Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ αυτή η βιταμίνη D,ειλικρινά το τι έχω διαβάσει εδω δε λέγεται!Πονάει το κεφάλι? Πάρε D. Έχεις άστατη περίοδο?Παρε D.Δεν έπιασε η βαφή τις άσπρες τρίχες?Παρε D.Δεν σου πέτυχε η μπεσαμέλ? Μάντεψε: ΠΑΡΕ D. Είναι πολύ σημαντική,αλλά κάπου ώπα δλδ🤣

      Αχχαχα χαχαχα με έκανες και γέλασα τόσο πολύ! Δεν έπιασε η βαφή στις άσπρες τρίχες!!! Δεν έχω διαβάσει τίποτα για D γιατί αν αρχίσω να διαβάζω και για βιταμίνες θα αποτρελαθω χαχαχα!!! Παρόλα αυτά έκανα 3μηνη θεραπεία από τον ενδοκρινολόγο μου.

      πρίν από 2 λεπτά , *Vasoula είπε:

      Αχχαχαχαχαχχαχα με τη μπεσαμελ έκλαψα...αλλά πόσο καλά τα λες..αχαχαχχα Αλλά άλλη τρελή και εγώ που τα έψαχνα όλα...και έψαχνα να πάρω μια βιταμίνη  γαι να ενισχύσω τη γονιμοτητα που να έχει οπωσδήποτε και d3 επαρκή μέσα...μας έχει καταστρέψει το ίντερνετ...χαχαχαχα

      Ξέρεις το πιο αστείο είναι ότι μας έχει καταστρέψει αλλά εμείς εκειιι συνεχίζουμε να ψάχνουμε!!!

      πρίν από 13 λεπτά , *Vasoula είπε:

      Ευτυχώς δεν παρεξηγει γιατί υπάρχουν γιατροί που το θεωρούν προσβολή να διαβάζεις και να μην τους ακούς...ενώ δεν είναι πως δεν ακούμε το γιατρό...αλλά ότι μας τρώει το άγχος...τέλος πάντων...εμένα πάντα με βοηθούσε να ψαχνω και να ενημερώνομαι...ακόμα και αν κάποιες φορέα αυτά π διαβάζω με αγχώνουν...νοιώθω πιο καλά να εχω μια ιδέα...

      Εγώ είμαι καλά...έχω αύριο ραντεβού με το γιατρό και φυσικά σήμερα είμαι μες στο άγχος...έτσι σε κάθε υπέρηχο μέχρι να δω πως είναι καλα όλα.. 

      Καλά ναι ισχύει ότι κάποιοι παρεξηγούνται πολύ αλλά όντως εμείς το κάνουμε από το άγχος όχι για αμφισβήτηση! Με το καλό κορίτσι μου ο υπέρηχος όλα θα ναι μια χαρά τίποτα μην σε αγχωνει 🧡

      • Ευχαριστώ 1
      • Χαχα 1

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μακαρι μοριτσα μου γιατι οσο περνανε οι μερες πεφτει η ψυχολογια μου!!!!!κοριτσια το στηθος τουμπανο δεν μπορω ουτε να το αγγιξω!!!!:tongue:

για εμενα πάντως το στήθος ειναι πολύ καλό σημαδι!!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! :D

Ρινουλα πως τα πας? κοντα ειναι η Δευτερα ;)

Ευχουλα σημερα εχεις γιατρο νομιζω? περιμενουμε τα νεα σου :D

καλημερα μανουλα μας!!!!τι κανεις;πως εισαι;εγω πως να τα παω!!!εχω δυο μερες δεν νιωθω τιποτα,μονο πρησμενο στηθος κ αυτο μπορει ναναι κ επειδη περιμενω περιοδο!!!!τις πρωτες μερες ειχα πολλες ενοχλησεις,τωρα τιποτα!!!!κ φοβαμαι μηπως τα εμβρυακια μου με εγκατελειψαν!!!!αυτες οι τελευταιες μερες δεν περνουν με τιποτα!!!!σκεφτομαι να κανω την κυριακη τεστακι!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μανουλα μας!!!!τι κανεις;πως εισαι;εγω πως να τα παω!!!εχω δυο μερες δεν νιωθω τιποτα,μονο πρησμενο στηθος κ αυτο μπορει ναναι κ επειδη περιμενω περιοδο!!!!τις πρωτες μερες ειχα πολλες ενοχλησεις,τωρα τιποτα!!!!κ φοβαμαι μηπως τα εμβρυακια μου με εγκατελειψαν!!!!αυτες οι τελευταιες μερες δεν περνουν με τιποτα!!!!σκεφτομαι να κανω την κυριακη τεστακι!!!

καλεεεεε?!?!!?!?!?!?!?

τι τεστακι την κυριακη!??!!?!?!?!?!?!?

περασαν τοσες μερες για να κανεις τεστ ουρων!!!!!?!?!?!?!?!?!?

εφαγεσ το γαιδαρο ολο κ κολλας στην ουριτσα?!?!!?!?

