Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Αth-gal1 , να ξερεις οτι μας δινεις πολυ θαρρος!Ολες μας εχουμε την αναγκη να ακουσουμε παντα θετικα μηνυματα!Παιρνουμε δυναμη μεσα απο αυτα,ελπιζουμε και συνεχιζουμε κι εμεις την προσπαθεια μας. Βασιλικουλα με το καλο!Αντε κοντευεις!Ολα καλα θα πανε!Εγω παντως εχω ακουσει οτι τα κιλα μπαινουν τους δυο τελευταιους μηνες! Bebeangel σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας να ειστε ολες καλα!!!εγιναν τα θαυματακια και στις δυο σας και γινονται καθημερινα!!!ομως εγω αναρωτιεμαι γινεται να γινει κ σε εμας το θαυμα απο τη στιγμη που μαλλον δε παραγουν τα σπερματικα σωληναρια σπερμα απο οτι συμπεραναμε απο τις ορμονικες??γιατι απο οτι ξερω η mary ειχαν καλες ορμονικες που σημαινει οτι ειναι αποφρακτικη κ που σε ορισμενες περιπτωσεις μπορει κατι να γινει κ να περναει μια αζωοσπερμικη περιοδο ομως μετα να ξαναρθει στα ισα του(σε αυτη τη περιπτωση εσωτερικα γινεται κανονικη παραγωγη σπερματος(αποφρακτικη) ..απο την αλλη anth καταλαβαινω ποσο δυσκολα περασες μιας κ εμπλεξες κ με μαλακες γιατρους αλλα ειχατε την ελπιδουλα σας ειχατε σπερματ0ρια κ ας ηταν λιγα!!!μετα ειδατε κ οτι φταιει κ η κιρσοκιλη κανατε την επεμβαση κ πηγαν ολα μια χαρα!!και αναρωτιεμαι εγω??οταν διαβαζω τετοιες ιστοριουλες πρεπει να ανεβαινω και να ελπιζω η πρεπει να εχω στα αυτια μ τον γιατρο πουλεει..αν ηταν καλη η fsh lh θα ηταν ελπιδοφορα ολα...αν βρουμε εστω 5,6 στο δευτερο σπερμοδιαγραμμα θα ειναι για καλο μας(δε βρηκαμε παλι)!!τη στιγμη λοιπον που μεσα μου σκεφτομαι οτι περιμενω σε ενα θαυμα οπως γινονται γυρω μας συνεχως ερχεται το διαβολακι μεσα μου κ μου λεει...μη ξεγελιεσαι εσεις εχετε οτι χειροτερο δεν εχετε ελπιδα κ εκει λεω...οκ εσεις δεν εχεις κανενα δικαιωμα να ελπιζεις!!!συγνωμη βρε κοριτσια που σας ζαλισα αλλα ειστε οι μοναδικες που μπορω να μιλησω ανοιχτα με το πως σκεφτομαι κ ξεσπαω!!και σας ευχαριστω πολυ γιαυτο!!!αν εκανα λαθος μαιρη διορθωσε με για την αποφρακτικη!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας να ειστε ολες καλα!!!εγιναν τα θαυματακια και στις δυο σας και γινονται καθημερινα!!!ομως εγω αναρωτιεμαι γινεται να γινει κ σε εμας το θαυμα απο τη στιγμη που μαλλον δε παραγουν τα σπερματικα σωληναρια σπερμα απο οτι συμπεραναμε απο τις ορμονικες??γιατι απο οτι ξερω η mary ειχαν καλες ορμονικες που σημαινει οτι ειναι αποφρακτικη κ που σε ορισμενες περιπτωσεις μπορει κατι να γινει κ να περναει μια αζωοσπερμικη περιοδο ομως μετα να ξαναρθει στα ισα του(σε αυτη τη περιπτωση εσωτερικα γινεται κανονικη παραγωγη σπερματος(αποφρακτικη) ..απο την αλλη anth καταλαβαινω ποσο δυσκολα περασες μιας κ εμπλεξες κ με μαλακες γιατρους αλλα ειχατε την ελπιδουλα σας ειχατε σπερματ0ρια κ ας ηταν λιγα!!!μετα ειδατε κ οτι φταιει κ η κιρσοκιλη κανατε την επεμβαση κ πηγαν ολα μια χαρα!!και αναρωτιεμαι εγω??οταν διαβαζω τετοιες ιστοριουλες πρεπει να ανεβαινω και να ελπιζω η πρεπει να εχω στα αυτια μ τον γιατρο πουλεει..αν ηταν καλη η fsh lh θα ηταν ελπιδοφορα ολα...αν βρουμε εστω 5,6 στο δευτερο σπερμοδιαγραμμα θα ειναι για καλο μας(δε βρηκαμε παλι)!!τη στιγμη λοιπον που μεσα μου σκεφτομαι οτι περιμενω σε ενα θαυμα οπως γινονται γυρω μας συνεχως ερχεται το διαβολακι μεσα μου κ μου λεει...μη ξεγελιεσαι εσεις εχετε οτι χειροτερο δεν εχετε ελπιδα κ εκει λεω...οκ εσεις δεν εχεις κανενα δικαιωμα να ελπιζεις!!!συγνωμη βρε κοριτσια που σας ζαλισα αλλα ειστε οι μοναδικες που μπορω να μιλησω ανοιχτα με το πως σκεφτομαι κ ξεσπαω!!και σας ευχαριστω πολυ γιαυτο!!!αν εκανα λαθος μαιρη διορθωσε με για την αποφρακτικη!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπεμπα μου τι κι αν είχαμε καλές ορμονολογικές ο γιατρός έλεγε είτε με καλές είτε με κακές μόνο με τη βιοψια είμαστε σίγουροι!!! Αλλά να σου πω κσο το άλλο εμάς στη βιοψια βρέθηκαν 10 και ένα χρόνο μετά εκκατομυρια!!! Αρα είναι κάτι που αλλάζει! Και τώρα το σπερμοδιάγραμμα μας πάλι χαλιά είναι όλα ανώμαλα κι ακίνητα όμως ελπίζουμε!

