Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

κορίτσια βοήθεια!!!!!!!

μόλις με πήρε ο αντρας μου τα αποτελέσματα βγήκαν.

από 666 σπερματοζωάρια πήγαμε στις 130.000 (!!!! σε ένα μήνα μετά από την αντιβίωση για το εντερόκουκος) όμως (γιατί πρέπει να υπάρχει πάντα όμως) η κατάτμηση είναι λέει υψηλή. Δεν του είπαν κάτι άλλο τηλεφωνικά. όταν πάμε από εκεί τα υπόλοιπα. Την άλλη τετάρτη έχω ραντεβού με τον γιατρό να δει τα αποτελέσματα κ να μας πει πως συνεχίζουμε.

ξέρει καμία τι σημαίνει υψηλή κατάτμηση? Να θυμίσω καρυότυπο είχε μια χαρα. Χριστέ μου δεν αντέχω άλλες αγωνίες.

Σας παρακαλώ όποια ξέρει-θα τρελαθώ

ολινα μου καταρχην συγχαρητηρια εντυπωσιακοτατη ανοδος!!!! λοιπον η κατατμηση ειναι οταν ειναι κατακερματισμενο το dna κοινως τα σπερματοζωαρια δεν ειναι πολυ καλα.. σπασμενη ουρα μεγαλο κεφαλι κλπ κλπ... εμας μας ειχαν πει οτι αν ο καρυοτυπος ειναι καλος το ποσοστο κατατμησης δεν παιζει ρολο.. να σου θυμησω μονο οτι το τελευταιο μας σπερμοδιαγραμμα εδινε 2% κινητικοτητα και 96% ανωμαλες μορφες!! και ομως το θαυμα εγινε!!!!!! μην αποκλειειες να γινει και σε εσενα το καλοκαιρι!!!!!!!! το θεμα της κατατμησης διορθωνεται με αποφυγη καπνισματος και αλκοολ και βιταμινες και αντιοξειδωτικα κοινως καλη διατροφη.. να πω οτι περα απο τις βιταμινες που και εμεις περναμε δυο μηνες ο αντρας μου ειχε ξεκινησει και γυμναστηριο και διατροφη.. ουτως η αλλως δεν καπνιζε ποτε... βεβαια θα μου πεις εδω οι ναρκωμανεις και οι αλκοολες κανουν παιδια και εμεις προσεχουμε οοοολα αυτα.. τι να πω δεν εχω απαντηση.. ξερω μονο οτι τα καταφεραμε!! επισης να σου πω οτι μεγαλο ονομα εξωσωματικος ειχε αποκλεισει σε εμας με αυτο το σπερμοδιαγραμμα τη φυσιολογικη συλληψη ουτε καν σπερματεγχυση αλλα το μπεμπακι ειχε αλλα σχεδια!!! θα περιμενουμε τα νεα σου απο το γιατρο!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Moritsaki μου άστα. Τραυματίστηκα κι όλας στον καρπό με μια βελόνα και τώρα μου έχει κουλαθεί το δεξί. Δεν είναι και ευχάριστο πράγμα ο βελονισμός. Είπα όμως να εξαντλήσω τα πάντα. Αφού λένε ότι βοηθάει στη σύλληψη... βουρ για βελονίτσες.

Πάντως πολύ μου αρέσει να ακούω κοριτσάκια που απολαύσανε ή απολαμβάνουν την περίοδο της εγκυμοσύνης. Μπράβο βρε Roxanne μου που τη σκέφτεσαι αυτή την περίοδο με τόση λαχτάρα και τη νοσταλγείς. Εγώ πάντα τη σκεφτόμουν με τρόμο. Λέω μέσα μου, θα τα καταφέρω; Θα αντέξω το βάρος; Θα γίνω τόφαλος; Θα κλαίω συνεχώς; Αλλά τα περισσότερα μανουλάκια που ξέρω, τελικά το έχουν απολαύσει και το σώμα τους έχει επανέλθει πολύ γρήγορα. Θα μου πεις, εμείς οι περισσότερες, με όλα αυτά που έχουμε περάσει, ας φέρουμε στον κόσμο τα παιδάκια μας, να είναι γεμάτα υγεία, και το σώμα το φροντίζουμε αργότερα. Μην τα θέλω κι όλα δικά μου. Εγκυούλες, με τη ζέστη πως την παλεύετε;

