Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα! Πως είστε; Ήθελα να σας ρωτήσω τι μονάδες πρέπει να είναι οι ορμόνες πριν την ετ; Για την προγεστερόνη ξέρω κάτω από 1 αλλά κάπου διάβασα και για την οιστραδιόλη ότι πρέπει να ναι χαμηλή.ισχυει; Απλώς με αγχωνει λίγο μην αναβάλλουμε πάλι την ετ λόγω ορμονών και σήμερα το σκεφτομουν

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Γεια σας Κορίτσια ! Την προηγούμενη εβδομάδα με ταλαιπωρούσε μια ίωση απο αυτές που κυκλοφορούν κ με τη δουλεια στο φουλ πέρασα ζάχαρη !!! Διαβάζω τα νέα σας κ χαίρομαι για τις ευχάριστες πάνες των νέων μαμαδων!!! Μοριτσα βλέπε να ξέρεις τι σε περιμένει !!! Χριστε μου κ τι δεν θα έδινα να αλλάζω πάνες όλη μέρα!!!! Μαίρη είμαι απαράδεκτη . Χρονια πολλα καλα, χαρούμενα κ με όλες μου τις ευχές του χρόνου να μην φυσας μονη σου τα κεράκια !!! Φιλια σε όλες . Σοφακι κ εγω μετα το Πάσχα πάω αρχές Μαΐου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

α δεν θελω απουσιες!!! ολινα εισαι απαραδεκτη δεν θα στο συγχωρησω χιχιιχ οχι τιποτα αλλο δεν ηρθες να με βρεις ουτε στο άλλο που μου υποσχέθηκες και εγω το έσβησα! χιχιιχι κι εσυ ζαχαρη περνάς στη δουλεια εεε? Τελεια ελα να κανουμε παρεα που καθε μερα που ερχεται να βαλω τα κλάμματα απο το άγχος και τη πίεση! βρε μπας και δουλευουμε στην ιδια εταιρια?? αλλα μάλλον παντου πια η λογικη ειναι σε πληρωνω για μισο και κανεις δουλεια για τρεις...

μοριτσακι ποσο χαιρομαι για σενα! εισαι η ελπιδα μας αυτη τη περιοδο, το φωτεινο αστερι μας!!!!!!!!!

εγω εκανα και άλλες εξετάσεις σημερα! ξανα τα ΝΚ κυτταρα και αλλη μια μοριακή.. Παντου λεφτα ρε γμτ λες και εχω καμια κοτα και γενναει στο σπιτι!!! αφου ευχομαι να μην βγουν καλες αν και τις ειχα κανει και περυσι και ειχαν βγει μια χαρα αλλα λέμε τωρα, ετσι για να ξερω οτι κατι φταιει και δεν ακουω πια τη γνωστη καραμελα φταιει το σπερμα!! αν παρολαυτα βγουν καλες ξεκιναω αμεσα και ο Θεός βοηθος! αν και δεν ημουν ο καλύτερος άνθρωπος τελευταια!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα κορίτσι εισαι! Απλα έχεις κουραστεί κ πληγώθει αυτο είναι όλο! Όπως όλες μας άλλωστε αυτο μας κάνει λιγότερο καλα Κορίτσια ; Δεν μπορει κάποιος θα μας ακούσει κ θα μας λυπηθει . Διάβασα κάπου εδω μέσα νομίζω κάπου που γράφεις κ εσύ ότι ο Θεός αργεί αλλα δεν ξεχνά !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημεριζω τα Εργαζόμενα κορίτσια!!! Μην χάνεται την πίστη σας είπαμε είναι θέμα χρόνου και μονο!

Μαίρη εγω εύχομαι να είναι μια χαρα τα αποτελέσματα και να μην έχεις αλλα τρεχαματα. Βούρ στη νεα προσπάθεια με αισιοδοξία!

Για ρίξε μια καλύτερη ματια στο σπιτι μπας και βρεις την κότα :tongue:

Ολινα σιδερένια αν και καθυστερημενα ;)

Μακαροναδα ελπίζω να είσαι καλα.

Εγω εχω χαλαρώσει τους ρυθμούς γιατι φωνάζει ο ντοκτορ και στη συνέχεια ο άντρας μου και η μάνα μου. Αρχίζω και γίνομαι μπιμπελο χαχα!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Marry μην ακουω για κακα κοριτσια και αλλα τετοια! Απλα τυχαινει καποιες γυναικες να δυσκολευονται και αλλες οχι. Δε φταιμε εμεις ή οι πραξεις μας.

Με το καλο να ξεκινησεις παλι και ευχομαι να πανε ολα καλα!

