Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Μπεμπουλα η ωρα η καλη... ντομινο με το καλο να ξεκινησεις ...

Εμεις χθες καναμε το Β επιπεδου... ΟΛΑ καλά ... ο μπεμπης 538 γρ. με ολες τις μετρησεις φυσιολογικές και το golf ball που ειχε ...εξαφανηστικε :-P:razz::-P Απιστευτη χαρα σας λεω...

Τα αγχη δεν τελειωνουν... αντε να μεινεις εγκυος ... μενεις ...αντε να γεννησεις ... γεννάς .... αντε να μεγαλωσεις το μωρό :tongue:

Εγω ειμαι πλεον κ με ινσουλινη γιατι εκανα διαβητη κυησης χαχαχαχα Δεν υπαρχει γιατρος που να μην εχω επισκεφτει στην εγκυμοσυνη μου...αλλα δεν το βαζω κατω...ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ !!!!!!!!!!!!!

Σας φιλω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσακια μου...

Βασιλικη μου...περναει ο καιρος :D...ολα θα πανε υπεροχα!!!

Μαιρουλα μου....φιλακια πολλα στον Βαλαντη σου!!!

Ντομινακι μου....τις καλησπερες μου...

Μπεμπουλα μου....η ωρα η καλη ματακια μου!!!

Λολιποπ μου...ολα θα γινουν,μη μου στενοχωριεσαι!!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια ! Vasiliki θα δεις που μετα δεν θα θυμασαι τιποτα απο ολα αυτα, οταν θα εχεις το μπεμπακι σου στην αγκαλια σου! Πολυ χαιρομαι για σενα! Maryy ανυπομονω να ερθει αυτη η στιγμη, που ολα θα μου φαινονται κι εμενα ενα μακρυνο κακο ονειρο!! Βebeangel καλησπερα και απο εμενα και σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ,αυτο το καλοκαιρακι να σου δωσει το ωραιοτερο δωρο του, ενα γλυκο γερο μωρακι στην κοιλιτσα σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια !

Βebeangel καλησπερα και απο εμενα και σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ,αυτο το καλοκαιρακι να σου δωσει το ωραιοτερο δωρο του, ενα γλυκο γερο μωρακι στην κοιλιτσα σου!

Καλησπερα Ντομινακι μου!!!!

Σε ευχαριστω πολυυυυυυυ-πολυυυυυυ για τις ευχουλες σου καρδια μου και σε εσενα ο,τι ομορφοτερο απο καρδιας ματακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Πολλες-πολλες γλυκες καλησπερες σε οοοοοοοολα τα κοριτσακια!!!!!!!!!!!!:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα γλυκοκοριτσακια μου,πολλα-πολλα φιλακια!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσακια! Καλημερα Bebeangel! Καλε που ειστε οι υπολοιπες?? Γιατι χαθηκατε?? Καλα η Βασιλικουλα μας πρεπει και να ξεκουραζεται, οι μαμαδες εχουν τα ζουζουνια τους, αλλα οι υπολοιπες που ειστε?? Ειπαμε εμεις οι υπολοιπες θα παμε στο φθινοπωρινο γκρουπ και τοτε θα ερθουν μαζι ολα τα ευχαριστα!!Προς το παρον θα ειχαριστηθουμε ηλιο,θαλασσα και τα αγορια μας!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Ντομινακι μου!!!

Τι κανει κοριτσακι μου...????

Εεεετσι οπως τα λες...Συμφωνω απολυτα....:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Eγω τα ιδια!Διαβαζω ευχαριστα νεα σημερα!Ολο εγκυμοσυνες σημερα στο parents και χαιρομαι πολυ για ολα τα κοριτσια! Αντε συντομα και στα δικα σου Bebeangel!Eμενα το forum ειναι η παρηγορια μου!Διαβαζω τα ευχαριστα και χαιρομαι τοοοσοοο πολυ γιατι ξερω ποσο προσπαθουν ολα τα κοριτσια γι αυτο το ονειρο!Αντε πια καιρος να ερθει και καμμια καινουρια εγκυμοσυνη και στο forum της αζωοσπερμιας, να παρουμε λιγακι τα επανω μας κι εμεις οι υπολοιπες!!!

Link to comment
Share on other sites

Eγω τα ιδια!Διαβαζω ευχαριστα νεα σημερα!Ολο εγκυμοσυνες σημερα στο parents και χαιρομαι πολυ για ολα τα κοριτσια! Αντε συντομα και στα δικα σου Bebeangel!Eμενα το forum ειναι η παρηγορια μου!Διαβαζω τα ευχαριστα και χαιρομαι τοοοσοοο πολυ γιατι ξερω ποσο προσπαθουν ολα τα κοριτσια γι αυτο το ονειρο!Αντε πια καιρος να ερθει και καμμια καινουρια εγκυμοσυνη και στο forum της αζωοσπερμιας, να παρουμε λιγακι τα επανω μας κι εμεις οι υπολοιπες!!!

