Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια! Εχω καιρο να γραψω αλλα που και που μπαινω να δω τα νεα σας!

Μαιρη να ζησει ο νεοφωτιστος παντα γερος και να τον καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!!!!!!!!!!

Βασιλικη πλησιαζει η μεγαλη ωρα.... με το καλο και οι τελευταιες ετοιμασιες! Απολαυσε για λιγο ακομα την ησυχια :wink:

Μπεμπα αν δεν υπαρχει κατι καλο στη Κρητη κανε ενα κοπο και στην Αθηνα. Οι ουρολογοι στην περιπτωση μας ειναι πεταμενα λεφτα. Η βιοψια ειναι μονοδρομος, εκει ερχεσαι αντιμετωπος με την πραγματικοτητα. Οι θεραπειες το μονο που κανουν ειναι να δημιουργουν ελπιδες.


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μοριτσάκι που είσαι βρε κορίτσι!!! Χρονισατε κιόλας! Τι κάνουν τα μπουμπούκια σου; Περπατάτε, κάνετε ζημιές λέτε λογάκια; Πως είναι η ζωή με τα δίδυμα;

Κι ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές εμείς κοντευουμε πια 8 μηνών!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!εμεις πρεπει λεει να επαναλαβουμε το κλασματικο σπερ/μα γιατι δεν εδωσε καλο δειγμα!!του ειπε η εμβρυολογος να δεινει δειγμα στο μπουκαλακι συχνα μια εβδομαδα κ να δει ποτε θα ειναι ικανοποιημενος με την ποσοτητα!!βγαζει παλι λιγο...

μου ορκιζεται λοιπον οτι πριν την εγχειρηση που εκανε πριν 4 χρονια εβγαζε παρα πολυ ποσοτητα ενω τωρα πολυ λιγο και ειναι 100 τοις εκατο σιγουρος οτι κατι συναιβει στην εγχειρηση!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!

μαιρη μου καλοφωτιστος να ειναι ο αγοραρος σας και πάντα υπο την προστασια της αγιας ειρηνης!!!

βασιλικη με το καλο κοπελα μου,χωρις κανεναν πονο θα σου πω εγω!!!!

μπεμπα μου θυμαμαι που ο ουρολογος μας ειχε πει οτι η ποσοτητα του σπερματος μας(οχι των σπερματοζωαριων) ειναι καλή που σημαινει οτι δεν υπαρχει καπου αποφραξη...μηπως σε εσας τελικα μπλοκαρεται καπου το σπερμα γι'αυτο και δεν εχετε και αρκετη ποσοτητα?που αυτο με τη σειρα του θα σημαινει οτι η βιοψια θα δειξει το πιο σιγουρο σπερματοζωαρια...μη το παιδευεται αλλο το θεμα και μη βαζεις και τον αντρα σου σε αυτη τη διαδικασια να δινει συνεχεια σπερμα και να αγχωνεται με το αποτελεσμα....πηγαινετε σε κεντρο εξωσωματικης να κατατοπιστειτε!


ttc.png

W6Qpp3.png

A3Prp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλημερα...

Σημερα του Αγ. Φανουριου μεγάλη η Χάρη του...ευχομαι ΣΕ ΟΛΕΣ να φανερώσει ενα μωρακι στην αγκαλιά σας.

Εγω εχω βαρυνει πολυ ... κουραζομαι με το παραμικρο και με βλεπω να γενναω συντομα :P

Αυριο θα παω για ενα ακομα ντοπλερ-βιοφυσικο ελεγχο του μπεμπη και θα δουμε τι γινεται...

Link to comment
Share on other sites

Θετικές χοριακες σε όλες μαςΕυχαριστούμε βασιλικουλα για τις ευχέσ!καλή λευτερια κ με το καλό να κρατησεις το μωρακι σου!!!!!κ εγώ ετοιμαζομαι σε δύο εβδομάδες πάνω κάτω θα παω για τα κατεψυγμενα μου!!!πιστεύω πολύ ότι θα πάνε όλα καλά κ θα αντέξουν τα μωρα μου...ποια έχει μεταφέρει κατεψυγμενα κορίτσια?

Link to comment
Share on other sites

διαβασα αυτο και συγκινηθηκα παρα πολυ με το θαυμα που εκανε η αγια μαρινα!!ας το κανει κ για μας!!!!διαβαστε το......(geia sas,

