Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Καλησπερα κ πολλα φιλια σε ολες,στις κοιλιτσες κ στα μωρουλια σας!

Λολιποπ καλα αποτελεσματα αυριο!!καλα δε θυμαμαι??να εχετε τα καλυτερα νεα σας ευχομαι ολοψυχα!!

Μπεμπα κ μεις πριν το γαμο βρισκομασταν στην ιδια κατασταση με σας,την ιδια εποχη!!σε καταλαβαινω α π ο λ υ τ α!!τελικα γλυτωσαμε κ τη βιοψια 9 μηνες μετα!!!παρε τα πανω σου,ευχαριστησου τις προετοιμασιες κ το γαμο σας κ να σκεφτεσαι πως δεν ειναι πολυς ο καιρος που θα στε μονοι σας με τον αντρα σου!!το μπεμπακι παραμονευει!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λολιποπ μου καλα αποτελεσματα αυριο!!!!ευχομαι να εχεις τα καλυτεροτερα νεα...θα περιμενουμε τη χοριακαρα σου κοριτσακι μου!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ αγαπες μου!!!!ειχα γραψει ενα κατεβατο και με πεταξε εξω!!!!παω για χοριακη!!!!!σας ευχαριστω γιατην αγαπη σας και την θετικη σας σκεψη!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


lollippop μου τι να πω???συνεχιζουμε ακαθεκτοι μεχρι να πιασουμε το ονειρο μας!!!αφου ειχες ενα θετικο τεστακι τι μπορει να μεσολαβησε???μηπως βγηκε λαθος??τι να πω δε ξερω!!

Link to comment
Share on other sites

Lollipop ... το κεφαλι ΨΗΛΑ και συνεχιζεις ... δεν θα νικησει το προβλημα αλλα εσύ...

Αν το θετικό τεστ ηταν απο τεστ εγκυμοσυνης τοτε ηταν σιγουρα λαθος...Αλανθαστη ειναι μονο η χοριακή...

Link to comment
Share on other sites

Προσάθω να καταλβω τι πηγε στραβα...ολα τελεια,ο γιατρος μεχρι κ παρενθετη μαμα μ ειπε να γινω με τετοια μητρα κ ενδομητριο..γιατι φυγανε τα μωρακια μας;;ειναι αβασταχτο κοριτσια μου..τα εχετε περασει εσεοα και με αισιπ τελοςαλλα μου φαινονται βουνο ολα πλεον...

Link to comment
Share on other sites

Lollipop οσο τελεια κ αν ειναι ολα ποτέ δεν μπορείς να είσαι σιγουρος για το αποτελεσμα... Ξεχνάς οτι μιλαμε για μια διαδικασια η οποία είναι "παρα φύση" κατα καποιο τρόπο...

Μπορεί εκει που τα εβαλε μεσα στη μητρα να μην γουσταραν ... (οπως χαρακτηριστικά μου ειχε πει ο αντρας μου καποια στιγμή) μιας κ απ τη στιγμή που τα βαζουν κ μετα δεν ξερουμε τι γινεται....

Μπορεί να ηταν αριστα αλλα η δυναμική τους να ηταν εως εκει...

Μπορεί ... Μπορεί .... Χίλια δυο μπορεί.... Κ εγω ειχα τελεια μητρα κ τελειο ενδομητριο κ καλης ποιοτητα ωαρια και καλες εξετασεις κ ολα καλα...αλλα δεν καθοτανε το ατιμο... :|

Link to comment
Share on other sites

Lollipop καλυτερα ξανακανε μια χοριακη παλι , μηπως ηταν νωρις?! Ομως, οπως και να ερθουν τα πραγματα δεν πρεπει να το βαλεις κατω. Το ξερω πως ειναι παρα πολυ δυσκολο ολο αυτο, και οτι και να σου πω δεν σε παρηγορω. Θα ξανακανεις την προσπαθεια σου και θα πρεπει να εισαι αισιοδοξη, αν τελικως τα αποτελεσματα ειναι αρνητικα. Ειλικρινα στενοχωρηθηκα κι εγω πολυ.Στο λεω με καθε ειλικρινεια. Ομως, στη ζωη πρεπει να ειμαστε δυνατοι και δεν πρεπει και τον αντρα σου να τον αφησεις να τον παρει απο κατω αυτο. Ειστε νεοι και θα κανετε παιδακι. Σιγουρα! Ειναι θεμα χρονου. Ακομη κι αν τωρα τα πραγματα τελικα δεν ειναι θετικα, εχεις νομιζω και καποια αλλα εμβρυακια στη καταψυξη και θα ξαναπροσπαθησεις! Κι αν χαθηκε μια μαχη , δεν σημαινει πως χασαμε και τον πολεμο σωστα?? Αυτοι που επιμενουν παντα νικανε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...