Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/9/2024 at 11:17 ΜΜ, Butterfly 92 είπε:

      Καλησπέρα κοριτσι μου.. εγώ έχω αντίσταση στην ινσουλίνη και πολυκυστικες.  Ο ενδοκρινολογος με βοήθησε πάρα πολύ κ έπιασα φυσιολογικά την μπέμπα.  Συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις βοηθάνε πολύ τα glucophage. Αλλά κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Πιστεύω πως ο ενδοκρινολογος είναι από τους σημαντικοτερους βοηθούς σε εμάς.  Θα σε βοηθήσει πολύ.

      Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Σου έδωσε κάποια διατροφη; Σου σύστησε να περιορίσεις κατι; Εχω ραντεβού σε 2 εβδομάδες με ενδοκρινολογο. Ελπίζω να με βοηθήσει. 

Η ΑΝΝΑ,ΠΕΡΗΜΕΝΕΙ ΜΩΡΟ!!!!!!!!!!!


dwraki

Recommended Posts

Κοριτσάρα μου θα τα λέμε στις μέλλουσες μανούλες Ιουνίου 2012!!!

ναι σιγουρα θα τα λεμε,αν κ ειμαστε Ιουλιου το σιγουρο ειναι οτι μεσα Ιουνιου κ μετα γενναμε χιχιχιχιχι!!!!!!!!!!

Aννουλα μου η καραμελιτσα μου, μου ειπε να σου ευχηθω και εδω!!!!!!

να εχεις μια ανεφελη και καλη εγκυμοσυνη μου ειπε και να φερεις το μωρακι σου τον Ιουνιο γερο και τελειομηνο για να εχουν παρεα γενεθλια!

φιλακια αγαπουλα!!!

φιλακιαααααααα πολλααααααααα!!!!!!!!!!!!λες να μας κατσει κ ιδια ημερομ χιχιχιχιχι!!!!

Αν δεν ταιριαζαμε.........:lol::lol::lol::lol:

Φιλακιαααααααααααααααααααααααα

χαχαχαχαχαχα σωστο κ αυτο!

Αννα χαρηκα πολυ ια σενα ολα καλα να πανε !!!!!!!!

σε ευχαριστω κ στα δικα σου κοριτσακι!!!!!

καλε Αννουλα,μεσα απο την καρδια μου,να ευχηθω κι εγω εδω...να εχεις μια υπεροχη,ηρεμη και ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ εγκυμοσυνη...με το καλο να πάρεις στα χερια σου το στρουμφομωράκι σου!!!!!

γεια σου Φραν,σε ευχαριστω κ απο εδω!!!!!

Αννουλα απο μενα και το ψαρακι πολλες ευχες για μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!με το καλο να κρατησεις αγκαλια το πλασματακι σου!

να σαι καλα νεραιδουλα,φιλια στον κουκλο!!!!

συγχαρητηρια πολλα αννουλα

ευχομαι μια τελεια κ τελειομηνη εγκυμοσυνη

κ με το καλο να κρατησεις αγκαλια το θαυματακι σας!!!!!!!!!!:P

να σαι καλα κοριτσι,με το καλο να ακουσουμε κ τα δικα σου ευχαρστα!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μια ηρεμη υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

και ενα στρουμπουλουδικο πανεμορφο και υγειεστατο μωρακι στην αγκαλια σου κοπελα μου γιατι

ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ!!!:D

συγχαρητηρια και με το καλο!!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Άννα μου είσαι οικεία μόνο και μόνο από το αβατάρ και την υπογραφή σου.. αυτά όμως είναι αρκετά για μένα για να χαρώ ειλικρινά με τα τόσο ευχάριστα νέα σου... με το καλό κοριτσάκι - να χεις μια τέλεια εγκυμοσύνη... συγχαρητήρια!


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

αννουλα μου γλυκια συγχαρητηριααααααααααααααααααααααααευχομαι να πανε ολα καλα μεσα απο την καρδια μου κ να χεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη....

