Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 9/27/2024 at 9:25 AM, Blue Velvet said:

      Καλημέρα! Με πήραν τηλ από την κλινική και μου είπαν πως από τα τρία ωάρια,τα δύο ήταν ώριμα και γονιμοποιηθηκαν!! Δεν το πίστευα,της λέω "είστε σίγουρη"? Κλαιω από χαρά,ξέρω ότι μπορεί να μην προχωρήσουν,αλλά έγινε το πρώτο βήμα❤️

      Συγχαρητήρια, τα πήγατε περίφημα, μακάρι να πάνε όλα τέλεια!!

      23 hours ago, anemoni9 said:

      32 είμαι. Δεν απέχω και πολύ από τα 35, η αλήθεια είναι!

      Δεν είναι τόσο τραγικά όσο σου τα λέει. Σίγουρα φθίνει η ποιότητα όσο μεγαλώνουμε όμως με κατάλληλη διατροφή, γυμναστική, τρόπο ζωής κλπ βελτιώνεται και το θεμα σπω. Οπότε μην αγχώνεσαι τόσο, ήρεμα και όλα θα πάνε καλά!

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας ολες!!!ΚΑΙ ΕΓΩ LOLLIPOP δε μπορω να φανταστω οτι αυτος ο ανθρωπος που υπερλατρευει τα παιδια δε θα γιανει μπαμπας!!ολοι οι δικοι μας ανθρωποι που το μαθαν η πρωτη τους λεξη ηταν οχι σε αυτο το παιδι που εχει ερωτα με τα παιδιααα!!ηταν ονειρο ζωης γιαυτον ενα παιδι!!εγω ας πουμε δεν ειμουν τοσο πολυ τρελαμενη..αλλα οπως καταλαβεναιτε τωρα πια εχω γινει κ εγω μανιακη με τα παιδακια!!αντε να περασει ο καιρος να γινουν ολααα!!με εχει πιασει μια τρελη ανυπομονησια!!το πιστευετε οτι περιμενω να αδιαθετησω τωρα και ομως ενω ξερω οτι μονο με ενα θαυμα θα γινει φυσιολογικα...πηγαινω με το ιδιο αγχος στην τουαλετα να δω αν αδιαθετησα και παρακαλαω να μη μου ερθουν??και το πιστευω οτι μπορει να γινει και σε μενα ενα θαυματακι???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

KAΛHMEPA κοριτσακια!!να το πιστεψεισ γλυκια μου μπεμπυλα γιατι οπως λέι και ο γιατροσ μου πανω απο ολους κ ολα ειναι ο ΘEOΣ !!!και ευχομαι ολοψυχα να σου συμβει ματακια μου το θαυμα!!παρτε βιταμινουλες κ δωστε!!!!!εγω εχω πεσει πολυ ψυχολογικδα..δεν ξερω αν φταινε οι ενεσεις η η περιπδπς που θα ερθει..φοβαμαι μην αποτθχει η εκωσωματικγ..τις μερες μετα την εμβυομεταφορα..:confused:

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα θα πανε lollipop μου!!!εισαι μικρη και ειναι πολυ σημαντικο στη ανταποκριση του οργανισμου η ηλικεια!!!μπορει να επιβιωσουν 2 η 3!!φανταζεσαι τριδυμακια???η διδυμακια??τελεια με ενα σμπαρο 2 η 3 τριγωνια!!χιχιχιχι!!μετα θα παρακαλαμε για λιγο υπνακο παραπανω οπως η μαιρη!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΣ γινει το θαυμα μικρη μου μπεμπουλαβκαι ας ειναο και τρια!!!!τριπλη ευλογια στο σπιτι μας!!!!χαχαχα!!!!αν θα παρακλαμε λέει!!η μοριτσα ια μας τα πει που εχει διδυμακιά μπεμπουλες!!!!η αδυναμια του αντρα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ τι κανετε;;;;εχω νεακια!!!βγηκε κ ο καρυοτυπος του αντρα μου κ ειναι φυσιολογηκοτατος...που οφειλεται εν τελει η αζωοσπερμια;;;;;;μυστηριο!!!το κεντρο ειναι πολυ αισιπδοξο για την εκβαση της εξωσωματικης με δικο μας σπερμα και το μονο π με συμβουκεψε ο γιαυρος ειναι προσευχη,βιταμινες και θετικη σκεψη!!!!ολα καλα θα μας πανε κοριτσια ειμαι σιγοθρη!!!μπεμπουλα εσυ που βρισκεσαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχχχχ χαιρομαι παρα πολυ κοπελα μου για σενα που ειναι ολα φυσιολογικα!!!ΑΡΑ ΑΠΤΟ 10 ΤΟΙς εκατο παμε πανω απο 50!!!ολα τελεια θα πανε ειμαι σιγουρη!!μακαρι και μεις να μην εχουμε καποια γεννετικη ανωμαλια παναγια μου!!εμεις το χουμε αφησει το θεμα για μετα το γαμο για να μη τρεχουμε συγχρονως κ για τα δυο!θα παμε κ για αλλη μια γνωμη σε μια πολυ καλη γιατρο εδω στην κρητη την 1η του μηνος!!!αλλα εχω μεσα μου μια ανυπομονησια που αν μπορουσα να τον βαλω αυριο για βιοψια θα το εκανα ...ομως κ εκεινος θελει μετα το γαμο!!τα καλυτερα κοριτσακι μου μακαρι να πανε κατευχην οοοολααα!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΛΥΚΙΑ μου μπεμπουλα σιγουρα δεν θα υπαρχει τπα και σε σας!!!πηγαιντε να παρετεωμια γνωμη και μετα βουρ για τα στεφαναααα!!!!θα δεις θα ειναι η πιο ομορφη μερα της ζωης σας κ μετα θα προετοιμαστειτε για τα μωρακια σας!!!!ολα τελεια θα πανε μην στενοχωριεσαι!!εχε πιστη ματια μου!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο lollipop κι εμάς φυσιολογικές είχαν βγει τότε όλες αυτές οι εξετάσεις κσι εκτός του ότι βρήκαμε στη βιοψια μετά ο μπομπιρας ήρθε από μόνος τού!!

