Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

      • Μου αρέσει 1

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Εγώ τα σκέφτομαι . Αν πάω 20 Ιουνίου η επόμενη περίοδος μου είναι 17 Ιουλίου.... Αύγουστο απο ότι θυμάμαι κλείνουν τα κέντρα οπότε μάλλον δεν προλαβαίνω ....

ολινα μη μασας!! θα σου πω μια ιστορια.. απο το Γεναρη προσπαθώ να ξεκινήσω την εξωσωματική.. καθε μήνα κατι τυχαινε!! το Μαρτη λέω ε δεν παει αλλο ξεκιναω τωρα και τσουπ αλλαζω δουλεια... λεω δεν πειραζει θα ξεκινησω τον Απριλη και ενώ όλα ήταν οργανωμενα και μια χαρά αδιαθετώ για πρώτη φορά στη ζωή μου στις 25 μερες! (παντα έχω κυκλο πάνω απο 30) και πέφτει η εμβρυομεταφορά Μεγάλη Παρασκευή και χάνω και τον Απρίλη λόγω Πάσχα!!! εεε τον Μαιο περίμενα την περιόδο να ξεκινήσω.. αλλά.... την περιμένω πλέον απο του χρόνου!!!! για αυτο σου λεω!! κατσε γιατι καθε εμποδιο για καλό ισχύει με χίλια!!! κατσε μη γινει το θαυμα το καλοκαίρι και τότε θα τρίβεις τα μάτια σου!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα! Τι έγινε χειμωνιασε πάλι? εμένα μου αρέσει γιατι είμαι σπιτι και ξαπλα :P

Ολινα κάθε εμπόδιο σε καλο που λένε και που ξέρεις μπορει να έρθει και μόνο του όπως της Μαιρης :D:D

Μαιρη τωρα θα διαπιστώσεις πως το άγχος δεν τελειώνει ποτε και η περίοδος της εγκυμοσύνης δεν είναι ξεγνοιαστη. Εγω πιστεύω πως θα ηρεμήσουμε μόνο όταν τα πάρουμε αγκαλια και τοτε θα αρχίσει άλλο άγχος!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Τι έγινε χειμωνιασε πάλι? εμένα μου αρέσει γιατι είμαι σπιτι και ξαπλα :P

Ολινα κάθε εμπόδιο σε καλο που λένε και που ξέρεις μπορει να έρθει και μόνο του όπως της Μαιρης :D:D

Μαιρη τωρα θα διαπιστώσεις πως το άγχος δεν τελειώνει ποτε και η περίοδος της εγκυμοσύνης δεν είναι ξεγνοιαστη. Εγω πιστεύω πως θα ηρεμήσουμε μόνο όταν τα πάρουμε αγκαλια και τοτε θα αρχίσει άλλο άγχος!

ωραιο αγχος όμως!! εμένα το μόνο που με νοιάζει αυτή τη στιγμή είναι να είναι καλά!!! τίποτα άλλο στον κόσμο!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες!!

Μαιρη πολυ χαρηκα! Με το καλο κοπελα μου να ερθει το μπεμπακι σου...!απολαυσε τους μηνες αυτους και τη γλυκια αναμονη.:D

Moritsa οι κλωτσιες στην κοιλια μου λειπουν τοοοοσο πολυ! Ειναι τελειο συναισθημα.

Και θα σας επιβεβαιωσω αυτο που ηδη ξερετε... Μολις ερθει το μωρο αρχιζουν νεα γλυκα αγχη που ειμαι σιγουρη οτι δε θα τελειωσουν ποτε!!!:shock:

Olina οντως μπορει καθε εμποδιο για καλο. Θα ερθει και σε εσενα το μωρακι συντομα, θα το δεις. Και δε θα θυμασαι τιποτα απο αυτα που περνας τωρα!

Εχει ερθει χειμωνας εδω ξανα και θα χουχουλιασω με το μπεμπουλη σημερα!

Φιλια

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες καλημερα!!!!

