Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Εμένα νομίζω είχε σκουρηνει απο τον 6ο και μετα. Όταν γέννησα και για εάν δίμηνο ήμουν πραγματική αραπινα εκεί! Ευτυχως επανέρχεται! Η κοιλίτσα στον τέταρτο αρχίζει να φαίνεται!

Βασιλική μπράβο μεγαλώνει ο παιδαρος! Θηλαζεις;


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα...εμενα δεν θυμαμαι να μαυρισε παντως χαχαχαχαχαχα

Μαιρη μου οχι δεν καταφερα να θηλασω...το παλεψα 2 μηνες σχεδον αλλα τπτ ... μονο πρωτογαλα πηρε ο μικρος ... δεν ξερω τι εγινε...μαλλον λογω ψυχολογικής καταστασης μπλοκαρα... διοτι δεν ξερω αν σας το ειπα αλλα 2 μερες μετα που γεννησα βγηκα σε διαθεσιμοτητα κ πλεον ειμαι ανεργη! Ειχα κ τον μικρο στην ΜΕΝΝ και μαλλον μπλοκαρε το συστημα... το παλεψα με θηλαστρο νοσοκομειακο με βιταμινες με αντλησεις καθε 3 ωρες αλλα δεν ειχα ... εβγαζα περι τα 20 μλ το 24ωρο.... ο μικρος εκλαιγε δεν εβγαινε γαλα κ αναγκαστηκα καταληξαμε στο σκονογαλα... αυτα με το γαλα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Δεν πειράζει Βασιλική μου τουλάχιστον το παλεψες. Σημασία εχει να ειναι γερά. Όσο για γρ δουλειά λυπάμαι πολυ. Τουλάχιστον όμως μεγαλώνεις το αγγελουδι σου που τόσο πάλεψες για αυτό!

Οι άλλες γιατι χαθηκατε;;


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Χρονια πολλαααααααααα και καλαααααααααααα

Ευχομαι τα καλυτερα για ολες ...... μα πανω απ ολα ΥΓΕΙΑ κοριτσακια μου....

Τι κανετε? εμεις γκρινιαααααααααααααα πολυ γκρινιααααααααααα βγαζει λεει τις ριζες στα δοντακια του...... ολη μερα πανω μου θελει να ειναι αχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα κοριτσια με υγεια και χαρα στις οικογενειες σας!μπαινω να βκεπω νεα αλλα τιποτα!εμεις ειμαστε πολυ καλα δοξα τον Θεο!φτασαμε στον πεμπτο μηνα κ εχουμε ενα αγοραροοοοο!!!τρελαθηκαμε απο την χαρα μας!γερο και δυνατο να ειναι παναγια μου!εσυ μαιρη πως εισαι?βασιλικουλα υπομονη γλυκια μου!μπεμπα μου που εισαι????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλη χρονια και απο εμενα σε ολα τα κοριτσια και ευχομαι η νεα χρονια να μας φερει πολλα και υγιη μωρακια!

Εχω καιρο να γραψω αλλα διαβαζα τα νεα σας.

Τα δικα μας νεα ειναι οτι μετα απο μια αποτυχημενη καλοκαιρινη προσπαθεια ξαναδοκιμασαμε και τωρα περιμενουμε αδελφακι! Ειμαι 3 μηνων και δεν ξερουμε ακομα φυλο!:P

Οσα κοριτσια εχουν παιδακια να ειναι γερα και καλοτυχα, η εγκυουλα με το καλο να κρατησει ενα υγιες μωρακι και οσες ειναι στην προσπαθεια ευχομαι να τα καταφερουν πολυ συντομα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια κ απο εμενα....

