Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

      • Μου αρέσει 1

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Κορίτσια εγώ τον προηγούμενο μήνα είχα μια κυστούλα και δεν προχωρήσαμε. Περιμέναμε να φύγει με την περίοδο και τώρα μόλις αδιαθετήσω θα πάμε να με τσεκάρει και αν είμαι οκ αρχίζω πρωτόκολλο ανταγωνιστή. Ευτυχώς τα φάρμακα τα μάζεψα, αλλά έχω ακούσει ότι με το νέο ενιαίο ταμείο έχει γίνει μακελειό. Άντε να δούμε. Ό,τι και να γίνει πάντως, μερικές μερούλες Κρήτη θα κατέβουμε κι εμείς. Στον Άγιο Νικόλαο. Εσείς διακοπούλες; Ολινάκι πότε θα πας Χανιά;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θα κατέβω 10-20 Αυγούστου κ το περιμένω πως κ πως Γιατι θα είναι και άλλοι φίλοι εκει. Τι εννοείς χαμός με το ταμείο; Δεν τα δίνουν ; Ωχ κ Εγώ δεν έχω τίποτα Άντε να τα μαζεψω!!!! Με το καλο Καλή αρχη σου εύχομαι . Φιλια σε όλες . Μαίρη να ξέρεις Είσαι ο στόχος μου. Να σου μοιασω!

Link to comment
Share on other sites

Θα κατέβω 10-20 Αυγούστου κ το περιμένω πως κ πως Γιατι θα είναι και άλλοι φίλοι εκει. Τι εννοείς χαμός με το ταμείο; Δεν τα δίνουν ; Ωχ κ Εγώ δεν έχω τίποτα Άντε να τα μαζεψω!!!! Με το καλο Καλή αρχη σου εύχομαι . Φιλια σε όλες . Μαίρη να ξέρεις Είσαι ο στόχος μου. Να σου μοιασω!

Να περάσεις τέλεια!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να θυμάστε στις διακοπές γίνονται τα μεγαλύτερα θαύματα!! Ολινάκι μου αν έχεις πρόβλημα με τα φάρμακα μπορω να βοηθήσω κατα ένα μέρος σίγουρα!! ΑΠο επιτροπή του ΙΚΑ πρέπει να περάσεις;;;


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Μαίρη μου και μόνο που το λες . Θα πάμε στις 20 του μήνα κ θα σου πω. Να δουμε τι θα μας πει κ τι θα πρότεινει . Σκέφτομαι να του πω να κάνω 1 φυσικό κύκλο πρώτα. Αλλα δεν Ξέρω τι σκέφτεται Γιατι αυτός σε σχέση με τον προηγούμενο γιατρο δεν την έχει ψωμοτυρι την εξωσωματικη . Όπως ξέρεις μας έχει ξετιναξει. Ας δει κ την κατατμιση κ ότι αποφασίσει εκείνος . Κ πάλι σε Ευχαριστώ που το προτείνεις θα σε ενημερώσω αν χρειαστεί

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ Μαίρη μου και μόνο που το λες . Θα πάμε στις 20 του μήνα κ θα σου πω. Να δουμε τι θα μας πει κ τι θα πρότεινει . Σκέφτομαι να του πω να κάνω 1 φυσικό κύκλο πρώτα. Αλλα δεν Ξέρω τι σκέφτεται Γιατι αυτός σε σχέση με τον προηγούμενο γιατρο δεν την έχει ψωμοτυρι την εξωσωματικη . Όπως ξέρεις μας έχει ξετιναξει. Ας δει κ την κατατμιση κ ότι αποφασίσει εκείνος . Κ πάλι σε Ευχαριστώ που το προτείνεις θα σε ενημερώσω αν χρειαστεί

Ολινάκι μου η κατάτμηση πως είχε βγει θύμισε μου!! Τουλάχιστον αφού δεν έχει ψωμοτύρι την εξωσωματική ακούγεται "άνθρωπος".. Πραγματικά μακάρι να γίνει κάβα θαύμα και να τα γλιρωσετε όλα!! Ε δεν μπορει τόσες εξετάσεις τόσες θεραπείες κάτι θα γίνει!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! τι κανετε?

