Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ αυτή η βιταμίνη D,ειλικρινά το τι έχω διαβάσει εδω δε λέγεται!Πονάει το κεφάλι? Πάρε D. Έχεις άστατη περίοδο?Παρε D.Δεν έπιασε η βαφή τις άσπρες τρίχες?Παρε D.Δεν σου πέτυχε η μπεσαμέλ? Μάντεψε: ΠΑΡΕ D. Είναι πολύ σημαντική,αλλά κάπου ώπα δλδ🤣

      Αχχαχα χαχαχα με έκανες και γέλασα τόσο πολύ! Δεν έπιασε η βαφή στις άσπρες τρίχες!!! Δεν έχω διαβάσει τίποτα για D γιατί αν αρχίσω να διαβάζω και για βιταμίνες θα αποτρελαθω χαχαχα!!! Παρόλα αυτά έκανα 3μηνη θεραπεία από τον ενδοκρινολόγο μου.

      πρίν από 2 λεπτά , *Vasoula είπε:

      Αχχαχαχαχαχχαχα με τη μπεσαμελ έκλαψα...αλλά πόσο καλά τα λες..αχαχαχχα Αλλά άλλη τρελή και εγώ που τα έψαχνα όλα...και έψαχνα να πάρω μια βιταμίνη  γαι να ενισχύσω τη γονιμοτητα που να έχει οπωσδήποτε και d3 επαρκή μέσα...μας έχει καταστρέψει το ίντερνετ...χαχαχαχα

      Ξέρεις το πιο αστείο είναι ότι μας έχει καταστρέψει αλλά εμείς εκειιι συνεχίζουμε να ψάχνουμε!!!

      πρίν από 13 λεπτά , *Vasoula είπε:

      Ευτυχώς δεν παρεξηγει γιατί υπάρχουν γιατροί που το θεωρούν προσβολή να διαβάζεις και να μην τους ακούς...ενώ δεν είναι πως δεν ακούμε το γιατρό...αλλά ότι μας τρώει το άγχος...τέλος πάντων...εμένα πάντα με βοηθούσε να ψαχνω και να ενημερώνομαι...ακόμα και αν κάποιες φορέα αυτά π διαβάζω με αγχώνουν...νοιώθω πιο καλά να εχω μια ιδέα...

      Εγώ είμαι καλά...έχω αύριο ραντεβού με το γιατρό και φυσικά σήμερα είμαι μες στο άγχος...έτσι σε κάθε υπέρηχο μέχρι να δω πως είναι καλα όλα.. 

      Καλά ναι ισχύει ότι κάποιοι παρεξηγούνται πολύ αλλά όντως εμείς το κάνουμε από το άγχος όχι για αμφισβήτηση! Με το καλό κορίτσι μου ο υπέρηχος όλα θα ναι μια χαρά τίποτα μην σε αγχωνει 🧡

      • Ευχαριστώ 1
      • Χαχα 1

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

καλημερα ομορφουλες!!!!τι κανετε΄;ρε κοριτσακια μου δεν εχω συμτωματα μηπως να ανησυχω;λιγο πριξιμο στο στηθος κ μονο μια φορα τσιμπιες στην κοιλια!!

Rinoula μην ψάχνεις συμπτώματα. Από γυναίκα σε γυναίκα είναι διαφορετικά και επίσης μπορεί να ξεγελαστείς εξαιτίας των φαρμάκων.

Εγώ είχα μόνο πρήξιμο στο στήθος το οποίο όμως φαντάζομαι ότι ήταν από την προγεστερόνη που έπαιρνα και σταθερά δέκατα κάθε απόγευμα. Και 2-3 μέρες πριν τη χοριάκή πόνους περιόδου και ήμουν 100% σίγουρη ότι θα αδιαθετήσω.

Προσπάθησε όσο μπορείς να χαλαρώσεις και σου εύχομαι μια τεράστια χοριακή στις 30/1!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Moritsa καταλαβαίνω τις αγωνίες σου γιατί είχα σκεφτεί και εγώ το ενδεχόμενο να εμφυτευτούν και τα 3 έμβρυα και είχα λιγάκι αγχωθεί.

