Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Mpempoula να ζησετε κοριτσακι μου αγαπημενοι και ευτυχισμενοι!!!

Και να σας ερθουν πολλα μωρακια!

Μαιρη περαστικα σας! Να χαιρεσαι το μπεμπουλη σου!

Βασιλικη χαθηκαμε! Τρεχω και εγω για δουλειες πριν φυγουμε αδεια! Υψος οντως θα μαθεις μολις γεννησεις με το καλο. Μη σου πω και κιλα το ιδιο!;)

Ολα να πανε καλα με το doppler!

Κοριτσια ο μικρος μου ειναι τρελα! Καθε μερα κ πιο γλυκος και πιο αγαπησιαρης!εχω χαζεψει εντελως η χαζομανα!:oops:

Καλες διακοπες σε ολες και συντομα με μωρακια!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

γεια σας κοριτσια τι κανετε??εγω τα χω παιξει...μπαινω παλι στα βαθια!!!σημερα βγηκε το κλασματικο σπερμοδιαγραμμα που καναμε παλι!!!ειναι λενε πιο αναλυτικο κ επρεπε να το κανουμε!!!ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΠΑΛΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ρε κοριτσια!!ειμαι στα προθυρα καταθλιψης ποναω πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπεμπουλα μου καταρχην να ζησετε κοριτσακι μου,να ειστε ενα αγαπημενο ζρυγαρι ως τα βαθεια γεραματα....αληθεια τι ειναι το κλασματικο σπερμοδιαγρ;πρωτη φορα το ακουω...τι αναλυει περισσοτερο;(γραφω απο κινητο,μολις δω απαντηση θα τα ξαναπουμε,ναι;)


ttc.png

W6Qpp3.png

A3Prp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημεερα σταυρουλι85 ειναι λεει πιο αναλυτικο απο τι καταλαβα!!τι να σου πω?εγω δε πιστευω οτι χρειαζοταν να κανουμε τετοια πραγματα αλλα επεμεναν!!η καλλιεργεια σπερματος βγηκε καλη δεν εχει καποιο μικροβιο!!δε ξερω αλλα εχω αρχισει να πισυευω οτι κ τη βιοψια αδικα θα την κανουμε!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...χαθηκα κ εγω αλλα με εχει παρει η μπαλα με τις ετοιμασιες ...

Ειμαι πλεον 32 εβδομαδων κ νιωθω οτι θα εκραγώ ... δεν εχω πρηστεί δεν εχω παρει κιλά αλλα εχω βαρυνει...

Ετοιμασαμε τα περισσοτερα εχει μεινει μονο πλυσιμο-σιδερωμα στα ρουχα του μικρού...περιμενω να τελειωσει τις διακοπες η μανουλα μου κ να ξεκινησουμε...

Μπεμπουλα μου ... τι να σου πω δεν ξερω... μια βιοψια θα δειξει....πολλες φορες στα σπερμοδιαγραμματα δεν υπαρχει τπτ κ η βιοψια βγαζει λαυρακια

Link to comment
Share on other sites

Βασιλικούλα πάει πέρασε ο καιρός γλυκιά μου!!!!με ενα πόνο καλή λευτεριΑ!!!!!και εγώ ετοιμαζομαι για τα κατεψυγμένα μου ανυπομονω !!!μην απελπιζεσαι μπεμπουλα γιατί του χρονοθ θα κρατάς την δικιά σου μπεμπουλα!!!!!!η μπεμπουλη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Εύχομαι να είστε όλα καλα! Μπεμπούλα μου προφανώς όσες κάναμε βιοψια είχαμε μηδενικά σπέρματοζωαρια κι όμως όλα ήταν διαφορετικά μέσα!!!! Μόνο η βιοψια δείχνει!

Βασιλική κοντευεις λιγοοοοο υπομονή ακόμα!

Εμείς είμαστε καλά βαπτιστήκαμε κιόλας και μεγαλώνουμε με ραγδαίους ρυθμούς!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!εχω μια απορια η εμβρυολογος κ η ουρολογος επιμενει να κανουμε 6μηνη θεραπεια για ρυθμιση ορμονων!!εγω δε θελω!!και δεν εχω ακουσει καλα λογια για καποιον αλλο γιατρο εδω κρητη λενε πως ειναι η καλυτερη αυτη!!αποτι ξερω ολες σας πηγατε για βιοψια κατευθειαν κ δεν κανατε ρυθμιση εμενα γιατι εχουν φαγωθει ρε γαμωτο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπεμπα μου νομιζω οτι οι υψηλες ορμονες δειχνουν οτι ο οργανισμος υπερλειτουργει για να καταφερει να δημιουργηθουν σπερματοζωαρια αλλα εφοσον δεν συμβαινει αυτο λογικα σημαινει οτι καπου αλλου εντοπιζεται το προβλημα..άρα?και να πεσουν οι ορμονες με αγωγη θα δημιουργηθουν σπερματοζωαρια?ολο αυτο ειναι σκεψη δικη μου,αν κανω καπου λαθος ας με διορθωσουν οι υπολοιπες...και η αγωγη που θα χρησιμοποιηθει τι φαρμακα/βιταμινες περιεχει?μηπως παιζει το χρηματικο στη μεση?εμας πάντως ολοι μας ειπαν οτι ο δρομος ειναι η βιοψια και η εξωσωματικη σε τετοιες περιπτωσεις(ασχετα αν εμεις εχουμε κατεψυγμενο κ θα χρησιμοποιησουμε εκεινο).ειδικα δε ο ουρολογος μας ειπε οτι δε μας παιρνει να κανουμε καποια αγωγη....αληθεια ομως,γιατι δε ψαχνεστε για την βιοψια?καπου αλλου δε μπορειτε να απευθυνθειτε?(με πολλη αγαπη τα λεω ολα,μη παρεξηγηθω)


ttc.png

W6Qpp3.png

A3Prp3.png

Link to comment
Share on other sites

που αλλου να παω μονο αθηνα αν ανεβω εχω πελαγωσει αυτη η ουρολογος με εχει νευριασει συνεχεια λειπει κ μ εκλεισε τωρα ραντεβου για της 23 σεπτεμβρρη δηλαδη ελεος!!ετσι μ ρχετε να παω αθηνα να δω τι θα μ πουνε εδω δεν εχω κ πολυ εμπιστοσυν!!θελω να γινει η βιοψια να τελειωνουμε πια!!

Link to comment
Share on other sites

σε καταλαβαινω γλυκεια μου..γνωμη μου ειναι να κανετε μια βολτα και στην αθηνα να δειτε τι θα σας πουν..καλυτερα να ξοδεψεις πεντε φραγκα παραπανω για τα εισητηρια και να κουραστεις περισσοτερο με το ταξιδι αλλα τουλαχιστον να παρεις κ αλλη γνωμη..οσο να'ναι περισσοτερες περιπτωσεις σαν τις δικες μας αντιμετωπιζουν στα μεγαλα κεντρα....


ttc.png

W6Qpp3.png

A3Prp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θα το πω για χιλιοστή φορά ότι εγώ μια φορά τη πατησα δεν μπλεκω πάλι με ουρολιγους. Καλύτερα επαφή με μεγάλο κέντρο εξωσωματικης όπου γίνεται ταυτόχρονα ωοληψια βιοψια μια κι έξω!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...