η μαιρουλα εδωσε νεα πνοη στην παρεα μας!!!!!να ειστε καλα ζουζουνα μου!!!

ροξανακι πως τα πατε!?!!?

ολινακι ευχομαι να πανε οοολλλλααα ττεεεελλλειαα!!!

μελανια!?!?!?!?!?πρεπει να τα πουμε καποια στιγμη για τα δυδιμακια μας!!!!

μοριτσακι?!?!!?!?!?διαβασα ενα βιβλιο για να μην χασω τη μπαλα κ με βοηθησε πππαααααααααρα πολυ!!!!εχουμε βαλει σειρα απο νωρις!!!!

το ιδιο κ η κολλητη μου,που αυτη μου πε για το βιβλιο!!!!ριξε μια ματια!!!

http://www.amazon.co.uk/Contented-House-Twins-Alice-Beer/dp/0091906989

παω να κανω καμια δουλιτσα τωρα που κοιμουνται!!

σας φιλω ολες κ σας στελνω οοολλλληηη μου τη θετικη ενεργεια!!!!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσαρες καλημερα!!!!

η μαιρουλα εδωσε νεα πνοη στην παρεα μας!!!!!να ειστε καλα ζουζουνα μου!!!

ροξανακι πως τα πατε!?!!?

ολινακι ευχομαι να πανε οοολλλλααα ττεεεελλλειαα!!!

μελανια!?!?!?!?!?πρεπει να τα πουμε καποια στιγμη για τα δυδιμακια μας!!!!

μοριτσακι?!?!!?!?!?διαβασα ενα βιβλιο για να μην χασω τη μπαλα κ με βοηθησε πππαααααααααρα πολυ!!!!εχουμε βαλει σειρα απο νωρις!!!!

το ιδιο κ η κολλητη μου,που αυτη μου πε για το βιβλιο!!!!ριξε μια ματια!!!

http://www.amazon.co.uk/Contented-House-Twins-Alice-Beer/dp/0091906989

παω να κανω καμια δουλιτσα τωρα που κοιμουνται!!

σας φιλω ολες κ σας στελνω οοολλλληηη μου τη θετικη ενεργεια!!!!!

καλως τη διδυμομανουλα ;) τρεχεις και δε φτανεις φανταζομαι!! σ'ευχαριστω για τη βοηθεια θα την χρειαστω.....:D


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!! κοριτσια ολα αυτα για φουσκωμενες κοιλιτσες, κλωτσιες κτλ με εχουν ξεσηκωσει!!!!!ζηλευωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!

μαιρη ενημερωσε με παραυτα για τις βιταμινες...........

καλη συνεχεια σε ολες σας.....:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!! κοριτσια ολα αυτα για φουσκωμενες κοιλιτσες, κλωτσιες κτλ με εχουν ξεσηκωσει!!!!!ζηλευωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!

μαιρη ενημερωσε με παραυτα για τις βιταμινες...........

καλη συνεχεια σε ολες σας.....:D:D:D

marinakiiiiiii!! τι κανει η μπεμπουλα??? ελα βαλε μπρος για το δευτερο!! βασικα δεν ξερω κατα ποσο βοηθησαν οι βιταμινες γιατι τις περναμε μονο 2 μηνες, ειναι της vitabiotics pregnacare conseption για μενα και wellman conseption για τον συζηγο. Θελω τόσο πολυ να πάνε καλά τα πράγματα αυτη τη φορά!! ανυπομονω να πάω στο γιατρό να δω αν είναι καλά το ζουζουνακι!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

η μπεμπουλινα ειναι σε τελεια φορμα..χαχαχαχα...εμας εχει ξεκανει...μιλαμε για την απολυτη εξαντληση!!!!αλλα...το καταευχαριστιομαστε!!!!;);););)

αυριο κιολας αγοραζω τις βιταμινες...οχι καλε δεν ειμαι ονειροπολα..ετσι κ αλλιως Σεπτεμβρη με περιμενει ο γιατρος!!!!θα απολαυσουμε τις διακοπες μας με την μικρη ζουζου κ μετα βουρ...ελπιζω να μας κατσει το λαχειο και μια 2η φορα!!

