Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

      • Μου αρέσει 1

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Μπηκα το πρωι και εγραψα και τελικα δεν βγηκε τιποτα.

Χτες πηγαμε στο γιατρο να δουμε τα θαυματακια μας ειναι τοσο απιστευτο......!! το συζητουσαμε με το γιατρο, πριν λιγους μηνες ημασταν πικραμενοι,απογοητευμενοι και δεν ξεραμε αν θα κανουμε δικα μας παιδια και τωρα,τωρα ερχονται δυο! Πιστη και θα ερθει για ολες δεν μπορει να γινει αλλιως! ;)

Τελικα μας εδειξαν τα αποκρυφα τους και ειναι ενα αγορακι και ενα κοριτσακι!!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπηκα το πρωι και εγραψα και τελικα δεν βγηκε τιποτα.

Χτες πηγαμε στο γιατρο να δουμε τα θαυματακια μας ειναι τοσο απιστευτο......!! το συζητουσαμε με το γιατρο, πριν λιγους μηνες ημασταν πικραμενοι,απογοητευμενοι και δεν ξεραμε αν θα κανουμε δικα μας παιδια και τωρα,τωρα ερχονται δυο! Πιστη και θα ερθει για ολες δεν μπορει να γινει αλλιως! ;)

Τελικα μας εδειξαν τα αποκρυφα τους και ειναι ενα αγορακι και ενα κοριτσακι!!

Τελεια!!!ενας μπεμπης και μια μπεμπα!:D

Με το καλο κοριτσακι μου!οντως ο καιρος περναει γρηγορα και παιρνει μαζι του τις απογοητευσεις και τις ασχημες στιγμες.

Link to comment
Share on other sites

Διάβαζω και ξαναδιαβάζω και κλαίω από χαρά. Άργησα να μπω αλλά άξιζε!!! Μαίρη μου, τι να πω! Δεν έχω λόγια, μόνο συγκίνηση. Η δύναμη και η πίστη σου μου δίνουν κουράγιο. Να είστε καλά και γρήγορα να έρθει το μωράκι. Η ζωή είναι τόσο απρόβλεπτη. Ευτυχώς, μερικές φορές ευχάριστα. Πασχαλινή χαρά!!! Να έχουμε όλοι καλές γιορτές και αισιοδοξία κοριτσάκι μου! Σας φιλώ όλες.

Καλημέρα σε όλες!!!!!!

Σοφακι μου σε ευχαριστω για τα καλά σου λόγια!! και εγω ακομα δεν το εχω πιστεψει!!! καλε ουτε εγκυος να ημουνα!!! μακαρι να ειναι αυτο η αρχή του τέλους των βασάνων μας.. το εχω τοση αναγκη.. και μετα απο δυο βιοχημικες.. ειχα χασει καθε ελπιδα.. για να δουμε, ο Θεός ειναι μεγαλος! ελπιζω μοναχα να μην μηδενισει μεχρι να ξεκινησουμε παλι!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα το πρωι και εγραψα και τελικα δεν βγηκε τιποτα.

Χτες πηγαμε στο γιατρο να δουμε τα θαυματακια μας ειναι τοσο απιστευτο......!! το συζητουσαμε με το γιατρο, πριν λιγους μηνες ημασταν πικραμενοι,απογοητευμενοι και δεν ξεραμε αν θα κανουμε δικα μας παιδια και τωρα,τωρα ερχονται δυο! Πιστη και θα ερθει για ολες δεν μπορει να γινει αλλιως! ;)

Τελικα μας εδειξαν τα αποκρυφα τους και ειναι ενα αγορακι και ενα κοριτσακι!!

ειδες μοριτσακι??? αυτο ειναι το αληθινο θαυμα!!!!!!!! και θα το ζησετε σε ολο του το μεγαλειο οταν τα κρατησετε στην αγκαλια σας!! Μακαρι να ερθουμε και εμεις στη θεση σας συντομα και να αφησουμε ολα τα δυσσαρεστα πισω!

roxanne τι κανει ο μπεμπης?? εσυ το εχεις συνειδητιποιησει??


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα το πρωι και εγραψα και τελικα δεν βγηκε τιποτα.

