Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια! Και επισήμως πρώτη ημέρα που κάθομαι μετά την έμβρυομεταφορά! Πήραμε χθες πριν την διαδικασία το report του εργαστηρίου και μιλήσαμε με τον γιατρό, από τα 8 που πήραμε, τα 6 ήταν ώριμα και τους κάναμε ICSI, γονιμοποιήθηκαν τα 5 και την τρίτη ημέρα οι "βαθμολογίες" τους ήταν : 2 άριστης ποιότητας 1 και 1,5 - δύο των 2 και το πέμπτο ήταν 3 δεν πιστεύουν ότι θα προχωρήσει και δεν είναι κατάλληλο για κρυοσυντήρηση. Λοιπόν πήραμε την απόφαση να πάμε με την σύσταση του γιατρού βάζοντας τα δύο καλύτερης ποιότητας και βάζοντας στην κατάψυξη τα άλλα δύο. Και τώρα σπίτι χαλαρά και περιμένοντας την άλλη Δευτέρα 21/10 για την χοριακή!😊

Βιοχημική κύηση


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!Θα ήθελα τα φώτα σας..έχω περάσει πολλά και διάφορα ευτράπελα με εγκυμοσύνες αλλά αυτό πρώτη φορά..θα προσπαθήσω να μην μακρυλογισω..πριν από ένα μήνα μετά από μια μερικές β'χοριακες μέσα σε μια εβδομάδα απεβαλα..βιοχημική μου είπε ο γιατρός κ ότι το πολύ μέσα σε δύο εβδομάδες θα καθάριζα κ μετά θα περίμενα την επόμενη περίοδο μου..έχω ήδη κλείσει την τριτη εβδομάδα κ δεν λέω να καθαρίσω,μια εχω αιμα κοκκινο,μια καφε,μια λιγες ακαθαρσίες. Επισης τα επίπεδα της χοριακης δεν εχουν πεσει εντελώς..χτες ηταν στο 69..ο γιατρος μου ειπε να δώσουμε μια εβδομάδα ακόμα γιατι πιστεύει οτι δεν χρειάζομαι καμια επέμβαση..  ανησυχώ πολύ όμως γιατί κοντεύει μήνας που έχω αίμα..γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...