Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

      • Μου αρέσει 1

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Καλησπέρα, είμαι καινούρια στην παρέα σας και το θέμα της αζωοσπερμίας αφορά και εμάς. Επειδή τώρα ξεκινάμε και δεν γνωρίζουμε πολλά για γιατρούς και κέντρα, θα μπορούσατε να μου στείλετε πληροφορίες;

Σε πρώτη φάση θα ήθελα πληροφορίες για ουρολόγους στην Αθήνα που θα μπορούσαμε να επισκεφθούμε για να μας κατατοπίσουν για τα περαιτέρω.

Ευχαριστώ και καλή τύχη σε όλες μας!!

Καλημερα φενια μου..καλωσηρθες..δυστυχως δεν ειμαι απο Αθηνα κ δεν μπορω να σε βοηθησω..εχει πολλα κορτσουδια εδω μεσα που θα σε βοηθησουν..καλη αρχη κοριτσακι...!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα, είμαι καινούρια στην παρέα σας και το θέμα της αζωοσπερμίας αφορά και εμάς. Επειδή τώρα ξεκινάμε και δεν γνωρίζουμε πολλά για γιατρούς και κέντρα, θα μπορούσατε να μου στείλετε πληροφορίες;

Σε πρώτη φάση θα ήθελα πληροφορίες για ουρολόγους στην Αθήνα που θα μπορούσαμε να επισκεφθούμε για να μας κατατοπίσουν για τα περαιτέρω.

Ευχαριστώ και καλή τύχη σε όλες μας!!

Κοριτσάκι καλώς ηλθες! Σου εύχομαι σύντομα κ ανώδυνα να βρεις τη λύση στο πρόβλημα κ να αποκτήσεις το δικό σας μωρο! Εμείς πήγαμε στον Σακελλαριου στο ΙΑΣΩ general . Πατέρας κ γιος χειρουργόυν μαζι. Πολυ καλοί κ οι δυο. Ο μπαμπας κ πολυ έμπειρος .

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτισια!! προχτες πηγαμε στο γιατρο είδαμε σάκο και το σουσαμάκι μας μεσα σε αυτο!!! ημουν 6 εβδομαδων ακριβως και είπε οτι ειναι πολυ νωρίς για να ακούσουμε καρδουλα.. ετσι μου εκλεισε ραντεβου σε 2 εβδομαδες! Χριστε μου πως θα περασουν!! εντωμεταξυ στη δουλεια με εχουν χωσει για τα καλα.. συμβαινει οτι μπορειτε να φανταστειτε! ουφ!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κορίτισια!! προχτες πηγαμε στο γιατρο είδαμε σάκο και το σουσαμάκι μας μεσα σε αυτο!!! ημουν 6 εβδομαδων ακριβως και είπε οτι ειναι πολυ νωρίς για να ακούσουμε καρδουλα.. ετσι μου εκλεισε ραντεβου σε 2 εβδομαδες! Χριστε μου πως θα περασουν!! εντωμεταξυ στη δουλεια με εχουν χωσει για τα καλα.. συμβαινει οτι μπορειτε να φανταστειτε! ουφ!!

Και μεις είπαμε μας ξεχασες :-Ρ όλα καλα θα πανε και ο καιρός περνάει γρήγορα! Θα ακούσετε την καρδούλα και μετα θα δεις πόσο γρήγορα θα μεγαλώνει το φασολακι:D δεν μπορείς να πάρεις αδεια ή να μην σε χωνουν τόσο?


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και μεις είπαμε μας ξεχασες :-Ρ όλα καλα θα πανε και ο καιρός περνάει γρήγορα! Θα ακούσετε την καρδούλα και μετα θα δεις πόσο γρήγορα θα μεγαλώνει το φασολακι:D δεν μπορείς να πάρεις αδεια ή να μην σε χωνουν τόσο?

αχ μοριτσακι μου το θεμα με τη δουλεια ειναι άλλου παπά ευαγγέλιο! αν δω ότι ζορίζουν τα πράγματα εννοείται πως θα πάρω αδεια!! μεχρι τότε ανυπομονω να ακούσουμε καρδούλα να ηρεμήσω και να το πιστεψω οτι αυτό το θαυμα ζει μέσα μου!!!!!!!!! εσυ φουσκώνεις???


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ μοριτσακι μου το θεμα με τη δουλεια ειναι άλλου παπά ευαγγέλιο! αν δω ότι ζορίζουν τα πράγματα εννοείται πως θα πάρω αδεια!! μεχρι τότε ανυπομονω να ακούσουμε καρδούλα να ηρεμήσω και να το πιστεψω οτι αυτό το θαυμα ζει μέσα μου!!!!!!!!! εσυ φουσκώνεις???

