Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Tο μαθαμε αρχες φλεβαρη,τελη φλεβαρη ημουν στο κεντρο εξβσωματικης και μετα απλα περιμενα να με μαζεψω τα λεφτα για να ξεκινηασω..δλδ τρεισ μηνες το ξερουμε.γιατι;

Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΗ ηταν η συμβουλ του γυναικολογου μου οσο πιο γρηγορα ενεργησετε τοσο το καλυετρο για σας!!!!!!και αμεσως κατεβηκαμε αθηνα!!!!δεν υπαρχουν πολλες επιλογες ματακαι μουσε αυτο το προβλημα...εμας η ιστολογικη εδειξε οτι κατι εγινε στην πορεια της ζωης του..τι;;;;;δεν με ενδιαφερει ουτε τον ανδρα μου..απλα ετυχε σε μας!!!!παρε τον ανδρουλη σου αγκαλια και κοιτεξτε το προβλημα καταματα!!!τι μπορουμε να κανουμε;;;;αυτο αυτο και αυτο....παμε;;;;;TEΛOΣ!!!!μαζι ενωμενοι και αγαπημενοι....και το Θαυμα σας σας περιμενει στην γωνια μετα τα στεφανα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

λολιποπ ΜΗΝ κανεις κανενα τεστ... Μονο χοριακή την ημερα που σου ειπε ο γιατρος... παιζει να μην δειξει τπτ...τα τεστ κατα βαση λειτουργουν με ημερες καθυστερησης εσυ εισαι με ημερες εμβρυομεταφοράς...μπορει η εμφυτευση να γινει αμεσως μπορει σε 2 μερες...γι αυτο μην κανεις τπτ...μονο υπομονη :-P

Μπεμπα ακολουθησε τα χναρια της λολιποπ... κανε το γαμο σου κ ξεκινα...μην χανεις χρονο σε ουρολογους κλπ... μην ψαχνεις πως τι κ γιατι...σας ελαχε οπως κ σε εμας...βουρ για την λυση...γιατι υπαρχουν λυσεις... ΑΝ δεν υπηρχαν τι θα εκανες??? :-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σταυρουλι μου γλυκο καλα ειμαι ματια μου!!!!εχω αρκετα συμπτωματα ,ζαλαδες πολλες πεινα...την μια πισετυω οτι εχουν παει ολα κατευχην και ερχονται και στιγμες αρνητισμου..περασαν οι μερες ομως και θα κανω υ;ομονη!!!εσυ τι κανεις;;σε τι φαση εισαι;μπεμπουλα που εισαι;;βάσιλικη μου τι αποφασισες τελικα με την αμνιο;;;

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου!!ΕΜΕΙς ειμαστε στην φαση των προετοιμασιων του γαμου!!δωρακια για καλεσμενους,στολισμοι κτλ!!θα ηταν τοσο ομορφα ολα αν αυτη την περιοδο δε μ μαυριζε το προβλημα μας τη ψυχη!!δεν μπορω να το χαρω βρε κοριτσια 100%!!!εχω γινει πολυ ευσυγκινιτη κλαιω με το παραμικρο τι εχω παθει παναγια μου εγω που δεν εκλαιγα ποτε??πηγα στον φωτογραφο κ εβλεπα αλμπουμ απο γνωστα μου ζευγαρια που παντρευτηκαν και εχουν κ νινακια τωρα και με πηραν τα ζουμια!!!τι να πω??

Link to comment
Share on other sites

Λολιποπ μου τα γλυκα σου τα μωρακια σου φερνουν τα συμπτωματα βρε!!!!!♥♥♥αληθειαθυμησε μου ποτε πας για χοριακη...σε καμια βδομαδα;

Μπεμπα μου οσο μπορεις ζησε τις στιγμες του γαμου σου και της προετοιμασιας γιατι περνανε και αργοτερα θα το μετανιωνεις...δε ξεχνιεται το προβλημα μας ευκολα αλλα καποιες φορες πρεπει να το βαζουμε λιγο στην ακρη....εχουμε κ εναν αντρα που πρεπει να τον εχουμε στα πουπουλα!!!!!

Εμεις δε προχωραμε σε καμια διαδικασια...θα δειξει ο χρονος τι θα αποφασισουμε..:D


ttc.png

W6Qpp3.png

A3Prp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!ειμαι απο ενα διπλανο θεματακι αλλα σας διαβαζω συχνα!παιρνω απιστευτο κουραγιο!αποφασισαμε και εμεις για εξωσωματικη αφου ταλαιπωρηθηκαμε, αδικα πιστεω, ακομα και με σπερματεγχυσεις. ξεκινησαμε πριν απο 3 χρονια περιπου, ανακαλυψαμε μετα απο σπερμοδιαγραμμα οτι ο αντρας μου ειχε 800.000 σπερματοζωαρια και ολα αρνταν!!!!κανενα δεν κουνιοταν.ο λογος ηταν μια ωραιοτατη κιρσοκηλη και μαζι και προστατιδα. για να πολυλογω με τα πολλα φτασαμε εως και 15.000.000 με μετρια κινητικοτητα αλλα τιποτα. τζιφος. βεβαια τα νουμερα παιζουν αρκετα πλεον.....τελος παντων...η τελικη αποφαση ειναι εξωσωματικη και μαλιστα κατα πασα πιθανοτητα μικρογονιποποιηση.Αρα κοριτσια αυτο που θελω να πω ειναι πως τα νουμερα δεν παιζουν καμια σημασια!αμα ειναι να ερθει θα ερθει εστω και με μερικες χιλιαδες!

Διαβαζα την ιστορια της ΜARY και πραγματικα συγκλονιστηκα!!ευχομαι ολες να γινουμε συντομα μανουλες και να συνεχισουμε να δινουμε η μια κουραγιο στην αλλη!και οι εγκυμονουσες να εχουν μια τελεια εγκυνοσυνη και υγιεστατα μωρακια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμείς νατασουλα μου θα κάνουμε επέμβαση μπάς κ βρούμε καμία δεκαρα!!και αν βρούμε!!!και αν ειναι ικανά να γονιμοποιησουν!!σταυρουλι έχεις δίκιο,εσείς σε τι φάση βρίσκεστε;;

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και παλι!!!!μπεμπακι μου οπως ειπα και παρακατω δε προχωραμε σε καμια διαδικασια ακομη..το εχουμε αφησει λιγο στο φλου το θεμα μας!δεν ειναι οτι δε καιγομαι για μωρακι και γω αλλα θελουμε ολα να γινουν ψυχραιμα και με μεγαλη αποφασιστικοτητα και δεν ειμαστε ακομη σ'αυτη τη φαση!;)


ttc.png

W6Qpp3.png

A3Prp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια

Λολιποπ αντε σιγα σιγα περναει ο καιρος...υπομονη κανε...κ οπως ειπα παλι ΜΗΝ ψαχνεις για συμπτωματα...

Εμεις πηγαμε στο γιατρο μας καθησυχασε πολύ κ μαλλον δεν θα κανω τπτ...θα το αφησω στο ΘΕΟ...

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσια! Εγω εχω αφιερωθει στις δουλειες του σπιτιου!Φτιαχνω ντουλαπες, ρουχα γινεται πανικος και ειμαι πτωμα! Ατελειωτες οι δουλειες. Lollipop κοντευουν οι μερες? Ολα καλα θα πανε, ειμαι σιγουρη. Vasiliki πως εισαι? Να κανεις αυτο που θες εσυ.Αυτο ειναι και το σωστο.Κι εγω μαλλον δεν θα εκανα τιποτα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...