Α και για τα κιλά της εγκυμοσύνης που αναφέρατε εγω τους δυο τελευταίους μήνες πήρα μόνο 1,5 κιλό κι έτρωγα τον αγλεωρα Χριστούγεννα είχαν αναστενάξει τα μελομακάρονα! Χαχα!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα ειμαι Lollipop!Δεν εχω νεα συνταρακτικα! Η βαφτιστηρα μου ολο μεγαλωνει και εξελισσεται σε μικρο αγριμι!Μας βγηκε παρα πολυ ζωηρη, αλλα εχει πολυ πλακα!Μας κανει ναζια, θελει να γινεται το δικο της και μας χειριζεται ολους με τον τροπο της! Επισης ειναι και πολυ ομορφουλα! Αυτα!Εσυ πως εισαι?

Link to comment
Share on other sites

Έκανα υπέρηχο σήμερα και όλα καλά,,!!!!ούτε κύστες,καθαρίσα τςλειαμπανακια κανουμε και μπορούμε να απολαύσουμε την θάλασσα και από σεπτέμβρη ασ ελπίζω ότι θα πετύχουμε όλες!!!!!θα γινουμε όλες μανούλες με την βοηθεια του Θεού

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε; Αρχίσατε τα μπανάκια; Κάντε κάι για εμάς που δεν μπορούμε!

Roxanne τι έγινε κούκλα μου ξεκινησες;

Βασιλική λίγο έμεινε εεε!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε; Αρχίσατε τα μπανάκια; Κάντε κάι για εμάς που δεν μπορούμε!

Roxanne τι έγινε κούκλα μου ξεκινησες;

Βασιλική λίγο έμεινε εεε!

