Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Καλημέρα και καλη σαρακοστη να έχουμε!

Πολυ χαίρομαι που είστε όλες καλα και που μιλάμε πλέον για τα καμαρια μας!!! Πόσο μεγάλωσαν;;;;:-)))))

Μπορεί να τα έχω παίξει αλλα δεν τα αλλάζω με τιποτα! Αυτο έχουν πάρει χαμπάρι και με εκμεταλλεύονται!Στο φαγητό δεν είχαμε πρόβλημα αλλα με τον ύπνο ειμαστε έτοιμοι για μπουζούκια!

Ροξανη με το καλο η κόρη και ετοίμασε παμπερς για το σύζυγο!!! Να πω πως τα αγόρια ειναι πιο δύσκολα άρα δε νομιζω να σε κουράσει η μικρα!

Φιλία σε ολες


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Vasiliki να ξέρες πόσο τυχερη είσαι που τρίωρο δεν έχουμε κοιμηθεί ποτε! Τι θες να σου πω πως αποψε κοιμηθηκε 11-1 και δεν ξανα κοιμηθηκε ποτε απο τις 1 το βραδυ κι εγω πρέπει τωρα να παω για δουλειά;;;;; Χαλιά η κατάσταση

Ροξάν μου με το καλο το κοριτσάκι σου!!! Ενα κι ενα πολυ χάρηκα!!! Εχεις καλή εγκυμοσύνη;

Μοριτσα γράψε μας αταξίες !!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπερα!!!πωπωωωω!!!παει καιρος απ την τελευταια φορα που μπηκα αλλα το 24ωρο δεν ειναι αρκετο!!!σας σκεφτομαι ομως!!

μαιρουλα συγκλονιστηκα απ τα νεα σου...σιδερενιος να ναι ο καλο σου!!περαστικα του ευχομαι κ να πανε ολα πολυ πολυ καλα!!

για κοιλιτσες που φουσκωνουν διαβαζω και χαιρομαι!!με το καλο ολες οι εγκυουλες!!

εμεις ειμαστε σχεδον 26μηνων και η γλωσσα μας παει ροδανι!!!κλασσικες γυναικες δλδ!!!!

φιλια σε ολες


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

καλε που ειστε ολες χαμενες???????????

Εμεις .... γκρινιααααααααααααααααα πολυ γκρινιαααααααααααααααααααα απ τα δοντια :?

Τρωει ευτυχως βεβαια μικρες ποσοτητες και σχεδον καθε 2,5 ωρες πειναει.... ομως τα φαγητα τα τρωει ευτυχως....

Ο υπνος την ημερα ειναι αγνωστη λεξη...αντε κανενα 2ωρο σπαστό σε μισαωρα...το βραδυ ομως κυριος ο μουργος.... παλι καλα.... :P

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε παλιοπαρεα;;:tongue:

Και εμεις καλα ειμαστε κλεισαμε και τα δυο και δεν το πιστευω πως περασε ο καιρος!

Η κοιλια μου ειναι ηδη πολυ μεγαλη και η μικρη δινει καθημερινα το παρον με κλωτσιες! Μου ειχε λειψει πολυ ολο αυτο!!

Ευχουλα και Morits σας θαυμαζω πως αντεχετε με τα δυο. Εγω καποιες φορες με το ενα ειμαι ετοιμη να πεσω κατω αν και γενικα ειναι ευκολο παιδακι. Τωρα ειδικα που εχουν πεσει οι αντοχες μου...αστα να πανε!

Βασιλικη υπομονη. Τα πρωτα 18 χρονια ειναι δυσκολα, μετα συνηθιζεις!;):tongue:

Μαιρη ελπιζω ολα να ειναι καλυτερα τωρα και ο καλος σου να εχει επιστρεψει στην καθημερινοτητα του χωρις προβλημα!

Φιλια σε ολες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εγκυούλες και μανούλες χαίρομαι που διαβάζω νεα σας και ειστε καλα!!! Απολαύστε κλωτσίτσες θα σας λείψουν πολυ μετα!!!! Εύχομαι σύντομα να γεμίσουν όλες οι κοιλίτσες!!! Να έχουμε καλο Πάσχα με υγεία!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλά

Καλή Μεγάλη Εβδομάσα εύχομαι σε όλες!!!

Και μεις περνάμε ιδιοτροπίες με δοντάκια και δεν ξέρω πως να τον ανακουφίσω! Βγάζουμε μεγάλα δοντάκια βλέπετε και πονάνε προφανώς

Μαιρούλα σας εύχομαι ολόψυχα ετσι ξαφνικά να στρώσει ο ύπνος του μικρούλη και να κοιμάται καλύτερα! Περισσότερες ώρες τουλάχιστον. όΧι πως εμείς είμαστε καλύτεροι. Από 6 μηνών και έπειτα ξυπνάει αρκετεές φορές τη νύχτα....

ροξανάκι μου μια χαρά η κοιλίτσα να μεγαλώνει!! απόλαυσε το :) Πόσες βδομάδες είσαι τώρα? Η κοιλιτσα μεγάλωσε πιο νωρίς αυτή τη φορά? Τα κλωτσιματάκια τα ένιωσες επίσης πιο νωρίς??? Ο μικρούλης σου πως είναι με την κοιλίτσα σου???

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλά

Καλή Μεγάλη Εβδομάσα εύχομαι σε όλες!!!

Και μεις περνάμε ιδιοτροπίες με δοντάκια και δεν ξέρω πως να τον ανακουφίσω! Βγάζουμε μεγάλα δοντάκια βλέπετε και πονάνε προφανώς

Μαιρούλα σας εύχομαι ολόψυχα ετσι ξαφνικά να στρώσει ο ύπνος του μικρούλη και να κοιμάται καλύτερα! Περισσότερες ώρες τουλάχιστον. όΧι πως εμείς είμαστε καλύτεροι. Από 6 μηνών και έπειτα ξυπνάει αρκετεές φορές τη νύχτα....

