Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Neverstop είπε:

      Στις οδηγίες λέει να περιμένουμε μία δύο ημέρες. Οπότε λόγω σκ θα περιμένω αλλιώς θα πάω στο ληξιαρχείο ξανά να ρωτήσω. Στον εφκα κι ηλεκτρονικα διάβασα πως γίνεται πλέον.

       Ε μπορεί επειδή έπεσες σε σκ να έμεινε στην μέση ! 

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Αχ βρε κορίτσια ποσο δύναμη περνώ απο εσάς κ μονο απο εσάς!!!!lollipop εχω στηριχτεί πάνω σου νιώθω οτι αν πανε ολα καλα με σένα επειδή σχεδόν έχουμε τις ίδιες ιστορίες θα πανε καλα κ για μένα!!!ευτηχως που υπάρχετε κ εσείς!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια τι κανετε??διαβασα για κατι ταμπλετες τις λεγομενες speman απο τα ιμαλαια που λενε οτι βοηθουν στη σπερματογεννεση κ επηρεασουν την fsh k lh!εχτε ακουσει κατι για αυτες?ρωτησα τηλεφωνικα τον γιατρο μου να δω αν ειναι καλες αλλα μου ειπε οτι δεν τις εχει υποψιν του κ καλο θα ειναι να μη τις παρω!!αλλα εγω διαβασα οτι εχουν κανει θαυματα!τις εχετε ακουσει??

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!

καλημερα κοριτσια τι κανετε??διαβασα για κατι ταμπλετες τις λεγομενες speman απο τα ιμαλαια που λενε οτι βοηθουν στη σπερματογεννεση κ επηρεασουν την fsh k lh!εχτε ακουσει κατι για αυτες?ρωτησα τηλεφωνικα τον γιατρο μου να δω αν ειναι καλες αλλα μου ειπε οτι δεν τις εχει υποψιν του κ καλο θα ειναι να μη τις παρω!!αλλα εγω διαβασα οτι εχουν κανει θαυματα!τις εχετε ακουσει??

Εγώ τις ανέφερα στη lollipop τις πήρε ο σύζυγος και είδαμε θεαματικά αποτελέσματα αλλά θέλει να τις παίρνει 3-6 μήνες. Εμείς από το πρώτο δίμηνο είδαμε αποτελέσματα αλλά δεν ξέρω για τις ορμόνες που αναφέρεις αν επηρρεάζουν. Βοηθάει σίγουρα στη σπερματογένεση και στη μορφολογία του σπέρματος. Και το καλό είναι ότι είναι και φυτικές! Εμείς ένα 3μηνο τις πήραμε και μείναμε πολύ ευχαριστημένοι!

Εμείς είμαστε καλα!! Κλείσαμε κιόλας 3 μήνες! Ο καιρός τρέχει σαν νεράκι! Εντάξει ήταν λίγο ζορικα στην αρχή αλλα σιγα σιγά προσαρμοστηκαμε! Κάνουμε πολλα γελακια αλλα ως επι το πλείστον είμαστε στην αγκαλιτσα της μαμάς αφού σαν αγόρι είμαστε λίγο μαμάκηδες! Αντε να ανοίξει ο καιρός να κάνουμε όλο βολτούλες! Εύχομαι σε όλες σύντομα να ζήσετε αυτές τις μαγικες στιγμές!!!

Να το φιλήσεις στα 2 τα μαγουλάκια και να το ζουλήξεις στα μπουτάκια!!!!!! :D:D:D:D:D

Κι ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σου!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...μπεμπα τις εχω δει και γω τις βιταμινες που λες αλλα διαβασα οτι αυξανει τις ορμονες fsh kai lh,γεγονος που στην περιπτωση μας δε βοηθαει...ειναι γι'αυτους που εχουν υπογοναδισμο.


