Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Roxanne μου Χαίρομαι που σε ακούω τόσο αισιόδοξη κι έτσι πρέπει! Κι εγω έτσι σκέφτομαι θέλω παιδάκια αλλά δεν είμαι αχαριστη γιατί έχω το αγγελουδι μου! Ευπρόσδεκτα είναι αλλά το θαύμα έγινε για εμάς και ευγνώμωνώ το Θεό!!!

Η βιοψια πήγε καλύτερα; Εμειναν σπερματοζωαρια κατάψυξη;


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γλυκες καλησπερες...φιλακια ...


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Roxanne μου Χαίρομαι που σε ακούω τόσο αισιόδοξη κι έτσι πρέπει! Κι εγω έτσι σκέφτομαι θέλω παιδάκια αλλά δεν είμαι αχαριστη γιατί έχω το αγγελουδι μου! Ευπρόσδεκτα είναι αλλά το θαύμα έγινε για εμάς και ευγνώμωνώ το Θεό!!!

Η βιοψια πήγε καλύτερα; Εμειναν σπερματοζωαρια κατάψυξη;

Ναι αυτη τη φορα καταψυξαμε κι ολας σπερμα! Ολα καλα!

Ετσι ειναι Μαιρη μου! Δεν πρεπει να στεναχωρηθουμε σε πιθανες αποτυχιες οταν εχουμε στο σπιτι τα πλασματακια μας! Δε γινεται να βλεπουμε την αρνητικη πλευρα οταν η τυχη μας χαμογελασε με τον ενα ή τον αλλο τροπο.

Απολαμβανουμε την ευτυχια μας και προσπαθουμε να φερουμε αδελφακι στα παιδακια μας. Αν δεν ερθει, παρολο που το θελουμε συνεχιζουμε τη ζωη μας με τον αντρα μας και το παιδακι μας και και κανουμε οτι καλυτερο μπορουμε για αυτο!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι αυτη τη φορα καταψυξαμε κι ολας σπερμα! Ολα καλα!

Ετσι ειναι Μαιρη μου! Δεν πρεπει να στεναχωρηθουμε σε πιθανες αποτυχιες οταν εχουμε στο σπιτι τα πλασματακια μας! Δε γινεται να βλεπουμε την αρνητικη πλευρα οταν η τυχη μας χαμογελασε με τον ενα ή τον αλλο τροπο.

Απολαμβανουμε την ευτυχια μας και προσπαθουμε να φερουμε αδελφακι στα παιδακια μας. Αν δεν ερθει, παρολο που το θελουμε συνεχιζουμε τη ζωη μας με τον αντρα μας και το παιδακι μας και και κανουμε οτι καλυτερο μπορουμε για αυτο!:P

Δεν έχω να προσθέσω τίποτα. Με κάλυψες απόλυτα!!! :)


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου τι κανετε??εγω ειμαι στην τελικη ευθεια για τον γαμο!!ρε κοριτσια κατι διαβασα στο κωλοιντερνρτ κ εχω ανησυχησει τρελα!!13 ιουνιου του 2013 αναρτηθηκε μια ερευνα που εγινε στην αμερικη και λεει οτι οι αντρες με απουσια σπερματοζωαριων εχουν 3πλασιες πιθανοτητες να παθουν καρκινο!!ποσο εγκυρο μπορει να ειναι αυτο???δεν εχω ξαναακουσει κατι τετοιο!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια!κι εμείς με αζωοσπ/μια αλλά ευτυχώς με πετυχημένη βιοψία!τέλη καλοκαιριού μαλλον ξεκινάμε την 1η μας προσπάθεια εξωσ.(είπαμε να πάμε διακοπούλες πρώτα να ξεχαστούμε κ να χαλαρώσουμε!). Σε λίγες μέρες έχουμε ραντεβού προγραμματισμού θεραπείας με το κέντρο οπότε θα ξέρω περισσότερα!Μια ανυπομονησία την έχω αλήθεια Σας εύχομαι καλή δύναμη και καλή επιτυχία στις προσπάθειες σας και σύντομα να γίνουμε όλες μανούλες!! Και στις εγκυούλες με το καλό να κρατήσουν αγκαλιά τα θαυματάκια τους!!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπεμπουλα μου σε είχα συνεχως στο μυαλό μου!η ωρα η καλή μάτια μου!σταματά να διαβάζεις πρώτον,κ δεύτερον όταν με το καλό κάνετε ην βιοψία θα σου πει ο γιατρός!!!πάντως εμάς μας το απεκλεισε από την αρχή ο ουρολογος πριν κάνει την βιοψία ο άντρας μου.αν μιλάς για τι μέλλον δεν γνωρίζω¡αν είναι να γίνει κ αυτό τότε τι να πω...δύναμη κ κουράγιο να μας στείλει ο Θεός!

Link to comment
Share on other sites

Καλώ καλώς ήρθες my heart !!!!!κ καλή επιτυχία!και εμείς για σεπτέμβρη παμε εμβρυομεταφορα με κατεψυγμενα εμβρυακια κ ασ ελπίζω ότι θα είναι τυχερή φορά για όλες μας!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλώ καλώς ήρθες my heart !!!!!κ καλή επιτυχία!και εμείς για σεπτέμβρη παμε εμβρυομεταφορα με κατεψυγμενα εμβρυακια κ ασ ελπίζω ότι θα είναι τυχερή φορά για όλες μας!!!!!

Καλώς σας βρήκα κοπέλα μου!! σ'ευχαριστώ πολύ!!! Μακάρι σύντομα να έχουμε όλες ευχάριστα νέα!!Μήπως είναι καμιά κοπέλα στο κέντρο που θα πάω? στο εμβρυολαμπ(θεσ/νικη)?


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω καλή μου!εγώ από επαρχια είμαι,κ κατεβαίνω αθήνα για την προσπαθεια μου !μιλάω στο τηλ συνεχως με τον γιατρό ,με παρακολουθεί ο γιατρός μ εδώ π μένω κ ενημερώνω ατην αθήνα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω καλή μου!εγώ από επαρχια είμαι' date='κ κατεβαίνω αθήνα για την προσπαθεια μου !μιλάω στο τηλ συνεχως με τον γιατρό ,με παρακολουθεί ο γιατρός μ εδώ π μένω κ ενημερώνω ατην αθήνα![/quote']

Καλή υπομονή και με τις μετακινήσεις τότε και να μην χρειαστεί να το ξανακάνεις σου εύχομαι! :D


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!σύντομα να έχουμε θετικές χοριακες σε όλες μας!πόσο χρόνων είσαι?εγώ 27!

Σου "ρίχνω" 2 χρονάκια...29 είμαι :D ελπίζω να έχουν δίκιο οι γιατροί και να λειτουργήσει θετικά η ηλικία μας!τουλάχιστον εμένα έτσι μου είπαν...ότι είναι θετικό που είμαι (σχετικά-αυτό το λέω εγώ) μικρή ακόμη...


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...