Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Neverstop είπε:

      Στις οδηγίες λέει να περιμένουμε μία δύο ημέρες. Οπότε λόγω σκ θα περιμένω αλλιώς θα πάω στο ληξιαρχείο ξανά να ρωτήσω. Στον εφκα κι ηλεκτρονικα διάβασα πως γίνεται πλέον.

       Ε μπορεί επειδή έπεσες σε σκ να έμεινε στην μέση ! 

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡα κοριτσακια!!εχω υπεροχα νεακια!!!οι εξετασεις βγηκαν πολυ καλες αρα δεν.ειναι γενετικο προβλημα!!!!ειμαστε τρισευτυχισμενοι!!!!

Μπραβο κοπελα μου!!!υπεροχα νεα!!!!γινεται να μην ειστε τρισευτυχισμενοι;;;;;:D


ttc.png

W6Qpp3.png

A3Prp3.png

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω σταυρουλα μου!!!!!οτι καλθτερο κ σε σας ματια μου!!!ενα πολυ ξεκινημα καναμε την πατασκευη ξεκινω νταρονταωμε ψυχοκογια τελεια!!!!εσεις σε τι φαση ειστε;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡα κοριτσακια!!εχω υπεροχα νεακια!!!οι εξετασεις βγηκαν πολυ καλες αρα δεν.ειναι γενετικο προβλημα!!!!ειμαστε τρισευτυχισμενοι!!!!

Μπράβο!!!!! Καλή αρχή!!!! Όλα σούπερ θα πανε!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ μαιρη μου!!!με φαναρι την.δικη σας ιστορια προχωραμε με αισιοδοξια κ αγαπη προς το εποθυμητο αποτελεσμα!ο καρυοτυπος δεν βγηκε ακομα αλλα δεν μας.;ολυαπασχολει ,το χρωμοσωμα Υ μας εκαιγε η κυστικη ινωση!!!!!αχ καλα απουελεσαμτα κ στα υπολοιπα κοριτσια!!!!

Link to comment
Share on other sites

ξερετε τι δεν μπορω να καταλαβω??πως με μια απλη ψιλαφηση κ μια ματια που εριξε στην fsh k lh οι οποιοες ηταν πολυ υψηλες μου ειπε οτι ισως ειναι εκ γεννετης!!του εκανε ψιλαφηση κ τον ενα ορχη δεν τον εβρισκε εκεινη τη στιγμη ο αλλος ορχεις που ψιλαφησε ηταν λεει πολυ μικρος!και απο αυτο μας εκοψε τα φτερα!πηγαμε λοιπον κ καναμε υπερυχο κ αυτος ο ορχεις ο οποιος δεν εβρισκε ηταν σχεδον φυσιολογικος απλα ενα κλικ πιο κατω απτο φυσιολογικο.ενω το φυσιολογικο ειναι 25 επι 15 ...ο αριστερος ηταν 18 επι 9 και δεξις 22 επι 11!!δε μπορω να καταλαβω ποση σημασια παιζει στο να ειναι εκ γεννετης αυτο!!υπαρχει καποια κοπελα που να υπηρχε μια μικρη ατροφια στους ορχεις του αντρα της??

Link to comment
Share on other sites

ξερετε τι δεν μπορω να καταλαβω??πως με μια απλη ψιλαφηση κ μια ματια που εριξε στην fsh k lh οι οποιοες ηταν πολυ υψηλες μου ειπε οτι ισως ειναι εκ γεννετης!!του εκανε ψιλαφηση κ τον ενα ορχη δεν τον εβρισκε εκεινη τη στιγμη ο αλλος ορχεις που ψιλαφησε ηταν λεει πολυ μικρος!και απο αυτο μας εκοψε τα φτερα!πηγαμε λοιπον κ καναμε υπερυχο κ αυτος ο ορχεις ο οποιος δεν εβρισκε ηταν σχεδον φυσιολογικος απλα ενα κλικ πιο κατω απτο φυσιολογικο.ενω το φυσιολογικο ειναι 25 επι 15 ...ο αριστερος ηταν 18 επι 9 και δεξις 22 επι 11!!δε μπορω να καταλαβω ποση σημασια παιζει στο να ειναι εκ γεννετης αυτο!!υπαρχει καποια κοπελα που να υπηρχε μια μικρη ατροφια στους ορχεις του αντρα της??

Οι ορχεις βρισκονται "εκτος" σωματος (κρεμονται) διότι πρέπει να εχουν συγκεκριμενη- διαφορετική θερμοκρασια...πιο μικρη απο του σωματος....

Ο αντρας μου γεννηθηκε με κρυψορχία... δλδ ο ενας ορχης δεν ειχε κατεβει κ ηταν μεσα στο σωμα του... Το ανακαλυψε οταν ηταν στην Πέμπτη δημοτικού επειδη τον πονουσε το σημειο εκεινο που ειχε φωλιασει ο ορχης. Του εκαναν εγχειρηση το κατεβασαν διπλα στο αλλο...αλλα η ζημια ειχε ηδη γινει. Ηταν πολυ αργα οταν το καταλαβαν.

