Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Κορίτσια καλημέρα! Πως είστε; Ήθελα να σας ρωτήσω τι μονάδες πρέπει να είναι οι ορμόνες πριν την ετ; Για την προγεστερόνη ξέρω κάτω από 1 αλλά κάπου διάβασα και για την οιστραδιόλη ότι πρέπει να ναι χαμηλή.ισχυει; Απλώς με αγχωνει λίγο μην αναβάλλουμε πάλι την ετ λόγω ορμονών και σήμερα το σκεφτομουν

      Καλησπέρα! Καλύτερα να το συζητήσεις με το γιατρό σου και να στα εξηγήσει,έτσι ώστε να μην αγχώνεσαι.Εγω πχ επειδή διάβαζα συνέχεια στο φόρουμ για την FSH,πήγα στο γιατρό μου μια μέρα τρομοκρατημένη και μου εξήγησε ότι τις ορμόνες τις ελέγχουν όλες μαζί ,δλδ κοιτάζουν όλο το ορμονικό προφίλ.Ασε που ο ίδιος μου είχε πει ότι αυτή που μας ενδιαφέρει περισσότερο είναι η Ε2 πχ,που όντως είναι πολύ σημαντικη.Γενικά έχω αγχωθει πολλές φορές λόγω του ότι διάβαζα διάφορα στο φόρουμ η στο Google και τελικά ο γιατρός μου είχε δίκιο και στο τέλος με ηρεμούσε 

      • Μου αρέσει 1

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Δεν ξέρω. Πάντως, στην κεντρική σελίδα αν δεν είσαι συνδεδεμένος δεν μπορείς να δεις την κατηγορία: Θέλουμε να γίνουμε γονείς.

Ουφ, μακάρι να είναι όπως τα λες και αν υπάρχει σπόρι εκεί μέσα να μην επηρεάστηκε.

Καλέ λέτε να γέννησε η Roxanne;;;;

Παρολο που ημουν προετοιμασμενη για την αρνητικη περιπτωση, τις μερες αναμονης παντα σκεφτομουν πως ειχα παρεα στη κοιλιτσα ;)

Λες ο μπεμπης να εσκασε μυτη?


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλώς την Ρινούλα. Ευτυχώς που είναι όλα καλά με τον μπαμπά και να παραμείνουν έτσι.

Την Δευτέρα πάω. Κυλούν γρήγορα οι μέρες...

Δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε, αλλά το τόπικ μας και πολλά άλλα μπορούν να το δουν μόνο μέλη του πάρεντσκαφέ κι όχι μη εγγεγραμμένοι χρήστες!

δεν πειράζει καλύτερα για να μη μας κουτσομπολέυουν αδιάκριτα μάτια... χιχιιιχιχ


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου εφτασε και για εμας η μεγαλη ωρα και ο μπεμπης μας ηρθε τη Δευτερα!

Ολα πηγαν πολυ καλα, και ειμαστε ολοι πολυ ευτυχισμενοι!:D:D:D

Γυρισαμε σπιτι και σιγα σιγα θα βρουμε τους ρυθμους μας.

Εκλεισε ενα κεφαλαιο (προς το παρον, γιατι θελουμε να ξαναπροσπαθησουμε) και ανοιξε ενα νεο ομορφοτερο! Ελπιζω να γινουμε καλοι γονεις, σιγουρα θα προσπαθησουμε πολυ σκληρα για να τα καταφερουμε.

Το πιο συγκινητικο ειναι που αυτο το πλασματακι σε εχει απολυτη αναγκη και σου δειχνει εμπιστοσυνη με το να αποκοιμιεται πανω σου αισθανομενο ασφαλεια μαζι σου.

Δε μπορω να περιγραψω πως αισθανομαι, αλλα δε χρειαζεται γιατι συντομα θα το διαπιστωσετε μονες σας με τα δικα σας μωρακια!

Απο τα βαθη της καρδιας μου ευχομαι σε ολες το καλυτερο και συντομα να αποκτησετε τα μωρα που τοσο επιθυμειτε και παλευετε για αυτα.

Σας ευχαριστω ολες για τη βοηθεια, τις πληροφοριες, τους προβληματισμους, τη συμπαρασταση, το ενδιαφερον, τη στηρηξη και την κατανοηση απο την αρχη της προσπαθειας μας μεχρι τωρα!

