Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κ απο εμενα...

κοριτσια που ειστε στην προσπαθεια μην χανετε την πίστη σας ... ολα θα γινουν...

Ειμαι στην 21η εβδομαδα κ δεν μπορω ακομα να πιστεψω το θαυματακι στην κοιλιτσα μου...

Σας φιλώ

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Vasiliki! Σου στελνουμε κι εμεις τα φιλια μας και απο εσενα παιρνουμε ολες μας κουραγιο!!!!!

ΑΓAΠEΣ μου γεια σας!!!συγγνωμη που χαθηκα αλλα ειχα αναγκη να ξεφυγω απο ολα αυτα....διαβαζα τα νεακια σας ομως βρε βασιλικη πως περασε ο καιρος;;;;;;αντε με το καλο κοπελα μου!!!!η μπεμπουλα που ειναι;;;μαιρη ευχουλα ροξαν και εσυ βασιλικη μου μας δειχνετε να μην το βαζουμε κατω και σας ευχαριατουμε πολυ.ο αντρουλησ μου ηθελε πολυ στηριξη κοριτσια ....πρωτη φορα τον ειδα να κλαιει με λιγμους η αγαπη μου και τοσο περισαοτερο να κλαιω που δεν τον εκανα ευτυχισμενο...θελημα Θεου ομως και τωρα παιρνουμε τα πανω μας!!!!!!καναμε καμπυλη ζαχαρου τελεια και απο σεπτεμβρη ξανασυζηταμε!!!ακομα εχω περιοδο βεβαια μια καφε σταμπες μια αιμα, κοντα δεκα μερες και απο εβδομαδα θα με δει ο γιατρος μηπως παρεμβει ο ιδιοσ..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο εμενα...

κοριτσια που ειστε στην προσπαθεια μην χανετε την πίστη σας ... ολα θα γινουν...

Ειμαι στην 21η εβδομαδα κ δεν μπορω ακομα να πιστεψω το θαυματακι στην κοιλιτσα μου...

Σας φιλώ

Μπραβο Βασιλικουλα μου!!!

Ειδες πως περασε ο καιρος...???

Ειπαμε για ποτε το συζηταμε,για ποτε-με το καλο-θα εχεις το ζουζουνακι αγκαλιτσα,ουτε που θα το καταλαβεις κοριτσακι μου υπεροχο!!!

Φιλακια πολλα-πολλα!!!

:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φιλακια και καληνυχτες σε ολα τα κοριτσακια!!!

Υγεια & Πίστη αγαπες μου...Τα ευχαριστα ερχονται...Ανοιγουμε τις καρδουλες μας στα ευχαριστα για να ερθουν και να μας συναντησουν!!!

:D

:D

:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου!!τι κανετε??lollipop μου εμεις ετοιμαζομαστε σιγα σιγα για τον γαμο!!με εχει πιασει μια ανυπομονησια αλλα την παλευω!!!εσεις τελικα θα πατε σεπτεμβρη??δε θα πατε ιουλιο που λεγαμε??την επομενη φορα θα πανε ολα καλα και το ονειρο που ειδες δε πιστευω να ειναι τυχαιο!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου!!τι κανετε??lollipop μου εμεις ετοιμαζομαστε σιγα σιγα για τον γαμο!!με εχει πιασει μια ανυπομονησια αλλα την παλευω!!!

Μπεμπουλα κοριτσακι μου ,και απο εμενα ευχες για τον γαμο σας!!!

Η ωρα η καλη και οπως θα ειναι εκεινη η μερα να ειναι ολη σας η ζωουλα!!!

:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

H ωρα η καλη μπεμπουλα μου!!!!!!ευλογημενα στεφανα να εχετε και ολη η ζωη σας να ειναι σαν αυτη την μερα!!!!!!!!εγω την αναπολω ακομα εκεινη την μερα περασαμε υπεροχα!!!!!ΠOTE ME TO KAΛO;;;;τελικα οχι δεν θα παμε ιουλιο γιατι δεν ειμαιστε ετοιμοι ουτε ψυχολογικα ουτε ο οργανισμος μου δεν εχει συβελθει ακομα..καλθτερα τοβ σεπτεμβρη με την ησυχια μας,να εχουμε κανει και τα μπανακια μας και με καλη ψυχολογια ολα θα γινουν!!!!!και εγω το πιστευω μπεμπα μου οτι το ονειρο δεν ειναι τυχαιο!!!!!το ξερω οει ο αγιοσ μ εακουει και με προσεχει και οτι εγινε εγινε για καλο μας!!!!οσο ζω θα προσπαθω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Lollipop καλυτερα το Σεπτεμβριο! Συμφωνω.Να ξεκουραστειτε, να ηρεμησετε και να ξεκινησετε με νεες δυναμεις!Ευχομαι ολα να πανε καλα! Να στηριζεις τον αντρα σου, γιατι τελικα το εχουνε πολυ αναγκη. Mpempa η ωρα η καλη σου ευχομαι και συντομα τριπλη!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια ξεκουραστείτε, απολαυστε τη θάλασσα και τα αγόρια σας και που ξέρετε το θαύμα μπορεί να έρθει από μόνο του!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Maryy!Τι κανεις?Τι νεα απο το μικρο σου πριγκιπα?Εμεις εδω τα ιδια!Στην προσπαθεια.Εγω ελπιζω να ξεκινησω πρωτα ο Θεος το Φθινοπωρο!Μακαρι να γινοταν ενα θαυμα και να ερχοταν απο μονο του το μωρακι για την καθεμια μας,αλλα δυστυχως ειναι τοοοοοοσο δυσκολο!!!

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω κοριτσια μου για τις ευχες σας!!και εγω σε αυτο το θαυμα εχω στηριχτει!!προχθες μας ανακοινωσε η κουνιαδα μου οτι ειναι εγκυος...χαρηκα πολυ αλλα στεναχωριεμαι που δεν μπορω να το χαρω οσο πρεπει!!!ειναι 39 χρονων κ εμεινε κατευθειαν εγκυος...η κολητη μου ειναι επισης εγκυος και γενικα ολες οι φιλες μου εχουν μπει σε αυτη τη διαδικασια!!με ποναει το γεγονος του οτι δεν μπορω να χαρω οπως θα χαιρομουν πριν!!!οταν εμας το πε η κουνιαδα μου μπροσττα σε ολους κρατιομουν να μη κλαψω με λιγμους!!δε μπορω να πιστεψω οτι ειναι κατι τοσο φυσιολογικο και ευκολο κ εμεις πρεπει να περασουμε ολο αυτον το γολγοθα!!ειναι αδικο!!εχω χασει τον εαυτο μου!!ο θεος να μας δινει κουραγιο...μακαρι να γινταν ενα θαυματακι κ στο γαμο μου να ειμουν τοοοοσο ευτηχισμενη!!!τι να πω απογοτευση!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπεμπούλα μου όταν είχα τις αποβολες μου λες και το σύμπαν συνομωτούσε εναντίον μου, όλα τα πολυ δικά μου άτομα έμεναν έγκυες! Κι όταν άκουγα μάλιστα ότι δεν τα θέλανε..... Κλεινόμουν στο δωμάτιο κι Εκλαιγα για μέρες!! Δεν έτρωγα δεν μιλούσα σε κανέναν κατάθλιψη. Τώρα ξέρεις γιατί κλαίω!!! Γιατί ο Ταλιμπάν μου ξυπνάει το βράδυ κάθε μισή ώρα κι εγω επι 5 μήνες κοιμάμαι ζήτημα δυο ώρες το 24ωρο!!! Δεν ειμαι αχαριστη αυτό που θέλω να πω είναι ότι σε λίγο καιρό ότι περνάτε τώρα θα είναι μια κακή ανάμνηση ένας εφιάλτης τίποτα άλλο. Δύσκολο να το πιστεύεις το ξέρω αλλά τα έχω περάσει και στο εγγυώμαι!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...