Ο ορχης αυτος ειναι πιο μικρος κ δεν παραγει τπτ απλα υπαρχει εκει....

Αυτα μας τα εξηγησε ο ουρολογος μας ... γι αυτο συνιστουν οχι κολλητα εσωρουχα οχι κολλητα ρουχα κλπ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΣΠΕΡα κοριτσακια!!εχω υπεροχα νεακια!!!οι εξετασεις βγηκαν πολυ καλες αρα δεν.ειναι γενετικο προβλημα!!!!ειμαστε τρισευτυχισμενοι!!!!

Μπραβο κοριτσακι μου...καλη αρχηηηηη :-P

Link to comment
Share on other sites

ξερετε τι δεν μπορω να καταλαβω??πως με μια απλη ψιλαφηση κ μια ματια που εριξε στην fsh k lh οι οποιοες ηταν πολυ υψηλες μου ειπε οτι ισως ειναι εκ γεννετης!!του εκανε ψιλαφηση κ τον ενα ορχη δεν τον εβρισκε εκεινη τη στιγμη ο αλλος ορχεις που ψιλαφησε ηταν λεει πολυ μικρος!και απο αυτο μας εκοψε τα φτερα!πηγαμε λοιπον κ καναμε υπερυχο κ αυτος ο ορχεις ο οποιος δεν εβρισκε ηταν σχεδον φυσιολογικος απλα ενα κλικ πιο κατω απτο φυσιολογικο.ενω το φυσιολογικο ειναι 25 επι 15 ...ο αριστερος ηταν 18 επι 9 και δεξις 22 επι 11!!δε μπορω να καταλαβω ποση σημασια παιζει στο να ειναι εκ γεννετης αυτο!!υπαρχει καποια κοπελα που να υπηρχε μια μικρη ατροφια στους ορχεις του αντρα της??

αχ βρε κουκλιτσα μου μακαρι ο υπερυχος του αντρα μου να εγραφε τα εκατοστα των ορχρων για να σου συγκρινουμε...απλα γραφει εντος φυσιολογικων οριων..υπαρχει δηλαδη το ενδεχομενο κρυψορχιας;μπερδεμενα τα λέει ο τυπος.γιατι δεν παιρνετε μια φευτερη γνωμη;και ο εξωσωματικος μου ειχε αντιθετη αποψη οτι εχει μικρους ορχεις ο αξτρας μου αλλα του την ειπα!!!!!ο ειδικος ουρολογος εχει αντιθετη αποψη του ειπε κ του κοτσαρω την ιατρικη εκθεση απο τον ανδρολογο.

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν υπαρχει ιστορικο κρυψορχιας δεν μας ειπαν κατι τεοιο ουτε εγχειρηση εχει κανει ποτε απλα λεει οτι ειναι μικροτερη απο τους φυσιολογικους!και δεν ξερω κατα ποσο παιζει ρολο αυτο στο να ειναι εκ γεννετης στρειροτητα!παιδια δεν ξερω αλλα κατι μου λεει μεσα μου οτι οταν εκανε ο αντρας μου την κιρσοκηλη κατι του εκαναν ακουσα κ μια ιδια περιπτωση!αυτος ο γιατρος του φερθηκε τοτε αθλια να φανταστειτε του εκανε την εγχειρηση χωρις καν να του κανει σπερμοδιαγραμμα και μετα ο αντρας μου τον κυνηγουσε να του κανει τις αλλαγες και τον πασερνε σε αλλους!!μονο το φακελακι 300 ευρο ηξερε να παρει κ τιποτα αλλο!!και απο συμπεριφορα?αθλιαααα!

Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτος ο γιατρός... Για αυτο εγω φωνάζω στην περίπτωση της αζωοσπερμίας ου μπλεξεις καθόλου με ουρολογους! Και στη δική μας περίπτωση το μόνο που καταφέραμε ήταν να χάσουμε 2000 ευρώ για να μας πει στο τέλος ότι παρα το γεγονός ότι όλα ειναι τέλεια μόνο με τη βιοψια είμαστε σίγουροι..

Βασιλική τι έγινε τελικά με τη περίδεση; Ελπίζω να μη χρειάστηκε!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτος ο γιατρός... Για αυτο εγω φωνάζω στην περίπτωση της αζωοσπερμίας ου μπλεξεις καθόλου με ουρολογους! Και στη δική μας περίπτωση το μόνο που καταφέραμε ήταν να χάσουμε 2000 ευρώ για να μας πει στο τέλος ότι παρα το γεγονός ότι όλα ειναι τέλεια μόνο με τη βιοψια είμαστε σίγουροι..

Βασιλική τι έγινε τελικά με τη περίδεση; Ελπίζω να μη χρειάστηκε!

Θα την κάνω για προληπτικούς λόγους κοριτσακι, την Δευτέρα θα με ξαναδει και μάλλον Τριτη πρωι μπαινω να την κάνω. Δεν ρισκαρουμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...