Θα ειμαι φυσικα εδω μαζι σας αλλα δεν ξερω ποσο συχνα... Δεν εξαρταται απο εμενα!:tongue:

Φιλια σε ολες!

Link to comment
Share on other sites

Χαχα! Τελικά σωστή η πρόβλεψή μου!

Roxanne, να σας ζήσει ο μικρός! Να είναι πάντα καλότυχος!

87.gif

Φυσικά και θα γίνετε καλοί γονείς. Από τους καλύτερους!

Φαντάζομαι πόσο τέλεια θα είναι αυτά τα συναισθήματα που μας περιγράφεις. Και πάλι ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!


cexFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου εφτασε και για εμας η μεγαλη ωρα και ο μπεμπης μας ηρθε τη Δευτερα!

Ολα πηγαν πολυ καλα, και ειμαστε ολοι πολυ ευτυχισμενοι!:D:D:D

Γυρισαμε σπιτι και σιγα σιγα θα βρουμε τους ρυθμους μας.

Εκλεισε ενα κεφαλαιο (προς το παρον, γιατι θελουμε να ξαναπροσπαθησουμε) και ανοιξε ενα νεο ομορφοτερο! Ελπιζω να γινουμε καλοι γονεις, σιγουρα θα προσπαθησουμε πολυ σκληρα για να τα καταφερουμε.

Το πιο συγκινητικο ειναι που αυτο το πλασματακι σε εχει απολυτη αναγκη και σου δειχνει εμπιστοσυνη με το να αποκοιμιεται πανω σου αισθανομενο ασφαλεια μαζι σου.

Δε μπορω να περιγραψω πως αισθανομαι, αλλα δε χρειαζεται γιατι συντομα θα το διαπιστωσετε μονες σας με τα δικα σας μωρακια!

Απο τα βαθη της καρδιας μου ευχομαι σε ολες το καλυτερο και συντομα να αποκτησετε τα μωρα που τοσο επιθυμειτε και παλευετε για αυτα.

Σας ευχαριστω ολες για τη βοηθεια, τις πληροφοριες, τους προβληματισμους, τη συμπαρασταση, το ενδιαφερον, τη στηρηξη και την κατανοηση απο την αρχη της προσπαθειας μας μεχρι τωρα!

Θα ειμαι φυσικα εδω μαζι σας αλλα δεν ξερω ποσο συχνα... Δεν εξαρταται απο εμενα!:tongue:

Φιλια σε ολες!

roxanne μου ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ κοριτσια ειμαι πολυ συκινημενη και για εσενα.. γιατι τοτε ολες μαζι ειχαμε ξεκινησει την εξωσωματικη, η ευχουλα, εσύ, η μελάνια.. ολες και θυμαμαι σαν να ηταν χτες τις αγωνιες σας τα αγχη σας τις χοριακες σας!!! και τωρα εχετε τα πλασματάκια σας αγκαλια!!! ευχομαι οσο τιποτα στον κόσμο να ερθει και για εμας η ωρα! η moritsa συνέχισε το δρόμο, και η μακαροναδα το πιστευω και αν θελει ο Θεός και εμεις οι υπόλοιπες.. να ειναι καλοτυχο και ευτυχισμενο το θαυματακι σας!!! ζηστε το όνειρο!!! φιλια πολλααααααα!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου εφτασε και για εμας η μεγαλη ωρα και ο μπεμπης μας ηρθε τη Δευτερα!

Ολα πηγαν πολυ καλα, και ειμαστε ολοι πολυ ευτυχισμενοι!:D:D:D

Γυρισαμε σπιτι και σιγα σιγα θα βρουμε τους ρυθμους μας.

Εκλεισε ενα κεφαλαιο (προς το παρον, γιατι θελουμε να ξαναπροσπαθησουμε) και ανοιξε ενα νεο ομορφοτερο! Ελπιζω να γινουμε καλοι γονεις, σιγουρα θα προσπαθησουμε πολυ σκληρα για να τα καταφερουμε.

Το πιο συγκινητικο ειναι που αυτο το πλασματακι σε εχει απολυτη αναγκη και σου δειχνει εμπιστοσυνη με το να αποκοιμιεται πανω σου αισθανομενο ασφαλεια μαζι σου.

Δε μπορω να περιγραψω πως αισθανομαι, αλλα δε χρειαζεται γιατι συντομα θα το διαπιστωσετε μονες σας με τα δικα σας μωρακια!