μαιρη υπομονη λιγο ακομα κ θα το δεις το σπορακι σου ...φανταστικη στιγμη..τικ τακ...θα αναβοσβηνει μια καρδουλα...ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!

καλη επιτυχια σε ολα τα κοριτσια!!!!:P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα, τι κάνετε?

Μαίρη πως τα πας? πλησιάζει η μέρα να δεις και να ακούσεις το σπορακι σου ;)

Τώρα κανείς ηπαρινες ή όχι?

Καλησπερα!!!!!! και βεβαια κανω ηπαρινες μια των 0,45 καθημερινα! αλλαξα τη Φοιφα που μου ειχε βαλει δυο χιχιχ!! καλα ειμαι κοριτσάκια μου δοξα το Θεό και το σταφυλάκι μου καλά ελπιζω να ειναι! ηδη εκανα κανα δυο φορες εμετουληδες και εχω πολλές πολλές ανακατωσουρες και αναγουλιτσες αλλα μια χαρα! θελω να εχω τετοια για να ξερω οτι κατι γίνεται εκει κατω! κατα τα αλλα ανυπομονω τοσο για τη Δευτερα δεν φανταζεστε ποσο!!!! δεν περνούν με τίποτα οι μερες!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

η μπεμπουλινα ειναι σε τελεια φορμα..χαχαχαχα...εμας εχει ξεκανει...μιλαμε για την απολυτη εξαντληση!!!!αλλα...το καταευχαριστιομαστε!!!!;);););)

αυριο κιολας αγοραζω τις βιταμινες...οχι καλε δεν ειμαι ονειροπολα..ετσι κ αλλιως Σεπτεμβρη με περιμενει ο γιατρος!!!!θα απολαυσουμε τις διακοπες μας με την μικρη ζουζου κ μετα βουρ...ελπιζω να μας κατσει το λαχειο και μια 2η φορα!!

μαιρη υπομονη λιγο ακομα κ θα το δεις το σπορακι σου ...φανταστικη στιγμη..τικ τακ...θα αναβοσβηνει μια καρδουλα...ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!

καλη επιτυχια σε ολα τα κοριτσια!!!!:P:p:p

μαρινακι μου μετα το θαυμα που συνέβη σε εμενα εις διπλουν, πρωτα δηλαδη να βρεθουν σπερματοζωαρια και ύστερα να τα καταφερουμε απο μονοι μας, με χαλιας ποιοτητας σπερμοδιαγραμμα, εεε δεν χρειαζεται τιποτα αλλο νομιζω να πω!!!!!!!!!!!! μακαρι καμια αλλη κοπελα να μην ταλαιπωρηθει ποτε!!!! οσο για τη μπεμπουλα σου εχω τις πληροφορίες μου και εχω μάθει ότι είναι μια κούκλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαρινα Κοιτα να απολαύσεις το φετινό καλοκαίρι οι 3 σας γιατι του χρόνου θα έχεις και δεύτερο μωρακι :D επίσης οι βιταμίνες που ανέφερε η Μαίρη τις έπαιρνε και ο άντρας μου. Δεν ξέρω αν βοήθησαν ξέρω όμως ότι βρήκαμε :D

Μαίρη ποιος θα το έλεγε πως με εμετους και αναγουλες θα χαιροσουν τόσο???χαχα! Δευτέρα εχω και γω γιατρο και σε καταλαβαίνω :D αυτές τις ενεσουλες τις μισωω!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά, όλα καλά εμείς!! Ακούσαμε χτες καρδούλα, Δόξα το Θεό!!! Αυτα τα τρία δευτερόλεπτα ήταν η πιο συγκινητική στιγμή της ζωής μου!! Αλλα βέβαια η αγωνία δεν τελειώνει ποτε!! Εύχομαι σύντομα να το νιώθετε κι όλες οι υπόλοιπες και θα το νιωσετε!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...