Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπήκα και διάβασα τα πιο όμορφα νέα του κόσμου!!!!! Lollipaki μου συγχαρητήρια κοπέλα μου! Πόσο χάρηκα!!! Είδατε; Ο δρόμος ειναι ανηφορικός και δύσβατος όμως κάποια στιγμή φτάνουμε στον προορισμό μας!! Τι χοριακή είχες; Να περιμρνουμε ενα η δυο μωρακια; Με το καλο να ακούσετε καρδούλα!!!!

Βασιλική τι κανει ο παιδαρος;

Εφούλα ρωτάς αν τα έχουμε νιώσει αυτά που περιγραφέις και με έκανες και γέλασα! Διάβασε απο την αρχή ετούτο εδώ το τοπικ να δεις τι πόνο και τι δάκρυ έχουμε ρίξει εδώ μέσα για χρόνια!!! Όταν όλοι γύρω έμεναν έγκυοι!! Όμως μετα την καταιγίδα βγαίνει πάντα το ουράνιο τόξο!! :)


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπεμπουλα μην αγχωνεσαι! Συνήθως αυτές οι εξετάσεις βγαίνουν καλές αλλα και κάτι να μην παει καλα μόνο η βιοψια ειναι σίγουρη! Καλα αποτελέσματα εύχομαι! Νομίζω όλες τις έχουμε κανει!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα Με 252 μονάδες 9ημέρα από την εμβρυομεταφορα μετά 429 την τεταρτη κ σήμερα άλλη μια για να δουμε πότε θα κάνουμε υπερηχο!!!!!σε ευχαριστω μαίρη μου κ όλες τις κοπελες που με κατευθεινατε όταν ήμουν χαμένη κ τα έβλεπα όλα βουνό!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ βασιλική μου!ακόμα δεν το έχουμε συνειδητοποιήσει!!!χαχαχα και εσυ να χαιρεσαι τον μπεμπουλη σου!!προσαρμοστηκατε μαμα κ γιος??

σιγα σιγα θα το συνειδητοποιησετε ... κοιτα να το ευχαριστηθεις ειναι ωραια φαση χιχι

εμεις καλα... μαμ-κακα-νανι που κ που κλαιει για να σπαει την μονοτονια χαχα μια χαρα ειναι...ολα ερχονται μονα τους αυτοματα...το ενστικτο μας ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Προς το παρόν είναι ένας σάκος γύρω στο ένα εκατοστο αλλά δεν αποκλειεται να εμφανιστεί λ άλλος σάκος την άλλη εβδομάδα!είδαμε κουκίδα παναγια μου αλλά δεν μπορεσα να χαρώ την στιγμή καθως έχουμε θεματακι με την θέση του σακου.εναι κάπως χαμηλά στην μήτρα κ φοβάμαι πολύ..έχει συμβεί σε καμία σας?

Link to comment
Share on other sites

lollipop'86 ολα θα πανε καλα μην ανησυχεις .. δεν ξερω τι ακριβως ειναι αυτο...απλα κανε οτι σου λεει ο γιατρος σου...

maryy μου ακομα δεν το πιστευω οτι ειναι δικος μου...ειναι ο μονακριβος μου :D

Link to comment
Share on other sites

Βασιλική θα περάσουν μήνες μάλλον! Εγω ακόμα αναρωτιέμαι αυτό το πλασματακι ειναι δικό μου; Ειναι πανέμορφος και πανέξυπνος όπως ακριβώς τον ονειρευομουν! Ειναι το θαυματακι μας!

Lollipop μου μην ανησυχείς ίσως χρειαστει να ξεκουράζεσαι! Το μόνο σίγουρο ειναι ότι σε λιγο η μήτρα θα γεμίσει οοοολη απο χεράκια ποδαράκια! Χιχι! Θα περιμένουμε νέα σου!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια lollipop :D Εύχομαι να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρού, να σκέφτεσαι θετικά και όλα θα πάνε καλά!

Μαίρη και Βασιλική νομίζω πως οσοι μήνες και να περάσουν θα αναρωτιόμαστε αν αυτά τα πλασματάκια ηταν στις κοιλίτσες μας....


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα....τι κανετε?

Κοριτσια που ειστε στην προσπαθεια πως παει?

lollipop????? Ολα καλα κοριτσι μου?

Μary & moritsa ειναι υπεροχο ολο αυτο που βιωνουμε ευχομαι ολες οι κοπελες να το νιωσουν :P

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!είμαστε πολύ καλα δόξα τον θεό!ανέβηκε το φασολακι μας σε θέση και ακούσαμε κ καρδουλα !!!πολύ συγκινηση και πολύ κλαμααααααα!!!!!ευλογια κοριτσια αυτό που ζούμε!ευχομαι σύντομα όλες οι κοπέλες να ζήσουν αυτές τις στιγμές!εχω ξεχάσει όλες τις άσχημες στιγμές και όλα τα προβλήματα!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!είμαστε πολύ καλα δόξα τον θεό!ανέβηκε το φασολακι μας σε θέση και ακούσαμε κ καρδουλα !!!πολύ συγκινηση και πολύ κλαμααααααα!!!!!ευλογια κοριτσια αυτό που ζούμε!ευχομαι σύντομα όλες οι κοπέλες να ζήσουν αυτές τις στιγμές!εχω ξεχάσει όλες τις άσχημες στιγμές και όλα τα προβλήματα!!!

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο κοριτσι μου :P:p:p:p .... αντε τωρα να προσεχεις κ να μην κουραζεσαι καθολου ......... Η Παναγια μαζι σας

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο γλυφιτζουρακι μου με το καλο!!!!!! Όλες θα έχετε μωράκια! Να πω και για τις παλιές μας κοπέλες εδω ότι κι η μακαροναδα μας εχει γεννήσει ενα υγιέστατο και πανέμορφο κοριτσάκι!!! Όλες θα τα καταφέρετε!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...