Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Καλημερα!Κοριτσια μου περισσευει μια ενεση cetrotide 0,25 που ληγει τον Ιουνιο!!!!!!Οποια κοπελα τη χρειαζεται ας μου στειλει προσωπικο μηνυματακι!!!!!

Φιλια πολλα σε ολες σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑλημερα κοριτσια μοθ!! ΣAΣ EYXAPιστω για τις απαντησεις ειναι πολυ καλυτερα με το βολταρεν που πηραμε!!!απλα δεν τον βολευεουν τα ραμματακια,5 εκανε!σημερα η αγωνια ξεκινα της αναμονηςω λοιπον..κατα τις 12 θα παραλαβω κ ας προσευχηθω πτι θα μεινουν με την μανουλα κ τον πατερουλη!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑλημερα κοριτσια μοθ!! ΣAΣ EYXAPιστω για τις απαντησεις ειναι πολυ καλυτερα με το βολταρεν που πηραμε!!!απλα δεν τον βολευεουν τα ραμματακια' date='5 εκανε!σημερα η αγωνια ξεκινα της αναμονηςω λοιπον..κατα τις 12 θα παραλαβω κ ας προσευχηθω πτι θα μεινουν με την μανουλα κ τον πατερουλη!!![/quote']

με το καλο κοριτσι μου να ειναι στεριωμενα για 9 μηνες στην κοιλιτσα σου!!!ενισχυουμε τις προσευχες σου και μεις απο την μερια μας!!!!!:D:D:D


ttc.png

W6Qpp3.png

A3Prp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑλημερα κοριτσια μοθ!! ΣAΣ EYXAPιστω για τις απαντησεις ειναι πολυ καλυτερα με το βολταρεν που πηραμε!!!απλα δεν τον βολευεουν τα ραμματακια' date='5 εκανε!σημερα η αγωνια ξεκινα της αναμονηςω λοιπον..κατα τις 12 θα παραλαβω κ ας προσευχηθω πτι θα μεινουν με την μανουλα κ τον πατερουλη!!![/quote']

ειχα τοοοσο καιρο να μπω κ τι να δω!?!?!?!?!?!?

ευχαριστα νεα!!!!!!ποσο χαρηκα!!!!

μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!

με το καλο να δεχτεις τα μωρουλινια σου κ να φωλιασουν μεσα σου για τους επομενους 9 μηνες!!!!!

πολλη κ καλη επιτυχια κ ααααπππππειρη μωρουδοσκονη απο μενα κ τις μπεμπουλινες μου!!!!

πολλα φιλια σε ολες σας!!!!στα μωρακια κ στις κοιλιτσες σας κ καλη επιτυχια σε ολες που προσπαθειτε!!!!το ονειρο ειναι κοντα!!!!

εμεις τρεχουμε!!!!!η μια παει δεξια κ η αλλη αριστερα!!!!!δε τολμω να τις

βγαλω μονη εκτος σπιτιου γιατι χαθηκαμε κυριολεκτικα!!!!αλλα εχουν αρχισει τις αγκαλιτσες τα φιλακια κ τα χαδακια κ εχουμε χασει το μυαλο μας οικογενειακως!!!!

ειμαι στη δουλεια κ πρεπει να σας αφησω!!!

καλη σας μερα!!!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ευχαριστω πολυ ολες!!!!!ευχουλα μακρι να εχουμε την τυχη την δικη σας!!!!!περιμενω να ξεκινησω εχουνε καθυστερηση..εειχα κοψει το τσιγαρο αλλα εκανα ρνα σημερα απο την αγωνια μου...αχ αχ αχ μετα την εμβρυομεταφορα πως συμπεριφεροσασταν;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λολιποπ τι εγινε??

τα πηρες τα εμβρυακια σου φανταζομαι!??!!??!!?με το καλο η χοριακη σου!!δν πειραζει ενα τσιγαρακι!!!κ γω ειχα κανει εκεινο το πρωι ενα απ τα κομμενα!!!μετα ομως μαχαιρι!!!δε θα θες απο μονη σου να καπνισεις!!

να σου πω εκεινεσ τις μερες τις αναμονης τις εβγαλα σπιτι ξαπλα κ υπνο!!

ειχα την ανεση απ τη δουλεια οποτε ημουν αραχτη!!τριτη εκαν χοριακη κ το σκ πριν, ηταν αγ.πευματος κ πηγαμε μια εκδρομουλα στις σπετσες για 4ημερο!!πολλη αγωνια κ πολλη προσευχη!!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑι ειμαι σπιτι αγκαλισα με την φωτο των μωρων!!!!!ειναι τρελαμενος ο αντρας μου απο την.χαρα τοθ!το εχει δεσει κομπο!!!!εχουμε δυο εμβρυακια τελεια 8διαιρεσεων κ ενα 6διαιρεσεων!!!πολυ πρωτογνωρο συναιαθημα ,εμενα μ ειπε ξαπλα σημερα,και για καφε μπορω να παω αλλα οχι περπατημα πολυ.μεχρι το σαββατο οτι ειναι να γινει θα γινει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑι ειμαι σπιτι αγκαλισα με την φωτο των μωρων!!!!!ειναι τρελαμενος ο αντρας μου απο την.χαρα τοθ!το εχει δεσει κομπο!!!!εχουμε δυο εμβρυακια τελεια 8διαιρεσεων κ ενα 6διαιρεσεων!!!πολυ πρωτογνωρο συναιαθημα ' date='εμενα μ ειπε ξαπλα σημερα,και για καφε μπορω να παω αλλα οχι περπατημα πολυ.μεχρι το σαββατο οτι ειναι να γινει θα γινει..[/quote']

Lollipop συγχαρητηρια!! Ευχομαι σε λιγες μερες να μας λες τα ευχαριστα με μια θετικη χοριακη!!!!!:D:D

Αυτη τη φωτογραφια την ειχα διπλα μου στο κομοδινο της μερες της αναμονης, την κοιτουσα καλα καλα και δεν μπορουσα να το συνειδητοποιησω!! Με το καλο και να ερθει και σε σας 1 η 2 μωρακια ;)

Εγω παλι λεω να αρχισω το καπνισμα! Η συμμορια ειναι στα φορτε της και ετοιμαζομαστε για την βουτια μας!

Φιλακια σε ολες!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΣΤΑΥΡΟΥΛΙ μου νασαι καλα ματια μου!!!!!!οτι καλυτερο ευχομαι κ σε εσενα κ σε ολεσ τις κοπελουδες που θα ξεκινησουν !!!!!ευχομαι να πανε ολα καλα!!!!νιωθω αχαριατη οταν το λεω αυτο γιατι υπαρχουν.κοπελεσ που προσπαθουν χρονια για ενα παιδακι

αλλα θελω να με βοηθησει ο Θεος να εουμε αισιο τελος γιατι δυο χρονια ψυχολογικα φτασαμε πατο...θελω τα χριστουγεννα που θα ερθουν να εχουμε παρεα με τον αντρουλη μου τα παιδακια μας και οχι να περιμενω το κοριτσακι του γειτονα για να γεμισει το σπιτι μου φωνες...σας αγαπω..φιλακια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Lollipop μου με το καλο κοριτσακι μου...ΟΛΑ να πάνε τέλεια κ να εχεις μια τερααααααααααααστια χοριακή.

Εμεις καλα ειμαστε...πρεπει να σκεφτω σοβαρα αν θα κανω αμνιοπαρακεντιση...λογω ηλικιας... :?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...