Moritsa χαλαρωσε παιδι μου λιγο! Εχεις και διδυμακια!!απολαυσε την φουσκωτη σου κοιλιτσα γιατι μετα θα σου λειπει!;)

Εμεις ειμαστε καλα, μεγαλωνει και μερα με τη μερα μου φαινεται αλλο μουτρακι.:P

Βεβαια χτυπαμε και γερμανικα νουμερα σε ξενυχτια αλλα προσπαθω να το παλεψω. Παντως ειναι στιγμες που σε πιανει απελπισια και προσευχεσαι για μιση ωρα υπνο αλλα δεν παραπονιεμαι!

Ευχομαι να ειστε ολες καλα!!

Φιλια:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκιαααααααααααα! Σας πεθύμησα. Ελπίζω να είστε όλες καλά. Μαιρούλα σ' ευχαριστώ για την ενημέρωση στο θέμα του dna. Τα έμαθα κι από τον Βουλγαρίδη στη spermlab. Βουρ για τη νέα προσπάθεια με αισιοδοξία.

Moritsa μου πως πας; Καλά έκανες και χαλάρωσες. Θα σε ωφελήσει σίγουρα. Εγώ ξεκινάω μετά το Πάσχα για να επωφεληθούμε από την ανανέωση της μήτρας με την υστεροσκόπηση. Μακρύ πρωτόκολλο και βιοψία για τον σύζυγο. Άντε να δούμε... Δεν προλαβαίνω να πολυμπαίνω τελευταία λόγω μπόλικης δουλειάς, αλλά στέλνω σε όλες σας φιλάκια καθώς και στα μελλοντικά μας μωράκια. ΠΙΣΤΕΥΩ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες ! Σοφακι τι ωραίο είναι αυτο που είπες για την ανανέωση της μήτρας ! Ισχύει ; Έκανα κ Εγώ υστεροσκοπηση πριν απο ένα δίμηνο ; Την ανανέωσα λες; Έχετε καμία συμβουλή που να κάνουμε το πρώτο σπερμοδιαγραμμα μετα την κυρσοκυλη μέσα Απριλίου; Μέχρι Τώρα τα κάναμε στον λυμπεροπουλο αλλα είναι μακριά απο το σπίτι οπότε μάλλον θα πρέπει να παει εκει κ αυτο τον απωθεί κ ψυχολογικά κ σε αποτέλεσμα!!! Το Λέω εκ πείρας. Σας θαυμάζω που δείχνετε τόση δύναμη πριν την νέα προσπάθεια ! Ομολογώ πως τρομάζω στην ιδέα των ενεσεων κ πάλι . Δεν Λέω διαφορετικά δεν γίνεται αλλα θυμάμαι με τρόμο τα πρωινά που με την τσιμπλα στο μάτι έκανα τις ενέσεις . Συγνώμη σας θεωρώ πολυ σπουδαίες .... Αλήθεια δεν Ξέρω τι με απωθεί τόσο στην ιδέα ...

Link to comment
Share on other sites

Είναι μάλλον αυτη η ιδέα που έχει φωλιασει μέσα μου ότι θα γίνει το θαύμα ! Το σπερμα θα ανανεωθεί τόσο μετα την κυρσοκυλη που θα φύγει ένα δυνατό κ θα γίνει το θαύμα. Παραλογιζομαι το Ξέρω . Μην απαντάτε Ξέρω καλα τις απαντήσεις απλα είναι που η ελπίδα πεθαίνει τελευταία ....Μοριτσα Γιατι δεν εκμεταλλευεσαι Τώρα που μπορεις την περιποίηση ; Σε λίγο θα τρεχεις κ δεν θα φτάνεις ....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα!!! Έτσι ανανεωμένες και με θετικη σκεψη θα έρθουν τα μωρακια :D:D:D μακάρι Θεέ μου!!!!!

Μετα την υστεροσκοπηση η μήτρα είναι πιο έτοιμη έτσι λένε. Εμείς τα σπερματοδιαγραμματα τα κάναμε στο κέντρο εξωσωματικης εκτός απο το πρώτο σοκ που ήταν σε ένα συνοικιακο και άλλο ένα που έγινε στο locus medicus που μας σύστησαν για το καλύτερο. Ολινα οι ενέσεις αυτές δεν είναι τίποτα μπροστα στις ηπαρινες. Στο λέω εγω που πριν έβλεπα βελόνα και άλλαζα δρόμο τώρα εχω πάθει ανοσια το πρεζονι χαχα! Να σκέφτεσαι πως αυτές θα σε φέρουν πιο κοντα στο να αλλάζεις πάνες ;)

Καλη η χαλάρωση τώρα αλλα μετα θα κλαταρω:tongue:


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι κάνετε κορίτσια;

Ολίνα, κι εμείς στον Λυμπερόπουλο τα κάναμε τα περισσότερα. Μακάρι να γίνει το θαύμα που ελπίζεις. Η κάθε περίπτωση κιρσοκήλης είναι διαφορετική και άλλοι άντρες σε 3 μήνες αποκτούν σπέρμα ντούρο. Βέβαια, εμείς αποτελούμε εξαίρεση, μιας και το σπέρμα μας έφτιαξε ελάχιστα από την εγχείρηση. Σχεδόν καθόλου.

