Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Νομίζω ότι όλες μας ψάχνουμε διάφορα στο ίντερνετ και αγχωνόμαστε,οπότε μη νιώθεις χαζή. Και το κάνουμε και πριν την εγκυμοσύνη και κατά τη διάρκεια.Οταν ήμουν έγκυος είχα διαβάσει ότι πχ κάποια ψάρια όπως ο σολωμός και ο τόνος απαγορευονται και εγώ μια μέρα έφαγα τόνο και νόμιζα ότι θα γεννηθεί το μωρό με προβλημα στον εγκέφαλο.Για τέτοια τρέλα μιλάμε 🤣Μάλλον ο δικός μου εγκέφαλος είχε πρόβλημα 🤣

       😂😂😂😂 αλήθεια; Ήξερα ότι δεν κάνει κάποια ψάρια αλλά όχι ότι θα έβγαινε το μωρό με πρόβλημα!!! Νομίζω ποτέ δεν θα σταματήσουμε να ψάχνουμε πραγματακια για τα πάντα αλλά τουλάχιστον ας μοιραζόμαστε εδώ τις τρελές μας που καταλαβαίνουμε η μία την άλλη χαχαχα!!!

      πρίν από 32 λεπτά , Neverstop είπε:

      Αν είναι ανεβασμένη η ε2 στην αρχή του κύκλου υποδηλώνει κυστικό ωάριο για αυτό τη μετράνε. Αν είναι συνήθως κάτω από 50 είναι οκ. Όπως και να έχει σημασία μεγάλη έχει ο υπέρηχος.

      Σε ευχαριστώ για την απάντηση! Είδα και τις εξετάσεις γιατί δεν τις θυμομουν, τη 2η μέρα του κύκλου, πριν κανω τη διέγερση και ήταν 38 απλώς ανέβηκε η προγεστερόνη μου μετά την ωοληψια και δεν προχωρήσαμε σε ετ

      • Μου αρέσει 1

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οσες πανε να γεννησουν μετα αγνοούνται??? Ευχομαι να ειναι καλα και να χαιρονται την ευτυχια τους!!:D

Roxanne πλησιαζει και για σενα ο καιρος....πως νιωθεις? φανταζομαι ολα ετοιμα! Ποια ημερομηνια σου εχει δωσει?


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τα δικα μου νεα ειναι πως εμπλεξα με γιατρους και εξετασεις. Μετα τον γενικο ελεγχο που εκανα και ολα ηταν καλα απλα εχει απορυθμιστει ο θυροειδης και το συκωτι ενω πριν δεν ειχα προβλημα. Τωρα θα κανω επανελεγχο αλλα το θεωρουν φυσιολογικο. Πηγα σε αιματολογο για να δω αν θα συνεχισω τις "αγαπημενες" αντιπηκτικες και ευτυχως θα τις σταματησω αλλα μου εδωσε και αλλη μια εξεταση.

Το σημαντικοτερο ειναι πως την Δευτερα θα κανω την αυχενικη και θα προχωρησουμε στη μειωση. Ελπιζω να πανε ολα καλα!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τα δικα μου νεα ειναι πως εμπλεξα με γιατρους και εξετασεις. Μετα τον γενικο ελεγχο που εκανα και ολα ηταν καλα απλα εχει απορυθμιστει ο θυροειδης και το συκωτι ενω πριν δεν ειχα προβλημα. Τωρα θα κανω επανελεγχο αλλα το θεωρουν φυσιολογικο. Πηγα σε αιματολογο για να δω αν θα συνεχισω τις "αγαπημενες" αντιπηκτικες και ευτυχως θα τις σταματησω αλλα μου εδωσε και αλλη μια εξεταση.

Το σημαντικοτερο ειναι πως την Δευτερα θα κανω την αυχενικη και θα προχωρησουμε στη μειωση. Ελπιζω να πανε ολα καλα!

Moritsaki μου καλα νιωθω γενικα, ενταξει εχω βαρυνει αλλα ειναι φυσιολογικο.

Η αληθεια ειναι οτι εχω αρκετη αγωνια για τον τοκετο αλλα οχι για το μετα. Ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερουμε οπως και ολοι αλλωστε που γινονται πρωτη φορα γονεις. Ετσι και αλλιως ηταν κατι που το ηθελα και το θελω παρα πολυ και το εχω φανταστει πολλες φορες. Οπως νομιζω και οι περισσοτερες αν οχι ολες μας!:D

Εφτασες στην αυχενικη ε; Περναει νερακι ο καιρος. Θα δεις οτι θα μπεις στο μηνα σου και δε θα εχεις καταλαβει ποτε εγιναν ολα!