ttc.png

W6Qpp3.png

A3Prp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mπεμπα μου γλυκια τι κανεις;;;;πως εισαι;;;μην κουραζεις ματια μου το μυςλουδακι σου με τετοια!!!!εχεις το γαμο σου μπροστάαάαα!!!!την πιο ομορφη στιγμη της ζωης σας που θα το γλεντησετε μεχρι τα ξημερωματα!!!οι ορμονες γλυκια μου δυστυχως δεν κατεβαινουν..γιατι δινουν σημα στους ορχεις να παραγουν αλλα εκεινοι για καποιο λογο που δεν ξερουμε δεν ανταποκρινονται!!!!MONOμε την βιοωεια θα ξέρετε γλυκια μου..μην παρετε φαρμακα χωρις την συγκαταθεση του γιατρου...κ επισης η διαθεση παιζει πολυ σγμαντικο ρολο!!!!!παιδακι θα κανετε κ μανουλα θα γινεις!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Βάλσαμο τα λογια σου lollipop mou!!σημερα δεν ειμαι καλα με εχει πάρει πολυ απο κάτω νιώθω οτι δε μπορει να με καταλάβει κανεις όσο κ να μαγαπανε...μέσα μου νιώθω τη μεγαλητερη μοναξιά του κόσμου!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μπεμπουλα!!μην νομιζεις γλυκια μου οτι δεν ειναι φυσιολογικα αυτα που νιωθεις,και εγω ετσι νιωθω τωρα..κανεις δεν μπορει να καταλαβει ααν δεν εχει μπει στο χορο...το εχεις συζητησει μμε τουσ δικουα σου;

Link to comment
Share on other sites

ναι το εχω συζητησει αλλα οτι κ να μου πουν δε με βοηθανε!οσο κ να προσπαθουν να κρυψουν οτι ειναι χαλια εγω το καταλαβαινω!!ηθελαν σαν τρελοι ενα εγγονακι εδω κ πολυ καιρο..δεν εχουν κ αλλο...!και τους ηρθε ο ουρανος σφοντιλι!κανεις δε μπορει να καταλαβει πως νιωθω..εντωμεταξυ εχουμε κ καποια αλλα τρεχαματα και αυτοματα στο μυαλο μου το προβλημα γινεται μεγαλυτερο!!!πιστευα οτι ενα εγγονακι γιαυτους κ ενα παιδακι για μας θα ηταν γιατρεια στην ψυχολογια μας τετοιες εποχες κρισης!ασε που τα μωρακια φερνουν κ γουρι..και γενικα το περιμεναμε σαν τρελοι να συμβει!!αλλα οταν κανουμε εμεις σχεδια ο θεος χαμογελαει!!!ειχαμε πει μετα το γαμο μας να μπουμε στο σπιτι μας..τωρα με τοσα εξοδα στους γιατρους αμφιβαλω αν μπουμε!αυτο που συνεβει παρεσυρε μαζι του κ αλλα ονειρα!!!βεβαια το πρωτο που μας ενδοιαφερει τωρα ειναι ενα δικο μας μωρακι κ στη συνεχεια βλεπουμε τα αλλα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους..

Είμαι νέο μέλος στο forum αλλα και στην όλη διαδικασία της εξωσωματικής..Έπειτα από αποτυχημένες προσπάθειες με το συζυγό μου συνεχίσαμε με κάποιες εξετάσεις όπου αποδείχθηκε ότι έχουμε πρόβλημα και οι δύο :-( μου συνέστησαν τον κύριο Χασιάκο ως ειδήμων αλλά και ηθικό γιατρό, κάτι που θεωρώ έχει ιδιαίτερη σημασία..Παρακαλώ θα μπορούσε να με ενημερώσει κάποιος που γνωρίζει πως μπορώ να επικοινωνήσω μαζί του, να κλείσω ραντεβού κτλ? το τηλέφωνο του ιατρείου του 2106440686 δεν ανταποκρίνεται και δεν μπόρεσα να βρώ άλλες πληροφορίες από το ίντερνετ..Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΕΠΕΙΔΗ περασα ακριβως αυτα που περιγραφεις περσι τετοια εποχη..οτι ειχαμε μαζεψει απο γαμο κτλ τα δωσαμε για το σπιτι μας..6μηνες μετα τον γαμο περιμεναμε να μπουμε στο σπιτι,σκασαμε 20000ευρω και τωρα απολαμβανουμε την.ηρεμια του σπιτιου μας,..ειναι μπερδεμενα τα πραγματα συο μυαλουδακι σου τωρα αλλα συμβουλη μου ειναι να συνεχισετε οπως τα ειχατε σχεδιασει..απολαυσε τον γαμο σου,θα μαζεψετε αρκετα χρηματα θα μπειτε σπιτι σας και ωστοσο θα βτειτε κ ενα κεντρο να ξεκινησετε!!!!εχει μεγαλη σημασια να εχετε το σπιτι σας,την ηρεμια σας!!!!κ εμεος εχουμε μιλησει με τους δικους μας ειναι στενοχωρημενοι αλλα τους απαγορευσα να μας δειχνουν το οτιοδηποτε..χρειαζομαστε ηρεμια και γαληνη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους..