Απο τα βαθη της καρδιας μου ευχομαι σε ολες το καλυτερο και συντομα να αποκτησετε τα μωρα που τοσο επιθυμειτε και παλευετε για αυτα.

Σας ευχαριστω ολες για τη βοηθεια, τις πληροφοριες, τους προβληματισμους, τη συμπαρασταση, το ενδιαφερον, τη στηρηξη και την κατανοηση απο την αρχη της προσπαθειας μας μεχρι τωρα!

Θα ειμαι φυσικα εδω μαζι σας αλλα δεν ξερω ποσο συχνα... Δεν εξαρταται απο εμενα!:tongue:

Φιλια σε ολες!

Να σας ζήσει ο μπεμπης, νά΄ναι γέρος και καλοτυχος :D να τον καμαρωσετε όπως επιθυμείτε!!! Και βέβαια θα γίνεται καλοί γονείς είμαι σίγουρη!

Αχ, Είμαι πολυ συγκινημενη! Ένας κύκλος ολοκληρώνεται με τον ποιο ωραίο τροπο! Συναισθήματα που δεν περιγράφονται και είναι μοναδικά!

Καλη προσαρμογή στα νεα δεδομένα :D:D:D


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου εφτασε και για εμας η μεγαλη ωρα και ο μπεμπης μας ηρθε τη Δευτερα!

Ολα πηγαν πολυ καλα, και ειμαστε ολοι πολυ ευτυχισμενοι!:D:D:D

Γυρισαμε σπιτι και σιγα σιγα θα βρουμε τους ρυθμους μας.

Εκλεισε ενα κεφαλαιο (προς το παρον, γιατι θελουμε να ξαναπροσπαθησουμε) και ανοιξε ενα νεο ομορφοτερο! Ελπιζω να γινουμε καλοι γονεις, σιγουρα θα προσπαθησουμε πολυ σκληρα για να τα καταφερουμε.

Το πιο συγκινητικο ειναι που αυτο το πλασματακι σε εχει απολυτη αναγκη και σου δειχνει εμπιστοσυνη με το να αποκοιμιεται πανω σου αισθανομενο ασφαλεια μαζι σου.

Δε μπορω να περιγραψω πως αισθανομαι, αλλα δε χρειαζεται γιατι συντομα θα το διαπιστωσετε μονες σας με τα δικα σας μωρακια!

Απο τα βαθη της καρδιας μου ευχομαι σε ολες το καλυτερο και συντομα να αποκτησετε τα μωρα που τοσο επιθυμειτε και παλευετε για αυτα.

Σας ευχαριστω ολες για τη βοηθεια, τις πληροφοριες, τους προβληματισμους, τη συμπαρασταση, το ενδιαφερον, τη στηρηξη και την κατανοηση απο την αρχη της προσπαθειας μας μεχρι τωρα!

Θα ειμαι φυσικα εδω μαζι σας αλλα δεν ξερω ποσο συχνα... Δεν εξαρταται απο εμενα!:tongue:

Φιλια σε ολες!

Να σας ζήσει!!! Να είναι καλότυχος και τρισευτυχισμένος, γεμάτος υγεία και να τον χαρείτε!!! Και σύντομα να του χαρίσετε αδερφάκια.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου εφτασε και για εμας η μεγαλη ωρα και ο μπεμπης μας ηρθε τη Δευτερα!

Ολα πηγαν πολυ καλα, και ειμαστε ολοι πολυ ευτυχισμενοι!:D:D:D

Γυρισαμε σπιτι και σιγα σιγα θα βρουμε τους ρυθμους μας.

Εκλεισε ενα κεφαλαιο (προς το παρον, γιατι θελουμε να ξαναπροσπαθησουμε) και ανοιξε ενα νεο ομορφοτερο! Ελπιζω να γινουμε καλοι γονεις, σιγουρα θα προσπαθησουμε πολυ σκληρα για να τα καταφερουμε.

Το πιο συγκινητικο ειναι που αυτο το πλασματακι σε εχει απολυτη αναγκη και σου δειχνει εμπιστοσυνη με το να αποκοιμιεται πανω σου αισθανομενο ασφαλεια μαζι σου.

Δε μπορω να περιγραψω πως αισθανομαι, αλλα δε χρειαζεται γιατι συντομα θα το διαπιστωσετε μονες σας με τα δικα σας μωρακια!

Απο τα βαθη της καρδιας μου ευχομαι σε ολες το καλυτερο και συντομα να αποκτησετε τα μωρα που τοσο επιθυμειτε και παλευετε για αυτα.