Μαιρη να σου πω πως το αγχος τωρα αρχιζει και δεν τελειωνει.....:P το καλο των διδυμων ειναι πως εχω πιο τακτικα γιατρο απ'οτι με ενα μωρακι!

Εγω εχω να πω, πως πρεπει να το πιστευεις και ολα θα γινουν! Μακαρι να γινει σε ολες το θαυμα οπως εγινε της Μαιρης, αν οχι, και παλι θα γινει μην το ξεχνατε.

Ο Ιουνιος ειναι ο μηνας που παντρευτηκαμε αλλα και μηνας που πικραθηκαμε. Περυσι τετοιες μερες ημασταν στα πατωματα και απογοητευμενοι, και ομως φετος ειναι εντελως διαφορετικα. Μετραμε τις μερες που θα τα παρουμε αγκαλια :D ηδη καναμε τις πρωτες αγορες κουνιες,καροτσι και τωρα ετοιμαζουμε το δωματιο τους!!!

Ειναι θεμα χρονου να ερθει σε ολους, το πιστευω!:D


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα κορίτσια μου! Ξεκίνησα τελικά χτες τις ενεσούλες. Menopur και πρωτόκολλο ανταγωνιστή. Άντε να δούμε λοιπόν. Μέχρι τέλη Ιουνίου, αν όλα πάνε καλά, θα κάνουμε εμβρυομεταφορά. Καλοκαιριάτικο δεν είναι και το πιο εύκολο, αλλά ο γιατρός μας λέει ότι αυτή τη στιγμή όλα είναι ρυθμισμένα τέλεια και είναι κρίμα να χάσουμε την ευκαιρία. Είμαι και λίγο καιρό μετά την υστεροσκόπηση, που το περιβάλλον της μήτρας είναι ιδανικό για να δεχτεί τα έμβρυα. Είμαι πολύ ήρεμη και αποφασισμένη αυτή τη φορά. Σας φιλώ και όποτε καταφέρνω να μπω θα σας ενημερώνω. Θα προσπαθήσω να απασχολούμαι πολύ με άλλα θέματα, γιατί την προηγούμενη φορά παραλίγο να τρελαθώ διαβάζοντας συνεχώς διάφορα μέσα στο internet.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! τι κανετε?

Μαιρη να σου πω πως το αγχος τωρα αρχιζει και δεν τελειωνει.....:P το καλο των διδυμων ειναι πως εχω πιο τακτικα γιατρο απ'οτι με ενα μωρακι!

Εγω εχω να πω, πως πρεπει να το πιστευεις και ολα θα γινουν! Μακαρι να γινει σε ολες το θαυμα οπως εγινε της Μαιρης, αν οχι, και παλι θα γινει μην το ξεχνατε.

Ο Ιουνιος ειναι ο μηνας που παντρευτηκαμε αλλα και μηνας που πικραθηκαμε. Περυσι τετοιες μερες ημασταν στα πατωματα και απογοητευμενοι, και ομως φετος ειναι εντελως διαφορετικα. Μετραμε τις μερες που θα τα παρουμε αγκαλια :D ηδη καναμε τις πρωτες αγορες κουνιες,καροτσι και τωρα ετοιμαζουμε το δωματιο τους!!!

Ειναι θεμα χρονου να ερθει σε ολους, το πιστευω!:D

Μορίτσα μου, από δω και μπρος, εύχομαι μόνο χαρές. Με το καλό να φέρετε στο σπίτι τα παιδάκια σας και να πλημμυρίσει η ζωή σας φωνούλες και γελάκια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ολινάκι μου η κατάτμηση πως είχε βγει θύμισε μου!! Τουλάχιστον αφού δεν έχει ψωμοτύρι την εξωσωματική ακούγεται "άνθρωπος".. Πραγματικά μακάρι να γίνει κάβα θαύμα και να τα γλιρωσετε όλα!! Ε δεν μπορει τόσες εξετάσεις τόσες θεραπείες κάτι θα γίνει!!!