βελονισμος!!!!!!!!!!! δηλαδη τι σε τρυπανε κανονικά με βελόνες??? και πως βοηθαει αυτο το πραγμα???? επισης οταν μεινεις εγκυος θα λες ας γινω τοφαλος ας γινω κακασχημε δνε με νοιαζει.. εχω το παιδι μου!! και οταν ξερεις οτι εχεις κατι στη κοιλια σου και εχουμε τραβηξει τοσα πολλα σιγα μη κλαις καλε!!! σε πελαγη ευτυχιας θα πλεεις!! αυτα ειναι για τις αλλες που τους συμβαινει σε ενα μηνα και τις πιανει καταθλιψη!! που να ξεραν τι προβληματα υπαρχουν στον κοσμο!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλησπερα!!!

Τι κανετε; Σας διαβαζω αλλα δεν εχω γραψει εδω και μερες...

Maryy πολυ χαιρομαι που σου πανε ολα καλα! Με το καλο κοπελα μου να γινεις μανουλα!

Sofaki καλη επιτυχια και σε εσενα!να γεμισει η κοιλιτσα σου με μωρακια!

Εμεις ειμαστε πολυ καλα!ο μικρος μεγαλωνει με τρελους ρυθμους.ειναι πλεον κανονικο τσουπωτο μωρακι. Κανει χαρουλες, γελακια και φωνουλες. :PΕιναι πολυ καλος και δεν το χορταινω.

Η αληθεια ειναι οτι μου εχει λειψει η εγκυμοσυνη, η κοιλαρα μου και οι κλωτσιες του νεαρου!

Φροντιστε να απολαυσετε καθε λεπτο γιατι ο χρονος περναει απιστευτα γρηγορα!

Σας φιλω:D

τελειες εικονες!!! να χαιρεστε το μωρακι σας roxanne μου!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαιρουλα μου Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση εξάλλου ξέρεις Είσαι το πρότυπο μου!!!! Γυμναστική κάνει φουλ το τελευταίο εξάμηνο , δεν πίνει κ δεν καπνίζει ούτως η άλλως. Έχασε κ 13 κιλά με διατροφή! Παιρνει Ε κ καρνιτινη. Του έδωσα χθες κ c να περνει. Διάβασα κ για καροτινη. Εσείς παιρνατε Κάτι συνδυάστηκο θυμάμαι. Μου το γράφεις; Φιλια σε όλες

Link to comment
Share on other sites

Μαιρουλα μου Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση εξάλλου ξέρεις Είσαι το πρότυπο μου!!!! Γυμναστική κάνει φουλ το τελευταίο εξάμηνο , δεν πίνει κ δεν καπνίζει ούτως η άλλως. Έχασε κ 13 κιλά με διατροφή! Παιρνει Ε κ καρνιτινη. Του έδωσα χθες κ c να περνει. Διάβασα κ για καροτινη. Εσείς παιρνατε Κάτι συνδυάστηκο θυμάμαι. Μου το γράφεις; Φιλια σε όλες

Ερεεεε ενταξει σε βλέπω με διδυμάκια!!! Ο άντρας σου είναι σούπερ παιδί μου όλα τέλεια θα πανε. Εμείς παίρναμε κάτι βιταμίνες που ήταν λίγο απο όλα wellman conseption υπάρχει και της solgar το antioxidant αλλα ξανάλεω τις περνάμε μόνο δυο μήνες αποκλείεται να έκαναν δουλειά σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα!!! Ήταν καθαρό Θαύμα κορίτσια για αυτο πιστέψτε στα θαύματα γιατι μπορούν να συμβούν και σε εσάς;; Σοφάκι σε τι στάδιο είσαι κι εσύ;; Ποτε πας για ωοληψία;;


