Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, dragonbox61 είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια !Συγνώμη αν δεν έχω ταγκαρει κάποια απλώς βλέπω μόνο τις τελευταίες δημοσιεύσεις θα ήθελα και την γνώμη εννοείτε από εΣας...ευχομαι σε όλες όσες είναι εγκυουλες με το καλό να σας πάνε όλα καλά και σε.οσες  προσπαθούν εύχομαι τα καλύτερα καλά αποτελέσματα...θα ήθελα να ρωτήσω .....έκανα ορμονικές εξετάσεις που μου έβαλε η γυναικολόγος μου...θα ήθελα την γνώμη σας... 4 η μέρα κύκλου τις έκανα ....

      οιστραδιόλη 50pg/mL 

      FSH 3,79

      LH 2,2

      PRL 14,86

       

      @helena212 @vasoula @linaa @lina86 @Γεωργία38 @Blue Velvet @Katiamaxiking

      Πολύ καλές μου φαίνονται κορίτσι μου!!!ξεκινάτε κάποια προσπάθεια η κάνατε απλά ένα έλεγχο??

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Moritsa!!!!!!!!!!Το πα εγω τρίδυμα θα έχεις!Δεν έλεγα και τον αριθμό του λαχείου μαζί :P Απίστευτό!!!Καλή εγκυμοσύνη!!!Τι κάνετε οι άλλες;Olina εσεις;Δεν μπαίνω συχνά.

Θα χιονίσει και στην αθήνα έμαθα;Καλούς χιονοπόλεμους.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου καλα ! Γράφω απο το κινητό οπότε συγχωρηστε τα λάθη μου! Melany έφυγες ε; Πως τα πας ; Τα μωρά σου ποτε ερχονται με το καλο; Μοριτσακι τι λέει; Ευχουλα δηκιο έχεις αλλα πηζω στο γραφείο κ δεν Έχω μπει. Ρινουλα μην ανησυχείς είπαμε θα έχεις Γρηγορα αυγουλακια χωρίς πολλα φάρμακα , τι κανεις γκοναλ? Μαιρη πωs τα παs καλη μου; Εγώ σήμερα πήγα σε Ενδοκρινολογο κ Τελικά μου έδωσε θυροξινη για να ρυθμισουμε κ αυτο. Θα βοηθηθω κ με τη δίαιτα μου ειπε. Το καλο είναι Ότι είναι ειδικός σε υπογονιμοτητα κ με το ιστορικό μας συμφωνεί κ αυτός για τις θεραπείες/ εξετάσεις που κάνουμε κ οι δυο μας. Φιλια σε όλες καληνύχτα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια! Τι κάνετε?

Βασιλικη σύντομα να έχουμε και τις δικές σου χαρες:D

Μελανια δεν επαιρνες καλύτερα κανενα λαχειο:D:D

Ρινουλα πως τα πας? μεγαλώνει η παραγωγή? μην αγχωνεσαι ;)

Ολινα αύριο θα κάνετε κιρσοκηλη?

Εγω σήμερα χτες και σήμερα έμεινα σπιτι για να μην αρρωστησω και έχουμε αλλα. Η αλήθεια είναι πως με έχει αγχωσει πως εχω 3 και αναμένω τον υπερηχο της Δευτέρας που θα ακούσουμε καρδουλες!!!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερουδια! Τι κάνετε?

Βασιλικη σύντομα να έχουμε και τις δικές σου χαρες:D

Μελανια δεν επαιρνες καλύτερα κανενα λαχειο:D:D

Ρινουλα πως τα πας? μεγαλώνει η παραγωγή? μην αγχωνεσαι ;)

Ολινα αύριο θα κάνετε κιρσοκηλη?

Εγω σήμερα χτες και σήμερα έμεινα σπιτι για να μην αρρωστησω και έχουμε αλλα. Η αλήθεια είναι πως με έχει αγχωσει πως εχω 3 και αναμένω τον υπερηχο της Δευτέρας που θα ακούσουμε καρδουλες!!!

KAΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΝΕΑ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕΙΡΑ ΑΡΧΙΖΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου καλα ! Γράφω απο το κινητό οπότε συγχωρηστε τα λάθη μου! Melany έφυγες ε; Πως τα πας ; Τα μωρά σου ποτε ερχονται με το καλο; Μοριτσακι τι λέει; Ευχουλα δηκιο έχεις αλλα πηζω στο γραφείο κ δεν Έχω μπει. Ρινουλα μην ανησυχείς είπαμε θα έχεις Γρηγορα αυγουλακια χωρίς πολλα φάρμακα , τι κανεις γκοναλ? Μαιρη πωs τα παs καλη μου; Εγώ σήμερα πήγα σε Ενδοκρινολογο κ Τελικά μου έδωσε θυροξινη για να ρυθμισουμε κ αυτο. Θα βοηθηθω κ με τη δίαιτα μου ειπε. Το καλο είναι Ότι είναι ειδικός σε υπογονιμοτητα κ με το ιστορικό μας συμφωνεί κ αυτός για τις θεραπείες/ εξετάσεις που κάνουμε κ οι δυο μας. Φιλια σε όλες καληνύχτα

καλημερα ολινα μου ναι gonal κανω!!!δεν ξερω ποσα αυγουλακια εχω ομως γιατι ο γιατρος μου τα μπερδεψε!!!εχω σιγουρα 4 μεγαλα απο την δεξια ωοθηκη κ 2-3 μικρα,κ απο την αριστερη εχω 1 μεγαλο κ 2-3 μικρα ακομα!!δεν ξερω μπερδεφτηκα!η αριστερη ειναι κρυμμενη κ δεν φαινονται καλα τα αυγουλακια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια! Τι κάνετε?