Χτες πηγαμε στο γιατρο να δουμε τα θαυματακια μας ειναι τοσο απιστευτο......!! το συζητουσαμε με το γιατρο, πριν λιγους μηνες ημασταν πικραμενοι,απογοητευμενοι και δεν ξεραμε αν θα κανουμε δικα μας παιδια και τωρα,τωρα ερχονται δυο! Πιστη και θα ερθει για ολες δεν μπορει να γινει αλλιως! ;)

Τελικα μας εδειξαν τα αποκρυφα τους και ειναι ενα αγορακι και ενα κοριτσακι!!

μοριτσακι μου κουκλακι μου ειδες;τι ομορφο ονειρο ζεις!ζηστε αυτες τις ευτυχισμενες στιγμεςςςςςςςςςςςςςςςς....................ενα κ ενα...........κ η ευτυχια ολοκληρωνεται!!!!!!!!!ολα καλα να σου πανε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειδες μοριτσακι??? αυτο ειναι το αληθινο θαυμα!!!!!!!! και θα το ζησετε σε ολο του το μεγαλειο οταν τα κρατησετε στην αγκαλια σας!! Μακαρι να ερθουμε και εμεις στη θεση σας συντομα και να αφησουμε ολα τα δυσσαρεστα πισω!

roxanne τι κανει ο μπεμπης?? εσυ το εχεις συνειδητιποιησει??

Γεια σου κοριτσακι! Καλα ειναι ο μπεμπης, πολυ γλυκουλης!:-)

Νομιζω οτι τωρα πια το εχω συνειδητοποιησει, βοηθησαν σε αυτο και μερικα ξενυχτια!:wink:

Παντως καταλαβα οτι τωρα πια θα ειμαστε 3 απο τη στιγμη που γυρισαμε σπιτι και μετα.

Link to comment
Share on other sites

Μαιρη, Ρινουλα σας ευχαριστω πολυ και ευχομαι να το ζησετε πολυ πολυ συντομα! Ολες οι στεναχωριες θα ξεχαστουν με τη μια! Ανυπομονω να χαρω με τις χαρες όλων των κοριτσιων!!!

Ροξανα σε ευχαριστω και σεις να χαιρεστε τον μπεμπη σας :wink: φιλακια στα πατουσακια

Η Ευχουλα και η Μελανια πεσαν στα βαθια! Ειναι και 2 τα μωρα :wink: φιλακια στα μπεμπακια σας


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Moritsa τι ωραία να είναι αγοράκι - κοριτσάκι. Νομίζω ότι είναι ό,τι καλύτερο μπορεί να συμβεί. Και το ακόμα πιο απίστευτο είναι ότι μπορεί να μη μοιάζουν καθόλου μεταξύ τους. Μια φίλη μου έκανε διδυμάκια με εξωσωματική και το μεν αγοράκι είναι ξανθούλι με πράσινα ματάκια (μοιάζει στη φίλη μου) το δε κοριτσάκι έχει μαλλάκι μαύρο και ματάκια καστανά σαν του μπαμπά της. Τέλεια!

Κούκλες εύχομαι σε όλες σας να περάσετε ένα όμορφο και ήσυχο Πάσχα. Σε όσες έχουν ήδη μωράκια να τα χαρούν και να τα τρελάνουν στα φιλάκια, σε όσες είναι εγκυούλες να φουσκώσουν κι άλλο οι κοιλίτσες, σε όσες περιμένουμε να ξεκινήσουμε προσπάθεια να χαλαρώσουμε για να είμαστε έτοιμες για όταν έρθει η ώρα. Και όλες μα όλες (τα πιστεύω τα θαύματα Μαιρούλα μου) να έχουμε ευχάριστα από δω και μπρος. Καλή Ανάσταση λοιπόν και τα θαυματάκια μάς περιμένουν. Αν κάποια από εδώ περιμένει αποτελέσματα από εμβρυομεταφορά, με όλη μου την καρδιά ένα τεράστιο +!!! Φιλάκια σε όλες.