Μπεμπα μου ευχαριστήσου το γάμο σου διασκέδασε το και μετά με θετική σκέψη βουρ κι όλα θα πανε καλά!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΛΗΘΕΙΑ λες μαιρη μου;;πολυ ευχαριστο αυτο που μου λες!!!!ειχατε ψηλη fsh ομως;;και που να οφειλεται;;;μηπως στον ιο H1N1 που περασε η στις μαγουλαδες;;αν επιτρεπεται μαιρη μου που οφειλεατι η βιοχημικη κυηση σου;

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε??lollipop μου αποτι ξερω οι μαγουλαδες μπορει να ειναι η αιτια για αζωοσπερμια!!οποτε μπορει απο κει να εγινε το θεμα!!!γιατι πρηζονται οι ορχεις προκαλειτε υπερθεμανση στην περιοχη και μπορει να προκαλεσει στειροτητα!ο γιατρος δεν σας ειπε αυτη την εκδοχη?αφου λοιπον περασε μαγουλαδες ειναι παρα πολυ πιθανον να βρειτε σπερματοζωαρια απτην στιγμη που δεν ειναι εκ γεννετης!μπορει να εχουν καταστραφει καποια σπερματικα σωληναρια αλλα οχι ολα οποτε πιστευω οτι οι ελπιδες αυξανονται πολυ!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΤΟ πρωτο που μας ρωτησαν ειναι αν περασε μαγουλαδες ο αντρας μου..λες να αυξανονται οι πιθανοτητες μπεμπα μου;;;δεν ηξερα οτι καταστρεφονται τα σπερματικα σωληναρια.και δλδ δεν παραγονται σπερματοζωαρια;μακαρι...αδιαθετησα κ M.δευτερα ξεκινω γκοναλ και ελεγχο!!αχ περναει ο καιρος κοριτσια και δεν μπορω να το πιστεψω..μοναχα να πανε ολα καλα και να φωλιασουν στην κοιλιτσα μου..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια

εκανα την περιδεση την Τρίτη το μεσημερι κ χθες βγηκα απ το νοσοκομειο. Ολα καλα :P

Σπιτι ξαπλα κατα βαση τωρα κ Μ. Τεταρτη θα με δει παλι ο γιατρουλης μου

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Vasiliki!Μπραβο σου! Μια αποφαση ηταν και τωρα θα εισαι ηρεμη! Καλη ξεκουραση σου ευχομαι! Εγω προς το παρον αποφασισα να γινω νονα και χαρηκα τοσο, λες και εκανα δικο μου παιδι!! Ειναι ενα πολυ χαριτωμενο κοριτσακι και δεν το χορταινω να το κραταω αγκαλια!

Link to comment
Share on other sites

domino μπράβο για την αποφαση σου...εμενα η βαφτιστηρα μου ειναι το γουρι μου...απ' την μερα που την βαφτισα άλλαξε η ζωη μου :-P

lollipop κοριτσακι μου δεν καταλαβαινω τπτ...ακομα κ οταν βγηκα απ το χειρουργειο δεν πονουσα καθολου ... :-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...