δεν ξερεις ποσο πολυ χαρηκα μπραβο κοπελα μου με το καλο να κρατησεις σε λιγους μηνες το θαυματακι σου αγκαλια

συγχωρησε με σημερα το μαθα επειδη δεν πολυμπαινω στο φορουμ

σε κανω μια μεγαλη αγκαλια


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
ΜΠΡΑΒΟ σου ευχομαι με ενα τελειομηνο γλυκο και υγιες μωρακι!!!

αχ αληθεια τι τελειες ευχες,να εισαι καλα,σε ευχαριστωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!

μια ηρεμη υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

και ενα στρουμπουλουδικο πανεμορφο και υγειεστατο μωρακι στην αγκαλια σου κοπελα μου γιατι

ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ!!!:D

συγχαρητηρια και με το καλο!!!!

πωπω με συγκινεις!!!!να εισαι καλααααααα σε ευχαριστωωωωω!!!!

αννουλα μου γλυκια συγχαρητηριααααααααααααααααααααααααευχομαι να πανε ολα καλα μεσα απο την καρδια μου κ να χεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη....

δεν ξερεις ποσο πολυ χαρηκα μπραβο κοπελα μου με το καλο να κρατησεις σε λιγους μηνες το θαυματακι σου αγκαλια

συγχωρησε με σημερα το μαθα επειδη δεν πολυμπαινω στο φορουμ

σε κανω μια μεγαλη αγκαλια

σε ευχαριστω κοριτσακι μου κ σε σενα συντομα ενα σπορακι!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Άννα μου είσαι οικεία μόνο και μόνο από το αβατάρ και την υπογραφή σου.. αυτά όμως είναι αρκετά για μένα για να χαρώ ειλικρινά με τα τόσο ευχάριστα νέα σου... με το καλό κοριτσάκι - να χεις μια τέλεια εγκυμοσύνη... συγχαρητήρια!

χαχαχαχαχα κ εγω απο το αβαταρ σου σε θυμαμαι,συναντιομαστε στα παιχνιδια του φορουμ!!!!σε ευχαριστωωωωω να εισαι καλα!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας ευχαριστω για τις ευχες!!!!!!ολα πανε καλα κ το μωρακι μας αναπτυσετ σωστα,ακουσαμε κ καρδουλα!!!!!!!!!!!!!!!!φιλια σε ολες!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας ευχαριστω για τις ευχες!!!!!!ολα πανε καλα κ το μωρακι μας αναπτυσετ σωστα,ακουσαμε κ καρδουλα!!!!!!!!!!!!!!!!φιλια σε ολες!!

Tελειααααααααααααααααααααααααα :P:p:p:p:p:p:p


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπραβο Αννουλα! σε λιγο ερχεται και η αυχενικη!τελεια θα ειναι και αυτη! θυμαμαι που μου λεγες ''και που να δεις χερακια και ποδαρακια!'',ε το ιδιο λεω κι εγω σε σενα τωρα! με το καλο!


line_line_typew4_beg_d_typew6_time_1247889600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.giftt1108c2.aspx

Link to comment
Share on other sites

Αχ Αννα μου, συγχαρητήρια σου εύχομαι μια πολύ καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά γερό και δυνατό!!είναι από τις λίγες φορές που μπαίνω στο καφέ και μόλις διάβασα τα νέα σου χάρηκα πάρα πολύ!!Με το καλό κορίτσι μου σας αξίζουν τα καλύτερα! Πολλές ευχές και στον αντρούλη σου!!

Πολλά πολλά φιλάκια!!

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Αννούλα καραμπουζουκλού :D

Μπράβο μικρό χαρούμενο κάθαρμα, καλή συνέχεια και καλό φούσκωμα!:tongue:


"Depart now on your bright wings

The world envy

The skies have always seduced you

Precious Queen

And you know your time has come

To fly away with Me, so far..."

NE1r.png

R649p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...