Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

καλησπεραααααα!!!!! τωρα ειναι η ωρα της μαμας!!!τα αγρια μεσανυχτα!!!!

σοφακι με το καλο ζουζουνα!!!!να ναι ο ιουλιος ο τυχερος κ αγαπημενος σου μηνας ευχομαι!!!

μαιρουλιταααααααα μου!!!!12εβδομαδων?!?!?!?!ποσο γρηγορα περναει ο καιρος!!!!φιλακια στην κοιλιτσα σου !!!!

σοφακι ευτυχως οι μπεμπουλες μας ειναι ησυχες γενικα!!!εχουμε κ τις γκρινιαρικες μερες μας αλλα δεν εχω παραπονο!!!κ το φαι μας το τρωμε κ κοιμομαστε τη νυχτα!!!τελειωσα κ με το θηλασμο κ ειμαστε πιο ανετες τωρα να κανουμε τις βολτες μας!!στις 6/7 κλεινουμε τον 5ο κ αρχιζουμε κ στερεες τροφες!!για να δουμε τι θα γινει!!?!?!

σας φιλω ολες κ μια μια!!!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλώς την ευχουλομανουλα! Πάτε φτάσανε 5 μηνών??? :tongue: κάλη αρχη με τις νέες τροφές!

Σοφακι είπαμε θετικα! Ασε τι έγινε τις προηγούμενες φορές....εδω το φόρουμ είναι γουρλιδικο τα ποσοστά είναι υπέρ σου :P

Αν σε ευχαριστεί πετα και το βάζο και κανενα τασακι :tongue:


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλώς την ευχουλομανουλα! Πάτε φτάσανε 5 μηνών??? :tongue: κάλη αρχη με τις νέες τροφές!

Σοφακι είπαμε θετικα! Ασε τι έγινε τις προηγούμενες φορές....εδω το φόρουμ είναι γουρλιδικο τα ποσοστά είναι υπέρ σου :P

Αν σε ευχαριστεί πετα και το βάζο και κανενα τασακι :tongue:

μοριτσακι???εσυ ποτε εφτασες 30 εβδομαδες?!?!?!?!?απο δω κ περα θα φυγουν οι μερες απιστευτα γρηγορα!!! ποτε εχεις πητ??απο βαρος πως πας??τα μωρουλια απο κλωτσιες???


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

μοριτσακι???εσυ ποτε εφτασες 30 εβδομαδες?!?!?!?!?απο δω κ περα θα φυγουν οι μερες απιστευτα γρηγορα!!! ποτε εχεις πητ??απο βαρος πως πας??τα μωρουλια απο κλωτσιες???

Είδες???? αυτο απορω και γω πως πέρασε ο καιρός! Απο την μια θέλω να απαλλαχτω απο την κοιλουμπα και απο την άλλη θα μου λείψει :D τα μικρουλια μου φτάσανε το 1.5κιλο :D:D και γω εχω πάρει 10! Καλα είμαι γενικά, το μόνο θέμα που εχω είναι οι καουρες και δυσφορία.

ΠΗΤ είναι 4/9 αλλα πιστεύω πως θα σκάσουν μυτη αρχές Αυγούστου

Θα πάτε διακοπουλες ή δεν προβλέπεται?


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είδες???? αυτο απορω και γω πως πέρασε ο καιρός! Απο την μια θέλω να απαλλαχτω απο την κοιλουμπα και απο την άλλη θα μου λείψει :D τα μικρουλια μου φτάσανε το 1.5κιλο :D:D και γω εχω πάρει 10! Καλα είμαι γενικά, το μόνο θέμα που εχω είναι οι καουρες και δυσφορία.

ΠΗΤ είναι 4/9 αλλα πιστεύω πως θα σκάσουν μυτη αρχές Αυγούστου

Θα πάτε διακοπουλες ή δεν προβλέπεται?

μια χαρα τα μωρουλινια!!!!οταν εχεις καουρες λενε οτι βγαζουνε μαλλακια!!!κ που σαι ακομα για την κοιλουμπα!!!

