Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

κοριτσια καλημερα.ειπα μετα απο πολυ καιρο που σας παρακολουθω να μπω και εγω στην παρεα σας.εμεις ειμασταν απο τις ατυχεις περιπτωσεις αζωοσπερμιας.δεν βρηκαμε καθολου σπερματοζωαρια μετα την βιοψια.χρειαζομαι την συμπαρασταση σας.ο συζυγος ειναι παρα πολυ θετικος στην αποφαση για δοτη εγω ομως οχι.θα εκτιμουσα πολυ αν καποια κοπελα απο εσας εχει αναλογη εμπειρια και μου εστελνε προσωπικο μηνυμα να καναμε μια συζητηση.σας ευχχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εφη μου καλωσηρθες εμεις δεν εχουμε κανει ακομα βιοψια μα οι πιθανοτητες μας ειναι λίγες και σε μας!!!αν δε βρούμε θα πρωχωρησουμε με δοτη!!τι να κανω;;;αφού δεν εχουμε άλλη επιλογή;;;και εγώ ειμαι στη φάση που προσπαθω να το χωνεψω!!!ειναι πολυ δύσκολο οπως κ εσυ ξέρεις πολυ καλα!!!αλλα παρα να το μετανιωσα αργότερα θα το κανω!!απο ποιο μέρος είσαι;;;ρωτάω μηπως κ μπει καμία κτητικια κ βρεθούμε να πιούμε κανένα καφέ κ να συμπαρασταθεί η μια στην άλλη!;!

Link to comment
Share on other sites

Εφη μου καλωσηρθες εμεις δεν εχουμε κανει ακομα βιοψια μα οι πιθανοτητες μας ειναι λίγες και σε μας!!!αν δε βρούμε θα πρωχωρησουμε με δοτη!!τι να κανω;;;αφού δεν εχουμε άλλη επιλογή;;;και εγώ ειμαι στη φάση που προσπαθω να το χωνεψω!!!ειναι πολυ δύσκολο οπως κ εσυ ξέρεις πολυ καλα!!!αλλα παρα να το μετανιωσα αργότερα θα το κανω!!απο ποιο μέρος είσαι;;;ρωτάω μηπως κ μπει καμία κτητικια κ βρεθούμε να πιούμε κανένα καφέ κ να συμπαρασταθεί η μια στην άλλη!;!

κοριτσι σου στελνω πμ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...

την Τεταρτη ηρθαμε σπιτι μας επιτελους κ εχει ξεκινησει το τρεξιμο... ο μικρος ολο να τρωει θελει καθε 2ωρο εχει βγει εκτος προγραμματος κ ειναι λαιμαργος ο μπαγασας.

Σημερα θα ερθει ο παιδιατρος να τον δει για 1η φορα... εχω απειρες αποριες να τον ρωτησω....

Φιλιαααααα

Link to comment
Share on other sites

Βασιλική τι κανει ο μπέμπης; Δώσε του φαγητο οπότε σου ζητάει! Εμένα εξακολουθεί και τρώει κάθε μια ώρα χαχαχα!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μοριτσα μου και σε σκεφτόμουν !!!! Ανυπομονώ κι εγω για όλα αυτά που περιγραφέις! Ο καιρός τρέχει νερό και κάθε μέρα ανακαλύπτουν και κάτι νέο!!!

Εφουλα καλώς ήρθες! Μην απογοητεύσαι εχει ο θεός!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου ο μικρος ειναι μια χαρα...παιρνει βαρος και ο γιατρος τον βρηκε άψογο... ειναι φαγανούλης αλλα μ αρεσει...να μεγαλωσει γρηγορα χιχι

Το μονο που εχει ειναι οτι μεχρι να κανει κακακια του κλαιει κ κοκκινιζει πρασινίζει ζοριζεται...αλλα αφου τα κανει...η μποχα σε ισοπεδώνει χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Χιχιχι! Μπράβο στο αγόρι μας! Οπότε ο θηλαςμός παει καλα!!!Απόλαυσε το θαυματάκι σου ειναι επιτέλους δικό σου!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Μοριτσα μου και σε σκεφτόμουν !!!! Ανυπομονώ κι εγω για όλα αυτά που περιγραφέις! Ο καιρός τρέχει νερό και κάθε μέρα ανακαλύπτουν και κάτι νέο!!!

Εφουλα καλώς ήρθες! Μην απογοητεύσαι εχει ο θεός!!!