Είμαι νέο μέλος στο forum αλλα και στην όλη διαδικασία της εξωσωματικής..Έπειτα από αποτυχημένες προσπάθειες με το συζυγό μου συνεχίσαμε με κάποιες εξετάσεις όπου αποδείχθηκε ότι έχουμε πρόβλημα και οι δύο :-( μου συνέστησαν τον κύριο Χασιάκο ως ειδήμων αλλά και ηθικό γιατρό, κάτι που θεωρώ έχει ιδιαίτερη σημασία..Παρακαλώ θα μπορούσε να με ενημερώσει κάποιος που γνωρίζει πως μπορώ να επικοινωνήσω μαζί του, να κλείσω ραντεβού κτλ? το τηλέφωνο του ιατρείου του 2106440686 δεν ανταποκρίνεται και δεν μπόρεσα να βρώ άλλες πληροφορίες από το ίντερνετ..Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Καλησπερα,

στο φορουμ υπαρχει ενα θεμα που λεγεται φαν κλαμπ του κ. Χασιακου...βρες το βαζοντας το ονομα Χασιακος πανω δεξια στην αναζητηση κ γραψε εκει. Πιθανως να βρεις εκει το τηλ.

Link to comment
Share on other sites

ναι το εχω συζητησει αλλα οτι κ να μου πουν δε με βοηθανε!οσο κ να προσπαθουν να κρυψουν οτι ειναι χαλια εγω το καταλαβαινω!!ηθελαν σαν τρελοι ενα εγγονακι εδω κ πολυ καιρο..δεν εχουν κ αλλο...!και τους ηρθε ο ουρανος σφοντιλι!κανεις δε μπορει να καταλαβει πως νιωθω..εντωμεταξυ εχουμε κ καποια αλλα τρεχαματα και αυτοματα στο μυαλο μου το προβλημα γινεται μεγαλυτερο!!!πιστευα οτι ενα εγγονακι γιαυτους κ ενα παιδακι για μας θα ηταν γιατρεια στην ψυχολογια μας τετοιες εποχες κρισης!ασε που τα μωρακια φερνουν κ γουρι..και γενικα το περιμεναμε σαν τρελοι να συμβει!!αλλα οταν κανουμε εμεις σχεδια ο θεος χαμογελαει!!!ειχαμε πει μετα το γαμο μας να μπουμε στο σπιτι μας..τωρα με τοσα εξοδα στους γιατρους αμφιβαλω αν μπουμε!αυτο που συνεβει παρεσυρε μαζι του κ αλλα ονειρα!!!βεβαια το πρωτο που μας ενδοιαφερει τωρα ειναι ενα δικο μας μωρακι κ στη συνεχεια βλεπουμε τα αλλα!!

Κοριτσακι,

μην ασχολεισαι με το πως νιωθουν οι αλλοι κ τι θελουν... πανω απ' ολα εισαι εσυ κ ο αντρας σου... Εμενα οι γονεις μου οταν τους ειπα οτι εχουμε προβλημα ξερεις τι μου ειπαν??? Κοριτσακι μου να εισαι εσυ καλα με τον αντρα σου κ αγαπημενοι... αυτο ειναι πανω απ ολα γιατι κ ενα παιδακι να ερθει αν δεν ειστε εσεις καλα δεν θα ειναι κ αυτο καλα.

