Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin News

    • On 22/10/2024 at 4:39 ΜΜ, kate82 είπε:

      Αχ κορίτσι μου άστους να λένε μην σε παίρνει από κάτω...όλα θα πάνε καλά θα το δεις ... και του χρόνου πρώτα ο Θεός θα έχουμε το νινακι μας στην αγκαλιά μας ,ότι χρειαστείς στείλε μου 

      Μακάρι κορίτσι μου. Γιατί να σου πω την αλήθεια δεν έχουμε πια την ίδια χαρά όπως πριν. Οπως ανέφερα δεν είμαι πια "μικρή" αλλά ούτε και ο σύζυγός μου. Έχουμε μια διαφορά ηλικίας. Περίπου 10 χρόνια. Και εκείνος έχει τα δικά του άγχη. Και οι δυο κάνουμε διάφορα σενάρια και έχουμε τις φοβιες μας.  

  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Ναι ναι,δύο θα βάλουμε. Το παλιό,το οποίο έχει περισσότερες πιθανότητες λόγω του ότι ήμουν πιο μικρή και ένα από τα καινούργια.Μακαρι να πετύχει ❤️ 

      Κάναμε ωοληψια,μου ήρθε περίοδος και μετά ξεκίνησα τα φάρμακα της εμβρυομεταφοράς.Αυτο θεωρείται ένας κύκλος?

      Όχι...άρα στον επόμενο κύκλο προχωρήσατε...έλεγα μήπως ήταν οι ενοχλήσεις απο την ωοληψια...αλλά αφού είναι έτσι τότε φταίει η προγεστερονη σίγουρα...

Εισαγωγή στερεών τροφών


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα! Είμαστε 5.5 μηνων και σε 10 μέρες περίπου θα φάμε και απογευματινό! Εσείς σ αυτή την ηλικία τι δίνατε στα παιδάκια σας? Μας έχει δώσει ένα πλάνο ο γιατρός αλλά έχει στο απογευματινό κρέμες βανίλια ρυζαλευρο, δεν θα ήθελα να του δώσω κάτι τέτοιο. Υπάρχει άλλη επιλογή??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Αγγελικηη1 είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Είμαστε 5.5 μηνων και σε 10 μέρες περίπου θα φάμε και απογευματινό! Εσείς σ αυτή την ηλικία τι δίνατε στα παιδάκια σας? Μας έχει δώσει ένα πλάνο ο γιατρός αλλά έχει στο απογευματινό κρέμες βανίλια ρυζαλευρο, δεν θα ήθελα να του δώσω κάτι τέτοιο. Υπάρχει άλλη επιλογή??

Υπάρχουν κρέμες βιολογικές χωρίς πρόσθετα που τις φτιάχνεις με το γάλα σου.  Ε 5.5 μηνών δεν υπάρχουν Κ πολλές επιλογες είναι πολύ μικρό για να κάνεις κάτι άλλο εισαγωγή 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Εμείς ξεκινήσαμε με αλεσμένα λαχανικά, ανά τρεις ημέρες κάποιο, και μετά κρέας. Κρέμες έτοιμες έδωσα αργότερα , που έχει τρία γεύματα πλην γάλατος,και μόνο βιολογικές βρώμης δημητριακών κτλ. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...