Roxanneeeeeeeeeeeeeeeee τι τελεια νεα ειναι αυτα? με το καλο κοριτσακι μου :P

Lollipop αγοραρος ε? Αχ θα τρελαθεις.... αντε με το καλο κ εσυ κοριτσακι μου....:P

Ολες οσες ειστε στην προσπαθεια ευχομαι συντομα φουσκωμενες κοιλιτσες... :-)

Εμεις ειμαστε μια χαρα μεγαλωνουμε αλλα ευτυχως εως τωρα κοριτσια ειναι πολυ ησυχος ... τι να πω :-P

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου!εμενα τα νεα μου ειναι ιδια μιας κ δεν εχουμε κανει καμια κινηση ακομα!!!μωλις τελειωσε το σπιτι που χτιζαμε κ αυτες τις μερες μετακομοιζουμε!!μετα απο αυτο αρχιζουμε τις προσπαθειες μας κ εμεις!!lollipop μου ποσο χαιρομαι γιια σενα δε φανταζεσαι!!μου εφτιαξες τη μερα χαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρόνια κι απο μένα. Διάβασα υπέροχα νέα!! Με το καλο κοριτσάκια μου! Για εμας η χρόνια μπήκε με το πιο δύσκολο τροπο με τον άντρα μου 33 ετών να κανει χειρουργιο ανοιχτης καρδιας και κυνδινευσαμε να τον χάσουμε. Ακόμα ειμαστε στην εντατική εύχομαι να πανε ολα καλα έχουμε τρελαθεί. Για αυτο μη σκατε το παιδάκι θα έρθει η υγεία όμως;


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρόνια κι απο μένα. Διάβασα υπέροχα νέα!! Με το καλο κοριτσάκια μου! Για εμας η χρόνια μπήκε με το πιο δύσκολο τροπο με τον άντρα μου 33 ετών να κανει χειρουργιο ανοιχτης καρδιας και κυνδινευσαμε να τον χάσουμε. Ακόμα ειμαστε στην εντατική εύχομαι να πανε ολα καλα έχουμε τρελαθεί. Για αυτο μη σκατε το παιδάκι θα έρθει η υγεία όμως;

Μαιρη μου ευχομαι να πανε ολα καλα και να το ξεπερασει ο αντρασ σου.συντομα να παρεισ ευχαριστα.θα προσευχηθω για σας..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλή χρόνια κι απο μένα. Διάβασα υπέροχα νέα!! Με το καλο κοριτσάκια μου! Για εμας η χρόνια μπήκε με το πιο δύσκολο τροπο με τον άντρα μου 33 ετών να κανει χειρουργιο ανοιχτης καρδιας και κυνδινευσαμε να τον χάσουμε. Ακόμα ειμαστε στην εντατική εύχομαι να πανε ολα καλα έχουμε τρελαθεί. Για αυτο μη σκατε το παιδάκι θα έρθει η υγεία όμως;

Μαιρη μου ευχομαι συντομα να γυρισετε σπιτι σας και να ειναι γερος κ σιδερενιος ο αντρουλης σου....

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εύχομαι ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ολες και εύχομαι ο Νεος χρόνος να φέρει πάνω απο όλα ΥΓΕΙΑ και ευτυχία στην κάθε μια από εμάς!!!

Μαιρούλα πολύ στεναχωρέθηκα που περάσατε ΄τετοια δυσκολία!

Εύχομαι γρήγορη ανάρρωση καλή μου. Πες μας τα νεότερα. Πήγατε σπίτι?

Ροχανακι συγχαρητήρία για τα καλα΄σας νέα!! Αντέ με το καλό μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εύχομαι ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ολες και εύχομαι ο Νεος χρόνος να φέρει πάνω απο όλα ΥΓΕΙΑ και ευτυχία στην κάθε μια από εμάς!!!

Μαιρούλα πολύ στεναχωρέθηκα που περάσατε ΄τετοια δυσκολία!

Εύχομαι γρήγορη ανάρρωση καλή μου. Πες μας τα νεότερα. Πήγατε σπίτι?

Ροχανακι συγχαρητήρία για τα καλα΄σας νέα!! Αντέ με το καλό μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!

Σε ευχαριστω πολυ! Καλη χρονια και σε εσενα!

Εισαι η παλια γνωστη Greek??????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...