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ερεεεε ενταξει σε βλέπω με διδυμάκια!!! Ο άντρας σου είναι σούπερ παιδί μου όλα τέλεια θα πανε. Εμείς παίρναμε κάτι βιταμίνες που ήταν λίγο απο όλα wellman conseption υπάρχει και της solgar το antioxidant αλλα ξανάλεω τις περνάμε μόνο δυο μήνες αποκλείεται να έκαναν δουλειά σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα!!! Ήταν καθαρό Θαύμα κορίτσια για αυτο πιστέψτε στα θαύματα γιατι μπορούν να συμβούν και σε εσάς;; Σοφάκι σε τι στάδιο είσαι κι εσύ;; Ποτε πας για ωοληψία;;

Γεια σας κούκλες μου! Σήμερα έγινε η εμβρυομεταφορά. 4 εμβρυάκια εξαιρετικής ποιότητας μεταφέρθηκαν στη μήτρα μου. Και τώρα ξάπλα για 3 μέρες. Σας γράφω από ένα τραγικό lap top που μου βγάζει την ψυχή για να γράψω δυο λόγια. Χαίρομαι πολύ να διαβάζω τα καλά σας νέα και κυρίως την καλή σας διάθεση και την πίστη σας. Όπως λέει και μια φίλη μου: μανούλες θα γίνουμε όλες, εφόσον το θέλουμε. Το πότε μπορεί λίγο να μας παιδέψει. Μακάρι να φέρω χαρούμενα νέα στην όμορφη παρέα μας. Στις 7 Ιουλίου πάω για τεστάκι. Αχ, ας πιάσει έστω ένα εμβρυάκι. Η εμβρυολόγος μου λέει... οι ελκτικές δυνάμεις της μήτρας είναι το μυστικό της επιτυχίας μας. Όλα τα άλλα τα έχουμε. Εμπρός καλή μου μητρούλαααααααααααααααα! Σας φιλώ όλες και περιμένω να διαβάσω νέα για τα μωράκια σας. Ολινάκι σκίζεις κορίτσι μου. Η Μαίρη με το μαγικό της ραβδάκι σε άγγιξε.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κούκλες μου! Σήμερα έγινε η εμβρυομεταφορά. 4 εμβρυάκια εξαιρετικής ποιότητας μεταφέρθηκαν στη μήτρα μου. Και τώρα ξάπλα για 3 μέρες. Σας γράφω από ένα τραγικό lap top που μου βγάζει την ψυχή για να γράψω δυο λόγια. Χαίρομαι πολύ να διαβάζω τα καλά σας νέα και κυρίως την καλή σας διάθεση και την πίστη σας. Όπως λέει και μια φίλη μου: μανούλες θα γίνουμε όλες, εφόσον το θέλουμε. Το πότε μπορεί λίγο να μας παιδέψει. Μακάρι να φέρω χαρούμενα νέα στην όμορφη παρέα μας. Στις 7 Ιουλίου πάω για τεστάκι. Αχ, ας πιάσει έστω ένα εμβρυάκι. Η εμβρυολόγος μου λέει... οι ελκτικές δυνάμεις της μήτρας είναι το μυστικό της επιτυχίας μας. Όλα τα άλλα τα έχουμε. Εμπρός καλή μου μητρούλαααααααααααααααα! Σας φιλώ όλες και περιμένω να διαβάσω νέα για τα μωράκια σας. Ολινάκι σκίζεις κορίτσι μου. Η Μαίρη με το μαγικό της ραβδάκι σε άγγιξε.

Sofaki ευχομαι η μητρα σου να ασκησει τρομερηηηη ελξη!!!:D

Να κανεις ομορφες σκεψεις και ολα θα πανε καλα!

