Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

ΚΟΠΕΛΟΥΔΕΣ μου για τον αντρα μου κρταω και ειμαι δυνατη!οι δικοι μου ανθρωποι επαθαν πλακα με την ψυχραιμια που εδειξα..αλλα να σας πω κατι..κατι που το σκεφτομαι και ισως καποιες φορες να με παιρνει το παραπονο..αλλα ο Θεος ξερει γιατι..ισως ηταν αρρωστα..ισως δεν επρεπε ...την τριτη την προηγουμενη ειδα στον υπνο μου οτι εκαναν εργασιες στην εκκλησια του πολυουχου του νησιουμου..έεε χτες πηγα να προσευχηθω και να ανψω ενα κερακι για ολες μας και τι αντικρυσα;;;σας το λεω και κλαιω...οτι ειδα στον υπνο μου ,στο δωματιο που εχουν την λαρνακα,κανανε εργασιες..αθτ ειδα στον υπνο μου..του ζητουσα να μου δειξει ενα σημαδι οτι με ακουει..ηθελα να το μοιραστω μαζι σας και να σας πω οτι η πιστη μου μεγαλωσε ακομα περισσοτερο και πιστευω οτι την επομενη φορα θα πανε ολα καλα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Lollipop μου εγώ για έναν ανεξήγητο λόγο σκέφτομαι οτι μπορει να γινει ενα θαυμα κ να μεινω φυσιολογικα!!!δε ξερω γιατι;;σου έδωσε σημάδι οπότε να προσπαθείτε με τον αντρα σ μηπως κ γινει το θαύματα κι!!ποτε δε ξέρεις!!γενικα μετα απο μια εξωσωματικη ποτε πρεπει να ξανά κανεις;;;

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΛΗΣΑ με τον γιατρο μου κ μου ειπε οτι το τεστ ηταν θετικο και δεν ηταν η ενεση...επρεπρ να κανω χοριακη εκεινη την μερα αλλα θα κανω και αυριο αλλη μια γιατι τον παραξενευουν πολλα πραγματα..οχο οτι θα δειξει κατι απλα απο περιεργεια..τουλαχιστον χαιρομαι που εμεινα εγκυοδ ασχετα με το αποτελεσμα γιατι θα ηταν αρρωστο..με κατεψυγμενα μπεμπα μου τον ιουλιο μπορω χωρια καθολου φαρμάκα !!!!μου ειπαν να κανω εξεταση καρυοτυπου και καμπθλη ζαχαρου

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να εχει γινει λαθος!!!!lollipop μ συγνώμη που ρωτάω αλλα όπου ναναι θα περάσω κ εγώ τα ίδια!!!η δεύτερη εξωσωμ θα σας παει οικονομικά οπως κ η πρώτη;;;δεν κάνουν καλύτερη τιμή ;;;βλέπεις δε μας φτάνουν τα αλλα έχουμε κ το οικονομικό να μας τρελαινει!!τουλαχιστον ενα απτά 2 να πήγαινε κάλα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΙΛΗΣΑ με τον γιατρο μου κ μου ειπε οτι το τεστ ηταν θετικο και δεν ηταν η ενεση...επρεπρ να κανω χοριακη εκεινη την μερα αλλα θα κανω και αυριο αλλη μια γιατι τον παραξενευουν πολλα πραγματα..οχο οτι θα δειξει κατι απλα απο περιεργεια..τουλαχιστον χαιρομαι που εμεινα εγκυοδ ασχετα με το αποτελεσμα γιατι θα ηταν αρρωστο..με κατεψυγμενα μπεμπα μου τον ιουλιο μπορω χωρια καθολου φαρμάκα !!!!μου ειπαν να κανω εξεταση καρυοτυπου και καμπθλη ζαχαρου

Τι εννοεις οταν λες εμεινα εγκυος????? Κατι μου διαφευγει??? Η χοριακή σου πόσο ήταν???

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα βασιλικη μου.εννοω οταν λεω οτι εμεινα εγκυος συμφωμα με το θετικο τεστακι και μεταβαφουωμεσολαβησαν τεσσερισ μερες κατεβηκε στο τρια και χτες που εκανα ηταν δυο..αυτο εννοω και αυτο μου εξηγησε ο γιατρος.μαλλον καποιας χρωμοσωμικης ανωμαλιας λογω των ωαριων μου που ηταν καπια λιγο ανωμαλα λογω φαρμακων;;ηταν ο κυκλοσ ετσι;;ο γιατροσ πιστευει οτι δεν εκανα τα φαρμακα για μενα αφου οι ορμονικσ μου ηταν τελειεσ.σασ φιλω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


lollipop συμφωνω με τη μοριτσα!!μονο μια μαχη!!!δε σημαινει τιποτα!!!παρε παραδειγμα απ την ιστορια της μαιρουλας κ μην το βαζετε κατω..θαυματα γινονται καθε μερα!υπομονη,επιμονη κ πολλη πολλη αγαπη μεταξυ σας!

καλο σαββατοκυριακο σε ολες!!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλο μηνα με υγεια και ομορφες ειδησεις!!!

Φιλακια


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Θέλω τόσες μέρες να γράψω και δεν έχω προλάβει να κάνω κιχ!! Lolipaki μου γλυκό διάβαζα καθημερινά τα νέα σου!! Να σου πω κι εγώ με τη σειρά μου πως αν ήταν να το βάζαμε κάτω με την πρώτη προσπάθεια καμία δεν θα είχε μωρό στην αγκαλιά της!!! Πίστεψε με είναι στο δρόμο!!!!! Λένε ότι συνήθως η πρώτη εξ. Είναι αναγνωριστική για το σώμα!!! Και στη γονιμοποίηση τα πήγατε υπέροχα! Εγώ είχα κάνει 21 ωαρια και βγήκαν μόνο 5 εμβρυα! Η επόμενη με τα κατεψυγμένα ούτε που θα σου φανεί!!! Πίστη και το νινι έρχεται! Οι υπόλοιπες διαβάζω καλά!

Βασιλικουλα περνάνε οι μέρες!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...