Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 9/27/2024 at 9:25 AM, Blue Velvet said:

      Καλημέρα! Με πήραν τηλ από την κλινική και μου είπαν πως από τα τρία ωάρια,τα δύο ήταν ώριμα και γονιμοποιηθηκαν!! Δεν το πίστευα,της λέω "είστε σίγουρη"? Κλαιω από χαρά,ξέρω ότι μπορεί να μην προχωρήσουν,αλλά έγινε το πρώτο βήμα❤️

      Συγχαρητήρια, τα πήγατε περίφημα, μακάρι να πάνε όλα τέλεια!!

      23 hours ago, anemoni9 said:

      32 είμαι. Δεν απέχω και πολύ από τα 35, η αλήθεια είναι!

      Δεν είναι τόσο τραγικά όσο σου τα λέει. Σίγουρα φθίνει η ποιότητα όσο μεγαλώνουμε όμως με κατάλληλη διατροφή, γυμναστική, τρόπο ζωής κλπ βελτιώνεται και το θεμα σπω. Οπότε μην αγχώνεσαι τόσο, ήρεμα και όλα θα πάνε καλά!

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΣΑΣ ευχαριστω κοριτσαρες μου!!!αυριο ελπιζω να εχω να σας πω τα καλυτερα νεακια!! να σας πω κατιν.εχω μια απιστευτη ηρεμια...ξερω το προβλημα μας,κ πλεον εχω συμβιβαστει κ με την ιδεα του δοτη..θα στενοχωρηθω πολυ αν δεν βρεθει τιποτα αυριο αλλα θελημα Θεου ειναι κ αυτο..επισκεφτηκα το μοναστηρι τησ αγιας ειρηνης χρυσοβαλαντου σημερα ρομολογω μαγευκα απο την ομορφια κ πηρα κ μηλαρακι κ εικοντσες αλλα αυτο που μ εκενε εντυπωση ειναι οτι ειναι εναντόν της εκωσβματικης..μας εδωσε την ευχη της αλλα ηταν λιγο διστακτικη..κοριτσια το μοναστηρι ηταν γεματο με οικογενειες με μωρα..δεν το πιστευα!!!!πολυ θαυματουργη η αγια ειρηνη ..προσκυνησα κ παρακαλεσα να πανε ολα καλα..φιλια πολλα

Link to comment
Share on other sites

Lollipop με το καλο αύριο!!! Ολα να πανε κατ΄ευχήν!!! Τι εννοείς μιλήσες με κάποια μοναχή στο μοναστήρι και σου είπαν ότι είναι κατα της εξωσωματικής;


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ με ρωτησε η μοναχη απο που ειμαστε..μας ευχηθηκε του χρονου να γυρισουνε με ενα μωρακι κ της ειπα οτι ετπιμαζομαστε για εξωσωματικη..εκει σφικτηκε λιγο,δεν ειναι πραγματα του Θεου αυτα αλλα ετσι οπως μας εχουν κανει...ολα καλα μας πανε κτλ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

lollipop μου εχω μια τρελη αγωνια!!!νιωθω οτι θα κανουμε εμεις σημερα βιοψια κ ωοληψια!!!μακαρι να ειναι τα νεακια τελειααααα!!!θα μου δωσεις απιστευτο κουραγιο καλη μου!!!αλλα κ κατι να μη βρουνε οπως κ να χει θα φωλιασει ενα μωρακι στην κοιλιτσα σου και αυτο ειναι το σημαντικοοοο!!!!σου ευχομαι να γινει το καλυτερο lollipop μου!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕς μου δεν καταλαβα τιποτα!!!!τελειως χαλαρη κοιμομουν για τρεις ωρες!!!!!!και ο αντρουλης μου απεναντι να μου πεταει φιλακια!!!15αυγουλακια μ πηρανε,κ η βιοψεια πηγα ;οκυ καλα!!!!!!10σπερματοζωαριακια βρηκανε!!!!!!!!!!!!και θα κανουμε κ ιστολογικη να δουμε που οφειλεται η αζωοσπερμια!!!!!αυριο τηλεφωνο να δουμε ποσα γονιμοποιηθηκαν και πεμπτη εμβρυομεταφορα!!!!ΠΠεχω πολυ αγωνια....

