Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

      • Μου αρέσει 1

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια! Εμεις καλα ειμαστε :D μεγαλωνουμε πλησιαζουμε το κιλο!!! Οι κλωτσιες ειναι καθημερινες και η ξαπλα συνεχιζεται.

Μαιρη εχεις να ζησεις πολλες στιγμες συγκινησης,ετοιμασου!!!

Ολινα ευχομαι γρηγορα και συ και τα αλλα κοριτσια να νιωσετε τετοιες στιγμες χαρας και συγκινησης.;)


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

marry δεν το ηξερα οτι η κορη μου ειναι διασημη!!! χαχαχαχα!!!!!!

που το ξερεις ρε συ? δεν εισαι η μαιρη που ειχα δωσει το ενεσιμο ετσι? κατσε γιατι τα εχω μπερδεψει λιγακι...

μπραβο βρε κοριτσια....αυτη τη φορα ολα θα κυλησουν νερακι και τσουππππππππ...θα σκασουν μυτη τα μπομπιρακια!!!τα καλυτερα ερχονται......σας στελνω τα φιλια μου...και της μπουμπους...!!!!!:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

Ωραία νέα !!!! Μπράβο Κορίτσια !!!! Μαιρουλα μου είδες; Όλα καλα Παναγία μου!!! Μοριτσα εσυ έχεις κ κλωτσιες x2 οπότε τις νιώθεις με το παραπάνω !!! Τέλεια ! Οι υπόλοιπες όλα καλα;

Link to comment
Share on other sites

marry δεν το ηξερα οτι η κορη μου ειναι διασημη!!! χαχαχαχα!!!!!!

που το ξερεις ρε συ? δεν εισαι η μαιρη που ειχα δωσει το ενεσιμο ετσι? κατσε γιατι τα εχω μπερδεψει λιγακι...

μπραβο βρε κοριτσια....αυτη τη φορα ολα θα κυλησουν νερακι και τσουππππππππ...θα σκασουν μυτη τα μπομπιρακια!!!τα καλυτερα ερχονται......σας στελνω τα φιλια μου...και της μπουμπους...!!!!!:P:p:p

Χιχι όχι αλλά η Μαιρούλα είναι φίλη μου και μου είχε πει για την εξυπηρέτηση σου και τη κουκλίτσα τη κόρη σου!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου λείψατε. Εμείς ακολουθούμε τη μέθοδο πίες για να ξεχάσεις ... Όχι κυριολεκτικά (Βλέπεις προσέχουμε κ το σπερμα) αλλα δεν το σκεφτόμαστε τουλάχιστον φωναχτα. Βγαίνουμε φεύγουμε διήμερα κτλ. Η αντιβιωση για το εντέροκοκους τελιωσε οπότε Τώρα μένει το νέο σπερμοδιαγραμμα κ η κατατμιση ( την οποία ο Ουρολογος θεωρεί περιττή μιας κ ο καρυοτυπος κ η βιοψια ήταν καλα) όπως κ να ναι ότι πει ο Γυναικολογος που έχει την συνολική εικόνα. Στις 20 Έχουμε ραντεβου για να δουμε τι θα πει. Εγώ μια φορα διακοπές Κανόνισα . Θα κατέβω χανια κ απο Σεπτέμβριο ότι βρέξει ας κατεβάσει. Δεν Αντεχω να προγραμματίζω άλλο . Σας φιλω όλες

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΙΑ!!!! ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΘΑΥΜΑ! ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ!!!

Κοριτσακια μου γλυκα!!! θυμαστε τις προαλλες που σας εδωσα κουραγιο και ελπιδα οταν σας ανακοινωσα οτι βρεθηκαν εκατομμυρια σπερματοζωαρια??

αναρωτιεμαι τωρα τι χαρα θα σας δωσω αν σας πω οτι ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!!

Περιμενα τη περιοδο να ξεκινησω την τριτη μας εξωσωματικη!!! η περιοδος δεν ηρθε ποτε και σημερα 5 μερες μετα τη καθυστερηση ειχα χοριακη 947!!!

Ο Θεός ειναι μεγαλος κοριτσια και θαυματα γινονται!!!!!!!!!!!! ειμαι πολυ συγκηνημενη!!! δεν μπορω να το πιστεψω!!! ενα χρονο πριν η κεραμιδα στο κεφαλι με μηδεν σπερματοζωαρια και τωρα ξαφνικα εγκυος απο τον ιδιο ανθρωπο! μακαρι να με βοηθησει ή Παναγίτσα να πανε ολα καλα!!! καντε μια προσευχη και για εμενα!!

Μαιρούλα μουυυυυυυυυυυ! Τι απίστευτο θαύμα είναι αυτό; Εσύ θα κάνεις πολλούς γιατρούς να σκίσουν τα πτυχία τους. Πωπωπω... Πρέπει να γράψεις την ιστορία σου από την αρχή μέχρι το τέλος αναλυτικά και να αναρτηθεί σε όλες τις κλινικές εξωσωματικής. ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΜΩΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

Link to comment
Share on other sites

Μου λείψατε. Εμείς ακολουθούμε τη μέθοδο πίες για να ξεχάσεις ... Όχι κυριολεκτικά (Βλέπεις προσέχουμε κ το σπερμα) αλλα δεν το σκεφτόμαστε τουλάχιστον φωναχτα. Βγαίνουμε φεύγουμε διήμερα κτλ. Η αντιβιωση για το εντέροκοκους τελιωσε οπότε Τώρα μένει το νέο σπερμοδιαγραμμα κ η κατατμιση ( την οποία ο Ουρολογος θεωρεί περιττή μιας κ ο καρυοτυπος κ η βιοψια ήταν καλα) όπως κ να ναι ότι πει ο Γυναικολογος που έχει την συνολική εικόνα. Στις 20 Έχουμε ραντεβου για να δουμε τι θα πει. Εγώ μια φορα διακοπές Κανόνισα . Θα κατέβω χανια κ απο Σεπτέμβριο ότι βρέξει ας κατεβάσει. Δεν Αντεχω να προγραμματίζω άλλο . Σας φιλω όλες

Ολινάκι να περάσεις τέλεια. Να δεις που μόλις χαλαρώσεις όλα θα γίνουν απλά και όμορφα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! Εμεις καλα ειμαστε :D μεγαλωνουμε πλησιαζουμε το κιλο!!! Οι κλωτσιες ειναι καθημερινες και η ξαπλα συνεχιζεται.

