Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα! Πως είστε; Ήθελα να σας ρωτήσω τι μονάδες πρέπει να είναι οι ορμόνες πριν την ετ; Για την προγεστερόνη ξέρω κάτω από 1 αλλά κάπου διάβασα και για την οιστραδιόλη ότι πρέπει να ναι χαμηλή.ισχυει; Απλώς με αγχωνει λίγο μην αναβάλλουμε πάλι την ετ λόγω ορμονών και σήμερα το σκεφτομουν

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Καλημέρα και καλο μήνα!

Μαίρη μπορει να σε εχω ξανα ρωτήσει αλλα δε θυμαμαι. Γιατι θα κανείς 2φορες τη μέρα αντιπηκτικες δε γινεται μια τη μερα? εμένα μόνο αυτές μου κάνουν μελανιες οι άλλες τίποτα.

οδηγιες αιματολογου αυτη τη φορα μοριτσακι!!! ειπε οτι εχω πολυ ηπιο προβλημα θρομβοφιλιας ναι μεν αλλα μια ενεση ηπαρινης ισον καμια!! ηταν σαν να μην την εκανα μου ειπε!! ετσι μου εβαλε μια ανα δωδεκαωρο σε δουλεια να βρισκομαστε!! σημερα πηγα στο κεντρο για ελεγχο για κυστες και ξεχασα το ζωο να ρωτησω το γιατρο ποτε τις κανουν? θυμασαι αν τις εκανες τη πρωτη μερα περιοδου?? θα παρω τηλε βεβαια να ρωτησω οταν μου ερθει η κυρια επιτελους!

τα νινακια τι κανουν?


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

οδηγιες αιματολογου αυτη τη φορα μοριτσακι!!! ειπε οτι εχω πολυ ηπιο προβλημα θρομβοφιλιας ναι μεν αλλα μια ενεση ηπαρινης ισον καμια!! ηταν σαν να μην την εκανα μου ειπε!! ετσι μου εβαλε μια ανα δωδεκαωρο σε δουλεια να βρισκομαστε!! σημερα πηγα στο κεντρο για ελεγχο για κυστες και ξεχασα το ζωο να ρωτησω το γιατρο ποτε τις κανουν? θυμασαι αν τις εκανες τη πρωτη μερα περιοδου?? θα παρω τηλε βεβαια να ρωτησω οταν μου ερθει η κυρια επιτελους!

τα νινακια τι κανουν?

Δεν παιζει ρολο πόσες μονάδες κανεις? τι σου έχει δώσει Innohep i clexane? ηπαρινες ξεκινησα μετα την εμβρυομεταφορα τις άλλες ξεκίνησα δεύτερη μέρα περιόδου. Καλη αρχη και με ακόμα καλύτερο τέλος ;)

Τα νινακια μεγαλώνουν φτάσαμε το μισό κιλό!!! Η κυρία είναι ποιο αδύνατη προσέχει την σιλουέτα της απο τώρα :tongue: εγω σπιτι ξαπλα σε καραντίνα :-(


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν παιζει ρολο πόσες μονάδες κανεις? τι σου έχει δώσει Innohep i clexane? ηπαρινες ξεκινησα μετα την εμβρυομεταφορα τις άλλες ξεκίνησα δεύτερη μέρα περιόδου. Καλη αρχη και με ακόμα καλύτερο τέλος ;)

Τα νινακια μεγαλώνουν φτάσαμε το μισό κιλό!!! Η κυρία είναι ποιο αδύνατη προσέχει την σιλουέτα της απο τώρα :tongue: εγω σπιτι ξαπλα σε καραντίνα :-(

καλα κανεις!! σου ειπε ο γιατρος να μεινεις ξαπλα???

inohep 0,35 θα κανω!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα κανεις!! σου ειπε ο γιατρος να μεινεις ξαπλα???

inohep 0,35 θα κανω!

Δυστυχώς με έβαλε σε περιορισμό καναπέ κρεβάτι :cry:

Δεν μπορείς να κανείς μια των 0,7? επίσης φρόντισε να τις προμηθευεσαι νωρίτερα γιατι κάνουν ελλείψεις.


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς με έβαλε σε περιορισμό καναπέ κρεβάτι :cry:

Δεν μπορείς να κανείς μια των 0,7? επίσης φρόντισε να τις προμηθευεσαι νωρίτερα γιατι κάνουν ελλείψεις.

