Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Neverstop είπε:

      Στις οδηγίες λέει να περιμένουμε μία δύο ημέρες. Οπότε λόγω σκ θα περιμένω αλλιώς θα πάω στο ληξιαρχείο ξανά να ρωτήσω. Στον εφκα κι ηλεκτρονικα διάβασα πως γίνεται πλέον.

       Ε μπορεί επειδή έπεσες σε σκ να έμεινε στην μέση ! 

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Lollipop καλη αρχή και ολα να πανε κατευχην!!!

Βασιλικη μην αγχωνεσαι δεν ειναι τπτ. Εγω την εκανα στην 22-23 εβδ αν θυμαμαι καλα και ηρεμησα. Διαφορετικά θα το σκέφτεσαι συνεχώς και θα φοβάσαι να κουνηθεις.


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μια χαρά όλα καλα θα πανε βασιλική!!

Μοριτσα τι κάνουν τα διδυμακια μας;;

Εμένα ο δικός μου κοιμάται πανω μου κλασικά.. Χαχαχα


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να ερθει η στιγμη που θα κοιμαται το μωρακι μου πανω μου!!εισαι πολυ τυχερη κ ας περασες τοσα marry μου!!![/QU

καλησπερα κοριτσια!!τι κανετε;;εγω πολυ καλα,να σας πω τα νεακια μου!εκανα υπερηχο αποψε και ηταν οκ οι ωοθηκες μου οποτε εκανα την πρωτη μου ενεση!!!!ειμαι πολυ χαρπυμενη!!!δεν πονεσα καθολου,μοναχα μετα το φαρμακο με πονεσε λιγακι!!!τα καλυτερα σε ολες μας αγαπες μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια! Χαθηκα,ειχα να διαβασω για ενα πτυχιο και δεν εβρισκα καθολου χρονο!Ευτυχως ξεμπερδεψα.Το καλο της υποθεσης ειναι οτι ξεχαστηκα τοσο με το θεμα της υπογονομοτητας, και δεν στενοχωριομουν.Εγω ακομη δεν εκανα κατι, μονο τις εξετασεις ολοκληρωσαμε. Lollipop σου ευχομαι καλη αρχη, ολα να σου πανε τελεια και συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα! Vasiliki, μην στενοχωριεσαι με την περιδεση!Η κουμπαρα μου περσι το καλοκαιρι εκανε κι εκεινη για να ειναι ολα σιγουρα! Μια χαρα της πηγανε ολα και τωρα ολα εχουν ξεχαστει.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσακια!!!σε ολες μας συντομα η ανασταση του Kυριου να μας ευλογισει με τα μωρακια μας!μια ερωτηση,γιατι κανουν μελανιες οι ενεσεις;κ επισης η daronda μετα το ανπιγμα φυλασσεται στο ψυγειο;ρωτησα τα φαρμακεια κ μου ειπαν οχι, ενω το κεντρο ναι!εχευε καμια συμβουλη εσεις να μου δωσετε;εχω αγχωθει..

Link to comment
Share on other sites

Lollipop μεγια η πρώτη ένεση!!! Κάνουν μελανίτσες δυστγχως ειδικά άμα το δέρμα ειναι ευαίσθητο' εγω να δεις πως είχα γίνει που έκανα ενέσεις και τους εννέα μήνες της εγκυμοσύνης σαν στρουμφακι!! Όλα τα φάρμακα στο ψυγείο ναι και γενικά να ακούς το κέντρο όχι το φαρμακείο!

Μπέμπα μου σύντομα θα έρθει η ώρα που το μωράκι θα το έχεις αγκσλιτσα θα δεις και μετα θα σκέφτεσαι αλλα!! Οπως εγω τώρα που για πολλοστο βραδυ δεν έχω κοιμηθεί ουτε μια ώρα!!

Καλημέρα κσι στις υπόλοιπες!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Lollipop ποιος θα το έλεγε πως θα έκανες ένεση και θα χαιροσουν......!!!!!! :tongue: Καλο ειναι να την βάλεις στο ψυγείο.

Domino συγχαρητήρια για το πτυχίο! Ολα θα γίνουν σιγα σιγά

Μπεμπα θα έρθει το μωρακι όπως ήρθε και σε μας, θα δεις ;)

Μαίρη σε ξενυχταει ο μικρός ε? αλλα είπαμε γνωρίζεις την άλλη όψη της νυχτερινής ζωής :P Τα δικα μου ειναι θηριακια και κοντεύουν να με διαλύσουν! Κάθε πρωί χρειάζομαι συναρμολόγηση! Τωρα Βγαζουν δοντια,κουτρουβαλαμε και γενικά πολυ τρέξιμο.


