Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Καλέ κι εγω έχω για πιπί το βράδυ!!! Αλλα στη μέρα πηγαίνω φυσιολογικά μαζεύονται όλα για τη νύχτα μου φαίνεται! Και να θέλω να κοιμηθω δεν μπορω!! Να δω όταν αρχίσω δουλειά πως θα τη παλέψω!!

Maryy εγω το 1ο τριμηνο σηκωνομουν καθε δυο ωρες για πιπι!

Ειχα τρελαθει! Πιο συχνα απο οταν ημουν ετοιμογεννη..

Να χαιδευεις την κοιλιτσα σου και να του μιλας!

Ποτε εφτασες 12 εβδομαδων κι ολας;; Μπραβο!

Olina μη μασας κοριτσακι μου!

Με τετοια αυξηση εγω θα πανηγυριζα παντως!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ρωξανη μου κ εγω αυτο πιστεύω ότι πρέπει να πανυγιριζω ο γιατρός με προσγειωσε λίγο αλλα Βλέπεις ούτε τη παρεα μας ξερει ούτε τη Μαίρη !!!! Τι κανεις εσυ; Ο μικρουλης; Μοριτσα καλα θυμάσαι εχουμε 6 δόσεις στον λυμπεροπουλο, 10 απο τη βιοψια κ θέλει να καταψυξουμε το δείγμα του Σεπτεμβρίου . Δεν Ξέρω τι φοβάται . Μάλλον την ποιότητα γι αυτο επιμένει τόσο πολυ. Ίσως κ λόγω των αποτυχιων μέχρι Τώρα ( να θυμίσω ότι σε σχέση με τη Μαίρη Εγώ είχα μηδενικές χοριακες)θέλει να που υγρό ενδεχόμενη αποτυχία

Link to comment
Share on other sites

Maryy εγω το 1ο τριμηνο σηκωνομουν καθε δυο ωρες για πιπι!

Ειχα τρελαθει! Πιο συχνα απο οταν ημουν ετοιμογεννη..

Να χαιδευεις την κοιλιτσα σου και να του μιλας!

Ποτε εφτασες 12 εβδομαδων κι ολας;; Μπραβο!

Olina μη μασας κοριτσακι μου!

Με τετοια αυξηση εγω θα πανηγυριζα παντως!

Ευχαριστώ ροξανάκι!! Το άγχος δεν τελειωνει βέβαια ποτε έτσι!! Ίσως λόγω άγχους και οι τρελές αυπνιες!! Άντε να αρχίσουν οι κλωσίτσες να ηρεμήσω λιγάκι!! Να ξέρω ότι είναι καλά το ζουζούνι!!

Ολινά δεν μασάμε λέμε!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Επίσης σκέφτομαι να ακολουθήσω τη συμβουλή της Σοφίας και να πετάξω στο σύζυγο ένα βάζο στο κεφάλι γιατι με έχει κάνει και κλαίω όλο το απόγευμα!! Δεν σέβονται επιτέλους ούτε τις ορμονες τις εγκυμοσύνης ούτε τίποτα!! Άντρες!!! Γκρρρ!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Επίσης σκέφτομαι να ακολουθήσω τη συμβουλή της Σοφίας και να πετάξω στο σύζυγο ένα βάζο στο κεφάλι γιατι με έχει κάνει και κλαίω όλο το απόγευμα!! Δεν σέβονται επιτέλους ούτε τις ορμονες τις εγκυμοσύνης ούτε τίποτα!! Άντρες!!! Γκρρρ!!!

Μαζί σου αγαπημένη μου. Του το πετάω εγώ άμα θες που έχω εξασκηθεί. Θα έρθω εκεί και θα τον πιάσω απ' το αυτί που σε κάνει και κλαις η μέλλουσα μανούλα. Γκκκρρρρ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρωξανη μου κ εγω αυτο πιστεύω ότι πρέπει να πανυγιριζω ο γιατρός με προσγειωσε λίγο αλλα Βλέπεις ούτε τη παρεα μας ξερει ούτε τη Μαίρη !!!! Τι κανεις εσυ; Ο μικρουλης; Μοριτσα καλα θυμάσαι εχουμε 6 δόσεις στον λυμπεροπουλο, 10 απο τη βιοψια κ θέλει να καταψυξουμε το δείγμα του Σεπτεμβρίου . Δεν Ξέρω τι φοβάται . Μάλλον την ποιότητα γι αυτο επιμένει τόσο πολυ. Ίσως κ λόγω των αποτυχιων μέχρι Τώρα ( να θυμίσω ότι σε σχέση με τη Μαίρη Εγώ είχα μηδενικές χοριακες)θέλει να που υγρό ενδεχόμενη αποτυχία