οχι καλυτερα λεει ανα 12 ωρο για να αιματωνεται καλυτερα!! ουφ ειδομεν!! δεν πειραζει κοριτσακι μου κατσε ξαπλα και απολαυσε το θαυμα που σου συμβαινει λεπτο προς λεπτο!! σε λιγους μηνες θα κρατας στην αγκαλια σου το γιο σου και τη κορη σου!!!!!!!!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οχι καλυτερα λεει ανα 12 ωρο για να αιματωνεται καλυτερα!! ουφ ειδομεν!! δεν πειραζει κοριτσακι μου κατσε ξαπλα και απολαυσε το θαυμα που σου συμβαινει λεπτο προς λεπτο!! σε λιγους μηνες θα κρατας στην αγκαλια σου το γιο σου και τη κορη σου!!!!!!!!!!!!

Αυτη η τελευταία φράση σου με έκανε κομμάτια! Εύχομαι να γίνει πραγματικότητα για όλες μας!!!

Αύριο μπαίνω τελικα στο μαιευτήριο για περιδεση γιατι ο τραχηλος έχει χαλαρώσει και υπάρχει κίνδυνος αποβολής. Θέλω να σκέφτομαι θετικά πως όλα θα πανε καλα μέχρι τέλους!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μοριτσα μου ολα καλα θα πανε...η αδερφη της μητερας μου μετα απο 9χρονια προσπαθειων!!εμενε εγγυος και τα εχανε...βρεθηκε ενας χριστιανος και της ειπε οτι εχει προβλημα στον τραχηλο..οταν ξαναεμεινε στην 6η εβδομαδα εκανε περιδεση και τωρα εχει μια κορακλα 6 χρονων....φιλακια ολα καλα θα πανε..!

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η τελευταία φράση σου με έκανε κομμάτια! Εύχομαι να γίνει πραγματικότητα για όλες μας!!!

Αύριο μπαίνω τελικα στο μαιευτήριο για περιδεση γιατι ο τραχηλος έχει χαλαρώσει και υπάρχει κίνδυνος αποβολής. Θέλω να σκέφτομαι θετικά πως όλα θα πανε καλα μέχρι τέλους!

Κοροτσακι μου μην αγχωνεσαι! Ειναι πολυ συχνο σε διδυμες κυησεις. Ειναι ρουτινα για τους γιατρους. Ολα θα πανε καλα και τα μωρακια σου θα ειναι πιο ασφαλη!

:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η τελευταία φράση σου με έκανε κομμάτια! Εύχομαι να γίνει πραγματικότητα για όλες μας!!!

Αύριο μπαίνω τελικα στο μαιευτήριο για περιδεση γιατι ο τραχηλος έχει χαλαρώσει και υπάρχει κίνδυνος αποβολής. Θέλω να σκέφτομαι θετικά πως όλα θα πανε καλα μέχρι τέλους!

κουκλιτσα μου μην μου αγχωνεσαι!!!!ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!!!!!μην σκεφτεσαι αρνητικα!!!!η σκεψη μας ειναι μαζι σου!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αυτη η τελευταία φράση σου με έκανε κομμάτια! Εύχομαι να γίνει πραγματικότητα για όλες μας!!!

Αύριο μπαίνω τελικα στο μαιευτήριο για περιδεση γιατι ο τραχηλος έχει χαλαρώσει και υπάρχει κίνδυνος αποβολής. Θέλω να σκέφτομαι θετικά πως όλα θα πανε καλα μέχρι τέλους!

ωχ καρδουλα μου μην αγχωνεσαι!!! αφου ειδε το χαλαρωμα τωρα μια χαρα!!! με τη περιδεση δεν θα πανε πουθενα τα μωρα!! θα μεινουν στη μανουλα μεχρι να ειναι ετοιμα και ζουμπουρλουδικα να βγουν!!! καλη επιτυχια!! ευχομαι να πανε ολα καλα!! θα περιμενουμε νεα σου!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου...γυρισαμε απο τη γιατρο..μου ηρθε η περιοδος σημερα κ την 4 μερα θα ξεκινησω cyclacour κ στον επομενο κυκλο ξεκιναμεεεεεεεεεεεε...!!θα κανω το μακρυ μου ειπε..δεν εχω ιδεα!!φιλακια σε ολα τα κοριτσια...μανουλες θα γινουμε..

Link to comment
Share on other sites

Παει και αυτό! Καλα και το κάναμε γιατί δε θα γλιτωνα την αποβολή. Ευτυχώς όλα πήγαν καλα και μάλλον αύριο θα βγω. Τώρα τέρμα οι ταρζανιες, μόνο ξαπλες.

Καλή αρχή μελτεμακι;)


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου...γυρισαμε απο τη γιατρο..μου ηρθε η περιοδος σημερα κ την 4 μερα θα ξεκινησω cyclacour κ στον επομενο κυκλο ξεκιναμεεεεεεεεεεεε...!!θα κανω το μακρυ μου ειπε..δεν εχω ιδεα!!φιλακια σε ολα τα κοριτσια...μανουλες θα γινουμε..

Καλή αρχή!!!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...