Και στα δικα σας κοριτσακι μου-και στα δικα σας με ολη μου την καρδουλα!!!

Ερχονται και σε εμας τα ευχαριστα Ντομινακι μου...ετσι για να παρει φορα το τοπικ και μια γουρλου να ξεκινησει και να ακολουθησουν οοοοοολα τα κοριτσακια μετα...!!!

Μια να κανει την αρχη και θα ανακοινωνουμε φουσκωμενες κοιλιτσες τη μια μετα την αλλη...!!!

Θετικη σκεψη και πιστη Ντομινακι μου...:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Eγω τα ιδια!Διαβαζω ευχαριστα νεα σημερα!Ολο εγκυμοσυνες σημερα στο parents και χαιρομαι πολυ για ολα τα κοριτσια! Αντε συντομα και στα δικα σου Bebeangel!Eμενα το forum ειναι η παρηγορια μου!Διαβαζω τα ευχαριστα και χαιρομαι τοοοσοοο πολυ γιατι ξερω ποσο προσπαθουν ολα τα κοριτσια γι αυτο το ονειρο!Αντε πια καιρος να ερθει και καμμια καινουρια εγκυμοσυνη και στο forum της αζωοσπερμιας, να παρουμε λιγακι τα επανω μας κι εμεις οι υπολοιπες!!!

καποτε μπηκα κι εγω σ αυτην την ενοτητα ..με οχι ακριβωσ αζωοσπερμια αλλα με τελειως χαλια σπερμα!!! συνολο 100.000 ΜΟΝΟ....

..δεν πιστευα οτι μπορει να μπω σε τετοιου ειδους φορουμ και να συζηταω τετοια πραγματα...οταν καποτε γλεντουσα ..δεν μ ενοιαζε τιποτα....!

περασα χειρουργειο ινομυωματοσ 11 εκατοστων με καισαρικη .....πιστευοντας οτι ειμαι καλα πλεον ....και δωστου οι προσπαθειες παλι ..τιποτα ομως...!

...μπηκα σε διαδικασια σαλπιγγογραφιας ,αλλα μας προλαβε ενα σπερμοδιαγραμμα που ηταν εντελως χαλια! (ειπα παραπανω)

..με ενα μικροβιολογο ..να μας λεει εν ψυχρω...πετωντας τις απαντησεις μπροστα μας ...και λεγοντας..."μ αυτο το σπερμα δεν κανεις παιδι "!!!!!!!!:evil::evil::evil::evil:.....

τα χασαμε ...ξεκινησαμε ενα γολγοθα ...ψαχνοντασ για εξωσωματικεσ,χρηματα δεν υπηρχαν και τελικα δεν καναμε τπτ ...

...εκανε ομωσ εξετασεισ ο καλος μου και τελικα ειχε κιρσοκηλη β βαθμου!!!

περσυ ..χειρουργηθηκε με ποσοστο τυχον επιτυχιας...80%....(το υπολοιπο 20% που παρεμεινε ηταν αρκετο ωστε να μην μποροει να πιασει ...)

τον προηγουμενο μηνα ...εκανε ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΣΠΕΡΜΟΔ. (εχουμε κανε απο περσυ πανω απο 7...) και τελικα εφτασε τα 48.000.000......

του ειπε οτι δεν ειναι τοσο καλο ......(παλι με τον ΚΑΚΟ τον λογο Ο ΜΑΛΑΚΑΣ!!!!!)( στον ιδιο παντα μικροβιολογο ......)

συνεχιζαμε προσπαθειες......δεν πιαναμε .....

την παρασκευη (προχθες) ....ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!

ΜΗΝ ΧΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΣΑΣ ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ....ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΠΙΣΤΗ ,ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ!!!!!!!!!!

ποτε δεν εκανα σαλπιγγ. εγω ....πιστευα ...οτι εχω παλι προβλημα ..και απεφευγα....,φοβομουν γενικοτερα για τ αποτελεσματα....

ειχα και τρομερο αγχος..και ομως ειχα μια χοριακη την μερα που περιμενα περιοδο ...342.8 ....

θελει ομωσ και λιγο κοπο .....!!!να βρειτε την αρχη του "λαθους".....!!!

να ειστε ολες αισιοδοξες!!!!!

φιλια σε ολες!!!!!:P:p:p

ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ,ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΩ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ,ΘΕΛΗΣΕΙ...ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ....ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ .....!!!!!ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΒΡΕΘΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ Σ ΑΥΤΗ ΤΗ ΘΕΣΗ ΑΣΧΕΤΩΣ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΙΤΛΟ....ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑΣ Η ΟΛΙΓΟΑΣΘΕΝΟΣΠΕΡΜΙΑΣ ΚΛΠ.....;););)


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καποτε μπηκα κι εγω σ αυτην την ενοτητα ..με οχι ακριβωσ αζωοσπερμια αλλα με τελειως χαλια σπερμα!!! συνολο 100.000 ΜΟΝΟ....