Προσπαθησε οσο μπορεις να μην κουραζεσαι και οτι μπορεις να αποφυγεις. Πιστεψε το γιατι μεσα σου μεγαλωνει μια ψυχουλα :D

Εγω καθε μερα νιωθω πιο φουσκα, εχουν αρχισει οι κλωτσιες και χαιρομαι γιατι μου δειχνουν την παρουσια τους :D:D


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Άντε βρε παιδάκι μου κ έχω ξεροσταλιασει μπαινοβγαίνω να δω να γράφεις !!!! Κανε ότι μπορεις με τη δουλεια αλλα να σου πω Κάτι Τώρα που φωλιασε δεν παει πουθενά. Και καταλαβαίνεις τι λεω. Αμα είναι να γίνει γίνεται και όλα πανε απο μόνα τους Τέλεια. Προχθές στο γιατρο μας έλεγε η γραμματέας για μια κοπέλα που της είχαν πει ότι το μωρο δεν παει καλα κ τις έδωσαν χάπια κ πολυ ισχυρά να αποβάλλει.Πηγε λοιπόν και αυτη στο γιατρο μου Γιατι παρα τα χάπια περίοδος δεν της ερχόταν . Τη βάζει ο άνθρωπος στον υπέροχο κ τικ τακ παθαίνει πλάκα το μωρο υγιέστατο κ καρδούλα να ακούγεται κανονικα. Τι θέλω να πω το θαυμα έγινε Μαίρη και μην ανησυχείς!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ολιναρα??? τελειωσε η αντιβιωση???

Έχω ακόμα 10 μέρες. Ο Γυναικολογος μας ειπε 10 μέρες αντιβιωση 15 χωρίς μετα σπερμοδιαγραμμα κ κατατμιση DNA κ πάμε να τον δουμε. (θυμάσαι που μου είχες πει γι αυτή την εξέταση;) ο οικογενειακός μας γιατρός ειπε 20 μέρες αντιβιωση για να νικηθεί το μικρόβιο κ ο άντρας μου θέλει να τον ακούσουμε. Τέλος Πάντων θα πάω 20 Ιούνιου στον γιατρο .... Οπότε τη βλέπω την εξωσωματικη απο Σεπτέμβριο :(

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησε οσο μπορεις να μην κουραζεσαι και οτι μπορεις να αποφυγεις. Πιστεψε το γιατι μεσα σου μεγαλωνει μια ψυχουλα :D

Εγω καθε μερα νιωθω πιο φουσκα, εχουν αρχισει οι κλωτσιες και χαιρομαι γιατι μου δειχνουν την παρουσια τους :D:D

Μοριτσα υπέροχα συναισθήματα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω ακόμα 10 μέρες. Ο Γυναικολογος μας ειπε 10 μέρες αντιβιωση 15 χωρίς μετα σπερμοδιαγραμμα κ κατατμιση DNA κ πάμε να τον δουμε. (θυμάσαι που μου είχες πει γι αυτή την εξέταση;) ο οικογενειακός μας γιατρός ειπε 20 μέρες αντιβιωση για να νικηθεί το μικρόβιο κ ο άντρας μου θέλει να τον ακούσουμε. Τέλος Πάντων θα πάω 20 Ιούνιου στον γιατρο .... Οπότε τη βλέπω την εξωσωματικη απο Σεπτέμβριο :(

τοσο πισω θα πατε???? γιατι? επειδη παιρνετε αντιβιωση? :-( Ας ειναι και ας ερθει αργοτερα το επιθυμητο..;)


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησε οσο μπορεις να μην κουραζεσαι και οτι μπορεις να αποφυγεις. Πιστεψε το γιατι μεσα σου μεγαλωνει μια ψυχουλα :D

Εγω καθε μερα νιωθω πιο φουσκα, εχουν αρχισει οι κλωτσιες και χαιρομαι γιατι μου δειχνουν την παρουσια τους :D:D

κλωτσάνε??? ουαου!!!!!!!! και εγω αυτο λέω γιατι να μην κλωτσανε απο ημερων να ξερω και εγω οτι το νινάκι είναι καλά!!!! εγω τοση αγωνια για να ακουσουμε καρδουλα και να ησυχασω!!! και τωρα σας καταλαβαινω τις εγκυουλες και μανουλες! το αγχος δεν τελειωνει ποτε!! αντε να πετυχει η εξωσωματικη αντε να μεινεις εγκυος, αντε να δεις το σακο, αντε οτι ειναι μεσα στη μητρα, αντε οτι υπαρχει εμβρυο αντε να ακουσεις καρδια!! και ειμαστε ακομα στην αρχη! χιχιχιιχ!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...