Link to comment
Share on other sites

Τελεια Lollipop μου!!!δεν το πιστευωωωωω! Χαιρομαι τόσο πολυ για σένα μέχρι που έβαλα τα κλάματα!!!νιωθω οτι ειμαι εγώ στη θέση σου!!!!εισαι πολυ τυχερή καλη μου σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια για να πανε ολα τέλεια!!!!αχχ Θεέ μου μακάρι να πανε κ με τον αντρουλη μου καλα και να βρούμε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΛΥΚΟΥΛΑ μου ομορφη ολα καλα θα πανε...μην μου ανησυψρις.οπως βλεπω τωρα τπν αντρα μου να ξεκουραζεται συνειδητοποιω οτι θα εκανα τα παντα για να τον δω ευτυχισμενο και εναν γλυκο πατερουλη..γιατι το λεω αυτο;;γιατι αν δεν ειναι ικανα οι κολυμβητες για γονιμοποιηση θα χρεισιμοποιηαουμε τον δοτη μας!!και στο λεω με ολη μου την αγαπη οτι το θελω γιατι εχει το δικαιωμα κ ο αντρας μου να γινει πατερας!!!!δειξε αγαπη στον αντρουλη σου,σε εχει πολυ αναγκη κ ας μην το δειχνει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας είπαν οτι παίζει και αυτο;;;δηλαδή να μην μπορούν να γονιμοποιησουν το ωαριο;;;αυτο lollipop μου ποτε θα το ξέρετε;;;κάνατε την κλασική βιοψια η την λεγόμενη micro tese???ποναει;;;σε τρέλανα!!!

Link to comment
Share on other sites

οχι γλυκια μου δεν ποναει!!!!ο αντρασ μου ηταν σαν μεθυσμενος και μου εστελνε φιλακια απο το κρεβατι!!!χαχαχα!!!και τωρα που ειμαστε αρκετες ωρες μετα την ναρκωση ειναι πολυ καλα!!!!οχι την τεζε καναμε,και στειλαν ορχικο ιστο για βιοψεια να δουμε που οφειλεται..ναι μας ειπαν οτι ισως συμβει κ αυτο..και ειμαστε απολυτα συνειδητοποιημενοι και ετοιμοι για τον δοτη που θα μας κανει ευτυχισμενουσ!!!να ναι καλα οποιοσ και να ειναι και να τον εχει ο Θεος καλα..αυριο θα ξερουμε!!

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο έμαθα οτι η κολλητη μου ειναι εγκυος!!!χαιρομαι πολυ γιαυτην!!!ποσο παράξενο ειναι το συναίσθημα αλήθεια!!!!δε θελω ποτε μου να νιώσω φθόνο κ ζήλια!!!αλλα μοιραία μπαίνεις στην διαδικασία να αναρωτιέσαι ποσο εύκολα έρχεται αυτο στον κόσμο ...ο προορισμός μας κ αυτο που έρχεται πιο φυσιολογικα απο καθε τι άλλο!!!αρχιζεις λοιπον κάπου εκει κ αναρωτιέσαι γιατι;;;;τι έχουμε κανει πια που αξίζει να τιμωρηθουμε εμείς γιαυτο;;;θα μου πείτε ολα για κάποιο λόγο γίνονται!!!η πορεία θα δείξει!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας κοριτσια χριστος ανεστη !!!ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΧΑΡΤΟΥΡΑ!!ΕΚΛΕΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΑΠο επιτροπη 18/9/13 αλλα με εχουνε μπερδεψει παρα πολυ!!ο γυναικολογος του εοπι που πηγα για να μου δωσει πληρ.για το τι χρειαζεται για να περασουμε απο την επιτροπη μου ειπε να βρω κεντρο εξωσωματικης γιατι θελουνε χαρτι απο εκει!!λεω να παω στου μακρυγιαννακη εδω στην κρητη εχω μαθει οτι ειναι πολυ καλος!!γραφει λοιπον το χαρτι οτι αν παμε για δοτη σπερματος θελουνε πληροφοριες για τον δοτη!!αλλα του λεω του γιατρου οτι οταν περασουμε απο επιτροπη δε θα εχουμε κανει ακομη την βιοψια οποτε δε θα ξερουμε!!και μου λεει δε πειραζει δεν κολανε εκει θα πειτε οτι πατε για δοτη ψεματα!!!και προχθες η roxanne μου ειπε οτι πρεπει να την εχω κανει τη βιοψια για να περασω απο επιτροπη αλλα αυτο δε γινεται!!εσυ lollipop εχετε περασει λογικα απο επιτροπη σου ζητησανε να εχεις κανει την βιοψια για να ξερουνε αν πας με του αντρα σου???

καλησπερα, μπαινω σφηνα στην παρεα σας..αλλα ειδα το μυνημα σου και ηθελα να σε βοηθησω. Ειχαμε και εμεις το ιδιο προβλημα και οταν περασα απο επιτροπη μου ζητησαν την βιοψια του αντρα μου που ειχε γινει και κρατησαν και φωτοτυπια του χαρτιου απο το κεντρο που ειχαμε καταψυξει το σπερμα!! Ευχομαι να σε βοηθησα!!

Επεισης να σας πω οτι μη ανυσηχειτε .. Απο τη στιγμη που θα βρεθει σπερμα ολα θα πανε καλα. Εγω τα καταφερα με την 4η προσπαθεια μεν αλλα ολες τις φορες ειχαμε αριστα εμβρυα!!

Καλη επιτυχια ευχομαι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...