κ γω νομιζα πως θα γεννησω ενα μηνα πριν αλλα τελικα εφτασα τις 38 εβδομαδες ,

τα μωρουλια τα 3 κιλα κ γω τα 26!!!κ απο τα 26 εχασα τα 22 μεχρι να βγω απ το μαιευτηριο!!δεν υπερβαλω!!αυριο φευγουμε για το εξοχικο,ειναι διπλα στη θαλασσα, μεχρι το σεπτεμβρη!!

που θα γεννησεις??


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα τα μωρουλινια!!!!οταν εχεις καουρες λενε οτι βγαζουνε μαλλακια!!!κ που σαι ακομα για την κοιλουμπα!!!

κ γω νομιζα πως θα γεννησω ενα μηνα πριν αλλα τελικα εφτασα τις 38 εβδομαδες ,

τα μωρουλια τα 3 κιλα κ γω τα 26!!!κ απο τα 26 εχασα τα 22 μεχρι να βγω απ το μαιευτηριο!!δεν υπερβαλω!!αυριο φευγουμε για το εξοχικο,ειναι διπλα στη θαλασσα, μεχρι το σεπτεμβρη!!

που θα γεννησεις??

Μια χαρα απο κιλακια! Σημασία έχει ότι τα εχασες :D

Αν φτάσω τις 38 θα εκραγω χαχαχα! Ο γιατρός μου είπε απο τέλη Ιουλίου και μετα περιμένουμε.:oops: πρώτα ο Θεός στο Γαια

Καλα να περάσετε και να κάνετε βουτιτσες και για μας ;) ελπίζω να μπορείς να μπαίνεις να μας λετε τα νεα σας!!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τόσο μα τόσο μου φτιάχνετε τη διάθεση με τα ωραία σας νέα για κοιλούμπες και μωράκια που ανεβαίνω ψυχολογικά για όλη τη μέρα! Euxoula και Moritsa σας ευχαριστώ για τη δύναμη! Όλα τα καλά εύχομαι για τα μικράκια σας και για τις όμορφες οικογένειές σας. Ελπίζω σύντομα να μπω στο club.

Έχω μια φίλη που περνάει τα ίδια ζόρια που περνάμε όλες εδώ, δηλαδή ο άντρας της έχει αζωοσπερμία, και δεν ξέρω γιατί αλλά όλοι οι γιατροί τους έχουν τόσο πολύ απογοητεύσει που προσπαθώ να της δώσω κουράγιο φέρνοντας παράδειγμα εσάς, αλλά οι γιατροί την έχουν κάνει τη ζημιά τους. Δεν μπορώ να καταλάβω. Με τι δύναμη οι άνθρωποι να προσπαθήσουν αν οι ίδιοι οι γιατροί τους, τους απογοητεύουν; Τέλος πάντων. Τη συμβούλευσα αν βρει χρόνο να μπει να διαβάσει τις περιπέτειές μας και το αίσιο τέλος που είχαν τόσα κοριτσάκια εδώ, για να πάρει κουράγιο.

Μαιρούλα, Roxanne και Olinaki φιλούνες και σε σας κοριτσάρες μου. Περιμένουμε νέα σας.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι κανετε? κανονιζετε διακοπες?

Μαιρη πως τα πας?

Σοφακι σε σκεφτομουν, πως παει η ξαπλα? Ολες μας στην αρχη ημασταν απογοητευμενες και ανιδεες.

Εμενα με βοηθησε παρα παρα πολυ το φορουμ και περυσι τετοια εποχη διαβαζα τις ιστοριες των κοριτσιων. Να'ναι καλα και να χαιρονται τις οικογενειες τους, η Δημητρα, η Υπομονη και η Μαρινα που ηταν οι πρωτες μανουλες αν θυμαμαι καλα!:D Μετα ακολουθησαν και τα υπολοιπα κοριτσια οποτε μπολικα παραδειγματα...


