Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ αυτή η βιταμίνη D,ειλικρινά το τι έχω διαβάσει εδω δε λέγεται!Πονάει το κεφάλι? Πάρε D. Έχεις άστατη περίοδο?Παρε D.Δεν έπιασε η βαφή τις άσπρες τρίχες?Παρε D.Δεν σου πέτυχε η μπεσαμέλ? Μάντεψε: ΠΑΡΕ D. Είναι πολύ σημαντική,αλλά κάπου ώπα δλδ🤣

      Αχχαχα χαχαχα με έκανες και γέλασα τόσο πολύ! Δεν έπιασε η βαφή στις άσπρες τρίχες!!! Δεν έχω διαβάσει τίποτα για D γιατί αν αρχίσω να διαβάζω και για βιταμίνες θα αποτρελαθω χαχαχα!!! Παρόλα αυτά έκανα 3μηνη θεραπεία από τον ενδοκρινολόγο μου.

      πρίν από 2 λεπτά , *Vasoula είπε:

      Αχχαχαχαχαχχαχα με τη μπεσαμελ έκλαψα...αλλά πόσο καλά τα λες..αχαχαχχα Αλλά άλλη τρελή και εγώ που τα έψαχνα όλα...και έψαχνα να πάρω μια βιταμίνη  γαι να ενισχύσω τη γονιμοτητα που να έχει οπωσδήποτε και d3 επαρκή μέσα...μας έχει καταστρέψει το ίντερνετ...χαχαχαχα

      Ξέρεις το πιο αστείο είναι ότι μας έχει καταστρέψει αλλά εμείς εκειιι συνεχίζουμε να ψάχνουμε!!!

      πρίν από 13 λεπτά , *Vasoula είπε:

      Ευτυχώς δεν παρεξηγει γιατί υπάρχουν γιατροί που το θεωρούν προσβολή να διαβάζεις και να μην τους ακούς...ενώ δεν είναι πως δεν ακούμε το γιατρό...αλλά ότι μας τρώει το άγχος...τέλος πάντων...εμένα πάντα με βοηθούσε να ψαχνω και να ενημερώνομαι...ακόμα και αν κάποιες φορέα αυτά π διαβάζω με αγχώνουν...νοιώθω πιο καλά να εχω μια ιδέα...

      Εγώ είμαι καλά...έχω αύριο ραντεβού με το γιατρό και φυσικά σήμερα είμαι μες στο άγχος...έτσι σε κάθε υπέρηχο μέχρι να δω πως είναι καλα όλα.. 

      Καλά ναι ισχύει ότι κάποιοι παρεξηγούνται πολύ αλλά όντως εμείς το κάνουμε από το άγχος όχι για αμφισβήτηση! Με το καλό κορίτσι μου ο υπέρηχος όλα θα ναι μια χαρά τίποτα μην σε αγχωνει 🧡

      • Ευχαριστώ 1
      • Χαχα 1

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

κοριτσακια μου καλημερα σας!!!!!τωρα μπορεσα να μπω!!!ειμαι ξαπλα απο την πεμπτη!!!!η εμβρυομεταφορα εγινε την πεμπτη το μεσημερι!!!απο τα τρια εμβρυακια μου εβαλαν μονο τα 2!!!ο γιατρος φοβηθηκε να μου βαλει κ τα τρια γιατι ειναι ολα καλης ποιοτητας κ ειπε να μην το διακινδινευσω!!!!για να δουμε τι θα γινει!!!!δευτερα 30/01 παω για χοριακη κ ο θεος βοηθος!!!εσεις τι κανετε;μπραβο μοριτσα μου που ακουσατε καρδουλες!!!!!!

καλημερα! που χαθηκες και λεω εγινε τιποτα? καλα εκανε και σου εβαλε 2, αν το ξεραμε και μεις το ιδιο θα καναμε! τωρα ειμαι μπερδεμενη. λοιπον ξαπλα και χαλαρα και σε λιγες μερες να δεις μια θετικη χοριακη!!!:D:D


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα! που χαθηκες και λεω εγινε τιποτα? καλα εκανε και σου εβαλε 2, αν το ξεραμε και μεις το ιδιο θα καναμε! τωρα ειμαι μπερδεμενη. λοιπον ξαπλα και χαλαρα και σε λιγες μερες να δεις μια θετικη χοριακη!!!:D:D

μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα!!!!!οσα μας δωσει ο Θεος!!!πως νιωθεις;ι γιατρος τι σου ειπε;

Link to comment
Share on other sites

μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα!!!!!οσα μας δωσει ο Θεος!!!πως νιωθεις;ι γιατρος τι σου ειπε;

χαρουμενη απο τη μια και προβληματισμενη απο την αλλη. ο γιατρος μας ειπε πως ολα πανε καλα και μας ειπε για το ενδεχομενο να συνεχισουν και τα 3 και για το ενδεχομενο της μειωσης το οποιο ειναι καθαρα δικο μας. σε δεκα μερες που θα ξαναπαμε θα βαλουμε κατω τα συν και τα πλην και στις δυο περιπτωσεις και θα αποφασισουμε. το δυσκολο ειναι τωρα που με ρωτουν συγγενεις πως τα παω και αν ειναι ενα ή δυο και ερχομαι σε δυσκολη θεση γιατι δεν ξερουν για την εξωσωματικη. μπερδεγουεϊ δλδ