Ολινάκι θύμησέ μου, πόσες προσπάθειες έχεις κάνει και είχατε μηδενική χοριακή; Πέραν του προβλήματος με το σπέρμα, αν θυμάμαι καλά δεν υπήρχε άλλο θέμα έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσάκια, εγώ σήμερα πέταξα το γνωστό σπυράκι περιόδου, ακριβώς στο πάνω μέρος του αυτιού και πονάει κιόλας το βλαμμένο. Λέτε να είναι σημάδι αποτυχίας; Την 2η φορά, το είχα βγάλει και πήρα μια μούντζα αντί για θετικό. Ποια είναι η γνώμη σας; Είχε καμιά σπυράκια περιόδου και παρόλα αυτά να είναι έγκυος;

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλα κ αγαπημένα , η ΧΑΡΑ σας ΧΑΡΑ μου κ η ελπίδα μου μαζι. Ο γιατρός απογοητευτηκε λίγο . Ήθελε καλύτερα αποτελέσματα στο σπερμοδιαγραμμα .... Αλλα να σας πω επειδή 2 μέρες κλαίω στα κρυφά , δεν με νοιάζει απο το 666 πηγε στο 132000 έτσι θα παει στο 1 εκατομμύριο . Μόνο Εσείς ξέρετε κ Εγώ πιστεύω ότι Εσείς λέτε !!!!! Και ναι θα τα καταφέρουμε .

Εγώ με τέτοια αποτελέσματα πάντως θα είχα μουτζώσει όλους τους γιατρούς και θα έκανα sex σαν να μην υπάρχει αύριο (παρδόν κιόλας)... χοχοχο! Ολινάκι τρέλανέ τους. Όλα θα πάνε καλά.

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσάκια, εγώ σήμερα πέταξα το γνωστό σπυράκι περιόδου, ακριβώς στο πάνω μέρος του αυτιού και πονάει κιόλας το βλαμμένο. Λέτε να είναι σημάδι αποτυχίας; Την 2η φορά, το είχα βγάλει και πήρα μια μούντζα αντί για θετικό. Ποια είναι η γνώμη σας; Είχε καμιά σπυράκια περιόδου και παρόλα αυτά να είναι έγκυος;

Σοφάκι μου μην προδικάζεις τίποτα απο ένα παλιοσπυρο! Για μένα αυτο που λένε ότι καθαρίζει το πρόσωπο είναι μύθος η τουλάχιστον στις αρχές! Εγω θυμάμαι είχα κάτι σπυρακια θεορατα!!! Μια βδομαδούλα έμεινε υπομονή!! Αυτη είναι η Τρίτη προσπάθεια;; Και τελευταία ελπίζω!!! Καλό μας μήνα κορίτσάρες!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω που εχω πετάξει σπυρακια τώρα στα καλα καθουμενα???:tongue::tongue:

Σοφακι ότι είναι να γίνει θα γίνει τέλος! Εγω είχα κανονικοτατο αίμα περιόδου και όμως...!!!

Ολινα καλύτερα μια μηδενική χοριακη απο παλινδρομη. Καλε εμείς που είχαμε 1-2 και χαιρομασταν όχι με 132000!!!!

Καλε εσυ Μαίρη γιατι κλαις?? απαπα δε θέλω τέτοια αλλα τι περιμένεις, άντρες. Για να μας συγχυζουν χαχαχα

Και ΚΑΛΟ ΜΉΝΑ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ :)


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ουφ... Δε θέλω να περάσουν. Προτιμώ να μείνω με την ελπίδα. Να έχω μια προοπτική βρε αδερφέ.

Ααααααα αρχίσες πάλι;; Τέτοια λες και στενοχωρεις τα μπεμπάκια σου!!! Για πες νιώθεις τίποτα διαφορετικό;; Το στήθος πως είναι;;


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Ααααααα αρχίσες πάλι;; Τέτοια λες και στενοχωρεις τα μπεμπάκια σου!!! Για πες νιώθεις τίποτα διαφορετικό;; Το στήθος πως είναι;;

Κουκλάκι! Χαχαχα... Βασικά όλες τις μέρες έχω πόνο στο στήθος, αλλά σ' αυτό πιστεύω παίζουν το ρόλο τους και οι ορμονίτσες. Γενικώς δεν πολυβασίζομαι στα συμπτώματα. Την προηγούμενη φορά τα είχα όλα και ... τζίφος.

Πως πας εσύ καλή μου; Τι αισθάνεσαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...