Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 12/10/2024 at 2:31 ΜΜ, Γεωργία38 είπε:

      Καλημερα κορίτσια την δεύτερα εχω υπερηχο αλλα βλεπω οτι το στήθος ξεπρηζεται .την προηγουμενη εβδομάδα υπηρχαν εμβρυικα στοιχεια αλλα γενικά δεν εχω συμπτωματα  μονο το στήθος είχα και ανα μερες λίγο ζαλαδα 

      Μην αγχωνεσαι τα συμπτωματα μπορει να ερχονται και να φευγουν. Εγω μια μερα ημουν χαλια με αναγουλες ζαλαδες κτλ και μετα για κανα 2 μερες μπορει να μην ειχα απολυτως τιποτα. Με το καλο το μωρακι σου!

Θελω να φυγω με ένα παιδί


Recommended Posts

On 4/10/2024 at 10:20 ΠΜ, Sofi@Maria είπε:

Καλημέρα σας! Νιωθω μόνη όπως εχω ξανα γράψει σε άλλο ποστ μου ο σύζυγος μου είναι στον κοσμο του ειναι ένα μωρο ετσι νιωθω του λεω να φυγουμε απ το πατρικό του που μένουμε πανω κατω με τα πεθερικά μου που δεν παλεύονται και να αλλάξει δουλεια που λείπει μερες δεν θελει ουτε το ενα ουτε το αλλο δεν με καταλαβαίνει ότι πνιγομαι..απ την αλλη δεν εχω πλήρης στηρίξει παρ όλο που η γονεις μου θα με δεχτούν δεν θέλουν να χαλάσω την οικογένεια μου λενε ετσι ειναι η ζωη αποδεξου το..με εχουν πείσει σχεδόν οτι εγω εχω το πρόβλημα..ενώ είναι ξεκάθαρο ότι υπάρχει πρόβλημα κουραστικα ..φοβαμαι θα ξυπνησω μια μερα και θα λιποθύμησω απλα εκει θα φυγω κ όπου βγει ..πως θα τα καταφέρω μόνη πως θα την μεγαλώσω? Φοβάμαι.

Καλησπέρα κι από εμένα!

Δεν ξέρω αν υπάρχει λόγος να κάτσουμε να αναλύσουμε το γιατί μπορεί να φέρεται έτσι ο σύζυγος για δυο λόγους: 1) βλέπουμε τη δίκη σου οπτική της κατάστασης εδώ, 2) καταλαβαίνω ότι με τα δεδομένα που δεν αλλάζουν, δε μπορεί να αλλάξει κάτι στον τρόπο που σκέφτεσαι.

Καταλαβαινω 100% τα συναισθήματά σου κι όσο δύσκολο και να σού είναι, ίσως όντως να πρέπει να τον πιάσεις και να τού πεις ήρεμα «κοίταζε να δεις, δε θες να αλλαξει η κατάσταση, σεβαστό. Εγώ δε μπορώ να ζω άλλο εδώ μέσα με αυτές τις συνθήκες όποτε θα πάρω το παιδί και θα πάρουμε λίγο απόσταση». Και πήγαινε στους δικούς σου τουλάχιστον για ένα διάστημα να δεις πώς είσαι μακριά του, αν είσαι πιο ήρεμη, αν αλλάξει κάτι και στη στάση του.

Παντως είναι πολύ λάθος να σκέφτεσαι το αν θα τα καταφέρεις να μεγαλώσεις μόνη σου το παιδι σου, πάντα υπάρχει λύση κάτι θ βρεις να κανεις!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...