Όλες καλά είστε από όσο διαβάζω και χαίρομαι.

Η ρινούλα που χάθηκε;

Εγώ προσπαθώ ακόμη να το χωνέψω. Με έχει πάρει πολύ από κάτω γιατί πίστευα πάντα, με όλη τη δύναμη της ψυχής μου, στην πρώτη αυτή προσπάθεια. Δεν μπορεί να μας πήγαν τόσο καλά τα πράματα μέχρι την εμβρθομεταφορά και μετά να χάθηκαν όλα.

Ακόμη πονάει πολύ, σαν το σκεφτώ απελπίζομαι. Αύριο θα μιλήσω με την γιατρό μου κι ελπίζω να μου δώσει κουράγιο για να συνεχίσουμε.


cexFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια;

Ολίνα, κι εμείς στον Λυμπερόπουλο τα κάναμε τα περισσότερα. Μακάρι να γίνει το θαύμα που ελπίζεις. Η κάθε περίπτωση κιρσοκήλης είναι διαφορετική και άλλοι άντρες σε 3 μήνες αποκτούν σπέρμα ντούρο. Βέβαια, εμείς αποτελούμε εξαίρεση, μιας και το σπέρμα μας έφτιαξε ελάχιστα από την εγχείρηση. Σχεδόν καθόλου.

Όλες καλά είστε από όσο διαβάζω και χαίρομαι.

Η ρινούλα που χάθηκε;

Εγώ προσπαθώ ακόμη να το χωνέψω. Με έχει πάρει πολύ από κάτω γιατί πίστευα πάντα, με όλη τη δύναμη της ψυχής μου, στην πρώτη αυτή προσπάθεια. Δεν μπορεί να μας πήγαν τόσο καλά τα πράματα μέχρι την εμβρθομεταφορά και μετά να χάθηκαν όλα.

Ακόμη πονάει πολύ, σαν το σκεφτώ απελπίζομαι. Αύριο θα μιλήσω με την γιατρό μου κι ελπίζω να μου δώσει κουράγιο για να συνεχίσουμε.

κ εγω ειμαι ακριβως στην ιδια κατασταση με σενα!!!!!!!!!!υπαρχουν μερες που ειμαι καλα κ υπαρχουν μερες που δεν την παλευω καθολου!!!!!!δεν ξερω πως θα βρω δυναμη να κανω την 2η εξωσωματικη!!!!ειμαι πολυ απογοητευμενη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κ εγω ειμαι ακριβως στην ιδια κατασταση με σενα!!!!!!!!!!υπαρχουν μερες που ειμαι καλα κ υπαρχουν μερες που δεν την παλευω καθολου!!!!!!δεν ξερω πως θα βρω δυναμη να κανω την 2η εξωσωματικη!!!!ειμαι πολυ απογοητευμενη!!!!!

Πόσο σε νιώθω βρε κοριτσάκι. Πόσο σε νιώθω, να ΄ξερες!

Δεν λέει να περάσει ο πόνος. Μένει μέσα και με την παραμικρή αφορμή ξεσπάει.

Δεν θυμάμαι αν είχες πει. Μίλησες με τον γιατρό σου; Πρότεινε επιπλέον εξετάσεις, κάτι διαφορετικό στο πρωτόκολλο που θα ακολουθήσεις; Γενικά πως σας είπε ότι θα κινηθείτε την επόμενη φορά;


cexFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πόσο σε νιώθω βρε κοριτσάκι. Πόσο σε νιώθω, να ΄ξερες!

Δεν λέει να περάσει ο πόνος. Μένει μέσα και με την παραμικρή αφορμή ξεσπάει.

Δεν θυμάμαι αν είχες πει. Μίλησες με τον γιατρό σου; Πρότεινε επιπλέον εξετάσεις, κάτι διαφορετικό στο πρωτόκολλο που θα ακολουθήσεις; Γενικά πως σας είπε ότι θα κινηθείτε την επόμενη φορά;

εχω ραντεβου την τεταρτη αυτη για να μου κανει μια εξεταση υπερηχο για να δουμε πως θα ξεκινησουμε κ τι πρωτοκολλο θα ακολουθησουμε!!!!!!!!λογικα θα ξεκινησω τελη απριλιου.εσυ τι εκανες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...