Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

      • Μου αρέσει 1

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια μου...γυρισαμε απο τη γιατρο..μου ηρθε η περιοδος σημερα κ την 4 μερα θα ξεκινησω cyclacour κ στον επομενο κυκλο ξεκιναμεεεεεεεεεεεε...!!θα κανω το μακρυ μου ειπε..δεν εχω ιδεα!!φιλακια σε ολα τα κοριτσια...μανουλες θα γινουμε..

Καλη επιτυχια κοριτσακι!

Και εγω το μακρυ ειχα κανει. Απλα θελει λιγο παραπανω υπομονη λογω διαρκειας.

Ευχομαι ολα να πανε καλα και να σου ερθει το πολυποθητο μωρακι!

Να σκεφτεσαι ομορφα πραγματα και να μην εχεις αγχος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Παει και αυτό! Καλα και το κάναμε γιατί δε θα γλιτωνα την αποβολή. Ευτυχώς όλα πήγαν καλα και μάλλον αύριο θα βγω. Τώρα τέρμα οι ταρζανιες, μόνο ξαπλες.

Καλή αρχή μελτεμακι;)

Μπραβο μοριτσα μου ολα καλα θα πανε κ σε λιγους μηνες θα κρατας τα νινακια σου!!ΤΕΛΕΙΑ..μαιρουλα και σε σενα καλη αρχη κοριτσι μου...roxanne σ'ευχαριστω φιλια στο νινικι σου!!ΚΑΛΗΜΕΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ....

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι για τις νέες προσπάθειες των κοριτσιών και εύχομαι να έχουν τα επιθυμητά αποτελέσματα!!!! Με το καλο να έρθουν και νεα μωρακια :D

Μαίρη ναι αυτός είναι ο γιατρός μου. Εσυ σε ποιον κατέληξες;


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι για τις νέες προσπάθειες των κοριτσιών και εύχομαι να έχουν τα επιθυμητά αποτελέσματα!!!! Με το καλο να έρθουν και νεα μωρακια :D

Μαίρη ναι αυτός είναι ο γιατρός μου. Εσυ σε ποιον κατέληξες;

Εμενα για την ωρα με παρακολουθει ο Μασ.. το αφεντικο!!! αλλα ας πανε ολα καλα και θελω να γνωρισω πολυ και τον συγκεκριμενο!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΙΑ!!!! ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΘΑΥΜΑ! ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ!!!

Κοριτσακια μου γλυκα!!! θυμαστε τις προαλλες που σας εδωσα κουραγιο και ελπιδα οταν σας ανακοινωσα οτι βρεθηκαν εκατομμυρια σπερματοζωαρια??

αναρωτιεμαι τωρα τι χαρα θα σας δωσω αν σας πω οτι ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!!

Περιμενα τη περιοδο να ξεκινησω την τριτη μας εξωσωματικη!!! η περιοδος δεν ηρθε ποτε και σημερα 5 μερες μετα τη καθυστερηση ειχα χοριακη 947!!!

Ο Θεός ειναι μεγαλος κοριτσια και θαυματα γινονται!!!!!!!!!!!! ειμαι πολυ συγκηνημενη!!! δεν μπορω να το πιστεψω!!! ενα χρονο πριν η κεραμιδα στο κεφαλι με μηδεν σπερματοζωαρια και τωρα ξαφνικα εγκυος απο τον ιδιο ανθρωπο! μακαρι να με βοηθησει ή Παναγίτσα να πανε ολα καλα!!! καντε μια προσευχη και για εμενα!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΙΑ!!!! ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΘΑΥΜΑ! ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ!!!

Κοριτσακια μου γλυκα!!! θυμαστε τις προαλλες που σας εδωσα κουραγιο και ελπιδα οταν σας ανακοινωσα οτι βρεθηκαν εκατομμυρια σπερματοζωαρια??

αναρωτιεμαι τωρα τι χαρα θα σας δωσω αν σας πω οτι ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!!

Περιμενα τη περιοδο να ξεκινησω την τριτη μας εξωσωματικη!!! η περιοδος δεν ηρθε ποτε και σημερα 5 μερες μετα τη καθυστερηση ειχα χοριακη 947!!!

