από πολύ ψαξιμο. Τώρα όλα είναι ρολοι. Εκτός από την ενδομητρίωση που προφανώς θα αλλάξει το πρωτόκολλο. Έχω αλλάξει και γιατρό και ο τελευταίος (αυτός που ανησυχεί) μας έχει ξεψαχνίσει. Για να δούμε.

Ολινάκι μου το Σάββατο το πρωί θα κάνω την εξέταση, οπότε μεσημεράκι λογικά θα ξέρω. Ό,τι είναι να γίνει θα γίνει. Ελπίζω να τα έχουμε καταφέρει. Αν όχι, δεν το βάζουμε κάτω. Θα σας ενημερώσω μόλις μάθω.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου, τελικά την εξέταση προτίμησα να την κάνω σήμερα και δυστυχώς το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό, 0,1. Τζίφος και πάλι. 4η φορά. Δεν πειράζει. Ό,τι δεν μας σκοτώνει, μας δυναμώνει. Τώρα μπανάκια, διακοπούλες, διαιτούλα, ξεγνοιασιά, ποτάκια κι από χειμώνα βλέπουμε. Εδώ θα είμαι για όλες σας. Και φυσικά, με πολύ αγωνία για τις εξετάσεις σας Μαιρούλα μου, αν και είμαι βέβαιη ότι σας έχουν τρομοκρατήσει χωρίς λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου, τελικά την εξέταση προτίμησα να την κάνω σήμερα και δυστυχώς το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό, 0,1. Τζίφος και πάλι. 4η φορά. Δεν πειράζει. Ό,τι δεν μας σκοτώνει, μας δυναμώνει. Τώρα μπανάκια, διακοπούλες, διαιτούλα, ξεγνοιασιά, ποτάκια κι από χειμώνα βλέπουμε. Εδώ θα είμαι για όλες σας. Και φυσικά, με πολύ αγωνία για τις εξετάσεις σας Μαιρούλα μου, αν και είμαι βέβαιη ότι σας έχουν τρομοκρατήσει χωρίς λόγο.

κριμα για το αποτελεσμα :(( πιστευα πως θα ηταν η τυχερη.

και συμφωνω απολυτα "Ό,τι δεν μας σκοτώνει, μας δυναμώνει. Τώρα μπανάκια, διακοπούλες, διαιτούλα, ξεγνοιασιά, ποτάκια κι από χειμώνα βλέπουμε."


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Sofaki μου κριμα! Λυπαμαι πολυ! Χαιρομαι ομως που εχεις καλη ψυχολογια! Ειναι το καλυτερο που μπορεις να κανεις! Απολαυσε τις διακοπουλες σου και απο Σεπτεμβρη δυνατα!

Maryy μην αγχωνεσαι κοπελα μου! Πολλες φορες ζητουνται επαναληπτικες εξετασεις. Πιστευω οτι ειναι ψιλοτυπικο για να ειναι καλυμενοι και αυτοι. Περιμενουμε νεα σου!

Moritsa μολις προσεξα οτι εχεις κλεισει την 31η!!!!!!

Πω πω.....! Συντομα θα γινεις μανουλα και εσυ!

Θυμαμαι οταν ειχες πρωτογραψει στο θεμα και σου ειχα στειλει πμ με το κεντρο μου. Περασε γρηγορα ε;;

Τι ΠΗΤ εχεις;

Με το καλο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια μου, τελικά την εξέταση προτίμησα να την κάνω σήμερα και δυστυχώς το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό, 0,1. Τζίφος και πάλι. 4η φορά. Δεν πειράζει. Ό,τι δεν μας σκοτώνει, μας δυναμώνει. Τώρα μπανάκια, διακοπούλες, διαιτούλα, ξεγνοιασιά, ποτάκια κι από χειμώνα βλέπουμε. Εδώ θα είμαι για όλες σας. Και φυσικά, με πολύ αγωνία για τις εξετάσεις σας Μαιρούλα μου, αν και είμαι βέβαιη ότι σας έχουν τρομοκρατήσει χωρίς λόγο.

Μπήκα να σου γράψω ότι μια μερούλα έμεινε και Έφαγα τα μούτρα μου μόλις είδα τα δυσάρεστα. Στενοχωρήθηκα πολυ ρε γαμώτο. Πολυ άδικο. Σοφάκι μου όλες στο ίδιο κέντρο τις έκανες;; Να δούμε το θα πει κι ο γιατρός. Αλλα όπως είπες τουλάχιστον η περίοδος είναι πολυ καλη για να περάσεις καλά! Καλοκαίράκι θα κανεις τα μπανάκια σου τις τσάρκες σου, θα πιεις τα μοχίτο σου θα χόρεψεις κι απο Σεπτέμβρη έχει ο Θεός!! Σε θέλω δυνατη και αισιόδοξη κι ότι χρειαστείς είμαστε εδω όλες να το ξέρεις!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου όσο για μένα κι εγω πιστεύω ότι ίσως να μην είναι τίποτα τελικα και το εύχομαι γιατι η μεσογειακη είναι παρα πολυ κακο πράγμα!!!! Ροξανη φιλάκια στο μπεμπάκο σου!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσάκια μου τι κάνετε;; Γυρίσαμε απο το γιατρο, ο μπέμπης μας μεγάλωσε και μας τα έδειξε όλα !!!! Χιχι!! Γρήγορα όλες και στα δικα σας!!! Δεν πρέπει να το βάζετε κάτω!!! Πίστη και αισιοδοξία χρειάζεται!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσάκια μου τι κάνετε;; Γυρίσαμε απο το γιατρο, ο μπέμπης μας μεγάλωσε και μας τα έδειξε όλα !!!! Χιχι!! Γρήγορα όλες και στα δικα σας!!! Δεν πρέπει να το βάζετε κάτω!!! Πίστη και αισιοδοξία χρειάζεται!!!!

Μπεμπης ακούω????χαχα!!! Συγχαρητήρια και με το καλο να τον πάρετε αγκαλιτσα! Κάνατε αυχενικη?


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...