Συντομα μανουλα!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κούκλες μου! Σήμερα έγινε η εμβρυομεταφορά. 4 εμβρυάκια εξαιρετικής ποιότητας μεταφέρθηκαν στη μήτρα μου. Και τώρα ξάπλα για 3 μέρες. Σας γράφω από ένα τραγικό lap top που μου βγάζει την ψυχή για να γράψω δυο λόγια. Χαίρομαι πολύ να διαβάζω τα καλά σας νέα και κυρίως την καλή σας διάθεση και την πίστη σας. Όπως λέει και μια φίλη μου: μανούλες θα γίνουμε όλες, εφόσον το θέλουμε. Το πότε μπορεί λίγο να μας παιδέψει. Μακάρι να φέρω χαρούμενα νέα στην όμορφη παρέα μας. Στις 7 Ιουλίου πάω για τεστάκι. Αχ, ας πιάσει έστω ένα εμβρυάκι. Η εμβρυολόγος μου λέει... οι ελκτικές δυνάμεις της μήτρας είναι το μυστικό της επιτυχίας μας. Όλα τα άλλα τα έχουμε. Εμπρός καλή μου μητρούλαααααααααααααααα! Σας φιλώ όλες και περιμένω να διαβάσω νέα για τα μωράκια σας. Ολινάκι σκίζεις κορίτσι μου. Η Μαίρη με το μαγικό της ραβδάκι σε άγγιξε.

Ξαπλα,ξαπλα και να σκέφτεσαι θετικα και εύχομαι η μήτρα σου να αγκαλιασει 1-2 μωρακια και να τα κρατήσεις 9 μηνες:D:D:D


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, όταν με τσαντίζει ο σύζυγος και θέλω να του πετάξω στο κεφάλι ένα βάζο, ποια είναι η συμβουλή σας; ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ! Καλημέρα σε όλες.

Να σκέφτεσαι τα σπορακια σου και πες του να μην σε συγχυζει :P


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια, όταν με τσαντίζει ο σύζυγος και θέλω να του πετάξω στο κεφάλι ένα βάζο, ποια είναι η συμβουλή σας; ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ! Καλημέρα σε όλες.

Σηκώνεις το βάζο και του το πετάς στο κεφάλι.. χιχιιχι!!

τωρα περα απο τη πλακα δυστηχως αυτοι οι ηλιθιοι και ανούσιοι καυγάδες ειναι αναπόφευκτοι!! και εγω οταν λεω οχι δεν θα συγχηστω δεν τα καταφέρνω και δως του το κλαμα.. το αστειο ειναι οτι την αλλη μερα για να μην πω σε λίγες ωρες τα βρισκουμε οπότε ναι! τζάμπα συγχηστηκαμε τζάμπα κλάψαμε και ταραξαμε επίσης και τα σποράκια!! αλλα τι να κανεις! ειναι ανεξέλεγκτο!! βαλε και τις ορμόνες δεν θέλει και πολυ!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κούκλες μου! Σήμερα έγινε η εμβρυομεταφορά. 4 εμβρυάκια εξαιρετικής ποιότητας μεταφέρθηκαν στη μήτρα μου. Και τώρα ξάπλα για 3 μέρες. Σας γράφω από ένα τραγικό lap top που μου βγάζει την ψυχή για να γράψω δυο λόγια. Χαίρομαι πολύ να διαβάζω τα καλά σας νέα και κυρίως την καλή σας διάθεση και την πίστη σας. Όπως λέει και μια φίλη μου: μανούλες θα γίνουμε όλες, εφόσον το θέλουμε. Το πότε μπορεί λίγο να μας παιδέψει. Μακάρι να φέρω χαρούμενα νέα στην όμορφη παρέα μας. Στις 7 Ιουλίου πάω για τεστάκι. Αχ, ας πιάσει έστω ένα εμβρυάκι. Η εμβρυολόγος μου λέει... οι ελκτικές δυνάμεις της μήτρας είναι το μυστικό της επιτυχίας μας. Όλα τα άλλα τα έχουμε. Εμπρός καλή μου μητρούλαααααααααααααααα! Σας φιλώ όλες και περιμένω να διαβάσω νέα για τα μωράκια σας. Ολινάκι σκίζεις κορίτσι μου. Η Μαίρη με το μαγικό της ραβδάκι σε άγγιξε.

