Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin News

    • Αχ κοπέλα μου...είπες μεγάλη κουβέντα πως νοιώθεις ότι χάσατε χρόνο...αυτά τα αν ήξερα...αν ήμουν σε άλλο γιατρό...αν είχα κάνει άλλες επιλογές..τα έχω σκεφτεί τόσες φορές...Αλλά δυστηχως και εντελώς ειλικρινά ο χρόνος δε γυρίζει πίσω και δεν έχει νόημα να το σκεφτόμαστε...οπότε κοιτάμε μπροστά και κανουμε το καλύτερο που θεωρούμε από εδώ και πέρα...

      Πάντως για το χρόνο της αναμονής που αναφέρεις...εγώ που πήγα μέσω τράπεζας ωαριων μέσα σε 2 μήνες τα παραγγειλαμε,ήρθαν έκανα εγώ ότι  προετοιμασία χρειαζόταν και προχωρήσαμε..20 Μαΐου κάναμε την παραγγελία...και 20 Ιουλίου έκανα μεταφορά..

      • Μου αρέσει 3
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Relief είπε:

      Καλημέρα κορίτσια! Εύχομαι όλες να είστε καλά! Όσες είστε εγκυούλες να έχετε τελειόμηνες εγκυμοσύνες κι όσες προσπαθείτε να τα καταφέρετε!!! Έχω περάσει πολλά και καταλαβαίνω και τις 2 καταστάσεις! Θα ήθελα να ρωτήσω εάν κάποια από εσάς έχει ενέσεις Arvekap 0,1 ή ενέσεις διέγερσης. Gonal, Bemfola, Meriofert, Altermon, Puregon, Elonva... Ευχαριστώ και με συγχωρείτε για την παρεμβολή! 

      Δεν είμαι σίγουρη αλλά νομίζω ότι πρέπει να έχω καναδυό arvekap στο σπίτι στην Αθήνα. Βρίσκομαι Κύπρο τώρα και θα πάω αρχές Νοεμβρίου. Να κοιτάξω τότε και να σου πω;; Στείλε μου αν θέλεις προσωπικό μνμ για να θυμάμαι ποια είσαι 

Χαρίζονται φάρμακα εξωσωματικής


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες , χαρίζω μια gonal των 300 ( λήξη 2/25). Βρίσκομαι στη Θεσσαλονίκη. Θα ήθελα ιδανικά να την πάρει κάποια κοπέλα που δεν μπορεί να πάρει από τον ΕΟΠΥΥ φάρμακα και τα έχει πραγματικά ανάγκη. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...