Σκέψου όμως ότι ο γιατρός σου έχει συναντήσει πολλές τέτοιες περιπτώσεις και θα σε καθοδηγήσει έτσι ώστε να πάρεις μια σωστή απόφαση. Πολλά ζευγάρια έχουν αποκτήσει τρία μωράκια υγιέστατα.

΄Οσο για το γενικότερο άγχος για την πορεία της εγκυμοσύνης που ξεκίνησε από την αναμονή της χοριακής αλλά την αγωνία για την υγεία των μωρών έχω πλέον πάρει απόφαση ότι δε θα τελειώσει ποτέ των ποτών!!:shock:

Θα μας κυνηγάει μέχρι τα βαθιά γεράματα να είμαστε καλά!:wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!! ρινουλα καλη επιτυχια!!!!!

μοριτσακι λογικο ειναι να τα σκεφτεσαι ολα αυτα αλλα θα κανεις οτι σου πει ο γιατρος οτι ειναι ασφαλεστερο για την υγεια σου και την υγεια των παιδιων!! και κοριτσια πραγματικα να ειστε ευγνομων που τα καταφερατε και πολλες με την πρωτη και να κοιτατε γυρω σας τι γινεται! ανθρωποι σαν και εμας που εχουμε ηδη στερεψει ψυχολογικα και οικονομικα και ειμαστε στο σημειο μηδεν μπορει να μην τα καταφερουμε ποτε! και αυτο ποναει, ποναει πολυ, οποτε απολαυστε το θαυμα που σας συνεβη και ολα καλα..


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλη εβδομαδα!

Ειρηνουλα μην ψαχνεις συμπτωματα κατσε αραξε και μονο η χοριακη θα δειξει. το ξερω ειναι δυσκολο να μην το σκεφτεσαι αλλα ειμαι σιγουρη πως θα πετυχεις!

Ντονατελα μου μην απογοητευεσαι, ειμαι σιγουρη πως ειναι θεμα χρονου! Ανακτησε τις δυναμεις σου, οπλισου με θετικη σκεψη και θα δεις.....

Βασιλικη και Ολινα?????


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλη εβδομαδα!

Ειρηνουλα μην ψαχνεις συμπτωματα κατσε αραξε και μονο η χοριακη θα δειξει. το ξερω ειναι δυσκολο να μην το σκεφτεσαι αλλα ειμαι σιγουρη πως θα πετυχεις!

Ντονατελα μου μην απογοητευεσαι, ειμαι σιγουρη πως ειναι θεμα χρονου! Ανακτησε τις δυναμεις σου, οπλισου με θετικη σκεψη και θα δεις.....

Βασιλικη και Ολινα?????

αχ μοριτσα μου ποσο θελω ναρθει η Δευτερα!!!!!κ φυσικα ποσο θελω ναμαι εγκυος!!!οσο περνανε οι μερες αγχωνομαι....εχω κ δεκατα κατω απο 37 δεν εχω πεσει κ αυτο μου ειπαν ειναι καλο!!!!εσυ τι λες; εσυ πως εισαι;αρχισες να νοιωθεις εντονα τα αγγελουδια σου;:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ μοριτσα μου ποσο θελω ναρθει η Δευτερα!!!!!κ φυσικα ποσο θελω ναμαι εγκυος!!!οσο περνανε οι μερες αγχωνομαι....εχω κ δεκατα κατω απο 37 δεν εχω πεσει κ αυτο μου ειπαν ειναι καλο!!!!εσυ τι λες; εσυ πως εισαι;αρχισες να νοιωθεις εντονα τα αγγελουδια σου;:-P

ρηνουλα κ γω ειχα δεκατα!!!κανε υπομονη ομως!!!!η χοριακη ειναι κοντααααα!!!!!!!:D:D


