Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ αυτή η βιταμίνη D,ειλικρινά το τι έχω διαβάσει εδω δε λέγεται!Πονάει το κεφάλι? Πάρε D. Έχεις άστατη περίοδο?Παρε D.Δεν έπιασε η βαφή τις άσπρες τρίχες?Παρε D.Δεν σου πέτυχε η μπεσαμέλ? Μάντεψε: ΠΑΡΕ D. Είναι πολύ σημαντική,αλλά κάπου ώπα δλδ🤣

      Αχχαχα χαχαχα με έκανες και γέλασα τόσο πολύ! Δεν έπιασε η βαφή στις άσπρες τρίχες!!! Δεν έχω διαβάσει τίποτα για D γιατί αν αρχίσω να διαβάζω και για βιταμίνες θα αποτρελαθω χαχαχα!!! Παρόλα αυτά έκανα 3μηνη θεραπεία από τον ενδοκρινολόγο μου.

      πρίν από 2 λεπτά , *Vasoula είπε:

      Αχχαχαχαχαχχαχα με τη μπεσαμελ έκλαψα...αλλά πόσο καλά τα λες..αχαχαχχα Αλλά άλλη τρελή και εγώ που τα έψαχνα όλα...και έψαχνα να πάρω μια βιταμίνη  γαι να ενισχύσω τη γονιμοτητα που να έχει οπωσδήποτε και d3 επαρκή μέσα...μας έχει καταστρέψει το ίντερνετ...χαχαχαχα

      Ξέρεις το πιο αστείο είναι ότι μας έχει καταστρέψει αλλά εμείς εκειιι συνεχίζουμε να ψάχνουμε!!!

      πρίν από 13 λεπτά , *Vasoula είπε:

      Ευτυχώς δεν παρεξηγει γιατί υπάρχουν γιατροί που το θεωρούν προσβολή να διαβάζεις και να μην τους ακούς...ενώ δεν είναι πως δεν ακούμε το γιατρό...αλλά ότι μας τρώει το άγχος...τέλος πάντων...εμένα πάντα με βοηθούσε να ψαχνω και να ενημερώνομαι...ακόμα και αν κάποιες φορέα αυτά π διαβάζω με αγχώνουν...νοιώθω πιο καλά να εχω μια ιδέα...

      Εγώ είμαι καλά...έχω αύριο ραντεβού με το γιατρό και φυσικά σήμερα είμαι μες στο άγχος...έτσι σε κάθε υπέρηχο μέχρι να δω πως είναι καλα όλα.. 

      Καλά ναι ισχύει ότι κάποιοι παρεξηγούνται πολύ αλλά όντως εμείς το κάνουμε από το άγχος όχι για αμφισβήτηση! Με το καλό κορίτσι μου ο υπέρηχος όλα θα ναι μια χαρά τίποτα μην σε αγχωνει 🧡

      • Ευχαριστώ 1
      • Χαχα 1

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Ρινουλα βιοψια κάναμε 23/12 αλλα τα αποτελέσματα βγήκαν σήμερα . Εμείς εδω Όλα καλα ο γιατρός πολυ ευχαριστημένος αλλα βρήκαν αρκετά μπλεξίματα να διορθώσουν ! Για να δουμε τι θα δουμε!!!!! Ο άντρας μου επιτέλους ήρεμος . Ας ελπίσουμε πως τελιωνουμε σιγά σιγά ... Δευτέρα πάω πάλι για προγεστερονη να δουμε τι γίνεται κ με μένα μετα τις εξωσωματικες! Όπως κ να ναι είμαι πολυ χαρούμενη ! Μαίρη εμείς θα Είμαστε στον 2 γύρο !!! Μαζι Εννοείται! Παρεπιπτοντως ο Ενδοκρινολογος που πήγα λέγεται παπαδογιας στο ΙΑΣΩ . Καμία γνώμη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσακια μου καλημερα!!!!δευτερα πρωι παω ωοληψια κ συχρονως ο αντρας μου για βιοψια!!!!!το αγχος μου χτυπαει κοκκινο!!!!!!να ρωτησω;ποση ωρα κραταει η ωοληψια κ μετα μπορω να οδηγησω;

Link to comment
Share on other sites

Ρινούλα με το καλό η ωοληψία και η βιοψία. Λίγο ακόμη κι εύχομαι να έχετε πολλά γονιμοποιημένα ωαριάκια.

Αχ, θέλω κι εγώ να ζήσω αυτό το άγχος. Άντε να δούμε πότε θα πάρουμε σειρά. Ελπίζω σε κάνα δυο μήνες.

Ολίνα, καλή ανάρωση στον άντρα σου.


cexFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ρινούλα με το καλό η ωοληψία και η βιοψία. Λίγο ακόμη κι εύχομαι να έχετε πολλά γονιμοποιημένα ωαριάκια.

Αχ, θέλω κι εγώ να ζήσω αυτό το άγχος. Άντε να δούμε πότε θα πάρουμε σειρά. Ελπίζω σε κάνα δυο μήνες.

Ολίνα, καλή ανάρωση στον άντρα σου.