Ο Θεός ειναι μεγαλος κοριτσια και θαυματα γινονται!!!!!!!!!!!! ειμαι πολυ συγκηνημενη!!! δεν μπορω να το πιστεψω!!! ενα χρονο πριν η κεραμιδα στο κεφαλι με μηδεν σπερματοζωαρια και τωρα ξαφνικα εγκυος απο τον ιδιο ανθρωπο! μακαρι να με βοηθησει ή Παναγίτσα να πανε ολα καλα!!! καντε μια προσευχη και για εμενα!!

Κοριτσακι μου τι τελεια νεα ειναι αυτα!!!!!!!!

Σου ευχομαι ολα να πανε σουπερ και σε 9 μηνες να εχεις αγκαλια το μωρακι σου!!

Με το καλοοοοο!!!:D

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΙΑ!!!! ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΘΑΥΜΑ! ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ!!!

Κοριτσακια μου γλυκα!!! θυμαστε τις προαλλες που σας εδωσα κουραγιο και ελπιδα οταν σας ανακοινωσα οτι βρεθηκαν εκατομμυρια σπερματοζωαρια??

αναρωτιεμαι τωρα τι χαρα θα σας δωσω αν σας πω οτι ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!!

Περιμενα τη περιοδο να ξεκινησω την τριτη μας εξωσωματικη!!! η περιοδος δεν ηρθε ποτε και σημερα 5 μερες μετα τη καθυστερηση ειχα χοριακη 947!!!

Ο Θεός ειναι μεγαλος κοριτσια και θαυματα γινονται!!!!!!!!!!!! ειμαι πολυ συγκηνημενη!!! δεν μπορω να το πιστεψω!!! ενα χρονο πριν η κεραμιδα στο κεφαλι με μηδεν σπερματοζωαρια και τωρα ξαφνικα εγκυος απο τον ιδιο ανθρωπο! μακαρι να με βοηθησει ή Παναγίτσα να πανε ολα καλα!!! καντε μια προσευχη και για εμενα!!

?????????!!!!!!!!!!!!!!!:D:D καλε τι διαβάζω????? δε το πιστεύω!!!!!!

Αχ, Παναγία μου απίστευτο!!! Είδες που δεν πρέπει να χάνουμε την πίστη μας? Μαίρη εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και είμαι βέβαιη πως όλα θα πανε καλα και δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα!:D:D Ότι ωραιότερο διάβασα :D

Ποτε θα πας στο γιατρο? μιλησες μαζι του? υψηλη χοριακη πάντως! Δε το πιστεύω εγω πόσο μάλλον εσείς ε???


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΙΑ!!!! ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΘΑΥΜΑ! ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ!!!

Κοριτσακια μου γλυκα!!! θυμαστε τις προαλλες που σας εδωσα κουραγιο και ελπιδα οταν σας ανακοινωσα οτι βρεθηκαν εκατομμυρια σπερματοζωαρια??

αναρωτιεμαι τωρα τι χαρα θα σας δωσω αν σας πω οτι ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!!

Περιμενα τη περιοδο να ξεκινησω την τριτη μας εξωσωματικη!!! η περιοδος δεν ηρθε ποτε και σημερα 5 μερες μετα τη καθυστερηση ειχα χοριακη 947!!!

Ο Θεός ειναι μεγαλος κοριτσια και θαυματα γινονται!!!!!!!!!!!! ειμαι πολυ συγκηνημενη!!! δεν μπορω να το πιστεψω!!! ενα χρονο πριν η κεραμιδα στο κεφαλι με μηδεν σπερματοζωαρια και τωρα ξαφνικα εγκυος απο τον ιδιο ανθρωπο! μακαρι να με βοηθησει ή Παναγίτσα να πανε ολα καλα!!! καντε μια προσευχη και για εμενα!!

αχ μαιρουλα τι ηταν αυτο...εχω μεινει απο την ωρα που το ειδα...συγχαρητηρια κοπελα μου...τι θαυμα!απιστευτο...η Παναγια ειναι μαζι σου ψυχη μου...ολα καλα να σου πανε..μπραβο σου..!φιλια στην κοιλιτσα σου!