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσουδες μου καλησπέρα!! Διαβαζω εδω τα νεάκια σας και πολυ χαίρομαι!!! εμεις περασαμε λιγο ενα δύσκολο διημερο γιατι μάλλον απο βλακειες μας τρομοκρατήσαν για μεσογειακη αναιμία, αμνιοπαρακεντήσεις κλπ! τελικα τις επαναλάβαμε στο κέντρο μεσογειακής αναιμίας στο λαικό αλλά απο οτι μιλήσαμε λίγο με γιστρους μεχρι να βγουν τα αποτελέσματα δεν είναι κάτι ανυσηχητικό!! ελπίζω δηλαδή!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσουδες μου καλησπέρα!! Διαβαζω εδω τα νεάκια σας και πολυ χαίρομαι!!! εμεις περασαμε λιγο ενα δύσκολο διημερο γιατι μάλλον απο βλακειες μας τρομοκρατήσαν για μεσογειακη αναιμία, αμνιοπαρακεντήσεις κλπ! τελικα τις επαναλάβαμε στο κέντρο μεσογειακής αναιμίας στο λαικό αλλά απο οτι μιλήσαμε λίγο με γιστρους μεχρι να βγουν τα αποτελέσματα δεν είναι κάτι ανυσηχητικό!! ελπίζω δηλαδή!!!

Μαιρούλα μου βοήθησέ με λίγο, δεν κατάλαβα τι εννοείς. Έχει κάποιος από τους δυο σας στίγμα μεσογειακής αναιμίας και σας είπαν να κάνετε εξετάσεις γι' αυτό; Και γιατί σας τρομοκράτησαν;

Link to comment
Share on other sites

Τόσο μα τόσο μου φτιάχνετε τη διάθεση με τα ωραία σας νέα για κοιλούμπες και μωράκια που ανεβαίνω ψυχολογικά για όλη τη μέρα! Euxoula και Moritsa σας ευχαριστώ για τη δύναμη! Όλα τα καλά εύχομαι για τα μικράκια σας και για τις όμορφες οικογένειές σας. Ελπίζω σύντομα να μπω στο club.

Έχω μια φίλη που περνάει τα ίδια ζόρια που περνάμε όλες εδώ, δηλαδή ο άντρας της έχει αζωοσπερμία, και δεν ξέρω γιατί αλλά όλοι οι γιατροί τους έχουν τόσο πολύ απογοητεύσει που προσπαθώ να της δώσω κουράγιο φέρνοντας παράδειγμα εσάς, αλλά οι γιατροί την έχουν κάνει τη ζημιά τους. Δεν μπορώ να καταλάβω. Με τι δύναμη οι άνθρωποι να προσπαθήσουν αν οι ίδιοι οι γιατροί τους, τους απογοητεύουν; Τέλος πάντων. Τη συμβούλευσα αν βρει χρόνο να μπει να διαβάσει τις περιπέτειές μας και το αίσιο τέλος που είχαν τόσα κοριτσάκια εδώ, για να πάρει κουράγιο.

Μαιρούλα, Roxanne και Olinaki φιλούνες και σε σας κοριτσάρες μου. Περιμένουμε νέα σας.

Σοφακι μου δεν θα ξεχασω τον πρώτο μας εξωσωματικό που μας έλεγε μην κάνετε καν βιοψία, δεν πρόκειται να βρείτε σπερματοζωαρια!!! τον σκοτώνεις τώρα η δεν τον σκοτώνεις που είχαμε και φυσιολογική συλληψη!! γενικά οκ ειναι δύσκολη η περίπτωση μας αλλά τόσες και τόσες κοπέλες τα έχουν καταφέρει δεν ειναι μια στις εκατο!!! πες της να διαβάσει!! ακομα και ο δευτερος εξωσωματικός κορυφή, λεει μην κανετε σπερμοδιαγραμμα αποκλειεται να αλλάξει κατι απο το μηδεν παμε για δευτερη βιοψια!! μαλλον το εχουν να αποθαρρύνουν τον κόσμο για να ειναι καλυμμένοι απο όλες τις πλευρές η απλά σκέφτονται το πιο απαισιόφοξο σενάριο!!ειχαμε τις πικρες μας αλλά οι χαρές είναι τόσες μα τόσες πολλές περισσότερες!!! κι εγω μετά τις δύο μου βιοχημικές το μονο φως στο δρόμο μου ήταν οι ιστορίες των κοριτσιών εδω που τα κατάφεραν, οχι οι γιατροι!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι κανετε? κανονιζετε διακοπες?

