Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin News

    • 2 ώρες πρίν, Vasia3315 είπε:

      Γεια σας κορίτσια, θέλω να μοιραστώ έναν προβληματισμό..εμείς είχαμε επαφές 10-12/10.. τελευταία περίοδος ήταν 28 σεμπτεμβρη.. χθες είχα 2 θετικά τεστ άχνα βέβαια..έκανα χθες και χοριακη 10.18 και σήμερα (24 ωρες μετά) η χοριακη ήταν 21.78 (είμαι 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο) ο γιατρός μου είπε να κάνω και μια χοριακη την Παρασκευή..την μέρα δηλαδή που θα ήταν να μου έρθει περίοδος..στην ουσία η πρώτη χοριακη έγινε 11 μέρες μετά την ωορρηξία..(αν υποθέσουμε ότι ήταν στην 14η μέρα του κύκλου). Δεν ξέρω τι να σκεφτώ, η αλήθεια είναι ότι έχω αγχωθεί λίγο..

      εκανες πριν την καθυστερηση,μολις 10μερες μετα τις επαφες,λογικο να ξεκινησε χαμηλα.αυτο δ εχει σημασια

      κ δ υπαρχει λογος να επαναλαμβανεις καθε μερα

      εισαι εγκυος!ευχομαι να πανε ολα καλα!!

      • Λουλούδια 1
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila86 είπε:

      Δεν έχω ξεκινήσει προγεστερόνη ακόμη! Όμως το χω ακούσει για υπνηλία και προγεστερόνη είμαι προετοιμασμένη αγόρασα και καινούρια σεντονια 😂 

      Ίσως είμαι πολύ κουρασμένη μωρέ και το συνδύασα έτσι γιατί μόλις τα είχα ξεκινήσει! Το στομάχι σε πονούσε δλδ; Σου έδιναν κάτι; Ευτυχώς προς το παρόν νιώθω οκ

      Αχ αυτά τα utrogestan αυτό γράφω και στην Vasoula πως έχω ακούσει για φοβερή υπνηλία και το θέμα όταν τα ξεκινησω τι θα κάνω στη δουλειά.. 

      Μαστουρα κανονική 😂😂 ναι αυτό με τη δουλειά είναι ένα θέμα. Να προσέχεις πολύ. Το καλό σε μένα τουλάχιστον είναι ότι αυτή η ζαλουρα που νιώθω είναι για καμία ώρα. Τώρα ο κάθε οργανισμός είναι και διαφορετικός. 

      1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα! Αύριο έχω την εμβρυομεταφορά και σήμερα ξύπνησα με πόνους σαν περιόδου να το πω..σαν ωορρηξίας..κάτι τέτοιο. Και με ένα βάρος χαμηλά στην κοιλιά. Ο γιατρός μου είπε ότι είναι από την προγεστερόνη και να μην ανησυχώ. Υπάρχει περίπτωση να μου ρθει περίοδος η να πάει κάτι λάθος και χάσω αύριο τα έμβρυα? Έχω αγχωθει πολύ...

      Καλημέρα. Να ακούσεις τον γιατρό σου και να μην ανησυχείς. Ολα θα πάνε καλά. Καλή επιτυχία για αύριο 🙏🏻

Ουρολοιμωξη ;


Jo1984

Recommended Posts

Καλησπερα κορίτσια! Ήθελα να ρωτήσω την γνώμη σας σε κάτι ! Έχω εδώ και μια βδομάδα περίπου συμπτώματα συχνοουρίας και κάψιμο κατά την ούρηση και μια γενικότερη ενόχληση ! Έχει περάσει καμία κάτι αντίστοιχο ; Και αν ναι πως το αντιμετώπισε ; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Jo1984 είπε:

Καλησπερα κορίτσια! Ήθελα να ρωτήσω την γνώμη σας σε κάτι ! Έχω εδώ και μια βδομάδα περίπου συμπτώματα συχνοουρίας και κάψιμο κατά την ούρηση και μια γενικότερη ενόχληση ! Έχει περάσει καμία κάτι αντίστοιχο ; Και αν ναι πως το αντιμετώπισε ; 

πολυ πιθανο ουρολοιμωξη,γτ δ επικοινωνεις με εναν παθολογο;

μπορεις να κανεις μια γενικη ουρων,αλλα κ καλλιεργεια

με μια αντιβιωση θα ηρεμησεις

περαστικα σου!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...