Link to comment
Share on other sites

Μαίρη μου διάβασα τρεις φορές το μήνυμα . Δεν σε Ξέρω αλλα έχω συγκινηθεί απίστευτα . Όλες τις ευχές μου να είστε παντα γεροι κ τυχεροί όλοι σας. Κάθε στεναχώρια μακριά !!!! Όλα τα άσχημα τελιωσαν . Μπράβο σου κοριτσάκι!! Τίποτα δεν είναι αδύνατο Τελικά . Ευχαριστώ για την ελπίδα που μου δίνεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΙΑ!!!! ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΘΑΥΜΑ! ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ!!!

Κοριτσακια μου γλυκα!!! θυμαστε τις προαλλες που σας εδωσα κουραγιο και ελπιδα οταν σας ανακοινωσα οτι βρεθηκαν εκατομμυρια σπερματοζωαρια??

αναρωτιεμαι τωρα τι χαρα θα σας δωσω αν σας πω οτι ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!!

Περιμενα τη περιοδο να ξεκινησω την τριτη μας εξωσωματικη!!! η περιοδος δεν ηρθε ποτε και σημερα 5 μερες μετα τη καθυστερηση ειχα χοριακη 947!!!

Ο Θεός ειναι μεγαλος κοριτσια και θαυματα γινονται!!!!!!!!!!!! ειμαι πολυ συγκηνημενη!!! δεν μπορω να το πιστεψω!!! ενα χρονο πριν η κεραμιδα στο κεφαλι με μηδεν σπερματοζωαρια και τωρα ξαφνικα εγκυος απο τον ιδιο ανθρωπο! μακαρι να με βοηθησει ή Παναγίτσα να πανε ολα καλα!!! καντε μια προσευχη και για εμενα!!

mary μου τι νεα ειναι αυτα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;τι θαυμα ειναι αυτο κουκλιτσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηρια κ σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχεις μια πανεμορφη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!να ξερες ποσες ελπιδες μας δινεις κ ποσο κουραγιο!!!!!!!!!!ο Θεος κανεναν δεν ξεχναει!!!μεγαλη η Χαρη του!!!!!!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! φυσικα τιποτα δνε ειναι αδυνατο με τη βοηθεια του Θεου, και οχι δεν ειμαι τοσο θρησκα αλλα εμενα με βοηθησε σε καθε μου βημα!! νομιζα οτι το να βρεθουν σπερματοζωαρια ηταν ενα σημαδι οτι θα παει καλα η επομενη εξωσωματικη!!! δεν φανταζομουν οτι θα μου χαριζε απλόχερα ενα τετοιο δωρο!!! χτες πηγα στο γυναικολογο μιας φιλης μου, ενα πολυ αξιολογο ανθρωπο!! μου ειπε οτι το 96% ανωμαλες μορφες ειναι πλεον το φυσιολογικο στο εξωτερικο!! ακουσον ακουσον!!! και το ΘΑΥΜΑ εγινε!!! η χοριακη ηταν φυσιολογικη για 6 μερες καθυστερηση!! μακαρι να διπλασιαστει!!!! θα παω τη Δευτερα παλι να με δει και δεν περναν οι μερες!!!!!!!!! Μοριτσακι μου δεν ξερω αν πρεπει να ενημερωσω το κεντρο!! τα εχω χαμενα πραγματικα!!!!!! κοριτσια και στα δικα σας!!!!!!!!!!!!!! συντομα θα γινει το ονειρο πραγματικοτητα το ξερω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

θελω να πω πως ειλικρινα εχω βουρκωσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπηκα μετα απο παρα πολυ καιρο και τετοια νεα δε τα περιμενα......

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

τι να πω....ολα γινονται κ με μαθηματικη ακριβεια μετα τα δακρυα ερχονται χαρες κ τεραστια χαμογελα!!!!!!!!!

χαρισες σε ολες μας ελπιδα...εμενα παντως μου εφτιαξες την ημερα.....!!!!!

μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι συντομα να σε παιδευει ενα ζουμπουρλουδικο αγγελακι οπως παιδευει κ εμενα η κορη μου που με τοσο κοπο απεκτησα!!!!!

ο αντρας σου πηρε τιποτα βιταμινες η απλα αλλαξαν τα νουμερα απο μονα τους? ετσι για να ξερουμε κ εμεις για το επομενο...;););)

και παλι συγχαρητηρια κ θα παρακολουθω τα νεα ολων σας!!!

χαρηκα πααααααααααααααααααααααρα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ :D:D:D:D!!!!

Link to comment
Share on other sites

θελω να πω πως ειλικρινα εχω βουρκωσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπηκα μετα απο παρα πολυ καιρο και τετοια νεα δε τα περιμενα......

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

τι να πω....ολα γινονται κ με μαθηματικη ακριβεια μετα τα δακρυα ερχονται χαρες κ τεραστια χαμογελα!!!!!!!!!

χαρισες σε ολες μας ελπιδα...εμενα παντως μου εφτιαξες την ημερα.....!!!!!

μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι συντομα να σε παιδευει ενα ζουμπουρλουδικο αγγελακι οπως παιδευει κ εμενα η κορη μου που με τοσο κοπο απεκτησα!!!!!

ο αντρας σου πηρε τιποτα βιταμινες η απλα αλλαξαν τα νουμερα απο μονα τους? ετσι για να ξερουμε κ εμεις για το επομενο...;););)

και παλι συγχαρητηρια κ θα παρακολουθω τα νεα ολων σας!!!

χαρηκα πααααααααααααααααααααααρα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ :D:D:D:D!!!!

μαρινακι!!! σε ευχαριστω τοοοσο πολυ!!

τι να σου πω αν με ρωταγες τι εγινε τελικα θα σου ελεγα οτι μαλλον θαυμα εγινε!!!!! του εδινα κανα διμηνο κατι βιταμινουλες βεβαια που ειχαν μεσα αρργινινη καρνιτνινη κλπ αλλα κανεις γιατρος δεν παραδεχεται οτι βοηθουν οι βιταμινες!! γενικα μετα που επισκεφτηκαμε αλλους γιατρους ειπαν οτι η αζωοσπερμια οταν δεν ειναι μη αποφρακτικου τυπου δηλαδη οταν παραγει ο αντρας μπορει ανα πασα στιγμη να μεταβληθει!! το πιο καινουριο και κουλο που ακουσα ειναι οτι το 50% τον περιπτωσεων ειναι αναστροφη αζωοσπερμια η καπως ετσι οπου τα σπερματοζωαρια γυρνανε στα ουρα αλλα πολυ λιγοι γιατροι ειναι ενημεροι και κανουν εξεταση ουρων για να τα βρουν απο εκει και φυσικα τα παιρνουν απο εκει και πετυχαινουν οι εξωσωματικες!! η πχ επηρεαζεται αν ο αντρας εχει μια λοιμωξη η ενα νοσημα τη συγκεκριμενη χρονικη στιγμη!! εγω ενα πραγμα θα πω πριν ξεκινησει οποιοαδηπτοε κοπελα δευτερη προσπαθεια βουρ για σπερμοδιαγραμμα!! ποτε δεν ξερεις!!!!!!! αλλα και παλι αν με ρωταγες θα σου ελεγα οτι ο Θεός με λυπηθηκε γιατι ειχα φτασει στα ορια μου, ειχα εγκαταλειψει που λενε και μου εστειλε το Θαυμα μου!!!!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι καινούρια στην παρέα σας και το θέμα της αζωοσπερμίας αφορά και εμάς. Επειδή τώρα ξεκινάμε και δεν γνωρίζουμε πολλά για γιατρούς και κέντρα, θα μπορούσατε να μου στείλετε πληροφορίες;

Σε πρώτη φάση θα ήθελα πληροφορίες για ουρολόγους στην Αθήνα που θα μπορούσαμε να επισκεφθούμε για να μας κατατοπίσουν για τα περαιτέρω.

Ευχαριστώ και καλή τύχη σε όλες μας!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...