Όσα μπανακια θέλετε θα κάνω αφιερωμενα σε σας!¡¡¡εγώ δεν εχω καθόλου νεακια μιας και από τέλη αυγούστου θα ξεκινήσω προσπάθεια!!!ανυπομονώ από τώρα αλλά ταυτόχροναδεν ξέρω αν είμαι κ έτοιμη..μπεμπουλα όλα λάλα???βασιλική μου φουσκώνεις?μαίρη υα φιλία μου στο θαυματακι σου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε; Αρχίσατε τα μπανάκια; Κάντε κάι για εμάς που δεν μπορούμε!

Roxanne τι έγινε κούκλα μου ξεκινησες;

Βασιλική λίγο έμεινε εεε!

Maryyy χαθηκα....

Τα νεα μου ειναι οτι ξεκινησα και τελειωσα με μηδενικη χοριακη!

Δεν πηγε πολυ καλα απο την αρχη γιατι δεν ανταποκριθηκα καλα στο πρωτοκολλο και ενω ολα πηγαν καλα με τη βιοψια, τελικα ειχαμε μονο 3 ωαρια!

Δεν πειραζει ομως! Μετα τις διακοπες παω για διδυμα με νεα προσπαθεια :tongue:!

Ο μικρος σου τι κανει; Θα κανει τα πρωτα του μπανακια φετος ε; Φοβερο!

Link to comment
Share on other sites

Maryyy χαθηκα....

Τα νεα μου ειναι οτι ξεκινησα και τελειωσα με μηδενικη χοριακη!

Δεν πηγε πολυ καλα απο την αρχη γιατι δεν ανταποκριθηκα καλα στο πρωτοκολλο και ενω ολα πηγαν καλα με τη βιοψια, τελικα ειχαμε μονο 3 ωαρια!

Δεν πειραζει ομως! Μετα τις διακοπες παω για διδυμα με νεα προσπαθεια :tongue:!

Ο μικρος σου τι κανει; Θα κανει τα πρωτα του μπανακια φετος ε; Φοβερο!

Έλα ρε συ κορίτσι. Πολύ στενοχωρηθηκα.. Κάνατε νέα βιοψια γιατί; Δεν είχαν μείνει κεπιθα κατάψυξη; Ακολουθήσες το ίδιο πρωτόκολλο; Τη πρώτη φορά είχες καλύτερη ανταπόκριση; Μη στενοχωριεσαι. Κάντε τις διακοπούλες σας κι όλες απο Σεπτέμβριο θα είστε έγκυες!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε συ κορίτσι. Πολύ στενοχωρηθηκα.. Κάνατε νέα βιοψια γιατί; Δεν είχαν μείνει κεπιθα κατάψυξη; Ακολουθήσες το ίδιο πρωτόκολλο; Τη πρώτη φορά είχες καλύτερη ανταπόκριση; Μη στενοχωριεσαι. Κάντε τις διακοπούλες σας κι όλες απο Σεπτέμβριο θα είστε έγκυες!!!

Maryy μου για να ειμαι ειλικρινης δε στεναχωρηθηκα.θα ηθελα πολυ βεβαια να τα εχουμε καταφερει και παλι αλλα δε μας εκατσε. Αλλαξα πρωτοκολλο και μαλλον δε μου ταιριαζε και απο την προηγουμενη προσπαθεια δεν ειχαμε ουτε ωαρια ουτε σπερμα. Γι αυτο καναμε παλι βιοψια.

Ειμαι πολυ τυχερη που η πρωτη προσπαθεια ηταν επιτυχημενη και εχω το παιδακι μου!

Θελουμε παρα πολυ να κανουμε και αλλα παιδακια αλλα αν δεν τα καταφερουμε και παλι ευτυχισμενοι ειμαστε με το μωρο μας! :P:p

Αν ειναι γραφτο θα τα ξανακαταφερουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...