..δεν πιστευα οτι μπορει να μπω σε τετοιου ειδους φορουμ και να συζηταω τετοια πραγματα...οταν καποτε γλεντουσα ..δεν μ ενοιαζε τιποτα....!

περασα χειρουργειο ινομυωματοσ 11 εκατοστων με καισαρικη .....πιστευοντας οτι ειμαι καλα πλεον ....και δωστου οι προσπαθειες παλι ..τιποτα ομως...!

...μπηκα σε διαδικασια σαλπιγγογραφιας ,αλλα μας προλαβε ενα σπερμοδιαγραμμα που ηταν εντελως χαλια! (ειπα παραπανω)

..με ενα μικροβιολογο ..να μας λεει εν ψυχρω...πετωντας τις απαντησεις μπροστα μας ...και λεγοντας..."μ αυτο το σπερμα δεν κανεις παιδι "!!!!!!!!:evil::evil::evil::evil:.....

τα χασαμε ...ξεκινησαμε ενα γολγοθα ...ψαχνοντασ για εξωσωματικεσ,χρηματα δεν υπηρχαν και τελικα δεν καναμε τπτ ...

...εκανε ομωσ εξετασεισ ο καλος μου και τελικα ειχε κιρσοκηλη β βαθμου!!!

περσυ ..χειρουργηθηκε με ποσοστο τυχον επιτυχιας...80%....(το υπολοιπο 20% που παρεμεινε ηταν αρκετο ωστε να μην μποροει να πιασει ...)

τον προηγουμενο μηνα ...εκανε ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΣΠΕΡΜΟΔ. (εχουμε κανε απο περσυ πανω απο 7...) και τελικα εφτασε τα 48.000.000......

του ειπε οτι δεν ειναι τοσο καλο ......(παλι με τον ΚΑΚΟ τον λογο Ο ΜΑΛΑΚΑΣ!!!!!)( στον ιδιο παντα μικροβιολογο ......)

συνεχιζαμε προσπαθειες......δεν πιαναμε .....

την παρασκευη (προχθες) ....ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!

ΜΗΝ ΧΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΣΑΣ ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ....ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΠΙΣΤΗ ,ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ!!!!!!!!!!

ποτε δεν εκανα σαλπιγγ. εγω ....πιστευα ...οτι εχω παλι προβλημα ..και απεφευγα....,φοβομουν γενικοτερα για τ αποτελεσματα....

ειχα και τρομερο αγχος..και ομως ειχα μια χοριακη την μερα που περιμενα περιοδο ...342.8 ....

θελει ομωσ και λιγο κοπο .....!!!να βρειτε την αρχη του "λαθους".....!!!

να ειστε ολες αισιοδοξες!!!!!

φιλια σε ολες!!!!!:P:p:p

ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ,ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΩ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ,ΘΕΛΗΣΕΙ...ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ....ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ .....!!!!!ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΒΡΕΘΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ Σ ΑΥΤΗ ΤΗ ΘΕΣΗ ΑΣΧΕΤΩΣ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΙΤΛΟ....ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑΣ Η ΟΛΙΓΟΑΣΘΕΝΟΣΠΕΡΜΙΑΣ ΚΛΠ.....;););)

Αλλο ένα θαύμα σαν και το δικό μου!!!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!!! Με το καλο να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλια!!! Κι εμείς με μηδενικό σπερμοδιάγραμμα για μήνες, από τη πλήρη αζωοσπερμια φτάσαμε στα 36 εκ. Με εντελώς χαλια μορφολογία και κινητικότητα κι όμως ο μπεμπούλης είναι κιόλας 5,5 μηνών!!!!! Είδατε κορίτσια που δεν πρέπει να απελπίζεστε; Ο Θεός δεν αφήνει κανέναν!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καποτε μπηκα κι εγω σ αυτην την ενοτητα ..με οχι ακριβωσ αζωοσπερμια αλλα με τελειως χαλια σπερμα!!! συνολο 100.000 ΜΟΝΟ....

..δεν πιστευα οτι μπορει να μπω σε τετοιου ειδους φορουμ και να συζηταω τετοια πραγματα...οταν καποτε γλεντουσα ..δεν μ ενοιαζε τιποτα....!

περασα χειρουργειο ινομυωματοσ 11 εκατοστων με καισαρικη .....πιστευοντας οτι ειμαι καλα πλεον ....και δωστου οι προσπαθειες παλι ..τιποτα ομως...!