Εγω αναπολω την ξαπλα της εγκυμοσυνης...και να φανταστεις πως τοτε γκρινιαζα γιαυτο!! Κατσε και θα δεις ποσο γρηγορα αλλαζουν και δεν τα προλαβαινεις!!!

Κοριτσια μου ο μικρος ειναι μια χαρα...παιρνει βαρος και ο γιατρος τον βρηκε άψογο... ειναι φαγανούλης αλλα μ αρεσει...να μεγαλωσει γρηγορα χιχι

Το μονο που εχει ειναι οτι μεχρι να κανει κακακια του κλαιει κ κοκκινιζει πρασινίζει ζοριζεται...αλλα αφου τα κανει...η μποχα σε ισοπεδώνει χαχαχα

Μια χαρα :D θα δεις ποσο γρηγορα θα γινει ο μικρος μεγαλος και δεν θα το πιστευεις! Κατσε να φαει και στερεες τροφες και τοτε θα δεις αρωματα.....μμμμμμμμμμ Η ΜΠΟΧΑ!!χαχαχα

Αντε συντομα να εχουμε ευχαριστα και απο τα υπολοιπα κοριτσια!! Το φορουμ να γεμισει μωρακια ;)


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μοριτσα μου και σε σκεφτόμουν !!!! Ανυπομονώ κι εγω για όλα αυτά που περιγραφέις! Ο καιρός τρέχει νερό και κάθε μέρα ανακαλύπτουν και κάτι νέο!!!

Εφουλα καλώς ήρθες! Μην απογοητεύσαι εχει ο θεός!!!

ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα....μια κουβεντα ειναι να μην απογοητευομαι.να δω ως ποτε θα κανω υπομονη οταν γυρω ολες φιλες και γνωστες μενουν εγκυες......δεν ξερω αν το εχετε νιωσει αλλα ειναι πολυ ασχημο συναισθημα.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια!!περιμενω τις εξετασεις για να δουμε αν ειναι γενετικο το προβλημα!!με εχει πιασει πανικος!!ειναι καποια κοπελα που υπηρχε καποιο προβλημα με αυτες τις εξετασεις??καρυοτυπος,μικροελλειψεις,κυστικη ινωση?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια!το ξέρω χάθηκα αλλά διάβαζα να νέα σας!έκανα καινούρια προσπάθεια με υα καυεψυγμενα κ την δευτέρα έμαθα ότι επιτέλους είμαι ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!μην απελπίζεστε ερχεται η σειρά σας!Ο Θεός ξέρει ότι είμαστε δυνατές κ θα τα καταφέρουμε κ είναι πάντα δίπλα μας!!!!!ημουν πολύ χαλαρή αυτή την φορά κ ένιωθα θετική ενεργεια από όλους!!μπεμπουλα μου είχαμε κάνει κ εμείς κ ήταν πεντακαθαρες αλλά ??καμια δεκαριά βρήκαμε στην βιοψία..καλά αποτελέσματα μπεμπουλα κ μην φοβασαι να κανείς το βήμα παραπέρα!!!είναι τόσο ωραία απεναντι που δεν μας ενδιαφερει τίποτα πλέον!εφουλα μου καλώς ήρθες γλυκιά μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια!το ξέρω χάθηκα αλλά διάβαζα να νέα σας!έκανα καινούρια προσπάθεια με υα καυεψυγμενα κ την δευτέρα έμαθα ότι επιτέλους είμαι ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!μην απελπίζεστε ερχεται η σειρά σας!Ο Θεός ξέρει ότι είμαστε δυνατές κ θα τα καταφέρουμε κ είναι πάντα δίπλα μας!!!!!ημουν πολύ χαλαρή αυτή την φορά κ ένιωθα θετική ενεργεια από όλους!!μπεμπουλα μου είχαμε κάνει κ εμείς κ ήταν πεντακαθαρες αλλά ??καμια δεκαριά βρήκαμε στην βιοψία..καλά αποτελέσματα μπεμπουλα κ μην φοβασαι να κανείς το βήμα παραπέρα!!!είναι τόσο ωραία απεναντι που δεν μας ενδιαφερει τίποτα πλέον!εφουλα μου καλώς ήρθες γλυκιά μου!

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!! :P:p:p

αντε με το καλο κοριτσι μου μια τελεια εγκυομοσυνη να εχεις η Παναγια μαζι σας :P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...