Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Παρούσα!!!!!!τι κάνεις μαιρουλα???το μωρακι σου??εμείς καλά είμαστε ανακατευομαι πολυ!!!πως περνάει αυτό οεοοοο??βασιλική φρεσκια μανουλα πες μας νέα να μάθουμε εμείς οι μελλουσες!!!!μπεμπουλα για πες τα νέα σου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια μου!!δεν εχω νεα!!προσπαθω να μπω σε μια σειρα και να δεχτω καποια πραγματα(πραγμα δυσκολο)και να ειμαι ετοιμη για ολα!!επισης προσπαθω να παρω δυναμη απο τη δυναμη σας!!εισαστε πολυ δυνατες κοπελες κ συγχαρητηρια γιαυτο!!εγω μαλλον ειμαι πιο αδυναμη πεθαινεις...χαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.... τα νεα μου lollipop....αχχχχχχχ ολη μερα στο σπιτι με τον μπεμπη..... καθε μερα κανει κ κατι καινουργιο....πολυ κουραση και φυσικα αγχος.......να ειναι ολα καλα ........... εχει μεγαλωσει θρεφταρι εχει γινει εφτασε τα 4 κιλα κ εχουν πεσει τα χερια μου να τον κραταω χαχα

Δεν παραπονιεμαι ομως ........ γρηγορα και στα δικα σας οι υπολοιπες..... :D

Link to comment
Share on other sites

Βασιλική κοιμάστε; Γιατι εμείς 10 μηνων ακόμα δεν... Χαχαχα γερά να ειναι!

Λολιπόπ μου υπομονή μετα το πρωτο τρίμηνο θα εξαφανιστούν ως δια μαγείας αυτά τα συμπτώματα!

Μπέμπα τίποτα δεν χρειάζεται να απο δεχτείς έρχεται κι η σειρά σου!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

maryy μου κοιμαται ναι ευτυχως δεν εχω προβλημα... το βραδυ ξυπναει στο 4ωρο...τα πρωινα στο 3ωρο...βεβαια επειδη εχει λιγα πονακια κ ζοριζεται μεχρι να κανει τα κακα του εχει καποιες φορες μια μικρη γκρινια αλλα τπτ το ιδιαιτερο..... τα πρωινα πλεον δεν κοιμαται παντα αμεσως αλλα τον βαζω στο ριλαξ κ μουσικουλα κ καθεται πασάς

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ Βασιλική μπράβο. Εμένα τη νύχτα δεν κοιμάται σχεδόν καθόλου. Ξυπναει καθε μια ώρα! Τώρα που ξεκίνησα δουλειά ζορίζομαι λιγο αλλα τι να κάνουμε! Θα ξεπεταχτει κι αυτός!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα. Ετοιμάζονται για εξωσωματικη αλλά δεν εχω ταμείο και δεν μπορω να πάρω τα φάρμακα απο την επιτροπή. Ψάχνω απεγνωσμένα είτε για gonal είτε για puregon. Οποία κοπέλα εχει και δεν τα χρειάζεται θα το εκτιμούσα να μου έστελνε ενα μήνυμα. Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Αχ lillipop μου μπράβο!!!δε μπορεις να φανταστείς ποσο Χαιρομαι που νιώθεις ευτυχία και ξεχασες ολες αυτες τις μαύρες μερες!!!περνω δύναμη απο εσένα!!!!και η χαρα σου με ανεβάζει παρα πολυ!!!ποτε θα μάθουμε φύλλο;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είναι νωρίς ακόμα μιας κ μπήκαμε σήμερα στην δέκατη εβδομάδα!! Δεν ξέρω πότε φαίνεται το φύλο! Ασ μας πουν οι ήδη μαμάδες οι έμπειρες!!! Βασιλικήηηη που είσαι???? Σε έχει ρουφηξει ο μπέμπης???

Link to comment
Share on other sites

Είναι νωρίς ακόμα μιας κ μπήκαμε σήμερα στην δέκατη εβδομάδα!! Δεν ξέρω πότε φαίνεται το φύλο! Ασ μας πουν οι ήδη μαμάδες οι έμπειρες!!! Βασιλικήηηη που είσαι???? Σε έχει ρουφηξει ο μπέμπης???ένα φιλί από μένα!μπεμπα εσυ τι νέα έχεις???μαιρηηη τα φιλιά μου σε μάνα και γιό!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λολιπάκι απόλαυσε το! Μου χει λείψει τόσο πολυ αυτή η κοιλίτσα! Εμείς φύλλο είδαμε στην αυχενική 12 εβδομάδων ακριβώς!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Εδω ειμαι κ εγω κοριτσια... η αληθεια ειναι οτι περιοριζεται ο ελευθερος χρονος οταν εχεις παιδι... και εμεις στην αυχενικη ειδαμε οτι ειναι αγορακι βεβαια με επιφυλαξη 80% μας ειχε πει...αλλα ειχε πεσει μεσα...

Λολιποπακι απολαυσεεεεε τις μερες αυτες...κ εμενα μου λειπει ωρες ωρες η κοιλιτσα χαχαχαχα βεβαια τον εχω στην αγκαλια μου τωρα κ φυσικα δεν συγκρινεται η αισθηση...

Ο μπεμπης μεγαλωνει ειμαστε πλεον 2,5 μηνων καναμε το 1ο μας εμβολιο ειμαστε 4500 κιλα κ 58 ποντους ... εχει κανει μαγουλιθρες κ διπλοσαγωνο χαχαχαχα

Σας φιλώωωωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

Εδω ειμαι κ εγω κοριτσια... η αληθεια ειναι οτι περιοριζεται ο ελευθερος χρονος οταν εχεις παιδι... και εμεις στην αυχενικη ειδαμε οτι ειναι αγορακι βεβαια με επιφυλαξη 80% μας ειχε πει...αλλα ειχε πεσει μεσα...

Λολιποπακι απολαυσεεεεε τις μερες αυτες...κ εμενα μου λειπει ωρες ωρες η κοιλιτσα χαχαχαχα βεβαια τον εχω στην αγκαλια μου τωρα κ φυσικα δεν συγκρινεται η αισθηση...

Ο μπεμπης μεγαλωνει ειμαστε πλεον 2,5 μηνων καναμε το 1ο μας εμβολιο ειμαστε 4500 κιλα κ 58 ποντους ... εχει κανει μαγουλιθρες κ διπλοσαγωνο χαχαχαχα

Σας φιλώωωωωωωωωωωω

Τι όμορφα νέα!!!μαγουλα βλέπω και τρελαινομαι!πολύ χαίρομαι και για τις δύο σας κοριτσια!μακάρι ναπάνε όλα καλά!κ ο γλυκός μου ο άντρασ έχει τρελαθεί από τώρα!!!!!η κοιλιτσα είναι με τις μέρες της!μια ντουμπανο μια φλατ!!!χαχαχα!να ρωτήσω πότε σκουραινει ηθηλη???είχε αρχισει κ μετά σταματησε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...