Παρε λοιπον μια αγκαλια τον αντρα σου κ βαλε μπρος για τον γαμο. Μην εχεις συνεχεια στο μυαλο σου την κατασταση αυτη...δεν θα σε οδηγησει πουθενα.... σε κραταει πισω.

Μιλας για ονειρα... ιεραρχισε τα .... Εγω μενω σε ενα διαρακι με τον αντρα μου το χρυσοπληρωνουμε στην τραπεζα κ οταν γεννησω δεν θα εχω δωματιο για το μωρο...ολοι μαζι θα ειμαστε...κ οταν μεγαλωσει θα παω εγω σαλονι κ το δωματιο στο παιδι... ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ... ειχα ονειρα για ενα ωραιο διαμερισματακι αλλα μεγαλυτερο ονειρο ηταν το παιδι.... Εφορια, χαρατσια δεν εχουμε πληρωσει... ΟΝΕΙΡΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ... μαζευαμε λεφτα για τις εξωσωματικες...

Κανε εναν απλο γαμο και παρε απ' το χερι τον αντρουλη σου κ ξεκινηστε να πραγματοποιησετε το ονειρο σας ...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι,

μην ασχολεισαι με το πως νιωθουν οι αλλοι κ τι θελουν... πανω απ' ολα εισαι εσυ κ ο αντρας σου... Εμενα οι γονεις μου οταν τους ειπα οτι εχουμε προβλημα ξερεις τι μου ειπαν??? Κοριτσακι μου να εισαι εσυ καλα με τον αντρα σου κ αγαπημενοι... αυτο ειναι πανω απ ολα γιατι κ ενα παιδακι να ερθει αν δεν ειστε εσεις καλα δεν θα ειναι κ αυτο καλα.

Παρε λοιπον μια αγκαλια τον αντρα σου κ βαλε μπρος για τον γαμο. Μην εχεις συνεχεια στο μυαλο σου την κατασταση αυτη...δεν θα σε οδηγησει πουθενα.... σε κραταει πισω.

Μιλας για ονειρα... ιεραρχισε τα .... Εγω μενω σε ενα διαρακι με τον αντρα μου το χρυσοπληρωνουμε στην τραπεζα κ οταν γεννησω δεν θα εχω δωματιο για το μωρο...ολοι μαζι θα ειμαστε...κ οταν μεγαλωσει θα παω εγω σαλονι κ το δωματιο στο παιδι... ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ... ειχα ονειρα για ενα ωραιο διαμερισματακι αλλα μεγαλυτερο ονειρο ηταν το παιδι.... Εφορια, χαρατσια δεν εχουμε πληρωσει... ΟΝΕΙΡΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ... μαζευαμε λεφτα για τις εξωσωματικες...

Κανε εναν απλο γαμο και παρε απ' το χερι τον αντρουλη σου κ ξεκινηστε να πραγματοποιησετε το ονειρο σας ...

Ανν υπηρχε κουμπι να κανω like στο σχολιο σου,θα το πατουσα χιλιες φορες...


ttc.png

W6Qpp3.png

A3Prp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τη βασιλική. Κι εμείς σε ενοίκιο μένουμε σαν τους γυφτους από δω κι από κει.. Δεν νομίζω να αποκτήσουμε ποτέ δικό μας Σπιτι αλλα η απόκτηση ενός παιδιού ήταν το μεγαλύτερο όνειρο για εμάς που έγινε πραγματικότητα!! Ετσι θα γίνει και για εσάς να είστε σίγουροι!!

Κορίτσια θα ακουστεί πάλι κοινότύπο αλλα έχετε πίστη κσι όλα θα γίνουν!! Αν ανατρέξετε στα μηνύματα μου πέρυσι τον Οκτώβρη που είχα τη δεύτερη αποβολή θα δείτε πόσο απελπισμένη ήμουν και πόσο στα πατωματα! Σύντομα ομως όλα άλλαξαν!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...