θα το ζησεις μην αγχωνεσαι!!!!κ εγω ετσι ελεγα!!!!ποτε κ ποτε θα αρχισω!!!!κ ναηρθε ο καιρος κ εχω φρικαρειιιιιιι:mad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα το ζησεις μην αγχωνεσαι!!!!κ εγω ετσι ελεγα!!!!ποτε κ ποτε θα αρχισω!!!!κ ναηρθε ο καιρος κ εχω φρικαρειιιιιιι:mad:

Μην φρικάρεις. Είναι γλυκό αυτό το άγχος γιατί σε φέρνει όλο και πιο κοντά στον στόχο σου. :)

Εμείς όλο το αναβάλουμε λόγω ανωτέρας βίας. Όλο λέγαμε άντε τώρα θα ξεκινήσουμε κι όλο κάτι πήγαινε στραβά και μας σταματούσε. :(


cexFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μην φρικάρεις. Είναι γλυκό αυτό το άγχος γιατί σε φέρνει όλο και πιο κοντά στον στόχο σου. :)

Εμείς όλο το αναβάλουμε λόγω ανωτέρας βίας. Όλο λέγαμε άντε τώρα θα ξεκινήσουμε κι όλο κάτι πήγαινε στραβά και μας σταματούσε. :(

κ εμεις ετσι ημασταν μιην αγχωνεσαι!!!ο θεος θα μας δωσει ολες μωρακια!!!!δεν ξεχναει κανεναν!!!θα το δεις!!!οταν θα κανεις μετα θα λες!!!!τζαμπα αγχωνομουν κ τζαμπα εκλαιγα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλενάδες μου τι κάνετε? Εγω ενω κοιμήθηκα μια χαρά κατα τις 6 άρχισα και δυσανασχετούσα. δε μπόρεσα να ξανακοιμηθώ και απο εκείνη την ώρα εχω ανακατοσούρες και τάση για εμετό, χάλια :(. Η εγκυμοσύνη έχει τα καλά της έχει και τα κακά της. Τα καφέ συνεχίζουν αλλα δεν δίνω σημασία πια.

Ρινούλα με το καλό τη δευτέρα! Μετά την ωοληψία θα εχεις κάποιες ενοχλήσεις αλλα νομίζω θα μπορείς να οδηγήσεις.


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ρινουλα εμενα κ στις 2 εξωσωματικες κ στον φυσικό κύκλο μου έκαναν ελαφριά μέθη οπότε περίμενα κανένα μισάωρο κ πήγα γραφείο . Ο γιατρός μου έλεγε Ότι θα ζαλιζομαι κ να πάω σπίτι αλλα ποτέ δεν είχα πρόβλημα . Βλέπεις ήταν τόση η χαρα μου κ η ελπίδα οπότε σιγά μην μασουσα. Σου εύχομαι κοριτσάκι μου Καλή ωοληψια κ βιοψια !!!! Περιμενουμε τα καλα νέα ! Σταυρωνω δάχτυλα για γουρι όπως κ στη μοριτσα !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ας με ξεματιασει καποιος γιατι δεν την παλεύω. Απο χτες το βραδυ με έπιασε πόνος στη μέση και σήμερα είμαι ξαπλα και κλαίω απο τους πόνους. Δεν μπορω να κουνηθω και το μόνο που μου είπε ο γιατρός να πάρω είναι ντεπον. Τι να κάνει και αυτο στο λουμπαγκο? τιποτα απολύτως. Σκέφτομαι και τα μωρακια μου μηπως πάθουν τίποτα....αύριο εχω υπερηχο αλλα αν είμαι έτσι δε θα πάω :-(

Συγνώμη που σας ζαλιζω

Καλη επιτυχία ΡΙΝΟΥΛΑ αύριο και καλη γονιμοποίηση :-)


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου τι κανετε ?

moritsa μου ποσο χαρηκα.στο χα πει ημουν σιγουρη για σενα.οσο για τις αναγουλες και τους πονους που εισαι ακομα!!!!ευχομαι μια καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη.

Ρινουλα καλη επιτυχεια σημερα με πολλα αυγουλακια.

σε ολα τα αλλα κοριτσια υπομονη ερχετε η σειρα σας θα τα καταφερετε σηγουρα θα γινετε μανουλες.

εγω κοριτσια εχω εναν μπεμπουλη!!!!!!!!! δεν μπορω να το πιστεψω!αρχισε τωρα και να χτυπα και νιωθω υπεροχα!

δεν σας ξεχνω φιλιααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά Μορίτσα. Ελπίζω να είσαι καλύτερα σήμερα και να ακούσεις τις 3 καρδούλες να χτυπούν πολύ πολύ δυνατά!

ΡΕΝΑ, τι όμορφα νέα! Με το καλό να γεννηθεί ο παίδαρος!


cexFp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου ολα πηγαν καλα!!!!δοξαζω το Θεο γιατι ο αντρουλη μου εκανε βιοψια πηγαν ολα μια χαρα!!!!βρηκαμε αρκετο υγιη σπερμα κ συνεχιζουμε!!!!εγω εκανα την ωοληψια μου πηραν 4 αριστης ποιοτητας ωαρια κ περιμενουμε να γονιμοποιηθουν!!!!ειχα συνολικα 8 ωαρια αλλα μονο τα 4 μεγαλωσαν!!!αυτο λιγο με αγχωσε!!!!γιατι ειμαστε οριακα αλλα ο γιατρος μου πε οτι η ποιοτητα μετραει κ οχι η ποσοτητα

!!!!για να δουμε!!!!σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας!!!!μοριτσα περιμενουμε νεα σου απο τα μωρακια σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρινουλα καλη γονιμοποίηση να έχουν, μακάρι και τα 4! Τα αγχη δεν τελειώνουν, τώρα αρχίζουν....

Κερακι-Ρενα που χαθηκες???πολυ χάρηκα με τον δραστήριο μπεμπη σου:D

Εγω ακόμα ξαπλα, σήμερα είμαι καλύτερα και όπως καταλαβαίνεται δεν πήγα στο γιατρο :(


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...