Μαιρουλα μου σήμερα πήγαμε δείγμα για κατατμιση .... Ειδομεν !

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες!!!

Καλημέρα στα κορίτσια μου! Ξεκίνησα τελικά χτες τις ενεσούλες. Menopur και πρωτόκολλο ανταγωνιστή. Άντε να δούμε λοιπόν. Μέχρι τέλη Ιουνίου, αν όλα πάνε καλά, θα κάνουμε εμβρυομεταφορά. Καλοκαιριάτικο δεν είναι και το πιο εύκολο, αλλά ο γιατρός μας λέει ότι αυτή τη στιγμή όλα είναι ρυθμισμένα τέλεια και είναι κρίμα να χάσουμε την ευκαιρία. Είμαι και λίγο καιρό μετά την υστεροσκόπηση, που το περιβάλλον της μήτρας είναι ιδανικό για να δεχτεί τα έμβρυα. Είμαι πολύ ήρεμη και αποφασισμένη αυτή τη φορά. Σας φιλώ και όποτε καταφέρνω να μπω θα σας ενημερώνω. Θα προσπαθήσω να απασχολούμαι πολύ με άλλα θέματα, γιατί την προηγούμενη φορά παραλίγο να τρελαθώ διαβάζοντας συνεχώς διάφορα μέσα στο internet.

Καλη αρχη και ευχομαι να εχεις σε λιγες μερες 2 σπορακια γατζωμενα στην κοιλιτσα σου :D:D Μην ψαχνεις τιποτα, ακολουθα τις οδηγιες και μην αγχωνεσαι!

Με τις ιδιες συνθηκες ξεκινησα και γω. Θα περιμενουμε νεα σου


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ! Τρέχω στις παραλίες τα απογεύματα όσο προλάβω να πάρω λίγο χρώμα, ελπίζοντας ότι το υπόλοιπο καλοκαίρι δε θα μου επιτρέπεται! Και δεν με νοιάζει καθόλουυυυυυυυυυυυυυυ! ΣΜΟΥΤΣ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα κορίτσια μου! Ξεκίνησα τελικά χτες τις ενεσούλες. Menopur και πρωτόκολλο ανταγωνιστή. Άντε να δούμε λοιπόν. Μέχρι τέλη Ιουνίου, αν όλα πάνε καλά, θα κάνουμε εμβρυομεταφορά. Καλοκαιριάτικο δεν είναι και το πιο εύκολο, αλλά ο γιατρός μας λέει ότι αυτή τη στιγμή όλα είναι ρυθμισμένα τέλεια και είναι κρίμα να χάσουμε την ευκαιρία. Είμαι και λίγο καιρό μετά την υστεροσκόπηση, που το περιβάλλον της μήτρας είναι ιδανικό για να δεχτεί τα έμβρυα. Είμαι πολύ ήρεμη και αποφασισμένη αυτή τη φορά. Σας φιλώ και όποτε καταφέρνω να μπω θα σας ενημερώνω. Θα προσπαθήσω να απασχολούμαι πολύ με άλλα θέματα, γιατί την προηγούμενη φορά παραλίγο να τρελαθώ διαβάζοντας συνεχώς διάφορα μέσα στο internet.

Σοφακι με το καλο!!!!!κ γω με ανταγωνιστη επιασα τις δυδιμουλες μου!!!πριν απο ακριβως ενα χρονο εμαθα τα ευχαριστα!!!ελπιζουμε κ σου ευχομαστε καλη επιτυχια κ καλα αποτελεσματα οι ζουζουνιτσες μου κ γω!!!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μοριτσακι??????πως πανε οι κλωτσιες!?!?!?!?!

Μαιρουλιτα μουυυυυυ???????!?!?!!!!!! Πως εισαι???ο μπαμπα σας????

Ολινακι??????το ριλαξ δεν εβλαψε ποτε κανεναν!!απολαυσε τις βουτιες σου τωρα που μπορεις γιατι του χρονου σε βλεπω με ταπερακια!!!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...