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσακια!!!σας ευχαριστω ολες!!!!ναι χαιρομαι κ ακομα δεν το πιστευω οτι εχει φτασει η ωρα!!!!εξομολογηθηκα κ θα κοινωνησω να ειναι ετοιμη..στο χερι του Θεου ειναι!!!μοριτσα κ μαιρη ειστε πολυ τυχερεσ κ μακαρι ολες μας οιβκαινουριες του.χρονου να καμαρωνουμε με τα αγγελουδια μας!!!!τρελαινομαστε με τον αντρα μου στην ιδεα κ μονο!!domini συγχαρητηρια σδεροκεφαλη κοριτσακι!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

moritsa μου προσπαθησα να διαβασω κατι λιγα για την δικη σου περιπτωση κ να παρω θαρρος!!δε ξερω τι με εχει πιασει ομως νιωθω απο αυτα που μου λενε οι γιατροι οτι ο αντρας μου εχει οτι χειροτερο οσον αφορα την αζωοσπερμια κ με εχει παρει απο κατω με αποτελεσμα η ευρεση σπερματοζωαριων να μου φενεται ενα πολυ ομορφο ονειρο κ τιποτα παραπανω!!πιστευω οτι με την περιπτωση του αντρα μου ειναι δυσκολο να γινουν ολα οπως ονειρευομαστε!!χιλια συγνωμη για την απαισιοδοξια μου αλλα εχω μονο εσας για να εκφραζομαι ελευθερα!εσενα moritsa σας ειχαν δωσει ελπιδες οτι θα βρεθει σπερμα η ηταν πολυ επιφυλακτικοι??εμας το γεγονος οτι η fsh k lh ειναι πολυ υψηλη με μια μικρη ατροφια που ψιλαφισε ο γιατρος μας ειπε οτι αμφιβαλει για το οτι μπορει να βρουμε σπεμα!ειχατε καποια παρομοια εξεταση ορμονολογικη η ηταν ολες οι ορμονες καλες και το μεγεθος των ορχεων καλο???

Link to comment
Share on other sites

moritsa μου προσπαθησα να διαβασω κατι λιγα για την δικη σου περιπτωση κ να παρω θαρρος!!δε ξερω τι με εχει πιασει ομως νιωθω απο αυτα που μου λενε οι γιατροι οτι ο αντρας μου εχει οτι χειροτερο οσον αφορα την αζωοσπερμια κ με εχει παρει απο κατω με αποτελεσμα η ευρεση σπερματοζωαριων να μου φενεται ενα πολυ ομορφο ονειρο κ τιποτα παραπανω!!πιστευω οτι με την περιπτωση του αντρα μου ειναι δυσκολο να γινουν ολα οπως ονειρευομαστε!!χιλια συγνωμη για την απαισιοδοξια μου αλλα εχω μονο εσας για να εκφραζομαι ελευθερα!εσενα moritsa σας ειχαν δωσει ελπιδες οτι θα βρεθει σπερμα η ηταν πολυ επιφυλακτικοι??εμας το γεγονος οτι η fsh k lh ειναι πολυ υψηλη με μια μικρη ατροφια που ψιλαφισε ο γιατρος μας ειπε οτι αμφιβαλει για το οτι μπορει να βρουμε σπεμα!ειχατε καποια παρομοια εξεταση ορμονολογικη η ηταν ολες οι ορμονες καλες και το μεγεθος των ορχεων καλο???

σε καταλαβαινω κ σε δικαιολογώ αλλα θα σου θυμιζω πάντα το εξης :

AΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ τι θα εκανες? θα επεφτες του θανατα???

ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ...ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ Σ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ...:-P

Link to comment
Share on other sites

Μπεμπουλα μου γλυκια κ εμας ο εξωσωματικος μας ε δωσε 10%πιθανοτητα να βρουμε σπερμα με τετοια τιμη fsh λέει..το εχουμε καταλαβει αυτο,το εχουμε συνειδητοποιησει γιατι λαχαταραμε να γινουμε γονεις!!!δεν μπορω να φανταστω τον αντρα μου να μην γινει πατερας.τον βλεπω να παιζει με τα κοριτσακια και τρελαινομαι απο χαρα!η βιοψεια θα δειξει μπεμπουλα μου γλυκια κ μονο αυτη!!!οσο ψαχνεις τοσο θα μπερδευεστε και δεν απολαμβανεις κ τον γαμο σου κοριτσακι μου.δες το σαν μια δοκιμασιια να σας φερει πιο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

Μπεμπα καταλαβαινω απολυτα το πως νιωθεις και την απαισιοδοξια-απογοητευση αλλα δεν πρεπει να σε παιρνει απο κατω. Θα το πολεμησετε με ολες σας τις δυναμεις και θα βγειτε νικητες απο αυτη τη διαδικασια ;) Εμεις δεν ειχαμε προβλημα με τις ορμονες, ουτε ατροφια αλλα ειχαμε κρυψορχια (εκανε επεμβαση στα 7) και προστατιτιδα. Κανενας δεν μας ειπε αν θα βρουμε ή οχι,ουτε ποσοστα, η μερα της βιοψιας θα εδειχνε αλλα εμεις ειχαμε προετοιμαστει πως αν δεν βρισκαμε θα προχωραγαμε με δοτη. Θα εξαντλουσαμε ολες τις δυνατοτητες. Δυστυχως μας ετυχε αυτο το προβλημα, ευτυχως η επιστημη εχει προχωρησει και το ονειρο γινεται πραγματικοτητα!!!

Εννοειται πως θαρρος και δυναμη πηρα απο τα κοριτσια εδω στο φορουμ και με βοηθησαν απιστευτα! Να'ναι καλα ολες!!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...