Σας ευχαριστω ολες για τη βοηθεια, τις πληροφοριες, τους προβληματισμους, τη συμπαρασταση, το ενδιαφερον, τη στηρηξη και την κατανοηση απο την αρχη της προσπαθειας μας μεχρι τωρα!

Θα ειμαι φυσικα εδω μαζι σας αλλα δεν ξερω ποσο συχνα... Δεν εξαρταται απο εμενα!:tongue:

Φιλια σε ολες!

κουκλιτσα μου να σας ζησει ο παιδαρος να ειναι καλοτυχος παντα υγιης κ ευλογημενος απο τον θεο!!!!!!να τον χιαρεστε παντα κ να περνατε ομορφα οι τρεις σας!!!!!!!!!αυτες οι στιγμες ειναι οι ωραιοτερες της ζωης σου κ απολαυσετες!!!!!!!!!!αντε κοριτσια κ στα δικα μας!!!!!!!!!θεουλη μας μας ακους;;;;;;;θελουμε να ερθουμε στη θεση της ροξανης μας!!!!!!!!!!!!!!!!!φιλακια στον μπεμπη σου!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

Roxanne, γερό να είναι το μωρό σας πάνω από όλα!!!!!!!!!!! Τα θερμά μου συγχαρητήριο σε σένα & τον σύζυγο !!!!!! Να σας ζήσει και να είστε όλοι πολύ πολύ ευτυχισμένοι.........Η χαρά σου είναι ελπίδα για όλες μας και οι ευχές μου να συντροφευουν το μωρό σου ..........

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες ! ερχομαι απο αλλο τοπικ γιατι καναμε το πρωτο σπερμοδιαγραμμα και ηταν χαλια !

επειτα πηγαμε σε ανδρολογο το ειδε ...και καναμε και περεταιρω εξετασεισ ...

σας στελνω το μηνυμα που εγραψα και στο αλλο τοπικ ..

οποια κοπελα γνωριζει ασ μου πει κατι ..ευχαριστω.!

καλημερα σε ολες !!! τι μου κανετε ...εξαφανιστηκα λιγακι ,γινανε ευτραπελα στην δουλεια μου και αναμενουμε κι αλλα ...χειροτερα απ ο,τι φαινεται !

εδω βλεπω πολυυυ πολυ πολυυ θετικη ενεργεια και βλεπω και αποτελεσματα!!εμεις καναμε εξετασεισ οπως σασ ειχα πει ...περα απο την ελαφρυα κιρσοκυλη που βρεθηκε,καναμε αιματολογικεσ ,και ουρα...και ηταν ολεσ μα ολες ..τελειες!

ουτε μικροβιο στα ουρα,ουτε πεσμεσνη τεστοστερονη και προβλημα στο θερεοειδη ..τπτ ..ολεσ τζιτζι ..

τωρα ποια θα ειναι η επομενη κινηση ...περα απο το τριπλεξ που ειπε ο γιατροσ δεν ξερω..

τι αλλο μπορει να φταιει ...

τι γινεται ? του δινει χαπια? αφοθ τισ εκανε τισ περεταιρω εξετασεισ και ηταν οκ ..

μεχρι εδω εινια οι γνωσεισ μου ..!

οτι και να εχω διαβασει ,οπως μασ ειπε και ο γιατρος,πιθανοτατα να μην φταει η κιρσολυκη γιατι εινια ελαφρυασ μορφησ .

μετα τι αλλο ψαχνουν ? απ τον αντρα εννοω για το τοσο χαμηλο σπερμα που εχει ..οποια γνωριζει κατι εμπειρικα ασ μου πει !

ευχαριστω πολυ ...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα ath gal! καταρχην για ποσο χαλια σπερμα μιλας?? γιατι σε αυτο το τόπικ ειμαστε στο χειροτερα δεν γινεται! χιχιχ! και το λεω μιας και οι αντρες μας ειχαν μηδενικα σπερματοζωαρια τιποτα απολυτως.. και καναμε βιοοψια δηλαδη εγχειριση στους ορχεις για να βρουμε.. γενικα παντως λυση στο τι ακριβως φταιει δεν εχει κατορθωσει να μας πει κανεις! παιζουν πολλα ρολο, η διατροφη το καπνισμα η κληρονομικοτητα, και υστερα πιο εξειδικευμενες εξετασεις καποια αβιταμινωση, καποιο μικρόβιο, και μετα παμε στις ακομα πιο εξειδικευμενες, καρυοτυπος χρομωσωμικες ανωμαλιες κλπ κλπ! καλο θα ηταν να ακολουθησετε τις οδηγιες του ουρολογου και ο Θεος βοηθος! μπορει να συνεστησε καποιες βιταμινες η αλλου ειδους χαπια για την πειρπτωση σας! εχε πιστη και ολα θα γινουν!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

