Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσια. Χριστος Ανεστη και χρονια πολλα! Lollipop σου ευχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια! Αυριο να εχετε ευχαριστα νεα και συντομα να μας ανακοινωσεις μια τεραστια χοριακη!!! Εγω ασχολουμαι με τη βαφτιστηρα μου,λειψαμε λιγες μερες με τον αντρα μου στο χωριο του, αλλα σαν το σπιτακι σου πουθενα. Ελπιζω ολες να περασατε ομορφα!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε τι απορία εχω ρε κορίτσια;;;;τη στιγμή την οποία πρεπει να γινει η βιοψια του αντρα μου υποτίθεται πως θα γινεται κ η ωορηξια η δικιά μου!!!πως γινεται αφού δε με αφήνουν να περάσω απο επιτροπή πιο πριν να πάρω εγώ τα φάρμακα για την προετοιμασία μου!!!θα μας τρελάνουν τελείως;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ξέρετε τι απορία εχω ρε κορίτσια;;;;τη στιγμή την οποία πρεπει να γινει η βιοψια του αντρα μου υποτίθεται πως θα γινεται κ η ωορηξια η δικιά μου!!!πως γινεται αφού δε με αφήνουν να περάσω απο επιτροπή πιο πριν να πάρω εγώ τα φάρμακα για την προετοιμασία μου!!!θα μας τρελάνουν τελείως;;;

Δεν ειναι απαραιτητο αυτο!!Εμενα ο γιατρος δεν προχωρουσε να μου δωσει φαρμακα αν δεν ηταν σιγουρος οτι υπαρχει σπερμα!

Ετσι πρωτα καναμε την βιοψια τα καταψυξαμε και μετα πηρα εγω φαρμακακια ..

Link to comment
Share on other sites

και εμενα δεν θελει να κανουμε ταυτοχρονα την ωοληψια!!μ ειπε ...γιατι να σε βαζω κοπελα μ στη διαδικασια αυτη αφου υπαρχει περιπτωση να μην γονιμοποιησουμε με του αντρα σου!!στη συνεχεια κανεις μια σπερματεγχυνση με δοτη κ τελειωνεις!!!αλλα απτην αλλη ακουω οτι το σπερμα φρεσκο ειναι καλυτερα!!δηλαδη εσυ εμεινες εγκυουλα με το κατεψυγμενο του αντρα σου?μπραβοοοο!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!τικανετε?τα νεα μασ ειανι 12 εμβρυακια που περιμενουν την μαμα τους και τον μπαμπα τουσ!!!την πεμπτη θα γινει η εμβρυομεταφορα κ το σαββατο αεροπορικως σπιτακι μασ!!να ρωτησω κατι τις κοπελες που κανανε βιοψεια?πονουσαν οι αντρεσ σασ;που ακριβως και για ποσεσ μερεσ;εχει τρελαθει ο αντρουλησ μου και δεν μπορω να τον βλεπω..στενοχωριεμαι,.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕPA κοριτσακια!μιλησα με τον γιατρπ χτες το βραδυ κ μας ειπε να παρουμε βολταρεν ειναι πολυ πιο δυνατα απο τα ντεπον..περιμενω τηλ να μου πουν πως πανε τα μωρακια μας..νιωθω πολυ περιεργα κοριτσια..αν δεν τα δεχτει η μητρα μου;δεν θα το αντεξω αν αποτυχει...ολα προσπαθω να σκεφτομαι να ειμαστε καλα,να εχουμε την υγεια μας..αλλα ποσα πια να αντεξουμε;;ειμαι 27 κ νιωθω......τελοσπαντων τι σας πριζω...βασιλικη μου ο μπεμπης σου τι ακανει;;;τησ κολοτουμπασ γινεται;;;τελειάαα!!ασ αξιωθουμε ολες να το ζησουμε με αυτο το τοαο σοβαρο προβλημα γονομοτητας που μας συμβαινει..

Link to comment
Share on other sites

lollipop μου τωρα πρεπει να εισαι χαρουμενη τα δυσκολα περνανε σιγα σιγα!!ολα καλα θα πανε εισαι μικρη κ πιστευω πως θα τα δεχτει μπαμ μπαμ ο οργανισμος σου!!!μπορει να ναι κ διδυμουλια η τριδυμουλια!!!δε μας πρηζεις ...και εγω νιωθω 100 χρονων κ ας ειμαι 27!!η κατασταση σε κανει ετσι!!!!

Link to comment
Share on other sites

και εμενα δεν θελει να κανουμε ταυτοχρονα την ωοληψια!!μ ειπε ...γιατι να σε βαζω κοπελα μ στη διαδικασια αυτη αφου υπαρχει περιπτωση να μην γονιμοποιησουμε με του αντρα σου!!στη συνεχεια κανεις μια σπερματεγχυνση με δοτη κ τελειωνεις!!!αλλα απτην αλλη ακουω οτι το σπερμα φρεσκο ειναι καλυτερα!!δηλαδη εσυ εμεινες εγκυουλα με το κατεψυγμενο του αντρα σου?μπραβοοοο!!!

Καλημερα!! Ναι απο τις 4 προσπαθειες τις 3 εμεινα εγκυος(ασχετα με την καταληξη τις 2 φορες) με καταψυγμενο σπερμα μη φοβασαι καθολου. Και μαλιστα τωρα την τελευταια φορα το σπερμα ηταν κατεψυγμενο 1,5 χρονο ηδη...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!τικανετε?τα νεα μασ ειανι 12 εμβρυακια που περιμενουν την μαμα τους και τον μπαμπα τουσ!!!την πεμπτη θα γινει η εμβρυομεταφορα κ το σαββατο αεροπορικως σπιτακι μασ!!να ρωτησω κατι τις κοπελες που κανανε βιοψεια?πονουσαν οι αντρεσ σασ;που ακριβως και για ποσεσ μερεσ;εχει τρελαθει ο αντρουλησ μου και δεν μπορω να τον βλεπω..στενοχωριεμαι' date='.[/quote']

lollipop εμενα θυμαμαι 2-3 μερες πονουσε αρκετα και μαλιστα εκανε και 40 πυρετο. Αλλα μετα περασε.. Δεν θελει κουραση, βαρος, και περπατημα..

Link to comment
Share on other sites

Lollipop με το καλο κοπελα μου, ολα να πανε πολυ καλα!

Και σε 9 μηνες να κρατας το μωρακι σου!!!

Ο αντρας μου πονουσε λιγακι την ιδια μερα και την επομενη πιυ ειχε παρει και αδεια. Απο εκει και περα πηγαινε κανονικα δουλεια (κανει καθιστικη εργασια) απλα τον τραβουσαν τα ραμματακια.

12 εμβρυακια ειναι τελεια!θα εχετε και για αδερφακι!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...