4!!!!!!!!!!!!!!!! ουαου!!!!!!!! τι μαγικος αριθμος ειναι αυτος!!!!! συγχαρητηρια κοριτσακι μου με το καλό να φωλιασουν στη κοιλίτσα σου!! ΄σε βλέπω με τριδυμα!! χιιχιχιχιχι!!! θα περιμενουμε τα ομορφότερα νεα τον αλλο μηνα!!!!!!!!! με το καλο!!!!!!!! ξεκουραση και διαταγες στους αλλους τωρα τιποτα αλλο!!!! αντε να γκαστρώνεται μια μια σιγά σιγα!! Ολίνααααααα ακους!!!!!!!!!!!!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Σηκώνεις το βάζο και του το πετάς στο κεφάλι.. χιχιιχι!!

τωρα περα απο τη πλακα δυστηχως αυτοι οι ηλιθιοι και ανούσιοι καυγάδες ειναι αναπόφευκτοι!! και εγω οταν λεω οχι δεν θα συγχηστω δεν τα καταφέρνω και δως του το κλαμα.. το αστειο ειναι οτι την αλλη μερα για να μην πω σε λίγες ωρες τα βρισκουμε οπότε ναι! τζάμπα συγχηστηκαμε τζάμπα κλάψαμε και ταραξαμε επίσης και τα σποράκια!! αλλα τι να κανεις! ειναι ανεξέλεγκτο!! βαλε και τις ορμόνες δεν θέλει και πολυ!!

Αχ... πόσο θέλω μια μέρα να ακολουθήσω την πρώτη σου πρόταση.

Link to comment
Share on other sites

4!!!!!!!!!!!!!!!! ουαου!!!!!!!! τι μαγικος αριθμος ειναι αυτος!!!!! συγχαρητηρια κοριτσακι μου με το καλό να φωλιασουν στη κοιλίτσα σου!! ΄σε βλέπω με τριδυμα!! χιιχιχιχιχι!!! θα περιμενουμε τα ομορφότερα νεα τον αλλο μηνα!!!!!!!!! με το καλο!!!!!!!! ξεκουραση και διαταγες στους αλλους τωρα τιποτα αλλο!!!! αντε να γκαστρώνεται μια μια σιγά σιγα!! Ολίνααααααα ακους!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπα Μαιρούλα μου, ο αριθμός δεν μπορώ να πω ότι είναι τυχερός γιατί και τις 2 προηγούμενες φορές από 4 βάλαμε. Μόνο την 1η φορά βάλαμε 3. Αλλά καμία φορά δεν τα καταφέραμε. Μακάρι αυτή να είναι η τυχερή. Ευχαριστώ για τις ευχούλες. Το Ολινάκι δεν θα χρειαστεί καν εξωσωματική. Θα τα καταφέρει όπως εσύ. Και μετά θα πάμε σε άλλο forum. ΑΝΟΙΓΜΕΝΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΣΥΖΥΓΩΝ ΑΠΟ ΒΑΖΟ. Χοχοχο... Άντε φιλιά σε όλες.

Link to comment
Share on other sites

Μπα Μαιρούλα μου, ο αριθμός δεν μπορώ να πω ότι είναι τυχερός γιατί και τις 2 προηγούμενες φορές από 4 βάλαμε. Μόνο την 1η φορά βάλαμε 3. Αλλά καμία φορά δεν τα καταφέραμε. Μακάρι αυτή να είναι η τυχερή. Ευχαριστώ για τις ευχούλες. Το Ολινάκι δεν θα χρειαστεί καν εξωσωματική. Θα τα καταφέρει όπως εσύ. Και μετά θα πάμε σε άλλο forum. ΑΝΟΙΓΜΕΝΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΣΥΖΥΓΩΝ ΑΠΟ ΒΑΖΟ. Χοχοχο... Άντε φιλιά σε όλες.

Δεν θέλω ητοπάθειες!!! Θα έχουμε μια τεράστια χοριακη στις 7 του μήνα θα δεις!!! Θετική σκέψη!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...