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαρουμενη απο τη μια και προβληματισμενη απο την αλλη. ο γιατρος μας ειπε πως ολα πανε καλα και μας ειπε για το ενδεχομενο να συνεχισουν και τα 3 και για το ενδεχομενο της μειωσης το οποιο ειναι καθαρα δικο μας. σε δεκα μερες που θα ξαναπαμε θα βαλουμε κατω τα συν και τα πλην και στις δυο περιπτωσεις και θα αποφασισουμε. το δυσκολο ειναι τωρα που με ρωτουν συγγενεις πως τα παω και αν ειναι ενα ή δυο και ερχομαι σε δυσκολη θεση γιατι δεν ξερουν για την εξωσωματικη. μπερδεγουεϊ δλδ

η αποφαση ειναι καθαρα των δυο σας!!!!σκεφτειτε το καλα!!!οσο για τον κοσμο κ εμενα γενικως με προβληματιζει γιατι κανεις δεν ξερει,αλλα ας μεινω εγγυος κ ας το μαθουν!!!!μην αγχωνεσαι για τον κοσμο,ειναι το τελευταιο πραγμα που πρεπει να σε νοιαζει τωρα!!!!!!κοιτα τα χαρεις αυτο το δωρο Θεου που σουρθε!!!!

Link to comment
Share on other sites

η αποφαση ειναι καθαρα των δυο σας!!!!σκεφτειτε το καλα!!!οσο για τον κοσμο κ εμενα γενικως με προβληματιζει γιατι κανεις δεν ξερει,αλλα ας μεινω εγγυος κ ας το μαθουν!!!!μην αγχωνεσαι για τον κοσμο,ειναι το τελευταιο πραγμα που πρεπει να σε νοιαζει τωρα!!!!!!κοιτα τα χαρεις αυτο το δωρο Θεου που σουρθε!!!!

Για τους τριτους δεν με νοιαζει απλα τωρα που ειμαι και γω μπερδεμενη δε ξερω τι να πω. Αυτο που με απασχολει και ειναι το σημαντικοτερο να γεννηθουν γερα μωρα χωρις προβληματα υγειας! σκεφομαι και το μετα της γεννας γιατι εγω δεν εχω βοηθεια και σαν φρεσκια μαμα φοβαμαι μηπως δε τα καταφερω. ο Θεος να βαλει το χερι του για ολες μας!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακια μου καλημερα σας!!!!!τωρα μπορεσα να μπω!!!ειμαι ξαπλα απο την πεμπτη!!!!η εμβρυομεταφορα εγινε την πεμπτη το μεσημερι!!!απο τα τρια εμβρυακια μου εβαλαν μονο τα 2!!!ο γιατρος φοβηθηκε να μου βαλει κ τα τρια γιατι ειναι ολα καλης ποιοτητας κ ειπε να μην το διακινδινευσω!!!!για να δουμε τι θα γινει!!!!δευτερα 30/01 παω για χοριακη κ ο θεος βοηθος!!!εσεις τι κανετε;μπραβο μοριτσα μου που ακουσατε καρδουλες!!!!!!

Τέλεια! Καλά αποτελέσματα στη χοριακή σου!

Έχεις πμ Ρινούλα.

χαρουμενη απο τη μια και προβληματισμενη απο την αλλη. ο γιατρος μας ειπε πως ολα πανε καλα και μας ειπε για το ενδεχομενο να συνεχισουν και τα 3 και για το ενδεχομενο της μειωσης το οποιο ειναι καθαρα δικο μας. σε δεκα μερες που θα ξαναπαμε θα βαλουμε κατω τα συν και τα πλην και στις δυο περιπτωσεις και θα αποφασισουμε. το δυσκολο ειναι τωρα που με ρωτουν συγγενεις πως τα παω και αν ειναι ενα ή δυο και ερχομαι σε δυσκολη θεση γιατι δεν ξερουν για την εξωσωματικη. μπερδεγουεϊ δλδ

Είναι καθαρά δική σας επιλογή, όπως το λες. Πάντωσ για τους συγγενείς μην σκας. Μην δίνεις σημασία. Όλα καλά θα πάνε.


cexFp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες!!!!!!

ρηνουλα με το καλο η χοριακη σου!!!!!;);)

μοριτσακι το αγχος αν θα τα καταφερεις θα το χεις κ με τα δυο!!!!

το θεμα ειναι αυτο που λες!!!υγειη μωρα!!!!

εγω ειμαι στην 36η εβδομαδα κ ειμαστε σε αναμμενα καρβουνα!!!!οι μικρες ειναι σχεδον απο 2,5 κιλα κ την παρασκευη ξαναπαμε στο γιατρο να δουμε αν εχουμε σημαδια τοκετου!!