ροξανάκι μου μια χαρά η κοιλίτσα να μεγαλώνει!! απόλαυσε το :) Πόσες βδομάδες είσαι τώρα? Η κοιλιτσα μεγάλωσε πιο νωρίς αυτή τη φορά? Τα κλωτσιματάκια τα ένιωσες επίσης πιο νωρίς??? Ο μικρούλης σου πως είναι με την κοιλίτσα σου???

Εχεις ακουσει που λενε οτι στο δευτερο παιδι η κοιλια ανοιγει πιο ευκολα;; Ε λοιπον εχουν απολυτο δικιο!!!:P εχω μια υπεροχη υπερμεγεθη κοιλια! Και ναι το μωρο το καταλαβα 1-2 βδομαδες νωριτερα απο το πρωτο. Μαλλον επειδη ηξερα ποια ειναι η αισθηση.

Ο γιος μου δειχνει ενθουσιασμενος με την κοιλια και το μωρο που ειναι μεσα, τη χαιδευει και τη φιλαει αλλα δε νομιζω οτι εχει συνειδητοποιησει ακριβως τι γινεται ή το πως θα αλλαξουν τα πραγματα!;)

Παντως λογω του χαρακτηρα του δεν περιμενω ακραια πραγματα, νομιζω οτι θα το παρει αρκετα καλα.

Οσο για τα δοντακια σας υπομονη θα σου πω. Δε νομιζω οτι υπαρχουν λυσεις που πραγματικα θα βοηθησουν. Ισως απλα να ανακουφιζεται λιγο. Εχεις παρει το βουρτσακι που μπαινει στο δαχτυλο σου για να του κανεις μασαζ και να ηρεμει λιγο; Του δικου μου του αρεσε πολυ!

Καλη μεγαλη εβδομαδα σε ολα τα κοριτσια και καλη Ανασταση να εχουμε!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κοριτσακια εγω ειμαι μια χαρα!

Σε λιγο μπαινω στο μηνα μου και ακομα δεν εχω συνειδητοποιησει οτι συντομα θα εχω 2 παιδακια!:tongue:

Ο γιος μου ειναι υπεροχος πραγματικα(μαμα κουκουβαγια) και δηλωνω αθεραπευτα ερωτευμενη μαζι του!

Περιμενω να δω πως θα ειναι και το κοριτσακι μου!

Εσεις τι κανετε;; Τα νεα σας;

Μαιρη ο αντρας σου ειναι καλα;

Τα παιδακια σας τι κανουν;

Θα πατε για 2ο ή 3ο;;;;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Άντε βρε Ροξαν!!!! Πέρασε κιολας τόσος καιρός!!! Απίστευτο!!! Με το καλο κοριτσάρα μου!! Ποτε εχεις πητ;;; Εμενα αναρρώνει με τους μήνες δόξα το Θεό!! Για δεύτερο θα ήθελα κάποια στιγμη αλλα μονο αν ερθει ετσι απο θαύμα όπως κι ο Χρυσοβαλάντης μου!! Ουτε να σκέφτομαι δεν θελω άλλη διαδικαςια ειμαι πολυ κουρασμένη ψυχολογικά! Ότι πει ο Θεός γενικά!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα κορίτσια και μπεμπακια :D:D εύχομαι να είστε καλα!

Ροξαν γεννησες;;; Περιμένουμε τα ν΄εα σου! Με το καλο!

Εμείς εχουμε αρχίσει τα Μπανακια μας και φέτος σχεδιάζουμε τις πρώτες οικογενειακές μας διακοπές :D εσείς?


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Δε γεννησα ακομα αλλα μπηκα στο μηνα μου! Η αληθεια ειναι οτι δεν το εχω συνειδητοποιησει! Εκει που δε μπορουσαμε να κανουμε μωρο θα βρεθουμε με 2!:D σισθανομαι πααααρα πολυ τυχερη!

Τι κανουν τα μωρα σου;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παλιοπαρεα!!!εχω πολυυυυυυ καιρο να γραψω!!!! τα νεα μας ειναι οτι γεννησαμε πριν απο 50 μερεσ περιπου εναν μπεμπαρο που τωρα κοιμαται στο ριλαξ !!εχουμε γκρινια γιατι περναμε κολικους κια ολη μερα ειναι στην αγκαλιτσα μου!!!!αυτοκολλητοι ειμαστε!!!χιχιχι!!!εσεις εχετε εμπειρια απο κολικουσ??απο εκει που τον επιαναν βραδυ ,τωρα τον πιανουν πρωι!!πηραμε κατι σταγονες biogaia και καπως ειναι καλυτερα σημερα!!!ραξανακι με το καλο να δεχτεις την μπουμπου σου!!!!φιλια σε ολες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Lolipop να σας ζησει ο αντρακλας σας!!!:D

Να ειναι τυχερο παιδακι!

Απο κολικους ευτυχως δεν εχω εμπειρια αλλα ξερω οτι στο you tube εχει βιντεακια στα αγγλικα με καποιες κινησεις που κανεις με το μψρο αγκαλια και το ανακουφιζουν.

Εχει επισης βιντεακια με ειδικο μασαζ στην κοιλιτσα που τα βοηθανε.

Παντως να ξερεις οτι ολα αυτα ειναι ημιμετρα και απλα κανεις υπομονη!

Ευχομαι να χαρειτε το παιδακι σας οσο το δυνατον περισσοτερο γιατι μεγαλωνουν γρηγορα τα ατιμα!

Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...