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

αχ μοριτσα μου ποσο θελω ναρθει η Δευτερα!!!!!κ φυσικα ποσο θελω ναμαι εγκυος!!!οσο περνανε οι μερες αγχωνομαι....εχω κ δεκατα κατω απο 37 δεν εχω πεσει κ αυτο μου ειπαν ειναι καλο!!!!εσυ τι λες; εσυ πως εισαι;αρχισες να νοιωθεις εντονα τα αγγελουδια σου;:-P

Νομιζω τα δεκατα πως ειναι καλο σημαδι!Αν θυμάσαι εγω δεν είχα τίποτα απολύτως και δυο μέρες πριν τη χοριακη άρχισαν τα καφετια και μετα τη χοριακη είχα αίμα περιόδου. Κανε υπομονη και η Δευτέρα κοντα είναι ;)

Και γω περιμένω πως και πως για να τα δω και να τα ακούσω :D και τα 3είναι πάνω απο 1 εκατοστο:D:D


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

πω πω εχω πολυ καιρο να μπω κ διαβαζοντας τα νεα σας εμεινα με ενα τεραστιο χαμογελο....!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στις εγκυουλες!!! με το καλο να υποδεχτειτε τα μωρακια σας και......μια μικρη συμβουλη αν επιτρεπεται...ΚΟΙΜΗΘΕΙΤΕ τωρα που μπορειτε!!!!!!:lol::lol:

για να μαι ειλικρινης ζηλεψα κ μαλλον ανυπομονω για την επομενη προσπαθεια, λεμε για μετα το καλοκαιρι αν μου εχουν απομεινει δυναμεις με την μικρη μπουμπου-εξολοθρευτρια( βγαζει δοντια κ ξυπναει καθε μια ωρα τη νυχτα :confused::confused:)!!!!

κοριτσια καλη δυναμη σε οσες ξεκινουν τωρα και ακομη περισσοτερη σε οσες παλευουν καιρο κ να θυμαστε......το αποτελεσμα μας δικαιωνει!!!!:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου...μοριτσα εισαι η παρηγορια του αντρα μου..χιχιχιχιχιχιχι...να εισαι καλα κοπελα μου!!ρινουλα καλη επιτυχια και σε σενα!!!θα τα καταφερουμεεεεεεεεεεεεεεεε....!φιλια πολλα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου...μοριτσα εισαι η παρηγορια του αντρα μου..χιχιχιχιχιχιχι...να εισαι καλα κοπελα μου!!ρινουλα καλη επιτυχια και σε σενα!!!θα τα καταφερουμεεεεεεεεεεεεεεεε....!φιλια πολλα!

καλημερα meltemaki μου ολες μας θα τα καταφερουμε κ εγω αυτο πιστευω!ειναι θεμα χρονου!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια.

Άλλαξα το παλιό μου username για λόγους ασφάλειας. Χιχιχι... Είμαι η μαρυ ογδόντα τέσσερα. Ρινούλα εσύ με κατάλαβες. Πως πάει; Ξεκούραση ε;

Ουφ, σε έναν μήνα το λιγότερο θα ξεκινήσω κι εγώ!! Άντε να δούμε...:)


cexFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Εγω καλα είμαι, τη Δευτέρα εχω γιατρο και περιμένω να περάσουν οι μέρες.

Ανεβαστε ψυχολογία και έρχεται η σειρα σας! Είπαμε όλες θα τα καταφέρουμε :D


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Εγω καλα είμαι, τη Δευτέρα εχω γιατρο και περιμένω να περάσουν οι μέρες.

Ανεβαστε ψυχολογία και έρχεται η σειρα σας! Είπαμε όλες θα τα καταφέρουμε :D

μακαρι μοριτσα μου γιατι οσο περνανε οι μερες πεφτει η ψυχολογια μου!!!!!κοριτσια το στηθος τουμπανο δεν μπορω ουτε να το αγγιξω!!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

μακαρι μοριτσα μου γιατι οσο περνανε οι μερες πεφτει η ψυχολογια μου!!!!!κοριτσια το στηθος τουμπανο δεν μπορω ουτε να το αγγιξω!!!!:tongue:

Απο τις ορμονες είναι μην σκας! Ηρεμία και όχι κούραση!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...