...μπηκα σε διαδικασια σαλπιγγογραφιας ,αλλα μας προλαβε ενα σπερμοδιαγραμμα που ηταν εντελως χαλια! (ειπα παραπανω)

..με ενα μικροβιολογο ..να μας λεει εν ψυχρω...πετωντας τις απαντησεις μπροστα μας ...και λεγοντας..."μ αυτο το σπερμα δεν κανεις παιδι "!!!!!!!!:evil::evil::evil::evil:.....

τα χασαμε ...ξεκινησαμε ενα γολγοθα ...ψαχνοντασ για εξωσωματικεσ,χρηματα δεν υπηρχαν και τελικα δεν καναμε τπτ ...

...εκανε ομωσ εξετασεισ ο καλος μου και τελικα ειχε κιρσοκηλη β βαθμου!!!

περσυ ..χειρουργηθηκε με ποσοστο τυχον επιτυχιας...80%....(το υπολοιπο 20% που παρεμεινε ηταν αρκετο ωστε να μην μποροει να πιασει ...)

τον προηγουμενο μηνα ...εκανε ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΣΠΕΡΜΟΔ. (εχουμε κανε απο περσυ πανω απο 7...) και τελικα εφτασε τα 48.000.000......

του ειπε οτι δεν ειναι τοσο καλο ......(παλι με τον ΚΑΚΟ τον λογο Ο ΜΑΛΑΚΑΣ!!!!!)( στον ιδιο παντα μικροβιολογο ......)

συνεχιζαμε προσπαθειες......δεν πιαναμε .....

την παρασκευη (προχθες) ....ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!

ΜΗΝ ΧΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΣΑΣ ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ....ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΠΙΣΤΗ ,ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ!!!!!!!!!!

ποτε δεν εκανα σαλπιγγ. εγω ....πιστευα ...οτι εχω παλι προβλημα ..και απεφευγα....,φοβομουν γενικοτερα για τ αποτελεσματα....

ειχα και τρομερο αγχος..και ομως ειχα μια χοριακη την μερα που περιμενα περιοδο ...342.8 ....

θελει ομωσ και λιγο κοπο .....!!!να βρειτε την αρχη του "λαθους".....!!!

να ειστε ολες αισιοδοξες!!!!!

φιλια σε ολες!!!!!:P:p:p

ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ,ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΩ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ,ΘΕΛΗΣΕΙ...ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ....ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ .....!!!!!ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΒΡΕΘΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ Σ ΑΥΤΗ ΤΗ ΘΕΣΗ ΑΣΧΕΤΩΣ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΙΤΛΟ....ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑΣ Η ΟΛΙΓΟΑΣΘΕΝΟΣΠΕΡΜΙΑΣ ΚΛΠ.....;););)

Συγχαρητηρια!!!! Με το καλο κοπελα μου!

Ευχομαι να απολαυσεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη και σε λιγους μηνες να κρατας ενα γερο μωρακι!:-P

Link to comment
Share on other sites

ath_gal1

Μπραβο κοριτσι μου με το καλο να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη :-P:razz::-P

Eμεις πηγαμε στον γιατρο την Παρασκευη και πρωτα ο Θεος στις 26/9 γενναμε :P:p:p ο μπεμπης μια χαρα ολα εως τωρα πανε καλα...θα σταματησω τις αντιπηκτικές αρχες ιουλίου αλλα ξεκινησα ινσουλινη λογω διαβητη κυησης...δεν ειναι τπτ κανω κ διατροφη...θα γεννησω κ θα ειμαι πιο αδυνατη απ οτι γκαστρωθηκα...ειμαι ηδη -8 κιλα απ τον γεναρη χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινα ...δεν μπηκα να γραψω εδω για να μου δωσετε τα .."συχαρηκια" ,βεβαια σας ευχαριστω ολες....αλλα για να σας πω και τη δικη μου εμπειρια που ξεκινησαμε απο το απολυτο 0 !!!! ..τι κι αν ειχαμε 100.000 συνολο σπερμα ..και 0 % ζωτικοτητα και κινηση 0% ,....!!!!

μονο γι αυτο μπηκα....:oops:


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Eμεις πηγαμε στον γιατρο την Παρασκευη και πρωτα ο Θεος στις 26/9 γενναμε :P:p:p ο μπεμπης μια χαρα ολα εως τωρα πανε καλα...θα σταματησω τις αντιπηκτικές αρχες ιουλίου αλλα ξεκινησα ινσουλινη λογω διαβητη κυησης...δεν ειναι τπτ κανω κ διατροφη...θα γεννησω κ θα ειμαι πιο αδυνατη απ οτι γκαστρωθηκα...ειμαι ηδη -8 κιλα απ τον γεναρη χαχαχα

Μπραβο Βασιλικη μου...πως περναει ο καιρος κοριτσακι μου...με το καλο-με το καλο...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...