Βασιλικη σύντομα να έχουμε και τις δικές σου χαρες:D

Μελανια δεν επαιρνες καλύτερα κανενα λαχειο:D:D

Ρινουλα πως τα πας? μεγαλώνει η παραγωγή? μην αγχωνεσαι ;)

Ολινα αύριο θα κάνετε κιρσοκηλη?

Εγω σήμερα χτες και σήμερα έμεινα σπιτι για να μην αρρωστησω και έχουμε αλλα. Η αλήθεια είναι πως με έχει αγχωσει πως εχω 3 και αναμένω τον υπερηχο της Δευτέρας που θα ακούσουμε καρδουλες!!!

καλημεριζω τη μοριτσα μας κ τα τρια μπεμε της!!!!πως να τα παω;αγχωνομαι,ολο λεω να μην αγχωνομαι αλλα δεν γινεται!!!!τελειωνω σιγα σιγα το κλωτσιμα των αυγων!!!πιο πολυ φοβαμαι για την βιοψια!!!εμενα αυτο ειναι το προβλημα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Moritsa πολύτεκνη με τη μία βρε θηρίο?????:lol::lol::lol:

Συγχαρητήρια!!!

Νομίζω είσαι η πρώτη από το θέμα της αζωσπερμία με τρίδυμα!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να κάνεις τρία τελειόμηνα, υγιή, στρουμπουλά μωράκια!Σε φαντάζομαι τη Δευτέρα να ακούς τρεις καρδούλες ταυτόχρονα, θα πάθεις πλάκα!

Ρινούλα μην αγχώνεσαι για τη βιοψία. Νομίζω ότι έστω και ελάχιστα όλες βρήκαμε. Όλα θα πάνε καλά και για σένα. Και θα είσαι η πρώτη εγκυμοσύνη του 2012!

Μελανία και Ευχούλα πως τα πάτε? Ευχούλα σε λίγο μπαίνεις στο μήνα σου ή κάνω λάθος? Αν θυμάμαι καλά έχουμε ακριβώς 1 μήνα διαφορά.

Αν η δική μου κοιλιά έχει γίνει τεράστια δε μπορώ να φανταστώ πως είναι οι δικές σας με τα δύο μωράκια!:lol: Νομίζω ότι μοιάζω με χιονόμπαλα πλέον! Και δεν το πιστεύω πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός και θα αρχίσουμε να μετράμε αντίστροφα!

Link to comment
Share on other sites

HOPE ελπιζω και ευχομαι η τριτη προσπαθεια να ειναι και η τυχερη!!!με το καλο ;)

Ρινουλα μην αγχωνεσαι για την βιοψια, σιγουρα θα βρειτε! εχετε αρκετα δεν ειναι δυνατον να μην βρειτε μερικα ποιοτικα...θετικη σκεψη!

Σ'ευχαριστω πολυ Roxanne, ακομα δεν μπορω να το πιστεψω πως ειμαι εγκυος. μου φαινεται σαν ονειρο! Πως περασε ο καιρος τοσο γρηγορα και θα εχουμε γεννητουρια! 5 μωρακια!!! με το καλο κοριτσια :D:D:D


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


HOPE ελπιζω και ευχομαι η τριτη προσπαθεια να ειναι και η τυχερη!!!με το καλο ;)

Ρινουλα μην αγχωνεσαι για την βιοψια, σιγουρα θα βρειτε! εχετε αρκετα δεν ειναι δυνατον να μην βρειτε μερικα ποιοτικα...θετικη σκεψη!

Σ'ευχαριστω πολυ Roxanne, ακομα δεν μπορω να το πιστεψω πως ειμαι εγκυος. μου φαινεται σαν ονειρο! Πως περασε ο καιρος τοσο γρηγορα και θα εχουμε γεννητουρια! 5 μωρακια!!! με το καλο κοριτσια :D:D:D

EYXAΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! Γράφω πάλι απο το κινητο περιμένοντας τον άντρα μου να βγει απο το χειρουργείο της κυρσοκυλης! Αφού εχω περάσει 2 μέρες με αγωνία γιατι φοβόταν πολυ κ είχε γίνει σαν μωρο! Τέλος πάντων αυτο που μου δίνει Κουράγιο είναι Ότι με Όλα αυτα κάθε βήμα μας φέρνει πιο κοντά στον τελικό σκοπό ! Επίσης Έχω κ αλλα καλα νέα καρυοτυπος Τέλειος κ βιοψια μια χαρα! Έδειξε Ότι έχει παραγωγή σπέρματος οπότε μετα την κυρσοκυλη ίσως το δουμε κι ολας! Ηοpe κ Εγώ για Τρίτη προσπάθεια θα πάω σε κανένα τρίμηνο οπότε Τρίτη κ τυχερή σου εύχομαι κ βέβαια σε καταλαβαίνω αν μη τι άλλο! Ρινουλα σκέψου με όλη σου τη δύναμη θετικά! Κ Όλα θα πανε κατ ευχήν! Είναι φοβερο που με την ιατρική πια μπορουμε να δουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα autoeditadminκ μας δίδεται μια ευκαιρία να γίνουμε μανουλες! Εμείς βρήκαμε 10 σπερματοζωαρια που Έχουμε φυλάξει . Οπότε δες autoeditadminτις επιτυχίες των κοριτσιών στο φόρουμ κ ονειρεψου ένα μωρο στην αγκαλιά σου! Έτσι θα το δεις σύντομα στην πραγματικότητα! Μοριτσα τι γίνεται ; Αναγουλες έχεις; Χάπια πίνεις; Ασβέστιο κ τέτοια; Ρωξανη Ευχουλα πως πάτε ; Το γουρι σας είναι πια εμφανές στο φόρουμ!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσαρες μου!!!!αυριο κανω τον τελευταιο υπερηχο κ δευτερα η τριτη κανω ωοληψια,πρωτα ο Θεος!!!!!ευχαριστω πολυ ροξανη κ μοριτσα μου που με ενθαρυνετε!!!!μου δινετε θαρρος πολυ κ αισιοδοξια που την εχω χασει!ο γιατρος που θα κανει βιοψια τον αντρα μου μας ειπε οτι εχουμε 70% πιθανοτητες να βρουμε το ιδιο ειπε κ η εμβρυολογος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! Γράφω πάλι απο το κινητο περιμένοντας τον άντρα μου να βγει απο το χειρουργείο της κυρσοκυλης! Αφού εχω περάσει 2 μέρες με αγωνία γιατι φοβόταν πολυ κ είχε γίνει σαν μωρο! Τέλος πάντων αυτο που μου δίνει Κουράγιο είναι Ότι με Όλα αυτα κάθε βήμα μας φέρνει πιο κοντά στον τελικό σκοπό ! Επίσης Έχω κ αλλα καλα νέα καρυοτυπος Τέλειος κ βιοψια μια χαρα! Έδειξε Ότι έχει παραγωγή σπέρματος οπότε μετα την κυρσοκυλη ίσως το δουμε κι ολας! Ηοpe κ Εγώ για Τρίτη προσπάθεια θα πάω σε κανένα τρίμηνο οπότε Τρίτη κ τυχερή σου εύχομαι κ βέβαια σε καταλαβαίνω αν μη τι άλλο! Ρινουλα σκέψου με όλη σου τη δύναμη θετικά! Κ Όλα θα πανε κατ ευχήν! Είναι φοβερο που με την ιατρική πια μπορουμε να δουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα autoeditadminκ μας δίδεται μια ευκαιρία να γίνουμε μανουλες! Εμείς βρήκαμε 10 σπερματοζωαρια που Έχουμε φυλάξει . Οπότε δες autoeditadminτις επιτυχίες των κοριτσιών στο φόρουμ κ ονειρεψου ένα μωρο στην αγκαλιά σου! Έτσι θα το δεις σύντομα στην πραγματικότητα! Μοριτσα τι γίνεται ; Αναγουλες έχεις; Χάπια πίνεις; Ασβέστιο κ τέτοια; Ρωξανη Ευχουλα πως πάτε ; Το γουρι σας είναι πια εμφανές στο φόρουμ!

περαστικα σας ολινα μου!!!!σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου κ ευχομαι κ στις δυο μας να πανε ολα καλα!!!ναξερες ποσο σε νιωθω αυτη τη στιγμη!!!!κ εγω σε αναμενα καρβουνα ειμαι!!!σημερα κανατε κ βιοψια΄;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα! πω πω κοριτσια σαν σημερα θυμαμαι τις αγωνιες σας και εσεις οι εγκυουλες γεννατε σε λίγο καιρό!! φαινεται απιστευτο!! καποιες ειμαστε στην ιδια φαση ακομα και σας ζηλευω πολυ με την καλη εννοια πάντα! αλλα οσο και θετικη σκεψη να εχω για μενα φοβαμαι φοβαμαι οτι δεν θα τα καταφερω..

ολινακι μου!! ομορφα τα νεακια σου!! με το καλο να ξεπερεασει και αυτο τον πονο ο αντρουλης σου να πανε ολα καλα και σε ενα τριμηνο να μοιραζεσαι εσυ τα πιο ευχάριστα νεα μαζι μας!!! που ξερεις ισως να μαστε και μαζι!!

ρινουλα καλη επιτυχια κοριτσακι μου στη βιοψια! ολα θα πανε καλα και για σενα!!

φιλια!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...