σας σκεφτομαι ολες κ ευχομαι για ολες σας να τελειωνουν οι αγωνιες σας οσο πιο γρηγορα γινεται!!σας παρακολουθω ανελειπως αλλα δυσκολευομαι να ειμαι κ πολλη ωρα εκτος κρεβατιου!!

πολλα πολλα φιλια σε ολες!!!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι στην 36η εβδομαδα κ ειμαστε σε αναμμενα καρβουνα!!!!οι μικρες ειναι σχεδον απο 2,5 κιλα κ την παρασκευη ξαναπαμε στο γιατρο να δουμε αν εχουμε σημαδια τοκετου!!

σας σκεφτομαι ολες κ ευχομαι για ολες σας να τελειωνουν οι αγωνιες σας οσο πιο γρηγορα γινεται!!σας παρακολουθω ανελειπως αλλα δυσκολευομαι να ειμαι κ πολλη ωρα εκτος κρεβατιου!!

πολλα πολλα φιλια σε ολες!!!!

καλημερα Ευχουλα! πλησιαζει ο καιρος να δεις τις τσουπρες σου :D:D φανταζομαι η αγωνια εχει χτυπησει κοκκινο!!! με το καλο να ερθουν τα πρωτα μωρακια του φορουμ για το 2012!!!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες!!!!!!

ρηνουλα με το καλο η χοριακη σου!!!!!;);)

μοριτσακι το αγχος αν θα τα καταφερεις θα το χεις κ με τα δυο!!!!

το θεμα ειναι αυτο που λες!!!υγειη μωρα!!!!

εγω ειμαι στην 36η εβδομαδα κ ειμαστε σε αναμμενα καρβουνα!!!!οι μικρες ειναι σχεδον απο 2,5 κιλα κ την παρασκευη ξαναπαμε στο γιατρο να δουμε αν εχουμε σημαδια τοκετου!!

σας σκεφτομαι ολες κ ευχομαι για ολες σας να τελειωνουν οι αγωνιες σας οσο πιο γρηγορα γινεται!!σας παρακολουθω ανελειπως αλλα δυσκολευομαι να ειμαι κ πολλη ωρα εκτος κρεβατιου!!

πολλα πολλα φιλια σε ολες!!!!

σε ευχαριστω ευχουλα μου κ σου ευχομαι καλη λεφτερια!!!!!κ να παρεις τα αστερακια σου γρηγορα αγκαλια!!!ευχουλα μου επειδη δεν θυμαμαι την ιστορια σου με την πρωτη πετυχες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα ομορφουλες!!!!τι κανετε΄;ρε κοριτσακια μου δεν εχω συμτωματα μηπως να ανησυχω;λιγο πριξιμο στο στηθος κ μονο μια φορα τσιμπιες στην κοιλια!!

ζουζουνα μην ψαχνεις για συμπτωματα!!!δεν γινεται να ξερεις πριν τη χοριακη!!υπομονη κανε κ οσο μπορεις κρατα το αγχος μακρυα!!!;);)

ρηνουλα ναι!!πετυχαμε με την πρωτη φορα,σταθηκαμε πολυ τυχεροι!!

κ σας η πρωτη φορα ειναι!?!?!?!?

οπως κ να χει σας ευχομαι μια τερρρααααααστι χοριακη τη δευτερα!!!!;);)


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα Ευχουλα! πλησιαζει ο καιρος να δεις τις τσουπρες σου :D:D φανταζομαι η αγωνια εχει χτυπησει κοκκινο!!! με το καλο να ερθουν τα πρωτα μωρακια του φορουμ για το 2012!!!

σ ευχαριστουμε μοριτσακι!!!!με το καλο να υποδεχτειτε κ σεις τα μπεμπακια σας!!!!:D:D:D

κοκκινο δε λες τιποτα!!!!!;);)


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

roxanne????

melania???

τι κανουν τα μωρουλια?!!?!?!??!?!!?:P:p:p

Κοριτσάκι εμείς είμαστε μια χαρά! Έχω μια μεγάααλη κοιλιά και το μωρό κάνει κωλοτούμπες.:D Όσο πιο πολύ το νιώθω να κουνιέται και να κλωτσάει τόσο πιο ευτυχισμένη με κάνει. Βέβαια έχω λίγο άγχος όσο πλησιάζει ο καιρός αλλά προσπαθώ να μην το σκέφτομαι!;)

Εσύ τα έχεις καταφέρει πάρα πολύ καλά με τα διδυμάκια σου! Όποτε και να έρθουν τώρα πια θα είναι τελειόμηνα και με πάρα πολύ καλό βάρος! Ούτε θερμοκοιτίδα ούτε τίποτα. Μπράβο και στους τρεις σας. Έχεις μείνει καθόλου στο κρεβάτι με συμβουλή του γιατρού σου και αν ναι από ποιά εβδομάδα? Βλεπεις προετοιμάζομαι ψυχολογικά για την επόμενη προσπάθεια που μπορεί να είναι δύο!;)

Πάντως είναι απίστευτο το πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός...

Με το καλό σου εύχομαι και να μας κρατάς ενήμερες για όλες τις ευχάριστες εξελίξεις!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...