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε όλες . Να είστε γερές κ αισιόδοξες ! Χριστός Ανέστη !!! Φιλια σε όλες τις μαμάδες , τις μέλλουσες μαμάδες κ σε αυτές που δεν χάνουν το κουράγιο τους !!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!!! Χρόνια Πολλά!! Χριστός Ανέστη!!! στις μανουλες να χαιρεστε τα παιδάκια σας, στις μελλουσες μανουλες με το καλό και σε εμάς τις υπόλοιπες με το καλό μανούλες!!!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια μου....μανουλες θα γινουμε...!!!εξαφανιστηκα αλλα σας διαβαζω καθε μερα...!τα δικα μας νεα...πηραμε την αποφαση να παμε σε σπερματεγχυση με σπερμα δοτη αλλα την ημερα που την καναμε βρεθηκαν καμμια 30αρια σπερματοζωαρια του ανδρα μου....ΣΟΚ..παραξενα συναισθηματα...δεν ηθελα να συνεχισουμε την σπερματεγχυση..κ εγω κ απο το κεντρο προσπαθουσαμε να πεισουμε τον αντρα μου να μην την κανουμε... ο αντρας μου κλαιγοντας ελεγε "εγω τοσους μηνες επεξεργαζομαι αυτο και το εχω παρει αποφαση...παιδι μου θα ειναι και αυτο"..και τελικα κοριτσια συνεχισαμε...αλλα ΕΥΤΥΧΩΣ 'η δυστυχως αποτυχαμε..!!αποφασισαμε να παμε σε εξωσωματικη και την πεμπτη περναω επιτροπη...!!!!θα τα καταφερουμε..ηταν σημαδι αυτο..!!κοριτσια μου η παναγια μαζι σας...φιλια πολλα..!

Link to comment
Share on other sites

Αληθώς Ανέστη κορίτσια!

Εύχομαι η Ανάσταση του Θεανθρώπου να αναστήσει και τα όνειρά μας.

Μελτεμάκι, τα νέα σου είναι ΤΕΛΕΙΑ!

Ίσως ο Θεός θέλει να σας δώσει ένα παιδάκι βιολογικά δικό σας!!!! Ήταν πολύ καλό σημαδι αυτό, πράγματι! Είναι υπέροχα τα συναισθήματα όταν ζεις ένα τετοιο θαύμα από εκεί που δεν το περιμένεις. Μπράβο! Καλή επιτυχία με την επιτροπή. Περιμένουμε νέα σου.


cexFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλα, Χριστός Ανέστη με υγεία και ότι καλύτερο για όλους μας!!!

Μελτεμακι κάθε εμπόδιο σε καλο λένε και θα θυμίσω μια κοπέλα που είχε κάνει προσπάθεια με δότη, δεν έπιασε και η επόμενη ήταν τυχερη και του άντρα της!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια μου...χρονια πολλα χριστος ανεστη...!!τον πονο που εζησε η παναγια να μην το ζησει καμμια μανουλα...κοριτσια μανουλες θα γινουμε αργα 'η γρηγορα....εαν ο καλος θεουλης μου το εδινε απο τον πρωτο κυκλο προσπαθειων δεν θα ειχα αντιληφθει ποσο μεγαλη ευλογια ειναι το να γινεις μαμακα κ μπαμπακας...φιλια σε ολες σας...καλη συνεχεια..!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια μου...χρονια πολλα χριστος ανεστη...!!τον πονο που εζησε η παναγια να μην το ζησει καμμια μανουλα...κοριτσια μανουλες θα γινουμε αργα 'η γρηγορα....εαν ο καλος θεουλης μου το εδινε απο τον πρωτο κυκλο προσπαθειων δεν θα ειχα αντιληφθει ποσο μεγαλη ευλογια ειναι το να γινεις μαμακα κ μπαμπακας...φιλια σε ολες σας...καλη συνεχεια..!!

meltemaki!!!! τι υπέροχα νεα συγχαρητηρια!!! αν διαβασες και τη περιπτωση μου εζησα και εγω ενα παρομοιο θαυμα μετα την απολυτη αζωοσπερμια και βιοψια!!! εσεις ειχατε κανει βιοψια?? οταν λες βρεθηκαν εννοεις με την απλη εκσπερματιση???

εγω κοριτσια τελικα πιστευω οτι ισως η αζωοσπερμια δεν ειναι μονιμη!! ισως αλλαζει αυτη η κατάσταση καποια στιγμη στη ζωη του αντρα!! ετσι εγινε με εμενα, ετσι και με το μελτεμακι!! γιατι οχι και για ολα τα ζευγαρια!! απλα φαινεται την περιοδο που ανακαλυπτουμε το προβλημα μιας και δνε μενουμε εγκυες προκυπτει το απολυτο μηδεν και ετσι επειδη ολες θελουμε γρηγορα παιδακι (ασχετα αν μας καθυστερει πολυ το ατιμο) προχωραμε σε βιοψια.. κλπ κλπ!!!

μακαρι στο μελλον να μην υπαρχει καν αυτος ο όρος!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...