και για να μη ξεχνιομαστε αυριο περιμενουμε τη χοριακη της μακαροναδας μας!!!!!! κοριτσακι μου στο λεω και εδω πιστεψε το και ολα θα πάνε καλά!!!! ειμαι σιγουρη!!!!!!! και επειδη αυριο εχω και τα γενεθλια θελω το καλυτερο δωρο που θα μου κανεις να ειναι η τριψηφια χοριακη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ath gal! καταρχην για ποσο χαλια σπερμα μιλας?? γιατι σε αυτο το τόπικ ειμαστε στο χειροτερα δεν γινεται! χιχιχ! και το λεω μιας και οι αντρες μας ειχαν μηδενικα σπερματοζωαρια τιποτα απολυτως.. και καναμε βιοοψια δηλαδη εγχειριση στους ορχεις για να βρουμε.. γενικα παντως λυση στο τι ακριβως φταιει δεν εχει κατορθωσει να μας πει κανεις! παιζουν πολλα ρολο, η διατροφη το καπνισμα η κληρονομικοτητα, και υστερα πιο εξειδικευμενες εξετασεις καποια αβιταμινωση, καποιο μικρόβιο, και μετα παμε στις ακομα πιο εξειδικευμενες, καρυοτυπος χρομωσωμικες ανωμαλιες κλπ κλπ! καλο θα ηταν να ακολουθησετε τις οδηγιες του ουρολογου και ο Θεος βοηθος! μπορει να συνεστησε καποιες βιταμινες η αλλου ειδους χαπια για την πειρπτωση σας! εχε πιστη και ολα θα γινουν!!!

σ ευχαριστω πολυ κουκλα για την απαντηση ...

ο καλοσ μου εχει ...100.000 σαν συνολο ...και 6.500 στην εκσπερματιση ..δλδ ..τριχεσ...

καναμε οπως ειπα εξετασεισ ..ορμονεσ κλπ...ηταν ..κομπλαν!

τωρα θα παμε παλι ανδρολογο αφου βγηκαν ..ειπαν θα κανει κ τριπλεξ ..ε και τι θα δειξει ? εγω δεν πιστευω οτι φταιει η ελαφρυασ μορφησ κιρσοκιλησ ..και αν την βγαλει ..μονο ταλαιπωρια θα εχει ...δεν νομιζω να ανεβει το σπερμα...νομιζω θα χρειαστουμε βιοψια ορχεων ..και οχι μονο... :(


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!

Μακαροναδα καλη καλη επιτυχία!!! Σε λίγες ωριτσες με μια μεγάλη χοριακη!!!

Maryy χρόνια πολλα! Να τα εκατοστησεις, ότι επιθυμείς και του χρόνου να έχεις 1-2 μωρακια στην αγκαλια σου!:D


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω πολυ κουκλα για την απαντηση ...

ο καλοσ μου εχει ...100.000 σαν συνολο ...και 6.500 στην εκσπερματιση ..δλδ ..τριχεσ...

καναμε οπως ειπα εξετασεισ ..ορμονεσ κλπ...ηταν ..κομπλαν!

τωρα θα παμε παλι ανδρολογο αφου βγηκαν ..ειπαν θα κανει κ τριπλεξ ..ε και τι θα δειξει ? εγω δεν πιστευω οτι φταιει η ελαφρυασ μορφησ κιρσοκιλησ ..και αν την βγαλει ..μονο ταλαιπωρια θα εχει ...δεν νομιζω να ανεβει το σπερμα...νομιζω θα χρειαστουμε βιοψια ορχεων ..και οχι μονο... :(

καλέ γιατι να χρειαστετε βιοψία όρχεων!! εμας οι άντρες μας την κάνανε γιατι ειχαν μηδεν σπερματοζωαρια.. εσενα εχει 6500 δεν το λες και τριχες!! μακαρι και σε εμας να βγαινανε 10 να γλιτωναμε τη βιοψια.. αλλά...


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...