exei evlogisi kai thn dikh mou oikogeneia h xarh ths agias marinas .prin apo diomisi xronia prospathousa na kano paidi kai distixos den htan eficto logo kapiou problhmatos poy eixe o syzigos mou.meta apo polly psaximo katalixame na kanei enxirisi kai o giatros mas eipe oti den yparxei kamia pithanotita na kanoume paidi oyte fisiologika oute me exosomatiki . o sizigos mou apagoiteftike ,eklaige, eniose oti gremistikan ola tou ta oneira , ego omos eixa mesa mou mia krifi elpida kai hmoun pio psixremi.meta apo kapoio diasthma tixaia se mia ekpompi ths elitas akousame gia thn agia marina kai ta thavmata pou ekane ,amesos koitaxtikame me ton syzigo kai kaname thn idia skepsi to idio taximo .na mas voithisi h agia marina na kanoume moro kai na dosoume to onoma ths sto paidi.thn epomeni kiolas mera eklisa ta eisitiria gia thn andro .otan episkeftika to monastiri pragmatika eniosa ena dynato fterougisma sthn kardia mou ,otan gonatisa me pollh potho kai evlavia mprosta sthn eikona ths pou katalava oti ayto pou tis zitousa tha ginotan .fygame apo to monastiri poly aisiodoxi kai mia megali xara mas diakatixe se olo mas to taxidi.epistrepsame sthn kypro kai o syzigos ypovlithike se exetaseis kai htan apistefto mporoyse na kanei paidi !!!! se dyo mhnes emina eggios didima!!kata thn diarkeia ths eggimosinis eixa fovera problhma emina gia efta mhnes mesa sthn klinikh kliniris den sikonomoun gia kanena logo eixa foveres emorragies osoi ginekologoi me evlepan elegan sto prosopiko mou giatro oti hmoun xameni ypothesi kai tha exana ta paidia .omos den exana to kouragio mou hmoun psixremi eixa pitsi ,eixa sto proskefalo mou thn agia marina prosefxomoun kathimerina kai to thavma egine gennisa ennea mhnon duo yperoxa aggeloudia ton leonida kai thn marina !!!!! kathe xrono thn mera ths giotrhs ths episkeftome to monastiri sthn andro gia na thn efxaristiso gia thn yperoxh oikogeneia pou mou xarise kai tha to kano oso zo !!! doxasmeno na einai to onoma ths AGIAS MARINAS.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

ξημερωματα κυριακης 1/9 γεννησα... 34εβδ.

επαθα προεκλαμψια ευτυχως το καταλαβα νωρις κ γλιτωσαμε τα χειροτερα...

2 μερες στην εντατικη εμεινα...ο μικρουλης μου ειναι στην μοναδα παρακολουθησης ακομα να παρει βαρος 1940 γεννηθηκε...τωρα ειναι 1980...

με 20 πιεση γεννησα...η πιεση ακομα καλα κραταει με χαπια ειμαι.... γαλα δεν εχω παλευω με θηλαστρο καθε 3-4 ωρες μπας κ κατεβει...τπτ σταγονες....

το βασικοτερο ειναι το παιδι κ ειναι καλα...θα παρει το βαρος του κ θα τον παρω σπιτι πιστευω συντομα...

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησεί βασιλικουλα ο άντρας!!!!γερός κ δυνατός να είναι πάντα στην ζωή του κ σύντομα να τον πάρεις σπίτι!!!!!ευτυχώς μες στην ατυχια σου σταθηκες τυχερή!!!σιγά σιγά θα επανελθεις κ εσυ..

Link to comment
Share on other sites

Βασιλική μου να σου ζήσει το μωρακι σου! Να ειναι γερό κι ευτυχισμένο! Μη στενοχωριεσαι όλα θα γίνουν και τώρα μπορεί να είστε ήδη αγκαλιτσα! Κι εμένα είχε μείνει 10 μέρες στη μονάδα εβγαζα σπίτι με το θηλαστρο όπως λες σταγόνες αλλα σε οληροφορω ότι τώρα κοντευουμε 9 μηνών και θηλαζουμε αποκλειστικά! Μη διακοψεις το θηλαστρο γιατι βγάζει δεν βγάζει γάλα το στήθος διεγείρεται μια χαρά! Αλλωστε στη καισαρικη τη δέκατη μέρα κατεβαίνει το γάλα! Σύντομα όλη η ταλαιπωρία θα ειναι μια κακή ανάμνηση μόλις θα τον κρατάς στην αγκαλια σου!!!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια ελπιζω να ειστε ολες καλα!!

Βασιλικη να σας ζησει, ναναι γερο και να το καμαρωσετε οπως επιθυμειτε το θαυματακι σας!!!!:D:D:D Τον πηρες σπιτι; Σημασια εχει που ειστε και οι δυο καλα και προλαβατε τα χειροτερα. Περιμενουμε νεα σας.

Μαιρη καλα κρατεις με το θηλασμο ;) ειδες ποσο γρηγορα περναει ο καιρος? και σεις μεγαλωσατε και σε λιγο (αν δεν εχετε αρχισει...) θα κυνηγας! Εμεις περπαταμε, σκαρφαλωνουμε, τουμπες, μαλωνουν και ολη μερα ντουρασελ! Με τα διδυμα ολα ειναι σε υπερθετικο βαθμο, ευτυχια,χαρα,κουραση,νευρα.....


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...