Με το καλο να κανετε οτι εχετε αποφασισει!:P

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι δεν αγνοούμαι!!!:tongue:Άργησα λίγο να γεννήσω Παρασκευή βράδυ.Το κοριτσάκι μου πρώτα και μετά το αγοράκι μου ζυγίζουμε 2800 και 2250 και δεν χρειάστηκαν θερμοκοιτίδα.7 λεπτά μεγαλύτερη η κορούλα :D:DΜεθαύριο πάμε σπίτι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εδώ είμαι δεν αγνοούμαι!!!:tongue:Άργησα λίγο να γεννήσω Παρασκευή βράδυ.Το κοριτσάκι μου πρώτα και μετά το αγοράκι μου ζυγίζουμε 2800 και 2250 και δεν χρειάστηκαν θερμοκοιτίδα.7 λεπτά μεγαλύτερη η κορούλα :D:DΜεθαύριο πάμε σπίτι!!

Κοριτσακι μου να σου ζησουν τα παιδακια σου! Να τα δειτε να μεγαλωνουν και να γινουν αξιολογοι ανθρωποι!

Εγινες και εσυ μανουλα!!!:D:D

Ευχομαι οτι καλυτερο και για τους τεσσερις σας.

Με το καλο να γυρισετε σπιτι σας!

Η κορη τον εφαγε το γιο στα κιλα ε;;:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι δεν αγνοούμαι!!!:tongue:Άργησα λίγο να γεννήσω Παρασκευή βράδυ.Το κοριτσάκι μου πρώτα και μετά το αγοράκι μου ζυγίζουμε 2800 και 2250 και δεν χρειάστηκαν θερμοκοιτίδα.7 λεπτά μεγαλύτερη η κορούλα :D:DΜεθαύριο πάμε σπίτι!!

Να σας ζήσουν :D:D γερα να'ναι και καλοτυχα!!!!

Πολλα συγχαρητηρια μανουλα :D και με το καλο να πατε σπιτι σας!

Ειδες τι σου ειμαστε οι γυναικες....απο τωρα πηρε τα ηνια :tongue:


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τα δικα μου νεα ειναι πως εμπλεξα με γιατρους και εξετασεις. Μετα τον γενικο ελεγχο που εκανα και ολα ηταν καλα απλα εχει απορυθμιστει ο θυροειδης και το συκωτι ενω πριν δεν ειχα προβλημα. Τωρα θα κανω επανελεγχο αλλα το θεωρουν φυσιολογικο. Πηγα σε αιματολογο για να δω αν θα συνεχισω τις "αγαπημενες" αντιπηκτικες και ευτυχως θα τις σταματησω αλλα μου εδωσε και αλλη μια εξεταση.

Το σημαντικοτερο ειναι πως την Δευτερα θα κανω την αυχενικη και θα προχωρησουμε στη μειωση. Ελπιζω να πανε ολα καλα!

Μορίτσα με το καλό αυριο! ας γίνει ότι είναι καλύτερο για όλους σας!

Link to comment
Share on other sites

Οσες πανε να γεννησουν μετα αγνοούνται??? Ευχομαι να ειναι καλα και να χαιρονται την ευτυχια τους!!:D

Roxanne πλησιαζει και για σενα ο καιρος....πως νιωθεις? φανταζομαι ολα ετοιμα! Ποια ημερομηνια σου εχει δωσει?

χαχαχαχ καλο..

ας ειναι ολα καλα και χαλάλι!

Καλημέρα!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εδώ είμαι δεν αγνοούμαι!!!:tongue:Άργησα λίγο να γεννήσω Παρασκευή βράδυ.Το κοριτσάκι μου πρώτα και μετά το αγοράκι μου ζυγίζουμε 2800 και 2250 και δεν χρειάστηκαν θερμοκοιτίδα.7 λεπτά μεγαλύτερη η κορούλα :D:DΜεθαύριο πάμε σπίτι!!

Μελανια μου να σας ζησουν!!!!!!!! αγαπη μου να ναι γερα και ευτυχισμενα!!!!!!!!!!! Συγχαρητηρια!!!! Πως νιωθεις χαζομαμα!!!!! και στα δικα μας οι υπολοιπες!

roxanne εσυ εμεινες τωρα με το καλο και εσυ!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσουν :D:D γερα να'ναι και καλοτυχα!!!!

Πολλα συγχαρητηρια μανουλα :D και με το καλο να πατε σπιτι σας!

Ειδες τι σου ειμαστε οι γυναικες....απο τωρα πηρε τα ηνια :tongue:

μοριτσα να πανε ολα καλα σημερα! θα περιμενουμε νεα σου!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

μελανυ μου να σου ζησουνεεεεεεεε.............να ναι καλοτυχα κ γεματα υγεια μια ζωη!!!!!!!!κουκλιτσα μουνα ζησεις πολυ εντονα αυτες τις ωραιες στιγμες!!!!!!!!αντε κ στα δικα μας........

Link to comment
Share on other sites

Melany ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ !!!!

2Q==41999-Clipart-Illustration-Of-A-Twin-Baby-Boy-And-Girl-With-Pacifiers-Trying-To-Crawl.jpg

Εύχομαι κάθε ευτυχία στην οικογένειά σας! Με το καλό να μεγαλώσουν και να τα καμαρώνετε μέρα με τη μέρα.

αχ τι ωραια εικονα!!!

θελω και εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!! :) :) :)


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...