μια μερα υπομονη κ η δευτερα θα ρθει πιο γρηγορα απ οτι νομιζεις!!!!!!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα! :D

Ρινουλα πως τα πας? κοντα ειναι η Δευτερα ;)

Ευχουλα σημερα εχεις γιατρο νομιζω? περιμενουμε τα νεα σου :D

ναι μοριτσακι το απογευμα παμε στο γιατρο!!!

θα σας ενημερωσω μολις γυρισουμε!!!!

εσυ πως εισαι?!!?!?!?περιμενεις κ συ τη Δευτερα εεε?!!??!!??!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι μοριτσακι το απογευμα παμε στο γιατρο!!!

θα σας ενημερωσω μολις γυρισουμε!!!!

εσυ πως εισαι?!!?!?!?περιμενεις κ συ τη Δευτερα εεε?!!??!!??!

καλη επιτυχια ναχεις σημερα κουκλιτσα μου!!!!αγχωνομαι πολυ τις τελευταιες μερες γιατι δεν εχω συμπτωματα πολλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρινουλα καλα σου λεει η Ευχουλα κανε λιγη υπομονη 2 μερες εμειναν! Φροντισε το Σ-Κ να βρεθεις με φιλους να ξεφυγει το μυαλο σου και να δεις για ποτε θα ερθει η Δευτερα!

Ευχουλα σε βλεπω απο βδομαδα να εχεις τις τσουπρες σου :D:D

Και γω τη δευτερα περιμενω,ζω μεσα στο αγχος και εχω τους γυρω μου ολο με ερωτησεις αναπαντητες! ευτυχως υπαρχει η δουλεια και καπως ξεχνιεμαι :tongue:


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχουλα??????? δε πιστεύω να είσαι στο μαιευτήριο?:rolleyes::D

χαχαχαχαχααχαχχαχαα!!!!!

οχι κοριτσακι!!!!απλα αργησαμε να γυρισουμε χθες κ εσβησα με το που μπηκα σπιτι!!!:tongue::tongue:

οι μικρες καλα κρατουν κ δε θελουν να βγουν απ την κοιλιτσα!!!!:D:D

γυρω στις 10/2 θα μπω για καισαρικη εκτος κ αν μεχρι τοτε σπασουν τα νερα!!!στις 2/2 ομως θα ξαναπαμε στο γιατρο για να δουμε πως ειμαστε!!!

αυτα τα νεα μας για την ωρα!!!!

εσεις πως ειστε??????

φιλια σε ολες!!!!!!!!:D:D


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα σε όλες! Είμαι αδικαιολόγητη το ξέρω αλλά έχω πήξει στο γραφείο (έχω αλλάξει και θέση από την αρχή του έτους) και δεν μπορώ με τίποτα να μπω να γράψω. Και σπίτι γυρνάω αργά και έχω κ το μεγάλο μωρό οπότε αδύνατο να ανοίξω υπολογιστή.

Τι ωραία νέα διαβάζω!!!!!!!!!!!!! Να στε καλά και η Δευτέρα είναι μόλις αυριο!!!!!! Ρινούλα έχω πολύ καλό προαίσθημα όπως με τη Μορίτσα. Αντε κοριτσάκια μου να ακούσουμε και άλλα καλά νέα. Ευχούλα με το καλό κοριτσάκι! Υπέροχα νέα!

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ευχουλα αν δεν εμπαινες, θα ειχαμε αρχισει να σου ευχομαστε :tongue::tongue::tongue::tongue:

μια χαρα οι μικρες εχουν αραξει στη ζεστη κοιλιτσα σου :D εξω κανει κρυο:D

Ολινα εχεις πολλες απουσιες και θα μεινεις μεταξεταστεα :tongue::D

Ρινουλα και γω καλο προαισθημα εχω! με το καλο αυριο να εχεις μια τεραστια χοριακη!!!! Να παιρνουν σειρα και τα υπολοιπα κοριτσια:D:D

φιλακια


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ax ρε Μοριτσα μην με πειράζεις αφού ξέρεις πόσο σας νοιάζομαι..........

απλά να με όλα αυτά ξεχάστηκα λίγο κ το μυαλό μου ξεκουράστηκε λίγο. Βλέπεις η δουλειά καμιά φορά έχει κ τα καλά της.

Όμως δεν σας ξεχνάω αντίθετα οταν προσευχομαι για μένα σκεφτομαι και εσας κ ευχομαι από την καρδιά μου να ειναι καλά τα μωρά σας!!!!!!!!!!!!!!

φιλια σε όλες !!!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

μοριτσα μου το ονειρο αρχιζει να με εγκαταλειπει....χθες το βραδυ καατα την μια,ειδα λιγο ροζ αιμαι κ σημερα εχειγινει πιο πολυ!!!!ειναι σαν περιοδο νομιζω!!!γιατι να μουρθει τοσο νωρις στις 25 μερες;εχω τρελαθει δεν θελω να παω αυριο για χοριακη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Rinoula πως είσαι σήμερα;

Καλή χοριακή να έχεις!!!

Προσπάθησε να μην απογοητεύεσαι. Υπάρχει και η ευχάριστη περίπτωση αυτό το αιματάκι να είναι κάτι θετικό. Στο εύχομαι με όλη μου την ψυχή.


cexFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...