Μαιρη πως τα πας?

Σοφακι σε σκεφτομουν, πως παει η ξαπλα? Ολες μας στην αρχη ημασταν απογοητευμενες και ανιδεες.

Εμενα με βοηθησε παρα παρα πολυ το φορουμ και περυσι τετοια εποχη διαβαζα τις ιστοριες των κοριτσιων. Να'ναι καλα και να χαιρονται τις οικογενειες τους, η Δημητρα, η Υπομονη και η Μαρινα που ηταν οι πρωτες μανουλες αν θυμαμαι καλα!:D Μετα ακολουθησαν και τα υπολοιπα κοριτσια οποτε μπολικα παραδειγματα...

Μοριτσάκι μου ο γιατρός μου είχε ζητήσει ξάπλα (χωρίς υπερβολές) τις 3 πρώτες μέρες και μετά επιστροφή στην καθημερινότητα αλλά χαλαρά. Δεν είμαι πολύ υπέρ της ξάπλας. Είδα και την 1η φορά που έμεινα ξάπλα 15 μέρες και κόντεψε να μου στρίψει. Τώρα είμαι σπίτι και περνάω ήρεμα, με καλή μουσική, παρεούλα και ταινιούλες. Διακοπές ελπίζουμε να μην πάμε, με τη λογική ότι όλα θα πάνε καλά και θα είμαι εγκυούλα, οπότε θα πρέπει να κάνουμε οικονομίες. Εσείς θα πάτε; Έχεις 2 μήνες γεμάτους μπροστά σου μέχρι να γεννήσεις ε;

Link to comment
Share on other sites

Σοφακι μου δεν θα ξεχασω τον πρώτο μας εξωσωματικό που μας έλεγε μην κάνετε καν βιοψία, δεν πρόκειται να βρείτε σπερματοζωαρια!!! τον σκοτώνεις τώρα η δεν τον σκοτώνεις που είχαμε και φυσιολογική συλληψη!! γενικά οκ ειναι δύσκολη η περίπτωση μας αλλά τόσες και τόσες κοπέλες τα έχουν καταφέρει δεν ειναι μια στις εκατο!!! πες της να διαβάσει!! ακομα και ο δευτερος εξωσωματικός κορυφή, λεει μην κανετε σπερμοδιαγραμμα αποκλειεται να αλλάξει κατι απο το μηδεν παμε για δευτερη βιοψια!! μαλλον το εχουν να αποθαρρύνουν τον κόσμο για να ειναι καλυμμένοι απο όλες τις πλευρές η απλά σκέφτονται το πιο απαισιόφοξο σενάριο!!ειχαμε τις πικρες μας αλλά οι χαρές είναι τόσες μα τόσες πολλές περισσότερες!!! κι εγω μετά τις δύο μου βιοχημικές το μονο φως στο δρόμο μου ήταν οι ιστορίες των κοριτσιών εδω που τα κατάφεραν, οχι οι γιατροι!!

Έχεις τόσο δίκιο σ' αυτά που λες...

Link to comment
Share on other sites

Είδες???? αυτο απορω και γω πως πέρασε ο καιρός! Απο την μια θέλω να απαλλαχτω απο την κοιλουμπα και απο την άλλη θα μου λείψει :D τα μικρουλια μου φτάσανε το 1.5κιλο :D:D και γω εχω πάρει 10! Καλα είμαι γενικά, το μόνο θέμα που εχω είναι οι καουρες και δυσφορία.

ΠΗΤ είναι 4/9 αλλα πιστεύω πως θα σκάσουν μυτη αρχές Αυγούστου

Θα πάτε διακοπουλες ή δεν προβλέπεται?

μονο 10 κιλα με δισυμακια!! σουπερ εισαι κοριτσάρα μου μπραβο!!! κοντευεις!! μια χαρουλα!!!!!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...