Μαιρη εχεις να ζησεις πολλες στιγμες συγκινησης,ετοιμασου!!!

Ολινα ευχομαι γρηγορα και συ και τα αλλα κοριτσια να νιωσετε τετοιες στιγμες χαρας και συγκινησης.;)

ΑΧ! ΑΧ! ΑΧ! Αυτές είναι στιγμές.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! Εμεις καλα ειμαστε :D μεγαλωνουμε πλησιαζουμε το κιλο!!! Οι κλωτσιες ειναι καθημερινες και η ξαπλα συνεχιζεται.

Μαιρη εχεις να ζησεις πολλες στιγμες συγκινησης,ετοιμασου!!!

Ολινα ευχομαι γρηγορα και συ και τα αλλα κοριτσια να νιωσετε τετοιες στιγμες χαρας και συγκινησης.;)

Μοριτσάκι μου, τι ωραίο να σε κλωτσάνε και να χαίρεσαι! χιχιχι... Όλα καλά εύχομαι μέχρι τέλους. Σε φιλώ γλυκά και καλοκαιρινά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ουαααα κανω και γω που ακουσα διακοπες Χανια :P:p:p Ολινα καλα κανετε θελει τρελα γιατι διαφορετικα θα σαλταρετε! Απολαυστε το καλοκαιρι αυτο γιατι του χρονου δεν θα μπορειτε με τα μωρα :P:p

Σοφακι τι κανεις? Σε τι σταδιο βρικεσαι? Αντε γιατι ειπαμε θα τα καταφερουμε ολες!!

Μαιρη τι κανεις? πετας στα συννεφα????:P:p


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μου λείψατε. Εμείς ακολουθούμε τη μέθοδο πίες για να ξεχάσεις ... Όχι κυριολεκτικά (Βλέπεις προσέχουμε κ το σπερμα) αλλα δεν το σκεφτόμαστε τουλάχιστον φωναχτα. Βγαίνουμε φεύγουμε διήμερα κτλ. Η αντιβιωση για το εντέροκοκους τελιωσε οπότε Τώρα μένει το νέο σπερμοδιαγραμμα κ η κατατμιση ( την οποία ο Ουρολογος θεωρεί περιττή μιας κ ο καρυοτυπος κ η βιοψια ήταν καλα) όπως κ να ναι ότι πει ο Γυναικολογος που έχει την συνολική εικόνα. Στις 20 Έχουμε ραντεβου για να δουμε τι θα πει. Εγώ μια φορα διακοπές Κανόνισα . Θα κατέβω χανια κ απο Σεπτέμβριο ότι βρέξει ας κατεβάσει. Δεν Αντεχω να προγραμματίζω άλλο . Σας φιλω όλες

ολινα μου, μου αρεσει ο νέος τροπος σκέψης σου!! ναι κοριτσι μου μην προγραμματιζεις τιποτα ζηστε τη ζωη σας καντε ταξιδακια όπως κανετε και να ξερεις οτι το θαυμα ερχεται παντα εκει που δεν το περιμενεις!! αλλωστε καλοκαιρακι ειναι, αλλαζει η διαθεση χαλαρωνεις ποτε δεν ξερεις!! ευχομαι συντομα να μου πεις τα πιο ευχαριστα νεα του κοσμου!!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

ουαααα κανω και γω που ακουσα διακοπες Χανια :P:p:p Ολινα καλα κανετε θελει τρελα γιατι διαφορετικα θα σαλταρετε! Απολαυστε το καλοκαιρι αυτο γιατι του χρονου δεν θα μπορειτε με τα μωρα :P:p

Σοφακι τι κανεις? Σε τι σταδιο βρικεσαι? Αντε γιατι ειπαμε θα τα καταφερουμε ολες!!

Μαιρη τι κανεις? πετας στα συννεφα????:P:p

μοριτσακι μου!! φυσικα και πεταω στα συννεφα ειδικα τη μερα που πηγαινω στο γιατρο και το βλεπω και μετα ξαναπροσγειωνομαι και περιμενω το επομενο ραντεβου!! χαχαχ! πολυ αγχος βρε παιδι μου!! τωρα και περισσοτερο απο τις εξωσωματικες μπορω να πω!!! εσυ φουσκωνεις φουσκωνεις?? πως ειναι να εχεις δυο μωρα στη κοιλια σου?? παντα το ειχα απορια, λες και ηξερα πως ειναι να εχεις ενα αλλα τελοσπαντων! να νιωθεις 4 ποδαρακια να κλωτσανε!! αχ συγκηνηθηκα!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

ΣΝΙΦ! Που είστε όλες; Τώρα που βρήκα λίγο χρόνο και μπαίνω να μάθω νέα σας, μου έχετε εξαφανιστεί. ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

εδω ειμαστε!!!!!!!!!!!! γραψε μας εσυ τα δικα σου νεα που εχεις καιρο να μπεις! σσε τι φαση βρισκεσαι???


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...